0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO13-2

Teamleden

Spelers
Stijn van Dulken Keeper      
Jasper Hardon Keeper      
Owen Albertus        
Nasreddine Chakay        
Stan Geurts        
Daan van Grinsven        
Kay van Meerkerk        
Julian van Moonen        
Teun Neggers        
Lars van Opzeeland        
Rens van Opzeeland        
Jules Pessers        
Olivier van Pinxteren        
Danny van Ravestein        
Jesse van der Staak        
Cas Stolzenbach        
 
Overige teamleden
Tom van Vugt Trainer
Tom van Vugt Trainer
Wesley van de Wiel Trainer
Kelvin van Overbeek Leider/Trainer
Mike van Vugt Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 11:00 ST Alem/RKVSC JO13-1G Haarsteeg JO13-2 P.A.O. (Piet) van Boxtel 116801 1 - 3
C 18-05-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 Kerkwijk JO13-1 M.A.C.G.J. (Mike) van Vugt… (+1) 118930 4 - 2
C 11-05-2019 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G Haarsteeg JO13-2 MHC (Marty) Parijs 117418 6 - 1
C 04-05-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 Helvoirt JO13-2 Afgeschermd… (+1) 117279 1 - 6
C 13-04-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-4 M.A.C.G.J. (Mike) van Vugt 119574 3 - 9
C 09-04-2019 19:00 Sparta'30 JO13-1G Haarsteeg JO13-2 J.H. (Jarno) Vos 117455 2 - 0
C 23-03-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 M.A.C.G.J. (Mike) van Vugt… (+1) 117867 1 - 2
C 16-03-2019 11:00 Woudrichem JO13-1 Haarsteeg JO13-2 Afgeschermd 117545 0 - 3
C 09-03-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 Jan van Arckel JO13-1 J. (Jesse) van Bijnen… (+1) 118798 0 - 7
C 16-02-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 Haarsteeg JO13-2 Afgeschermd 116595 4 - 3
C 09-02-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 DSC JO13-2 M.A.C.G.J. (Mike) van Vugt… (+1) 116740 0 - 7
C 08-12-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-1 Haarsteeg JO13-2 M.J.N. (Maurice) Pierik 46212 9 - 0
C 01-12-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 Boxtel JO13-2 J. (Jesse) vanBijnen… (+1) 44448 3 - 0
C 24-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Haarsteeg JO13-2 Afgeschermd 46606 3 - 0
C 17-11-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 Wilhelmina'26 JO13-1 J.C. (John) Klop… (+1) 45841 1 - 5
C 10-11-2018 11:00 Essche Boys JO13-1 Haarsteeg JO13-2 V.T.M.M. (Vanja) Goossen 46441 2 - 3
C 03-11-2018 09:00 Taxandria JO13-2 Haarsteeg JO13-2 J.P. (Johan) Zijp 44114 5 - 1
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 BMC JO13-2 M.A.C.G.J. (Mike) vanVugt… (+1) 44953 3 - 2
C 13-10-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 Maliskamp JO13-2 GC Klerkx… (+1) 46121 3 - 6
C 06-10-2018 10:00 Nevelo JO13-1 Haarsteeg JO13-2 Afgeschermd 44795 3 - 2
C 29-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 Afgeschermd… (+1) 46005 3 - 2
C 22-09-2018 11:00 SCG'18 JO13-3 Haarsteeg JO13-2 B.A.M. (Bart) Mulders 45247 2 - 2
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-2 Afgeschermd… (+1) 7224 0 - 4
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 Afgeschermd… (+1) 7468 3 - 4
B 03-09-2018 19:00 SSC'55 JO13-1 Haarsteeg JO13-2 P. (Patrick) Brok 7712 2 - 7
B 01-09-2018 vervallen SSC'55 JO13-1 Haarsteeg JO13-2 7712
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 13:00 Vlijmense Boys JO13-1G Jan van Arckel JO13-1 116837 2-0
C 25-05-2019 11:00 ST Alem/RKVSC JO13-1G Haarsteeg JO13-2 116801 1-3
C 25-05-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 Woudrichem JO13-1 118193 5-2
C 25-05-2019 11:15 RKDVC JO13-2 WSC JO13-4 117290 7-2
C 25-05-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 Helvoirt JO13-2 116508 13-2
C 25-05-2019 10:00 DSC JO13-2 Sparta'30 JO13-1G 117588 4-0
C 22-05-2019 18:30 DSC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 118224 0-5
C 18-05-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G Vlijmense Boys JO13-1G 117512 1-3
C 18-05-2019 11:30 Woudrichem JO13-1 DSC JO13-2 118444 8-4
C 18-05-2019 10:30 WSC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-4 117047 3-1
C 18-05-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 Kerkwijk JO13-1 118930 4-2
C 18-05-2019 11:30 Helvoirt JO13-2 ST Alem/RKVSC JO13-1G 117270 1-2
C 18-05-2019 11:30 Jan van Arckel JO13-1 RKDVC JO13-2 117553 4-0
C 11-05-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 Woudrichem JO13-1 118595 4-1
C 11-05-2019 11:30 Helvoirt JO13-2 Sparta'30 JO13-1G 118585 2-5
C 11-05-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 Jan van Arckel JO13-1 117750 1-3
C 11-05-2019 11:30 DSC JO13-2 RKDVC JO13-2 117909 6-1
C 11-05-2019 12:00 ST Alem/RKVSC JO13-1G WSC JO13-4 119294 4-1
C 11-05-2019 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G Haarsteeg JO13-2 117418 6-1
C 04-05-2019 09:45 WSC JO13-4 DSC JO13-2 118104 6-3
C 04-05-2019 10:15 Woudrichem JO13-1 Vlijmense Boys JO13-1G 119129 0-1
C 04-05-2019 11:15 RKDVC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 119143 1-2
C 04-05-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 Helvoirt JO13-2 117279 1-6
C 04-05-2019 11:30 Jan van Arckel JO13-1 ST Alem/RKVSC JO13-1G 118112 9-0
C 20-04-2019 12:00 ST Alem/RKVSC JO13-1G Vlijmense Boys JO13-1G 119557 3-0
C 20-04-2019 10:00 Sparta'30 JO13-1G Kerkwijk JO13-1 117527 6-1
C 13-04-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 Jan van Arckel JO13-1 116908 1-3
C 13-04-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-4 119574 3-9
C 13-04-2019 11:30 Helvoirt JO13-2 Woudrichem JO13-1 118835 3-2
C 13-04-2019 12:00 ST Alem/RKVSC JO13-1G Sparta'30 JO13-1G 117107 2-1
C 13-04-2019 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G RKDVC JO13-2 117166 5-0
C 09-04-2019 19:00 Sparta'30 JO13-1G Haarsteeg JO13-2 117455 2-0
C 06-04-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 Vlijmense Boys JO13-1G 118116 4-0
C 06-04-2019 11:30 Jan van Arckel JO13-1 DSC JO13-2 116954 5-6
C 06-04-2019 11:15 RKDVC JO13-2 Helvoirt JO13-2 118083 3-1
C 06-04-2019 10:50 WSC JO13-4 Kerkwijk JO13-1 117620 6-0
C 06-04-2019 11:00 Woudrichem JO13-1 ST Alem/RKVSC JO13-1G 119320 5-2
C 30-03-2019 13:00 Vlijmense Boys JO13-1G DSC JO13-2 118783 4-3
C 30-03-2019 11:15 RKDVC JO13-2 Kerkwijk JO13-1 117122 2-3
C 23-03-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G Woudrichem JO13-1 117724 1-6
C 23-03-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 118432 0-1
C 23-03-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 117867 1-2
C 23-03-2019 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G WSC JO13-4 117158 9-0
C 23-03-2019 12:00 ST Alem/RKVSC JO13-1G DSC JO13-2 119426 1-1
C 23-03-2019 09:00 Helvoirt JO13-2 Jan van Arckel JO13-1 118330 1-6
C 16-03-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 Sparta'30 JO13-1G 118121 5-0
C 16-03-2019 11:30 Jan van Arckel JO13-1 WSC JO13-4 117838 9-2
C 16-03-2019 11:30 DSC JO13-2 Helvoirt JO13-2 117252 0-2
C 16-03-2019 11:00 Woudrichem JO13-1 Haarsteeg JO13-2 117545 0-3
C 09-03-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G RKDVC JO13-2 116774 3-2
C 09-03-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 ST Alem/RKVSC JO13-1G 118156 2-2
C 09-03-2019 10:30 WSC JO13-4 Woudrichem JO13-1 118624 2-3
C 09-03-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 Jan van Arckel JO13-1 118798 0-7
C 09-03-2019 11:30 Helvoirt JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 117573 4-2
C 23-02-2019 10:30 Woudrichem JO13-1 RKDVC JO13-2 117320 4-1
C 16-02-2019 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G Helvoirt JO13-2 117255 6-2
C 16-02-2019 10:30 WSC JO13-4 Sparta'30 JO13-1G 119543 3-4
C 16-02-2019 11:15 RKDVC JO13-2 ST Alem/RKVSC JO13-1G 117111 2-1
C 16-02-2019 11:30 Jan van Arckel JO13-1 Woudrichem JO13-1 118017 6-2
C 16-02-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 Haarsteeg JO13-2 116595 4-3
C 16-02-2019 11:30 DSC JO13-2 Kerkwijk JO13-1 117314 4-0
C 09-02-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G Jan van Arckel JO13-1 119533 0-5
C 09-02-2019 11:30 Helvoirt JO13-2 WSC JO13-4 117959 6-3
C 09-02-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 DSC JO13-2 116740 0-7
C 09-02-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 Vlijmense Boys JO13-1G 118335 0-0
C 09-02-2019 12:00 ST Alem/RKVSC JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-4 119465 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:15 RKDVC JO13-2 SSC'55 JO13-1 6954 5-2
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-2 7224 0-4
B 08-09-2018 11:00 WSC JO13-2 SSC'55 JO13-1 7428 10-0
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 7468 3-4
B 05-09-2018 18:30 RKDVC JO13-2 WSC JO13-2 7696 0-6
B 03-09-2018 19:00 SSC'55 JO13-1 Haarsteeg JO13-2 7712 2-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-1 Taxandria JO13-2 45284 5-2
C 15-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Maliskamp JO13-2 46803 0-0
C 15-12-2018 11:00 Essche Boys JO13-1 Nevelo JO13-1 45609 0-5
C 08-12-2018 14:00 Boxtel JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 46538 0-1
C 08-12-2018 09:00 Taxandria JO13-2 Nevelo JO13-1 46228 0-0
C 08-12-2018 11:00 Essche Boys JO13-1 Wilhelmina'26 JO13-1 46746 4-7
C 08-12-2018 11:00 SCG'18 JO13-3 BMC JO13-2 45728 3-2
C 08-12-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-1 Haarsteeg JO13-2 46212 9-0
C 01-12-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 46691 4-1
C 01-12-2018 10:00 Nevelo JO13-1 Jan van Arckel JO13-1 45019 2-0
C 01-12-2018 11:00 BMC JO13-2 Taxandria JO13-2 44019 2-6
C 01-12-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 Essche Boys JO13-1 45717 3-0
C 01-12-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 Boxtel JO13-2 44448 3-0
C 01-12-2018 11:45 Maliskamp JO13-2 SCG'18 JO13-3 45132 1-5
C 24-11-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 Nevelo JO13-1 45951 0-2
C 24-11-2018 11:00 Essche Boys JO13-1 Maliskamp JO13-2 46254 2-1
C 24-11-2018 11:00 SCG'18 JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-4 46773 1-1
C 24-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Haarsteeg JO13-2 46606 3-0
C 24-11-2018 14:00 Boxtel JO13-2 BMC JO13-2 46303 1-0
C 22-11-2018 19:00 Nevelo JO13-1 Maliskamp JO13-2 45571 9-1
C 17-11-2018 09:00 Taxandria JO13-2 Essche Boys JO13-1 44919 5-4
C 17-11-2018 11:00 SCG'18 JO13-3 Zwaluw VFC JO13-3 44714 1-6
C 17-11-2018 11:15 BMC JO13-2 Jan van Arckel JO13-1 45215 1-2
C 17-11-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 Wilhelmina'26 JO13-1 45841 1-5
C 17-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Nevelo JO13-1 46818 1-1
C 17-11-2018 11:45 Maliskamp JO13-2 Boxtel JO13-2 45295 1-7
C 10-11-2018 14:00 Boxtel JO13-2 Taxandria JO13-2 45288 0-5
C 10-11-2018 10:00 Zwaluw VFC JO13-3 BMC JO13-2 44985 2-0
C 10-11-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-1 SCG'18 JO13-3 46550 1-1
C 10-11-2018 11:00 Essche Boys JO13-1 Haarsteeg JO13-2 46441 2-3
C 10-11-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 45539 8-3
C 08-11-2018 19:00 Nevelo JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 46072 1-2
C 03-11-2018 11:15 BMC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 46574 0-5
C 03-11-2018 11:00 SCG'18 JO13-3 Nevelo JO13-1 45921 2-0
C 03-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Essche Boys JO13-1 45972 5-1
C 03-11-2018 14:00 Boxtel JO13-2 Wilhelmina'26 JO13-1 44845 1-8
C 03-11-2018 09:00 Taxandria JO13-2 Haarsteeg JO13-2 44114 5-1
C 03-11-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-1 Maliskamp JO13-2 45791 1-0
C 27-10-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 SCG'18 JO13-3 46223 5-3
C 27-10-2018 11:00 Essche Boys JO13-1 Boxtel JO13-2 45375 8-3
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 BMC JO13-2 44953 3-2
C 27-10-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 Jan van Arckel JO13-1 45234 1-0
C 27-10-2018 11:45 Maliskamp JO13-2 Taxandria JO13-2 44999 2-7
C 24-10-2018 19:00 Jan van Arckel JO13-1 Essche Boys JO13-1 43931 3-3
C 13-10-2018 09:00 Taxandria JO13-2 Wilhelmina'26 JO13-1 45957 5-7
C 13-10-2018 11:00 SCG'18 JO13-3 Boxtel JO13-2 45411 4-0
C 13-10-2018 11:00 BMC JO13-2 Nevelo JO13-1 44504 0-3
C 13-10-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 Maliskamp JO13-2 46121 3-6
C 13-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-4 45409 1-2
C 06-10-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 Jan van Arckel JO13-1 44447 10-1
C 06-10-2018 10:00 Nevelo JO13-1 Haarsteeg JO13-2 44795 3-2
C 06-10-2018 11:00 Essche Boys JO13-1 SCG'18 JO13-3 44147 5-0
C 06-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Taxandria JO13-2 44524 3-2
C 06-10-2018 11:45 Maliskamp JO13-2 BMC JO13-2 43824 5-3
C 06-10-2018 14:00 Boxtel JO13-2 Zwaluw VFC JO13-3 44342 1-7
C 29-09-2018 13:00 Maliskamp JO13-2 Wilhelmina'26 JO13-1 46119 1-10
C 29-09-2018 09:00 Taxandria JO13-2 SCG'18 JO13-3 45209 3-3
C 29-09-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 43655 1-4
C 29-09-2018 11:00 BMC JO13-2 Essche Boys JO13-1 46144 2-2
C 29-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 46005 3-2
C 29-09-2018 10:00 Nevelo JO13-1 Boxtel JO13-2 44312 13-0
C 22-09-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 BMC JO13-2 44030 11-0
C 22-09-2018 11:45 Boxtel JO13-2 Jan van Arckel JO13-1 46387 0-10
C 22-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Maliskamp JO13-2 46764 3-2
C 22-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Taxandria JO13-2 46608 7-1
C 22-09-2018 11:00 SCG'18 JO13-3 Haarsteeg JO13-2 45247 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jan van Arckel JO13-1 11 9 0 2 27 57 15 42 0
2 Vlijmense Boys JO13-1G 11 8 1 2 25 36 14 22 0
3 OJC ROSMALEN JO13-4 11 8 0 3 24 35 17 18 0
4 DSC JO13-2 11 5 1 5 16 38 32 6 0
5 Woudrichem JO13-1 11 5 0 6 15 33 32 1 0
6 Sparta'30 JO13-1G 11 5 0 6 15 23 33 -10 0
7 Helvoirt JO13-2 11 5 0 6 15 30 43 -13 0
8 ST Alem/RKVSC JO13-1G 11 4 2 5 14 19 30 -11 0
9 RKDVC JO13-2 11 4 0 7 12 21 32 -11 0
10 WSC JO13-4 11 4 0 7 12 37 49 -12 0
11 Kerkwijk JO13-1 11 3 2 6 11 26 31 -5 0
12 Haarsteeg JO13-2 11 3 0 8 9 19 46 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-2 3 3 0 0 9 20 0 20 0
2 RKDVC JO13-2 3 2 0 1 6 9 11 -2 0
3 Haarsteeg JO13-2 3 1 0 2 3 10 10 0 0
4 SSC'55 JO13-1 3 0 0 3 0 4 22 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina'26 JO13-1 11 10 0 1 30 75 22 53 0
2 Zwaluw VFC JO13-3 10 8 0 2 24 38 12 26 0
3 OJC ROSMALEN JO13-4 11 7 2 2 23 25 18 7 0
4 Nevelo JO13-1 9 7 1 1 22 39 6 33 0
5 Jan van Arckel JO13-1 11 5 2 4 17 33 24 9 0
6 Taxandria JO13-2 10 5 1 4 16 41 34 7 0
7 SCG'18 JO13-3 10 3 4 3 13 23 26 -3 0
8 Haarsteeg JO13-2 11 4 1 6 13 21 39 -18 0
9 Essche Boys JO13-1 11 3 2 6 11 31 37 -6 0
10 Maliskamp JO13-2 10 2 0 8 6 20 50 -30 0
11 Boxtel JO13-2 11 2 0 9 6 13 60 -47 0
12 BMC JO13-2 11 0 1 10 1 12 43 -31 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven