Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Haarsteeg 2

Teamleden

Spelers
Minou Dumpleton Keeper      
John Bechtold        
Joris van den Besselaar        
Clint van Bijnen        
Bob Boom        
Jurre Hulsen        
Niels Hulsen        
Nick Kasmo        
Gijs Kool        
Maikey van der Linden        
Rick van Mil        
Ralf Nieuwenhuijs        
Jarno Pulles        
Roy Roodenburg        
Anas Shoul        
Erwin Slegers        
Jeffrey Smits        
Matte van der Sterren        
Christian Verkerk        
Verdyne de Windt        
 
Overige teamleden
Bob Boom Leider
John Bechtold Leider/Trainer
Verdyne de Windt Leider/Trainer
Rick Bruijsters Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 17-02-2019 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 L.A.F. (Louis) van den Dries 74228 Sportpark Molenwijk - -
C 24-02-2019 14:00 RKDVC 3 Haarsteeg 2 H.J. (Hendrik) de Graaff 72985 Sportpark aan de Duinweg - -
C 10-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2 73792 Sportpark De Groote Wielen - -
C 17-03-2019 12:00 Haarsteeg 2 BMC 2 73608 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 24-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Haarsteeg 2 73294 Sportpark Den Hoek - -
C 07-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 Rood Wit V 2 72859 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 14-04-2019 12:00 Beerse Boys 2 Haarsteeg 2 73049 Sportpark De Klep - -
C 22-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 3 73086 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 12-05-2019 12:00 Helvoirt 2 Haarsteeg 2 74256 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 19-05-2019 12:00 Haarsteeg 2 JEKA 2 74625 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 26-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Haarsteeg 2 73197 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 17-02-2019 11:45 Helvoirt 2 RKDVC 3
C 17-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 RKVVO 3
C 17-02-2019 12:00 Rood Wit V 2 OJC ROSMALEN 3
C 17-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 BMC 2
C 17-02-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Emplina 2
C 17-02-2019 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2
C 17-02-2019 11:30 JEKA 2 Reusel Sport/CoTrans 2
C 24-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 ODC 2
C 24-02-2019 14:00 RKDVC 3 Haarsteeg 2
C 24-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 Oirschot Vooruit 2
C 24-02-2019 12:00 BMC 2 SV Valkenswaard 2
C 24-02-2019 11:45 Emplina 2 ODC 2
C 24-02-2019 11:30 RKVVO 3 Rood Wit V 2
C 10-03-2019 14:00 RKDVC 3 Oirschot Vooruit 2
C 10-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2
C 10-03-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 ODC 2
C 10-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKVVO 3
C 10-03-2019 12:00 BMC 2 Helvoirt 2
C 10-03-2019 12:00 Beerse Boys 2 Rood Wit V 2
C 10-03-2019 11:45 Emplina 2 JEKA 2
C 17-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Reusel Sport/CoTrans 2
C 17-03-2019 12:00 Rood Wit V 2 Emplina 2
C 17-03-2019 11:45 Helvoirt 2 Beerse Boys 2
C 17-03-2019 11:30 JEKA 2 SV Valkenswaard 2
C 17-03-2019 11:30 RKVVO 3 OJC ROSMALEN 3
C 17-03-2019 11:30 ODC 2 RKDVC 3
C 17-03-2019 12:00 Haarsteeg 2 BMC 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 10-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 SV Valkenswaard 2 G. (Gerwin) Oomen 73550 1 - 0
C 03-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 Emplina 2 P.T.A. (Paul) vanSummeren 73868 2 - 1
V 29-01-2019 20:15 Haarsteeg 2 Avanti 2 H vd Wildenberg (Scheidsrechter) xxxxx
C 20-01-2019 12:00 Haarsteeg 2 Reusel Sport/CoTrans 2 A.J.J.A. (Twan) Smits 73271 2 - 1
V 15-01-2019 20:15 Haarsteeg 2 Nulandia 2 xxxxx
C 23-12-2018 12:00 Rood Wit V 2 Haarsteeg 2 D.J.L. (Daniel) Jansen 74575 1 - 7
C 09-12-2018 12:00 Haarsteeg 2 Beerse Boys 2 Afgeschermd 74562 3 - 0
C 02-12-2018 11:30 RKVVO 3 Haarsteeg 2 J.J.M. (Job) Verhagen 74267 0 - 0
C 25-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 Helvoirt 2 J. (Jasper) deBondt 74560 2 - 0
C 18-11-2018 11:45 Emplina 2 Haarsteeg 2 A.G.Y. (At) Wijnia 74556 2 - 6
B 11-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 2 Afgeschermd 100043 1 - 3
V 06-11-2018 20:00 Haarsteeg 2 WSC 2 Bayram Cakir (Scheidsrechter) xxxxx
C 04-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 J.H. (Hans) van denWildenberg 74455 4 - 0
C 28-10-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2 F.C.M. (Frans) Vissers 72604 1 - 3
C 21-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 Afgeschermd 73702 0 - 0
C 14-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 C. (Cornelis) Onink 73177 1 - 0
C 07-10-2018 11:30 JEKA 2 Haarsteeg 2 A.H.P. (Arian) Rijpert 73214 3 - 2
C 30-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 B.J.O. (Bas) Smit 74664 0 - 3
C 23-09-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Haarsteeg 2 Afgeschermd 72640 1 - 1
B 16-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 Nieuwkuijk 2 H.M.M. (Rene) Tausch 20276 1 - 1
B 09-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 4 Haarsteeg 2 S.L.H. (Stan) Goedhart 19880 1 - 3
V 04-09-2018 20:15 Haarsteeg 2 Nooit Gedacht 2 H vd Wildenberg (Scheidsrechter) xxxxx
B 02-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 5 Afgeschermd 19814 4 - 2
V 30-08-2018 vervallen Haarsteeg 2 Nooit Gedacht 2 xxxxx
V 26-08-2018 12:00 Haarsteeg 2 Gemert 2 xxxxx
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 Nieuwkuijk 2 20276 1-1
B 16-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 4 RKDVC 5 19048 4-1
B 09-09-2018 12:30 RKDVC 5 Nieuwkuijk 2 20243 1-3
B 09-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 4 Haarsteeg 2 19880 1-3
B 02-09-2018 12:00 Nieuwkuijk 2 OJC ROSMALEN 4 19823 0-1
B 02-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 5 19814 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 10-02-2019 11:30 RKVVO 3 ODC 2 73635 6-1
C 10-02-2019 14:00 RKDVC 3 Rood Wit V 2 72899 2-0
C 10-02-2019 11:45 Emplina 2 Oirschot Vooruit 2 74523 0-2
C 10-02-2019 12:00 BMC 2 JEKA 2 73273 1-2
C 10-02-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Beerse Boys 2 73519 0-0
C 10-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 SV Valkenswaard 2 73550 1-0
C 10-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Helvoirt 2 72621 2-0
C 03-02-2019 11:30 ODC 2 BMC 2 74170 1-2
C 03-02-2019 12:00 Rood Wit V 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74109 2-1
C 03-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 OJC ROSMALEN 3 74059 4-1
C 03-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 Emplina 2 73868 2-1
C 03-02-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Beerse Boys 2 73762 4-2
C 03-02-2019 11:30 JEKA 2 RKDVC 3 72686 3-0
C 03-02-2019 12:00 Helvoirt 2 RKVVO 3 73548 2-1
C 27-01-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 JEKA 2 73569 0-0
C 27-01-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Helvoirt 2 73724 0-0
C 20-01-2019 12:15 Helvoirt 2 Rood Wit V 2 73616 5-1
C 20-01-2019 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 3 74697 0-0
C 20-01-2019 11:30 JEKA 2 Beerse Boys 2 72860 3-3
C 20-01-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 3 73160 3-2
C 20-01-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKVVO 3 73159 0-0
C 20-01-2019 12:00 Haarsteeg 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73271 2-1
C 20-01-2019 12:00 BMC 2 Emplina 2 72992 0-0
C 23-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Emplina 2 72638 3-1
C 23-12-2018 12:00 Rood Wit V 2 Haarsteeg 2 74575 1-7
C 23-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 SV Valkenswaard 2 74030 3-1
C 23-12-2018 14:00 RKDVC 3 BMC 2 73823 2-6
C 16-12-2018 12:00 Helvoirt 2 Oirschot Vooruit 2 74321 0-0
C 16-12-2018 11:30 RKVVO 3 JEKA 2 72921 0-0
C 09-12-2018 11:30 JEKA 2 Helvoirt 2 74578 0-1
C 09-12-2018 11:30 ODC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74243 1-3
C 09-12-2018 11:30 Emplina 2 RKDVC 3 73894 3-4
C 09-12-2018 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 3 74452 2-4
C 09-12-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 RKVVO 3 73688 1-5
C 09-12-2018 12:00 Haarsteeg 2 Beerse Boys 2 74562 3-0
C 09-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Rood Wit V 2 74705 5-4
C 02-12-2018 11:30 RKVVO 3 Haarsteeg 2 74267 0-0
C 02-12-2018 11:45 Helvoirt 2 SV Valkenswaard 2 72790 1-1
C 02-12-2018 12:00 Beerse Boys 2 RKDVC 3 72714 3-0
C 02-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 BMC 2 73935 1-3
C 02-12-2018 12:00 Rood Wit V 2 JEKA 2 74474 1-0
C 02-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 ODC 2 72606 1-0
C 02-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Emplina 2 74104 2-2
C 25-11-2018 11:30 JEKA 2 Oirschot Vooruit 2 74075 1-5
C 25-11-2018 11:30 ODC 2 Rood Wit V 2 73000 4-3
C 25-11-2018 11:45 Emplina 2 RKVVO 3 73205 0-2
C 25-11-2018 12:00 BMC 2 Beerse Boys 2 72815 4-0
C 25-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 Helvoirt 2 74560 2-0
C 25-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73265 3-2
C 25-11-2018 13:00 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 73922 2-3
C 18-11-2018 14:00 RKDVC 3 JEKA 2 73163 1-0
C 18-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Oirschot Vooruit 2 74184 2-5
C 18-11-2018 12:00 BMC 2 ODC 2 74725 1-0
C 18-11-2018 12:00 Beerse Boys 2 SV Valkenswaard 2 72799 0-2
C 18-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Rood Wit V 2 74327 4-3
C 18-11-2018 11:45 Emplina 2 Haarsteeg 2 74556 2-6
C 18-11-2018 11:30 RKVVO 3 Helvoirt 2 74162 1-1
C 04-11-2018 11:30 JEKA 2 OJC ROSMALEN 3 74706 4-0
C 04-11-2018 11:30 ODC 2 Emplina 2 74634 4-3
C 04-11-2018 11:45 Helvoirt 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73666 2-0
C 04-11-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3 73939 2-0
C 04-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 BMC 2 72842 3-1
C 04-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 74455 4-0
C 04-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 2 72900 1-1
C 28-10-2018 11:45 Emplina 2 Rood Wit V 2 74003 2-2
C 28-10-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2 72604 1-3
C 28-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Oirschot Vooruit 2 73905 0-5
C 28-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 JEKA 2 72849 2-1
C 28-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKVVO 3 74299 2-2
C 28-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Helvoirt 2 73552 1-1
C 28-10-2018 14:00 RKDVC 3 ODC 2 72887 2-2
C 21-10-2018 11:30 RKVVO 3 Reusel Sport/CoTrans 2 73164 2-0
C 21-10-2018 11:30 JEKA 2 Emplina 2 72737 0-0
C 21-10-2018 11:30 ODC 2 SV Valkenswaard 2 74404 2-1
C 21-10-2018 11:45 Helvoirt 2 BMC 2 72755 2-2
C 21-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 Beerse Boys 2 73733 1-5
C 21-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 73702 0-0
C 21-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKDVC 3 74526 5-1
C 14-10-2018 11:30 ODC 2 JEKA 2 74630 2-0
C 14-10-2018 11:45 Emplina 2 Helvoirt 2 74390 2-4
C 14-10-2018 12:00 BMC 2 RKVVO 3 74283 1-4
C 14-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 73177 1-0
C 14-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Rood Wit V 2 73158 4-6
C 14-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Beerse Boys 2 74115 0-0
C 14-10-2018 14:00 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 74644 1-2
C 07-10-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 72863 3-0
C 07-10-2018 11:30 JEKA 2 Haarsteeg 2 73214 3-2
C 07-10-2018 11:45 Helvoirt 2 ODC 2 73759 0-2
C 07-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 OJC ROSMALEN 3 72775 1-3
C 07-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Emplina 2 73573 0-1
C 07-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 BMC 2 72641 3-2
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 SV Valkenswaard 2 74249 2-1
C 30-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 73406 1-2
C 30-09-2018 11:30 RKVVO 3 Beerse Boys 2 74680 2-1
C 30-09-2018 11:45 Emplina 2 SV Valkenswaard 2 73139 3-2
C 30-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 JEKA 2 72692 2-2
C 30-09-2018 12:00 BMC 2 Oirschot Vooruit 2 73314 1-4
C 30-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 74664 0-3
C 30-09-2018 14:00 RKDVC 3 Helvoirt 2 72612 2-0
C 23-09-2018 11:30 JEKA 2 BMC 2 73693 2-0
C 23-09-2018 11:45 Helvoirt 2 OJC ROSMALEN 3 72853 2-2
C 23-09-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Haarsteeg 2 72640 1-1
C 23-09-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 73712 6-2
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Emplina 2 73914 4-1
C 23-09-2018 11:30 ODC 2 RKVVO 3 73398 2-0
C 23-09-2018 12:00 Beerse Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74611 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 2 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 OJC ROSMALEN 4 3 2 0 1 6 6 4 2 0
3 Nieuwkuijk 2 3 1 1 1 4 4 3 1 0
4 RKDVC 5 3 0 0 3 0 4 11 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 2 13 11 1 1 34 43 14 29 0
2 Haarsteeg 2 15 10 3 2 33 34 13 21 0
3 RKVVO 3 13 7 3 3 24 28 13 15 0
4 ODC 2 13 7 1 5 22 24 22 2 0
5 Rood Wit V 2 15 7 1 7 22 37 44 -7 0
6 Helvoirt 2 14 5 5 4 20 21 19 2 0
7 OJC ROSMALEN 3 14 5 5 4 20 25 27 -2 0
8 SV Valkenswaard 2 15 6 2 7 20 29 32 -3 0
9 JEKA 2 14 5 3 6 18 21 20 1 0
10 BMC 2 15 5 2 8 17 27 31 -4 0
11 Beerse Boys 2 13 3 4 6 13 19 23 -4 0
12 Reusel Sport/CoTrans 2 14 4 1 9 13 21 33 -12 0
13 RKDVC 3 15 4 1 10 13 21 43 -22 0
14 Emplina 2 15 2 4 9 10 21 37 -16 0

Training

www.vvhaarsteeg.nl
V.V. Haarsteeg 2
Seizoen 2018-2019
23-10-2018

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven