0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO7-1

Teamleden

Spelers
Bob Akkermans        
Sam van Falier        
Enzo Hoefs        
Mats de Laat        
Thomas Merks        
Lukas Stoop        
 
Overige teamleden
Sanne Hoefs Leider
Willem de Laat Leider
Gijs Stoop Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-05-2019 10:15 Haarsteeg JO7-1 Nivo Sparta JO7-2 139575 Sportpark Haarsteeg Veld 5A2 KK 5 KK 18
C 11-05-2019 08:30 SV BLC JO7-1 Haarsteeg JO7-1 146062 - -
C 18-05-2019 10:15 Haarsteeg JO7-1 Emplina JO7-3 138450 Sportpark Haarsteeg - -
C 25-05-2019 10:30 RKKSV JO7-2 Haarsteeg JO7-1 138832 Sportpark Eikenhage - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 09:00 Hedel JO7-1G Emplina JO7-3
C 04-05-2019 10:00 Nivo Sparta JO7-3 SV BLC JO7-1
C 04-05-2019 10:15 Haarsteeg JO7-1 Nivo Sparta JO7-2
C 04-05-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G Vlijmense Boys JO7-1G
C 04-05-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G Nieuwkuijk JO7-1
C 04-05-2019 10:30 Maliskamp JO7-1 RKKSV JO7-2
C 11-05-2019 10:30 RKKSV JO7-2 Wilhelmina JO7-3G
C 11-05-2019 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 Nivo Sparta JO7-3
C 11-05-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Hedel JO7-1G
C 11-05-2019 09:00 Emplina JO7-3 Maliskamp JO7-1
C 11-05-2019 09:00 Nivo Sparta JO7-2 Wilhelmina JO7-2G
C 11-05-2019 08:30 SV BLC JO7-1 Haarsteeg JO7-1
C 18-05-2019 09:00 Hedel JO7-1G RKKSV JO7-2
C 18-05-2019 10:00 Nivo Sparta JO7-3 Nivo Sparta JO7-2
C 18-05-2019 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 Vlijmense Boys JO7-1G
C 18-05-2019 10:15 Haarsteeg JO7-1 Emplina JO7-3
C 18-05-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G Maliskamp JO7-1
C 18-05-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G SV BLC JO7-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-04-2019 18:30 Emplina JO7-3 Nieuwkuijk JO7-1 137747 0-0
C 13-04-2019 09:00 Nivo Sparta JO7-2 Maliskamp JO7-1 137751 0-0
C 13-04-2019 09:00 Emplina JO7-3 RKKSV JO7-2 138345 0-0
C 13-04-2019 09:45 SV BLC JO7-1 Wilhelmina JO7-3G 146060 0-0
C 13-04-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Nivo Sparta JO7-3 138719 0-0
C 13-04-2019 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 Haarsteeg JO7-1 138172 0-0
C 13-04-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G Hedel JO7-1G 138030 0-0
C 10-04-2019 18:30 RKKSV JO7-2 Nivo Sparta JO7-3 138601 0-0
C 10-04-2019 18:30 Maliskamp JO7-1 SV BLC JO7-1 146057 0-0
C 06-04-2019 09:00 Hedel JO7-1G SV BLC JO7-1 146059 0-0
C 06-04-2019 10:00 Nivo Sparta JO7-3 Wilhelmina JO7-2G 137901 0-0
C 06-04-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G Emplina JO7-3 139122 0-0
C 06-04-2019 10:30 RKKSV JO7-2 Nivo Sparta JO7-2 138746 0-0
C 06-04-2019 10:30 Maliskamp JO7-1 Nieuwkuijk JO7-1 137996 0-0
C 06-04-2019 10:15 Haarsteeg JO7-1 Vlijmense Boys JO7-1G 138084 0-0
C 30-03-2019 10:00 Nivo Sparta JO7-3 Maliskamp JO7-1 151699 0-0
C 30-03-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G Hedel JO7-1G 138946 0-0
C 30-03-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Nivo Sparta JO7-2 137886 0-0
C 30-03-2019 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 RKKSV JO7-2 138552 0-0
C 23-03-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Emplina JO7-3 138945 0-0
C 23-03-2019 10:00 Nivo Sparta JO7-3 Haarsteeg JO7-1 138109 0-0
C 23-03-2019 09:00 Nivo Sparta JO7-2 Hedel JO7-1G 139140 0-0
C 23-03-2019 08:30 SV BLC JO7-1 RKKSV JO7-2 146058 0-0
C 23-03-2019 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 Wilhelmina JO7-3G 138405 0-0
C 23-03-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G Maliskamp JO7-1 139580 0-0
C 16-03-2019 10:15 Haarsteeg JO7-1 Wilhelmina JO7-2G 138476 0-0
C 09-03-2019 09:30 SV BLC JO7-1 Vlijmense Boys JO7-1G 146056 0-0
C 09-03-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G Wilhelmina JO7-3G 138522 0-0
C 09-03-2019 09:00 Nivo Sparta JO7-2 Emplina JO7-3 138641 0-0
C 09-03-2019 09:00 Hedel JO7-1G Haarsteeg JO7-1 138927 0-0
C 09-03-2019 10:00 Nivo Sparta JO7-3 Maliskamp JO7-1 139008 0-0
C 16-02-2019 09:00 Nivo Sparta JO7-2 Nieuwkuijk JO7-1 138185 0-0
C 16-02-2019 09:00 Hedel JO7-1G Nivo Sparta JO7-3 137725 0-0
C 16-02-2019 09:00 Emplina JO7-3 SV BLC JO7-1 146055 0-0
C 16-02-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G Haarsteeg JO7-1 138028 0-0
C 16-02-2019 10:30 Maliskamp JO7-1 Vlijmense Boys JO7-1G 139450 0-0
C 16-02-2019 10:30 RKKSV JO7-2 Wilhelmina JO7-2G 137717 0-0
C 09-02-2019 09:00 SV BLC JO7-1 Nivo Sparta JO7-2 146054 0-0
C 09-02-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G Emplina JO7-3 138400 0-0
C 09-02-2019 10:15 Haarsteeg JO7-1 Maliskamp JO7-1 139416 0-0
C 09-02-2019 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 Hedel JO7-1G 139519 0-0
C 09-02-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G RKKSV JO7-2 138621 0-0
C 09-02-2019 10:00 Nivo Sparta JO7-3 Wilhelmina JO7-3G 138023 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:30 RKKSV JO7-1 Emplina JO7-2 63798 0-0
C 15-12-2018 09:00 BMC JO7-1 TGG JO7-1 64011 0-0
C 08-12-2018 10:30 OSC'45 JO7-1 Emplina JO7-1 64407 0-0
C 08-12-2018 09:00 Nivo Sparta JO7-1 Wilhelmina JO7-1G 63478 0-0
C 24-11-2018 09:00 BMC JO7-1 RKKSV JO7-1 64626 0-0
C 24-11-2018 10:00 Nivo Sparta JO7-1 Emplina JO7-1 64243 0-0
C 24-11-2018 10:15 Haarsteeg JO7-1 TGG JO7-1 64162 0-0
C 24-11-2018 10:30 OSC'45 JO7-1 Wilhelmina JO7-1G 64496 0-0
C 24-11-2018 10:30 Maliskamp JO7-1 Emplina JO7-2 64693 0-0
C 10-11-2018 10:30 Maliskamp JO7-1 Emplina JO7-1 63472 0-0
C 10-11-2018 10:30 OSC'45 JO7-1 RKKSV JO7-1 64716 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO7-1 Wilhelmina JO7-1G 64609 0-0
C 10-11-2018 09:00 BMC JO7-1 Nivo Sparta JO7-1 64707 0-0
C 03-11-2018 09:00 Nivo Sparta JO7-1 Emplina JO7-2 63730 0-0
C 03-11-2018 10:15 Wilhelmina JO7-1G Emplina JO7-1 64353 0-0
C 03-11-2018 10:30 RKKSV JO7-1 TGG JO7-1 64157 0-0
C 03-11-2018 10:30 OSC'45 JO7-1 Maliskamp JO7-1 64838 0-0
C 27-10-2018 09:00 Emplina JO7-1 BMC JO7-1 63518 0-0
C 27-10-2018 09:00 Emplina JO7-2 Haarsteeg JO7-1 63936 0-0
C 27-10-2018 09:15 TGG JO7-1 Wilhelmina JO7-1G 64365 0-0
C 27-10-2018 10:30 Maliskamp JO7-1 Nivo Sparta JO7-1 64697 0-0
C 13-10-2018 10:30 RKKSV JO7-1 Maliskamp JO7-1 64725 0-0
C 13-10-2018 10:15 Wilhelmina JO7-1G Emplina JO7-2 64153 0-0
C 13-10-2018 10:15 Haarsteeg JO7-1 Emplina JO7-1 64654 0-0
C 13-10-2018 09:00 Nivo Sparta JO7-1 OSC'45 JO7-1 63826 0-0
C 13-10-2018 09:00 BMC JO7-1 HRC'14 JO7-1 63458 0-0
C 06-10-2018 10:30 OSC'45 JO7-1 Haarsteeg JO7-1 64705 0-0
C 06-10-2018 10:30 Maliskamp JO7-1 BMC JO7-1 64221 0-0
C 06-10-2018 09:30 HRC'14 JO7-1 Nivo Sparta JO7-1 64150 0-0
C 06-10-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO7-1 Wilhelmina JO7-1G 64885 0-0
C 06-10-2018 09:00 Emplina JO7-2 TGG JO7-1 64039 0-0
C 06-10-2018 09:00 Emplina JO7-1 RKKSV JO7-1 64737 0-0
C 29-09-2018 09:00 Emplina JO7-2 OSC'45 JO7-1 64032 0-0
C 29-09-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO7-1 Maliskamp JO7-1 64085 0-0
C 29-09-2018 10:15 Wilhelmina JO7-1G HRC'14 JO7-1 64722 0-0
C 29-09-2018 09:00 BMC JO7-1 Haarsteeg JO7-1 63667 0-0
C 29-09-2018 09:15 TGG JO7-1 Emplina JO7-1 64849 0-0
C 29-09-2018 10:30 RKKSV JO7-1 Nivo Sparta JO7-1 63387 0-0
C 22-09-2018 09:00 Nivo Sparta JO7-1 TGG JO7-1 64847 0-0
C 22-09-2018 09:30 HRC'14 JO7-1 Emplina JO7-2 64884 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO7-1 RKKSV JO7-1 64110 0-0
C 22-09-2018 10:30 Maliskamp JO7-1 Wilhelmina JO7-1G 64131 0-0
C 22-09-2018 10:30 OSC'45 JO7-1 BMC JO7-1 63495 0-0
C 22-09-2018 08:30 Emplina JO7-1 BVV/Timmermans Infra JO7-1 63653 0-0
C 15-09-2018 08:30 Emplina JO7-2 BMC JO7-1 64700 0-0
C 15-09-2018 12:15 Emplina JO7-1 HRC'14 JO7-1 63470 0-0
C 15-09-2018 10:30 Maliskamp JO7-1 Haarsteeg JO7-1 64116 0-0
C 15-09-2018 10:15 TGG JO7-1 OSC'45 JO7-1 63939 0-0
C 15-09-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO7-1 Nivo Sparta JO7-1 64501 0-0
C 15-09-2018 10:15 Wilhelmina JO7-1G RKKSV JO7-1 64645 0-0
C 08-09-2018 10:15 Wilhelmina JO7-1G BMC JO7-1 64313 0-0
C 08-09-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO7-1 OSC'45 JO7-1 64406 0-0
C 08-09-2018 10:15 TGG JO7-1 Maliskamp JO7-1 63519 0-0
C 08-09-2018 10:30 RKKSV JO7-1 HRC'14 JO7-1 63484 0-0
C 08-09-2018 09:00 Emplina JO7-1 Emplina JO7-2 64373 0-0
C 08-09-2018 09:00 Nivo Sparta JO7-1 Haarsteeg JO7-1 64892 0-0

Standen



Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven