0616 Mannen Zondag nacompetitie 3e ronde

Senioren - Haarsteeg 1

Teamleden

Spelers
Minou Dumpleton Keeper      
Marijn Eikhoudt Keeper      
Ruben Achten        
Joost Alosery        
Sebastiaan van Bakel        
Gijs Douma        
Robin van Esch        
Rick van de Griendt        
Lars Habraken        
Jordy van der Heijden        
Maikel Kivits        
Tom Kivits        
Leroy Pennings        
Joey Philipsen        
Mathieu Schellekens        
Ralph Tooren        
Dave Treuren        
Jasper de Vaan        
Bjorn van den Wildenberg        
Bas van Zandwijk        
Jasper van Zon        
 
Overige teamleden
Roger Schouwenaar Trainer
Frank van den Wildenberg Leider
Toine van den Hoven Keeperstrainer
John Bechtold Assistent Leider/Trainer
Wouter de Bonth Verzorger
Neeltje Brok Verzorger
Patrick van Esch Verzorger
Clemens de Gouw Verzorger
Stefan van Heist Verzorger
Wesley van Oort Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
- 16-06-2019 14:30 Haarsteeg 1 WODAN 1 R. (Rick) Nelemans 152976 Sportpark De Roode Bleek - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
- 16-06-2019 14:30 Haarsteeg 1 WODAN 1 R. (Rick) Nelemans 152976
- 10-06-2019 14:30 Bergeijk 1 Haarsteeg 1 W.J. (Wouter) Engelkes 152914 1 - 3
- 02-06-2019 14:30 Haarsteeg 1 RKTVC 1 R.B.J. (Roy) Stroot 152808 5 - 0
C 26-05-2019 14:30 RKDVC 1 Haarsteeg 1 H. (Henk) van Bekkum 70960 3 - 1
C 19-05-2019 14:30 Haarsteeg 1 Vlijmense Boys 1 G.M.J. (Gidion) Tunders 72057 2 - 1
C 12-05-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort 70177 5 - 0
C 05-05-2019 13:00 Haarsteeg 1 TGG 1 L. (Luc) Baars 149317 6 - 1
C 28-04-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 Haarsteeg 1 R.H.C.M. (René) de Loos 70466 3 - 0
C 22-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 SVSSS 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 71253 0 - 4
C 14-04-2019 14:00 FC Engelen 1 Haarsteeg 1 R. (Rick) Nelemans 69689 2 - 1
C 07-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 BVV/Timmermans Infra 1 R.B.J. (Roy) Stroot 69448 1 - 3
C 31-03-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Haarsteeg 1 L.R.M. (Lennart) Geertsen 106645 3 - 0
C 24-03-2019 14:30 Taxandria 1 Haarsteeg 1 W.L. (Brian) van Geffen 71696 1 - 1
C 17-03-2019 14:30 Haarsteeg 1 BMC 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort 69386 0 - 2
V 26-02-2019 20:30 OJC 2 Haarsteeg 1 xxxxx
C 24-02-2019 14:30 VCB 1 Haarsteeg 1 A.J.M. (Antoon) Fitters 71463 4 - 0
C 17-02-2019 14:30 ODC 1 Haarsteeg 1 Afgeschermd 70885 3 - 2
C 10-02-2019 14:30 Haarsteeg 1 TGG 1 R.B.J. (Roy) Stroot 69433 3 - 1
C 03-02-2019 14:30 Haarsteeg 1 SCG'18 1 J.D. (Jochem) Masman 69860 4 - 1
V 29-01-2019 20:00 WSC 1 Haarsteeg 1 xxxxx
V 27-01-2019 12:00 Haarsteeg 1 Maliskamp 1 H vd Wildenberg (Scheidsrechter) xxxxx schaduw
V 22-01-2019 afgelast Haarsteeg 1 Maliskamp 1 xxxxx
C 20-01-2019 14:30 Haarsteeg 1 Taxandria 1 W.J. (Wouter) Engelkes 71087 0 - 0
V 15-01-2019 20:00 Nulandia 1 Haarsteeg 1 xxxxx
V 13-01-2019 12:00 DVG Liempde Haarsteeg 1 xxxxx
V 08-01-2019 vervallen Wilhelmina 1 Haarsteeg 1 xxxxx
V 06-01-2019 12:00 Haarsteeg 1 Haarsteeg 2 Martijn van Esch (Scheidsrechter)
C 16-12-2018 14:15 BVV/Timmermans Infra 1 Haarsteeg 1 J.W.C. (Nick) Hupkes 71810 -
C 09-12-2018 14:30 Haarsteeg 1 FC Engelen 1 J.P.P. (Pieter) Elbersen 71391 2 - 3
C 02-12-2018 14:30 SVSSS 1 Haarsteeg 1 B. (Bart) vanZandbeek 72020 2 - 0
C 25-11-2018 14:30 Haarsteeg 1 Zwaluw VFC 1 T. (Ties) Reijne 72279 1 - 1
C 18-11-2018 14:30 SCG'18 1 Haarsteeg 1 W.L. (Brian) vanGeffen 72254 2 - 0
C 04-11-2018 14:30 Haarsteeg 1 VCB 1 H. (Henk) vanBekkum 70394 4 - 3
C 28-10-2018 14:30 BMC 1 Haarsteeg 1 L.R.M. (Lennart) Geertsen 70013 2 - 3
C 21-10-2018 14:30 Haarsteeg 1 Nieuwkuijk 1 T. (Tim) Visser 72546 4 - 0
C 14-10-2018 14:30 Haarsteeg 1 RKDVC 1 W. (Wil) Rombouts 70150 1 - 1
C 07-10-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Haarsteeg 1 L.L.M. (Lars) vanGeet 69917 1 - 3
C 30-09-2018 14:30 Haarsteeg 1 ODC 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 72134 2 - 0
C 23-09-2018 14:30 TGG 1 Haarsteeg 1 A.J.M. (Antoon) Fitters 71420 2 - 1
B 16-09-2018 14:30 SC Elshout 1 Haarsteeg 1 MAM (Rini) van denHoven 2632 6 - 1
B 08-09-2018 17:00 ONI 1 Haarsteeg 1 M.J.H.A. (Rini) Laros 2592 4 - 3
V 04-09-2018 vervallen Haarsteeg 1 Nulandia xxxxx
B 02-09-2018 14:30 Haarsteeg 1 Wilhelmina 1 LC (Leon) Muskens 2511 1 - 4
V 28-08-2018 20:15 Haarsteeg 1 SV-Capelle 1 xxxxx
V 21-08-2018 20:15 Haarsteeg 1 Zigo 1 xxxx
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 16-06-2019 14:30 Haarsteeg 1 WODAN 1 152976 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 10-06-2019 14:30 Bergeijk 1 Haarsteeg 1 152914 1-3
n 10-06-2019 14:30 WODAN 1 Vessem 1 152917 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 02-06-2019 14:30 Haarsteeg 1 RKTVC 1 152808 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:30 SC Elshout 1 Haarsteeg 1 2632 6-1
B 15-09-2018 17:00 Wilhelmina 1 ONI 1 2523 3-3
B 09-09-2018 14:30 Wilhelmina 1 SC Elshout 1 2522 5-2
B 08-09-2018 17:00 ONI 1 Haarsteeg 1 2592 4-3
B 02-09-2018 14:30 Haarsteeg 1 Wilhelmina 1 2511 1-4
B 01-09-2018 17:00 SC Elshout 1 ONI 1 2631 6-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 ODC 1 71582 2-0
C 26-05-2019 14:30 RKDVC 1 Haarsteeg 1 70960 3-1
C 26-05-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 SCG'18 1 71804 1-1
C 26-05-2019 14:30 Taxandria 1 VCB 1 70175 2-0
C 26-05-2019 14:30 SVSSS 1 BMC 1 69601 6-3
C 26-05-2019 14:30 FC Engelen 1 Nieuwkuijk 1 70865 5-4
C 26-05-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 TGG 1 69468 3-1
C 19-05-2019 14:30 ODC 1 Zwaluw VFC 1 69969 3-2
C 19-05-2019 14:30 BMC 1 BVV/Timmermans Infra 1 71717 3-2
C 19-05-2019 14:30 SCG'18 1 FC Engelen 1 72080 1-0
C 19-05-2019 14:30 TGG 1 RKDVC 1 72220 0-3
C 19-05-2019 14:30 Haarsteeg 1 Vlijmense Boys 1 72057 2-1
C 19-05-2019 14:30 VCB 1 SVSSS 1 72193 1-5
C 19-05-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 Taxandria 1 70076 1-2
C 12-05-2019 14:00 FC Engelen 1 BMC 1 72349 0-2
C 12-05-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 ODC 1 70005 3-2
C 12-05-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1 70177 5-0
C 12-05-2019 14:30 SVSSS 1 SCG'18 1 72035 3-1
C 12-05-2019 14:30 Taxandria 1 TGG 1 71252 2-1
C 12-05-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 VCB 1 69559 4-1
C 12-05-2019 14:30 RKDVC 1 Vlijmense Boys 1 69589 1-1
C 05-05-2019 13:00 Haarsteeg 1 TGG 1 149317 6-1
C 05-05-2019 14:30 ODC 1 Nieuwkuijk 1 72127 1-4
C 05-05-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 FC Engelen 1 72092 2-1
C 05-05-2019 14:30 VCB 1 BVV/Timmermans Infra 1 71465 2-2
C 05-05-2019 14:30 RKDVC 1 SVSSS 1 72359 0-0
C 02-05-2019 19:00 Vlijmense Boys 1 TGG 1 69595 1-1
C 28-04-2019 14:30 Taxandria 1 SVSSS 1 70474 0-0
C 28-04-2019 14:00 FC Engelen 1 BVV/Timmermans Infra 1 151609 2-3
C 28-04-2019 14:30 TGG 1 ODC 1 151632 1-1
C 28-04-2019 14:30 VCB 1 RKDVC 1 151589 2-3
C 28-04-2019 14:30 BMC 1 Zwaluw VFC 1 151622 1-3
C 28-04-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 Haarsteeg 1 70466 3-0
C 25-04-2019 20:00 Nieuwkuijk 1 Zwaluw VFC 1 69956 1-0
C 25-04-2019 18:45 TGG 1 VCB 1 71226 3-1
C 22-04-2019 14:30 ODC 1 RKDVC 1 72438 0-1
C 22-04-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 BVV/Timmermans Infra 1 69750 2-2
C 22-04-2019 14:30 TGG 1 Zwaluw VFC 1 71691 6-1
C 22-04-2019 14:30 VCB 1 FC Engelen 1 70294 4-3
C 22-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 SVSSS 1 71253 0-4
C 22-04-2019 14:30 SCG'18 1 Nieuwkuijk 1 69685 2-5
C 22-04-2019 14:30 BMC 1 Taxandria 1 70509 5-0
C 20-04-2019 18:00 TGG 1 SVSSS 1 69966 1-2
C 20-04-2019 18:30 Taxandria 1 FC Engelen 1 69367 1-3
C 20-04-2019 18:30 Vlijmense Boys 1 VCB 1 69863 1-2
C 14-04-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 Vlijmense Boys 1 71821 3-3
C 14-04-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 RKDVC 1 70361 1-1
C 14-04-2019 14:30 VCB 1 SCG'18 1 70257 3-0
C 14-04-2019 14:00 FC Engelen 1 Haarsteeg 1 69689 2-1
C 14-04-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 BMC 1 70624 1-1
C 14-04-2019 14:30 SVSSS 1 TGG 1 69806 2-0
C 14-04-2019 14:30 Taxandria 1 ODC 1 69996 3-4
C 11-04-2019 20:00 SVSSS 1 ODC 1 149335 1-1
C 11-04-2019 19:15 TGG 1 BMC 1 106705 0-5
C 07-04-2019 14:30 BMC 1 VCB 1 71671 1-0
C 07-04-2019 14:30 SCG'18 1 Taxandria 1 72542 0-2
C 07-04-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 SVSSS 1 69500 3-1
C 07-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 BVV/Timmermans Infra 1 69448 1-3
C 07-04-2019 14:30 ODC 1 FC Engelen 1 71620 5-3
C 07-04-2019 14:30 RKDVC 1 Zwaluw VFC 1 71811 1-0
C 07-04-2019 14:30 TGG 1 Nieuwkuijk 1 71172 2-0
C 31-03-2019 14:00 FC Engelen 1 ODC 1 72223 0-3
C 31-03-2019 14:30 Taxandria 1 SCG'18 1 71796 0-2
C 31-03-2019 14:30 VCB 1 BMC 1 69778 4-3
C 31-03-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 RKDVC 1 69363 1-0
C 31-03-2019 14:30 SVSSS 1 Vlijmense Boys 1 71013 7-3
C 31-03-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Haarsteeg 1 106645 3-0
C 24-03-2019 14:30 Taxandria 1 Haarsteeg 1 71696 1-1
C 24-03-2019 14:30 SCG'18 1 BMC 1 69536 2-0
C 24-03-2019 14:30 SVSSS 1 RKDVC 1 70540 4-2
C 24-03-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Zwaluw VFC 1 69450 3-1
C 24-03-2019 14:00 FC Engelen 1 Vlijmense Boys 1 72236 2-3
C 24-03-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 ODC 1 69390 1-1
C 24-03-2019 14:30 VCB 1 TGG 1 70227 4-1
C 17-03-2019 14:30 SVSSS 1 Nieuwkuijk 1 69941 4-0
C 17-03-2019 14:30 RKDVC 1 Taxandria 1 70697 1-4
C 17-03-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 SCG'18 1 71005 2-0
C 17-03-2019 14:30 Haarsteeg 1 BMC 1 69386 0-2
C 17-03-2019 14:30 ODC 1 VCB 1 71801 4-2
C 17-03-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 FC Engelen 1 70247 1-3
C 10-03-2019 14:30 VCB 1 RKDVC 1 69828 0-0
C 10-03-2019 14:00 FC Engelen 1 BVV/Timmermans Infra 1 72219 0-0
C 10-03-2019 14:30 TGG 1 ODC 1 71336 0-0
C 10-03-2019 14:30 BMC 1 Zwaluw VFC 1 70551 0-0
C 10-03-2019 14:30 SCG'18 1 Vlijmense Boys 1 69691 2-1
C 24-02-2019 14:30 SCG'18 1 ODC 1 69380 0-1
C 24-02-2019 14:00 FC Engelen 1 RKDVC 1 72346 2-2
C 24-02-2019 14:30 Taxandria 1 Zwaluw VFC 1 70687 1-1
C 24-02-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 Vlijmense Boys 1 71640 2-1
C 24-02-2019 14:30 BMC 1 TGG 1 72372 1-2
C 24-02-2019 14:30 VCB 1 Haarsteeg 1 71463 4-0
C 24-02-2019 14:30 SVSSS 1 BVV/Timmermans Infra 1 69432 2-3
C 17-02-2019 14:30 RKDVC 1 BMC 1 71524 2-3
C 17-02-2019 14:30 ODC 1 Haarsteeg 1 70885 3-2
C 17-02-2019 14:00 FC Engelen 1 SVSSS 1 71879 2-4
C 17-02-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Taxandria 1 69983 0-3
C 17-02-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 VCB 1 72091 4-1
C 17-02-2019 14:30 TGG 1 SCG'18 1 69890 2-4
C 17-02-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Nieuwkuijk 1 72191 2-1
C 10-02-2019 14:30 SCG'18 1 RKDVC 1 70391 0-1
C 10-02-2019 14:30 Haarsteeg 1 TGG 1 69433 3-1
C 10-02-2019 14:30 BMC 1 Vlijmense Boys 1 70967 2-3
C 10-02-2019 14:30 SVSSS 1 ODC 1 69656 1-1
C 03-02-2019 14:30 RKDVC 1 Nieuwkuijk 1 70414 1-6
C 03-02-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Taxandria 1 72159 0-0
C 03-02-2019 14:30 ODC 1 BMC 1 72518 4-0
C 03-02-2019 14:30 Haarsteeg 1 SCG'18 1 69860 4-1
C 03-02-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 SVSSS 1 71142 1-3
C 03-02-2019 14:30 TGG 1 FC Engelen 1 69447 2-1
C 20-01-2019 14:30 Haarsteeg 1 Taxandria 1 71087 0-0
C 20-01-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 BVV/Timmermans Infra 1 69636 1-1
C 20-01-2019 14:30 BMC 1 SCG'18 1 72252 3-0
C 23-12-2018 14:00 BVV/Timmermans Infra 1 FC Engelen 1 105202 2-2
C 23-12-2018 14:00 TGG 1 BMC 1 106032 0-2
C 23-12-2018 14:00 RKDVC 1 ODC 1 71826 3-1
C 23-12-2018 14:00 Vlijmense Boys 1 Zwaluw VFC 1 70586 0-5
C 16-12-2018 14:15 Nieuwkuijk 1 TGG 1 70575 2-5
C 16-12-2018 14:15 BVV/Timmermans Infra 1 Haarsteeg 1 71810 0-0
C 09-12-2018 14:30 BMC 1 Nieuwkuijk 1 69333 0-2
C 09-12-2018 14:00 RKDVC 1 BVV/Timmermans Infra 1 69709 3-2
C 09-12-2018 14:30 Haarsteeg 1 FC Engelen 1 71391 2-3
C 09-12-2018 14:30 ODC 1 Taxandria 1 69557 6-1
C 09-12-2018 14:30 SCG'18 1 VCB 1 72344 5-0
C 02-12-2018 14:00 FC Engelen 1 VCB 1 71997 6-1
C 02-12-2018 14:30 Taxandria 1 BMC 1 69782 0-4
C 02-12-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 SCG'18 1 71126 4-3
C 02-12-2018 14:30 SVSSS 1 Haarsteeg 1 72020 2-0
C 02-12-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 TGG 1 69506 1-1
C 02-12-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Vlijmense Boys 1 70543 4-3
C 25-11-2018 14:30 TGG 1 Taxandria 1 70048 4-0
C 25-11-2018 14:30 ODC 1 BVV/Timmermans Infra 1 70107 1-1
C 25-11-2018 14:30 VCB 1 Nieuwkuijk 1 71185 1-2
C 25-11-2018 14:30 SCG'18 1 SVSSS 1 71319 2-1
C 25-11-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 RKDVC 1 70470 5-3
C 25-11-2018 14:30 Haarsteeg 1 Zwaluw VFC 1 72279 1-1
C 25-11-2018 14:30 BMC 1 FC Engelen 1 69916 2-0
C 18-11-2018 14:30 SCG'18 1 Haarsteeg 1 72254 2-0
C 18-11-2018 14:30 BMC 1 ODC 1 70297 0-1
C 18-11-2018 14:00 FC Engelen 1 TGG 1 71786 1-0
C 18-11-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 RKDVC 1 71755 1-1
C 18-11-2018 14:30 Taxandria 1 BVV/Timmermans Infra 1 69949 1-1
C 18-11-2018 14:30 VCB 1 Vlijmense Boys 1 72303 0-4
C 18-11-2018 14:30 SVSSS 1 Zwaluw VFC 1 70193 5-3
C 13-11-2018 20:00 BVV/Timmermans Infra 1 VCB 1 100324 1-1
C 04-11-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 SVSSS 1 72409 1-1
C 04-11-2018 14:30 RKDVC 1 FC Engelen 1 70939 2-3
C 04-11-2018 14:30 Haarsteeg 1 VCB 1 70394 4-3
C 04-11-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Taxandria 1 69951 3-2
C 04-11-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Nieuwkuijk 1 71132 1-2
C 04-11-2018 14:30 ODC 1 SCG'18 1 70020 1-1
C 04-11-2018 14:30 TGG 1 BMC 1 70667 0-0
C 28-10-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 SVSSS 1 70478 1-2
C 28-10-2018 14:00 FC Engelen 1 Zwaluw VFC 1 69397 2-1
C 28-10-2018 14:30 BMC 1 Haarsteeg 1 70013 2-3
C 28-10-2018 14:30 SCG'18 1 BVV/Timmermans Infra 1 69740 1-1
C 28-10-2018 14:30 Taxandria 1 RKDVC 1 71955 1-2
C 28-10-2018 14:30 TGG 1 Vlijmense Boys 1 72214 2-0
C 28-10-2018 14:30 VCB 1 ODC 1 72153 0-0
C 21-10-2018 14:45 SVSSS 1 Taxandria 1 69918 0-3
C 21-10-2018 14:30 RKDVC 1 VCB 1 69920 4-4
C 21-10-2018 14:30 Haarsteeg 1 Nieuwkuijk 1 72546 4-0
C 21-10-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 SCG'18 1 69641 4-0
C 21-10-2018 14:30 ODC 1 TGG 1 69712 3-0
C 21-10-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 BMC 1 72370 1-1
C 21-10-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 FC Engelen 1 71466 0-0
C 14-10-2018 14:30 TGG 1 BVV/Timmermans Infra 1 70717 2-0
C 14-10-2018 14:30 VCB 1 Taxandria 1 72543 3-1
C 14-10-2018 14:30 SCG'18 1 Zwaluw VFC 1 70728 2-3
C 14-10-2018 14:30 Haarsteeg 1 RKDVC 1 70150 1-1
C 14-10-2018 14:30 BMC 1 SVSSS 1 71943 3-2
C 14-10-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 FC Engelen 1 71402 0-6
C 14-10-2018 14:30 ODC 1 Vlijmense Boys 1 71481 5-0
C 07-10-2018 14:00 FC Engelen 1 SCG'18 1 71735 2-4
C 07-10-2018 14:30 RKDVC 1 TGG 1 70025 1-1
C 07-10-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 ODC 1 70658 2-1
C 07-10-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Haarsteeg 1 69917 1-3
C 07-10-2018 14:30 Taxandria 1 Nieuwkuijk 1 70311 2-1
C 07-10-2018 14:30 SVSSS 1 VCB 1 72547 4-0
C 07-10-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 BMC 1 71751 3-1
C 30-09-2018 14:30 SVSSS 1 FC Engelen 1 69936 3-4
C 30-09-2018 14:30 BMC 1 RKDVC 1 70937 1-0
C 30-09-2018 14:30 SCG'18 1 TGG 1 70258 2-1
C 30-09-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 BVV/Timmermans Infra 1 69480 2-6
C 30-09-2018 14:30 Haarsteeg 1 ODC 1 72134 2-0
C 30-09-2018 14:30 Taxandria 1 Vlijmense Boys 1 72396 3-0
C 30-09-2018 14:30 VCB 1 Zwaluw VFC 1 71520 3-3
C 23-09-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 VCB 1 70455 0-0
C 23-09-2018 14:30 RKDVC 1 SCG'18 1 71307 3-3
C 23-09-2018 14:30 TGG 1 Haarsteeg 1 71420 2-1
C 23-09-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 BMC 1 71474 1-1
C 23-09-2018 14:30 ODC 1 SVSSS 1 71503 0-2
C 23-09-2018 14:00 FC Engelen 1 Taxandria 1 70083 4-2
C 22-09-2018 18:30 Zwaluw VFC 1 Nieuwkuijk 1 72154 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WODAN 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 WODAN 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
3 Vessem 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
4 Bergeijk 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 RKTVC 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 1 3 2 1 0 7 12 6 6 0
2 SC Elshout 1 3 2 0 1 6 14 9 5 0
3 ONI 1 3 1 1 1 4 10 12 -2 0
4 Haarsteeg 1 3 0 0 3 0 5 14 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS 1 26 16 4 6 52 70 38 32 0
2 BVV/Timmermans Infra 1 26 12 11 3 47 55 37 18 0
3 ODC 1 26 12 6 8 42 52 37 15 0
4 BMC 1 26 12 3 11 39 50 42 8 0
5 Nieuwkuijk 1 26 12 3 11 39 52 55 -3 0
6 FC Engelen 1 26 12 2 12 38 62 57 5 0
7 RKDVC 1 26 9 9 8 36 45 48 -3 0
8 TGG 1 26 10 4 12 34 42 48 -6 0
9 SCG'18 1 26 10 4 12 34 41 48 -7 0
10 Taxandria 1 26 9 6 11 33 37 47 -10 0
11 Zwaluw VFC 1 26 8 8 10 32 49 48 1 0
12 Vlijmense Boys 1 26 8 5 13 29 46 59 -13 0
13 Haarsteeg 1 26 8 4 14 28 39 53 -14 0
14 VCB 1 26 7 5 14 26 47 70 -23 0

Training

www.vvhaarsteeg.nl
Haarsteeg 1 - Nieuwkuijk 1
21-10-2018
22-10-2018
www.vvhaarsteeg.nl
Haarsteeg 1 - RKDVC 1
14-10-2018
14-10-2018

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven