0278 Onder 7 competitie (najaar)

Pupillen - Haarsteeg JO7-2

Teamleden

Spelers
Kees van den Berg        
Rafael Dreher        
Joost van Helvoort        
Ivar Kastelijn        
Sem Kerstens        
Dominic Van Stokkum        
 
Overige teamleden
Jorg Dreher Leider/Trainer
John Kerstens Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 08:30 NOAD'32 JO7-1 Wilhelmina'26 JO7-1
C 15-12-2018 09:45 GJS JO7-2 Emplina JO7-5
C 15-12-2018 10:00 Vlijmense Boys JO7-2 SJO/BZC'14 JO7-1
C 15-12-2018 10:15 Wilhelmina JO7-4 Hedel JO7-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 10:15 Wilhelmina JO7-4 GJS JO7-2 105457 0-0
C 08-12-2018 09:30 Sparta'30 JO7-2 Vlijmense Boys JO7-2 78903 0-0
C 08-12-2018 09:00 Hedel JO7-1G Emplina JO7-5 105551 0-0
C 08-12-2018 08:45 RWB JO7-2 Haarsteeg JO7-2 64692 0-0
C 01-12-2018 10:15 GJS JO7-2 Vlijmense Boys JO7-2 105456 0-0
C 24-11-2018 08:30 NOAD'32 JO7-1 Emplina JO7-5 63810 0-0
C 24-11-2018 08:45 RWB JO7-2 SJO/BZC'14 JO7-1 105466 0-0
C 24-11-2018 09:00 Hedel JO7-1G Wilhelmina'26 JO7-1 105550 0-0
C 24-11-2018 10:15 Wilhelmina JO7-4 Haarsteeg JO7-2 64122 0-0
C 10-11-2018 08:30 NOAD'32 JO7-1 Sparta'30 JO7-2 64053 0-0
C 10-11-2018 08:45 RWB JO7-2 Emplina JO7-5 64796 0-0
C 10-11-2018 09:00 Achilles Veen JO7-1 HHC'09 JO7-1 64400 0-0
C 10-11-2018 11:00 Vlijmense Boys JO7-2 Haarsteeg JO7-2 78901 0-0
C 10-11-2018 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 Wilhelmina'26 JO7-1 64332 0-0
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina JO7-4 GDC JO7-2 64207 0-0
C 10-11-2018 10:15 GJS JO7-2 Wilhelmina'26 JO7-1 105455 0-0
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina JO7-4 SJO/BZC'14 JO7-1 105465 0-0
C 03-11-2018 09:00 Achilles Veen JO7-1 Haarsteeg JO7-2 63490 0-0
C 03-11-2018 08:45 RWB JO7-2 Wilhelmina JO7-4 64519 0-0
C 03-11-2018 08:30 NOAD'32 JO7-1 Nieuwkuijk JO7-2 63507 0-0
C 03-11-2018 09:00 Emplina JO7-5 Wilhelmina'26 JO7-1 64050 0-0
C 03-11-2018 09:30 Sparta'30 JO7-2 GDC JO7-2 64544 0-0
C 03-11-2018 09:00 HHC'09 JO7-1 Vlijmense Boys JO7-2 78900 0-0
C 03-11-2018 09:00 Hedel JO7-1G Vlijmense Boys JO7-2 105549 0-0
C 03-11-2018 09:30 Sparta'30 JO7-2 SJO/BZC'14 JO7-1 105464 0-0
C 03-11-2018 08:30 NOAD'32 JO7-1 GJS JO7-2 105454 0-0
C 27-10-2018 09:00 GDC JO7-2 Emplina JO7-5 64172 0-0
C 27-10-2018 10:15 Wilhelmina'26 JO7-1 Achilles Veen JO7-1 64457 0-0
C 27-10-2018 10:00 Vlijmense Boys JO7-2 RWB JO7-2 78899 0-0
C 27-10-2018 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 HHC'09 JO7-1 64268 0-0
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO7-2 Sparta'30 JO7-2 63550 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO7-4 NOAD'32 JO7-1 64724 0-0
C 27-10-2018 09:00 SJO/BZC'14 JO7-1 Emplina JO7-5 105463 0-0
C 27-10-2018 09:45 GJS JO7-2 Hedel JO7-1G 105548 0-0
C 13-10-2018 09:00 Emplina JO7-5 Vlijmense Boys JO7-2 78898 0-0
C 13-10-2018 09:00 HHC'09 JO7-1 NOAD'32 JO7-1 64235 0-0
C 13-10-2018 09:30 Sparta'30 JO7-2 Nieuwkuijk JO7-2 63350 0-0
C 13-10-2018 09:00 Achilles Veen JO7-1 Wilhelmina JO7-4 63890 0-0
C 13-10-2018 09:00 GDC JO7-2 Haarsteeg JO7-2 64095 0-0
C 13-10-2018 08:45 RWB JO7-2 Wilhelmina'26 JO7-1 64587 0-0
C 06-10-2018 08:30 NOAD'32 JO7-1 RWB JO7-2 64385 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina'26 JO7-1 Sparta'30 JO7-2 64610 0-0
C 06-10-2018 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 Achilles Veen JO7-1 64893 0-0
C 06-10-2018 10:00 Vlijmense Boys JO7-2 GDC JO7-2 78897 0-0
C 06-10-2018 10:15 Haarsteeg JO7-2 Emplina JO7-5 64051 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO7-4 HHC'09 JO7-1 64121 0-0
C 29-09-2018 09:00 Emplina JO7-5 Wilhelmina JO7-4 63403 0-0
C 29-09-2018 09:00 GDC JO7-2 Wilhelmina'26 JO7-1 63704 0-0
C 29-09-2018 09:00 Achilles Veen JO7-1 RWB JO7-2 64452 0-0
C 29-09-2018 09:30 Sparta'30 JO7-2 HHC'09 JO7-1 64719 0-0
C 29-09-2018 10:00 Vlijmense Boys JO7-2 NOAD'32 JO7-1 78896 0-0
C 29-09-2018 10:15 Haarsteeg JO7-2 Nieuwkuijk JO7-2 63497 0-0
C 22-09-2018 08:45 RWB JO7-2 Sparta'30 JO7-2 64531 0-0
C 22-09-2018 10:00 Wilhelmina'26 JO7-1 Haarsteeg JO7-2 64656 0-0
C 22-09-2018 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 Emplina JO7-5 63797 0-0
C 22-09-2018 09:00 HHC'09 JO7-1 GDC JO7-2 64756 0-0
C 22-09-2018 08:30 NOAD'32 JO7-1 Achilles Veen JO7-1 63687 0-0
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO7-4 Vlijmense Boys JO7-2 78895 0-0
C 15-09-2018 12:15 Emplina JO7-5 Sparta'30 JO7-2 64378 0-0
C 15-09-2018 10:15 Haarsteeg JO7-2 HHC'09 JO7-1 64119 0-0
C 15-09-2018 10:00 Vlijmense Boys JO7-2 Achilles Veen JO7-1 78894 0-0
C 15-09-2018 09:50 GDC JO7-2 NOAD'32 JO7-1 64715 0-0
C 15-09-2018 10:00 Wilhelmina'26 JO7-1 Wilhelmina JO7-4 64548 0-0
C 15-09-2018 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 RWB JO7-2 64899 0-0
C 08-09-2018 09:00 Emplina JO7-5 Achilles Veen JO7-1 63831 0-0
C 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO7-2 NOAD'32 JO7-1 63419 0-0
C 08-09-2018 09:00 GDC JO7-2 Nieuwkuijk JO7-2 64834 0-0
C 08-09-2018 09:30 Wilhelmina'26 JO7-1 Vlijmense Boys JO7-2 78893 0-0
C 08-09-2018 09:00 HHC'09 JO7-1 RWB JO7-2 63852 0-0
C 08-09-2018 09:30 Sparta'30 JO7-2 Wilhelmina JO7-4 63677 0-0

Standen



Training

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven