251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg MO13-1

Teamleden

Spelers
Fieke van der Aa        
Femke de Boer        
ZoĆ« Boezer        
Lois Bruurmijn        
Sarah Claassen        
Laura van Falier        
Kyana Henskens        
Malin Hoekstra        
Fenna Kroon        
Kaylinn Kuijs        
Tess Van Loon        
Lisa Pijnenburg        
Linde Schreuder        
Rick Schreuder        
Jennifer Stolzenbach        
Ike Vermeulen        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 10:00 DESK MO13-1 Maliskamp MO13-1 142043 0-0
C 25-05-2019 11:45 Maliskamp MO13-1 Hedel MO13-1 142154 3-4
C 25-05-2019 08:30 Theole MO13-2 Haarsteeg MO13-1 144444 14-0
C 25-05-2019 08:30 FC Engelen MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148663 2-2
C 25-05-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 SCG'18 MO13-1 142133 2-6
C 25-05-2019 09:00 DESK MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 142329 13-1
C 25-05-2019 09:00 SJO/BZC'14 MO13-1 Tricht MO13-1 144799 9-4
C 22-05-2019 19:00 Tricht MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148661 3-0
C 18-05-2019 10:15 Hedel MO13-1 FC Engelen MO13-1 141924 1-1
C 18-05-2019 08:30 Tricht MO13-1 DESK MO13-1 144798 1-16
C 18-05-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 Maliskamp MO13-1 141978 4-8
C 18-05-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 Wilhelmina MO13-2 148662 6-2
C 18-05-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 Theole MO13-2 144443 2-3
C 18-05-2019 10:00 Jan van Arckel MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 142174 0-8
C 11-05-2019 11:45 Maliskamp MO13-1 SCG'18 MO13-1 142036 1-1
C 11-05-2019 10:15 DESK MO13-1 Haarsteeg MO13-1 142307 16-0
C 11-05-2019 10:15 SJO/BZC'14 MO13-1 Hedel MO13-1 142082 7-0
C 11-05-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 Jan van Arckel MO13-1 141965 7-1
C 11-05-2019 08:30 FC Engelen MO13-1 Theole MO13-2 144442 0-8
C 08-05-2019 18:30 BVV/Timmermans Infra MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 148660 1-1
C 04-05-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 FC Engelen MO13-1 142166 1-3
C 04-05-2019 08:30 Theole MO13-2 Maliskamp MO13-1 144441 13-0
C 04-05-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 DESK MO13-1 142274 0-4
C 04-05-2019 11:00 Hedel MO13-1 Wilhelmina MO13-2 142288 4-1
C 04-05-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Tricht MO13-1 144797 4-4
C 20-04-2019 09:45 Theole MO13-2 SJO/BZC'14 MO13-1 144438 7-2
C 16-04-2019 18:15 Haarsteeg MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 150915 2-5
C 13-04-2019 08:30 FC Engelen MO13-1 Maliskamp MO13-1 142022 10-0
C 13-04-2019 08:30 Tricht MO13-1 Hedel MO13-1 144796 0-5
C 13-04-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 Theole MO13-2 144440 0-9
C 13-04-2019 09:45 SJO/BZC'14 MO13-1 SCG'18 MO13-1 142365 0-1
C 13-04-2019 09:00 DESK MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148659 4-3
C 13-04-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Haarsteeg MO13-1 142232 2-3
C 10-04-2019 18:30 DESK MO13-1 Wilhelmina MO13-2 142225 13-0
C 06-04-2019 11:45 Maliskamp MO13-1 Wilhelmina MO13-2 141953 1-0
C 06-04-2019 11:30 Hedel MO13-1 DESK MO13-1 142038 0-5
C 06-04-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 FC Engelen MO13-1 142122 0-0
C 06-04-2019 10:00 Theole MO13-2 Tricht MO13-1 144795 3-1
C 06-04-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 148658 2-1
C 06-04-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 142034 0-3
C 04-04-2019 18:30 Maliskamp MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148656 2-6
C 30-03-2019 10:30 BVV/Timmermans Infra MO13-1 Theole MO13-2 148655 1-3
C 30-03-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 FC Engelen MO13-1 142347 1-2
C 23-03-2019 08:30 Tricht MO13-1 SCG'18 MO13-1 144794 0-2
C 23-03-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 Hedel MO13-1 148657 0-0
C 23-03-2019 12:00 DESK MO13-1 FC Engelen MO13-1 142266 5-1
C 23-03-2019 10:00 SJO/BZC'14 MO13-1 Maliskamp MO13-1 141918 9-2
C 23-03-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 Haarsteeg MO13-1 142249 3-4
C 23-03-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Theole MO13-2 144439 1-11
C 20-03-2019 18:15 Tricht MO13-1 Haarsteeg MO13-1 144790 0-5
C 16-03-2019 10:00 FC Engelen MO13-1 Tricht MO13-1 144793 3-2
C 16-03-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 141949 4-1
C 16-03-2019 11:30 Hedel MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 142346 6-2
C 09-03-2019 13:00 Jan van Arckel MO13-1 SCG'18 MO13-1 142073 0-1
C 09-03-2019 10:00 SJO/BZC'14 MO13-1 DESK MO13-1 142019 1-3
C 09-03-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 Hedel MO13-1 142006 2-4
C 09-03-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 FC Engelen MO13-1 142339 0-1
C 09-03-2019 08:30 Tricht MO13-1 Maliskamp MO13-1 144792 3-3
C 23-02-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 148654 0-0
C 16-02-2019 11:45 Maliskamp MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 141958 7-0
C 16-02-2019 08:45 Wilhelmina MO13-2 Tricht MO13-1 144791 3-2
C 16-02-2019 08:30 Theole MO13-2 DESK MO13-1 144437 1-0
C 16-02-2019 08:30 FC Engelen MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 141940 0-6
C 16-02-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 Hedel MO13-1 141974 0-0
C 09-02-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 SCG'18 MO13-1 148653 0-0
C 09-02-2019 10:15 Hedel MO13-1 Theole MO13-2 144436 1-2
C 09-02-2019 10:00 SJO/BZC'14 MO13-1 Wilhelmina MO13-2 142363 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-01-2019 09:00 VOAB MO13-2 WDS'19 MO13-1 68773 0-0
C 19-01-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 Gilze MO13-2 68605 8-1
C 15-12-2018 10:15 Haarsteeg MO13-1 OVV'67 MO13-1 101287 1-10
C 15-12-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 VOAB MO13-2 68732 3-2
C 08-12-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 Gilze MO13-2 68817 0-10
C 08-12-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68699 5-1
C 08-12-2018 10:15 DESK MO13-3 OVV'67 MO13-1 68507 0-12
C 08-12-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 DIA MO13-2 101297 6-4
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 MO13-3 Waspik MO13-1 68664 3-2
C 08-12-2018 10:15 Bavel MO13-1 VOAB MO13-2 68646 1-2
C 01-12-2018 10:00 Gilze MO13-2 Haarsteeg MO13-1 101296 5-2
C 01-12-2018 10:30 DIA MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68650 4-2
C 01-12-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 Bavel MO13-1 68680 12-0
C 01-12-2018 10:30 Waspik MO13-1 DESK MO13-3 68522 4-0
C 01-12-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68715 0-2
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Gilze MO13-2 68655 0-4
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 VOAB MO13-2 101295 4-3
C 24-11-2018 10:00 Bavel MO13-1 DIA MO13-2 68670 1-8
C 24-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Unitas'30 MO13-3 68710 3-11
C 24-11-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Waspik MO13-1 68708 0-2
C 24-11-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 OVV'67 MO13-1 68843 0-9
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 MO13-3 WDS'19 MO13-1 68667 1-3
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 SC 't Zand MO13-2 101294 3-3
C 17-11-2018 10:00 Gilze MO13-2 Bavel MO13-1 68821 7-0
C 17-11-2018 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 68662 10-0
C 17-11-2018 10:15 VOAB MO13-2 Waspik MO13-1 68766 2-4
C 17-11-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68800 14-0
C 10-11-2018 10:00 WDS'19 MO13-1 OVV'67 MO13-1 68493 2-5
C 10-11-2018 11:00 Bavel MO13-1 Unitas'30 MO13-3 68591 3-4
C 10-11-2018 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 VOAB MO13-2 68649 1-3
C 10-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Haarsteeg MO13-1 101293 2-4
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand MO13-2 DIA MO13-2 68565 1-3
C 10-11-2018 10:30 Waspik MO13-1 Gilze MO13-2 68472 1-4
C 03-11-2018 10:30 Unitas'30 MO13-3 OVV'67 MO13-1 68689 0-7
C 03-11-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 WDS'19 MO13-1 68581 0-2
C 03-11-2018 10:30 DIA MO13-2 VOAB MO13-2 68827 5-2
C 03-11-2018 10:00 Bavel MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68822 5-0
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 Waspik MO13-1 101292 1-8
C 03-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Gilze MO13-2 68517 1-6
C 27-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Bavel MO13-1 68568 1-0
C 27-10-2018 08:30 Gilze MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68695 7-1
C 27-10-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 DIA MO13-2 68746 6-2
C 27-10-2018 10:15 VOAB MO13-2 DESK MO13-3 68501 3-2
C 27-10-2018 10:30 Waspik MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68638 5-2
C 27-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101291 0-9
C 20-10-2018 10:00 Unitas'30 MO13-3 Neerlandia'31 MO13-1 68552 13-0
C 13-10-2018 09:00 DESK MO13-3 WDS'19 MO13-1 68833 0-4
C 13-10-2018 10:30 DIA MO13-2 Waspik MO13-1 68592 3-6
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 Bavel MO13-1 101290 0-0
C 06-10-2018 10:30 Waspik MO13-1 OVV'67 MO13-1 68577 4-3
C 06-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 DESK MO13-3 68716 4-2
C 06-10-2018 08:30 Gilze MO13-2 DIA MO13-2 68736 8-1
C 06-10-2018 09:30 Bavel MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68720 1-4
C 06-10-2018 10:15 VOAB MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68837 5-6
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101289 2-2
C 29-09-2018 12:15 Unitas'30 MO13-3 Haarsteeg MO13-1 101288 5-3
C 29-09-2018 10:15 DESK MO13-3 SC 't Zand MO13-2 68842 3-9
C 29-09-2018 10:30 Waspik MO13-1 Bavel MO13-1 68651 12-0
C 29-09-2018 10:30 DIA MO13-2 WDS'19 MO13-1 68610 0-1
C 29-09-2018 11:00 OVV'67 MO13-1 VOAB MO13-2 68574 17-1
C 29-09-2018 10:00 Gilze MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 68526 22-0
C 29-09-2018 11:30 Unitas'30 MO13-3 Haarsteeg MO11-1 100643 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA MO13-2 OVV'67 MO13-1 68772 4-2
C 22-09-2018 10:15 Bavel MO13-1 DESK MO13-3 68558 9-0
C 22-09-2018 10:15 VOAB MO13-2 Gilze MO13-2 68614 1-13
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68599 0-4
C 22-09-2018 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 DIA MO13-2 68615 0-12
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Waspik MO13-1 68786 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Theole MO13-2 11 11 0 0 33 74 8 66 0
2 DESK MO13-1 10 9 0 1 27 79 8 71 0
3 BZC'14 MO13-1 11 7 1 3 22 49 19 30 0
4 SCG'18 MO13-1 11 5 4 2 19 17 11 6 0
5 Hedel MO13-1 11 5 3 3 18 25 23 2 0
6 FC Engelen MO13-1 11 5 3 3 18 23 26 -3 0
7 B.V.V. MO13-1 11 4 4 3 16 26 20 6 0
8 Maliskamp MO13-1 10 3 2 5 11 27 50 -23 0
9 Haarsteeg MO13-1 11 3 0 8 9 22 62 -40 0
10 Wilhelmina MO13-2 11 2 0 9 6 19 50 -31 0
11 Tricht MO13-1 11 1 2 8 5 20 53 -33 0
12 Jan van Arckel MO13-1 11 0 1 10 1 13 64 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 MO13-1 11 10 0 1 30 103 11 92 0
2 Gilze MO13-2 11 10 0 1 30 87 15 72 0
3 Waspik MO13-1 11 8 0 3 24 48 21 27 0
4 WDS'19 MO13-1 10 7 1 2 22 23 13 10 0
5 Unitas'30 MO13-3 11 7 0 4 21 50 37 13 0
6 DIA MO13-2 11 6 0 5 18 52 33 19 0
7 Haarsteeg MO13-1 10 4 2 4 14 35 42 -7 0
8 SC 't Zand MO13-2 11 4 1 6 13 24 42 -18 0
9 VOAB MO13-2 10 3 0 7 9 24 56 -32 0
10 Bavel MO13-1 10 2 0 8 6 20 50 -30 0
11 Neerlandia'31 MO13-1 11 1 0 10 3 6 89 -83 0
12 DESK MO13-3 11 0 0 11 0 13 76 -63 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 MO13-1 11 10 0 1 30 103 11 92 0
2 Gilze MO13-2 11 10 0 1 30 87 15 72 0
3 Waspik MO13-1 11 8 0 3 24 48 21 27 0
4 WDS'19 MO13-1 10 7 1 2 22 23 13 10 0
5 Unitas'30 MO13-3 11 7 0 4 21 50 37 13 0
6 DIA MO13-2 11 6 0 5 18 52 33 19 0
7 Haarsteeg MO13-1 10 4 2 4 14 35 42 -7 0
8 SC 't Zand MO13-2 11 4 1 6 13 24 42 -18 0
9 VOAB MO13-2 10 3 0 7 9 24 56 -32 0
10 Bavel MO13-1 10 2 0 8 6 20 50 -30 0
11 Neerlandia'31 MO13-1 11 1 0 10 3 6 89 -83 0
12 DESK MO13-3 11 0 0 11 0 13 76 -63 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven