0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO13-1

Teamleden

Spelers
Nick van Oijen Keeper      
Vince van Spijk Keeper      
Lars van Bladel        
Jens van Bokhoven        
Tijn de Bonth        
Joris Buijs        
Ivar van Engelen        
Kay van Engelen        
Jelle van Esch        
Simon van Falier        
Karsten van Gestel        
Fabio Gulli        
Joël van Heist        
Jimmy Henskens        
Jelte van Heuven        
Lars Kempka        
Stijn van der Loo        
Tim van Loon        
Daan van Loon        
Ties de Man        
Ties Moonen        
Olivier van Oorschot        
Tim Pijnenburg        
Max Anthony Riccelli        
Simon Schenk        
Teun Stoutjesdijk        
 
Overige teamleden
Peter Treuren Trainer
Hein van de Wiel Trainer
Hans van Heist Leider
Michel Pullen Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 11:30 Teisterbanders JO13-1 GRC-14 JO13-1 119621 2-2
C 25-05-2019 12:00 Haaften JO13-1 SV BLC JO13-1 117373 5-3
C 25-05-2019 10:00 LRC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 116533 3-2
C 25-05-2019 10:30 Tricht JO13-1 Teisterbanders JO13-1 117055 1-2
C 25-05-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 RKTVC JO13-1 117259 1-4
C 25-05-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 117016 4-2
C 23-05-2019 18:30 GRC-14 JO13-1 BMC JO13-1 117066 0-0
C 21-05-2019 18:45 OJC ROSMALEN JO13-2 Tricht JO13-1 119406 0-0
C 18-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-2 Haaften JO13-1 119510 4-1
C 18-05-2019 10:15 RKTVC JO13-1 GRC-14 JO13-1 119233 5-0
C 18-05-2019 11:00 SV BLC JO13-1 Tricht JO13-1 118152 4-8
C 18-05-2019 11:30 BMC JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 117323 2-6
C 18-05-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Den Dungen JO13-1 119069 2-4
C 18-05-2019 11:00 Teisterbanders JO13-1 LRC JO13-1 116594 1-3
C 13-05-2019 19:00 Haaften JO13-1 RKTVC JO13-1 117796 0-5
C 11-05-2019 10:00 GRC-14 JO13-1 Haarsteeg JO13-1 117772 2-1
C 11-05-2019 10:15 RKTVC JO13-1 SV BLC JO13-1 118453 7-2
C 11-05-2019 10:15 Haaften JO13-1 LRC JO13-1 118671 3-5
C 11-05-2019 10:30 Tricht JO13-1 BMC JO13-1 117897 0-3
C 11-05-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 119576 3-0
C 11-05-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 Teisterbanders JO13-1 118709 4-0
C 07-05-2019 18:30 SV BLC JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 117621 1-1
C 04-05-2019 10:00 LRC JO13-1 Den Dungen JO13-1 117413 4-1
C 04-05-2019 11:30 BMC JO13-1 RKTVC JO13-1 118717 0-7
C 04-05-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Haaften JO13-1 118616 3-5
C 20-04-2019 12:30 Teisterbanders JO13-1 Haarsteeg JO13-1 119646 1-1
C 20-04-2019 10:00 GRC-14 JO13-1 Tricht JO13-1 119060 2-0
C 16-04-2019 18:30 Haarsteeg JO13-1 SV BLC JO13-1 119532 7-2
C 13-04-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Teisterbanders JO13-1 116737 5-1
C 13-04-2019 10:00 GRC-14 JO13-1 SV BLC JO13-1 117800 5-1
C 13-04-2019 10:15 RKTVC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 119282 5-1
C 13-04-2019 11:00 Haaften JO13-1 Den Dungen JO13-1 118276 5-3
C 13-04-2019 10:30 Tricht JO13-1 LRC JO13-1 119627 2-6
C 13-04-2019 11:30 BMC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 118322 1-7
C 06-04-2019 11:30 Teisterbanders JO13-1 Haaften JO13-1 119581 2-1
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 117307 0-3
C 06-04-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 Tricht JO13-1 118161 2-1
C 06-04-2019 11:00 SV BLC JO13-1 BMC JO13-1 117213 1-4
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-2 GRC-14 JO13-1 117679 1-3
C 06-04-2019 10:00 LRC JO13-1 RKTVC JO13-1 119385 0-3
C 03-04-2019 18:30 LRC JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 118080 0-1
C 30-03-2019 11:30 BMC JO13-1 Teisterbanders JO13-1 119137 3-2
C 30-03-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Tricht JO13-1 149379 3-0
C 23-03-2019 11:15 BMC JO13-1 LRC JO13-1 119448 1-2
C 23-03-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Den Dungen JO13-1 117633 3-1
C 23-03-2019 11:00 SV BLC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 117084 5-5
C 23-03-2019 10:30 Tricht JO13-1 Haarsteeg JO13-1 117392 0-2
C 23-03-2019 10:00 GRC-14 JO13-1 Haaften JO13-1 117331 3-2
C 23-03-2019 10:15 RKTVC JO13-1 Teisterbanders JO13-1 119006 5-0
C 18-03-2019 18:30 RKTVC JO13-1 Den Dungen JO13-1 116966 4-0
C 16-03-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 SV BLC JO13-1 117964 5-0
C 16-03-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 BMC JO13-1 119028 0-2
C 09-03-2019 10:30 Tricht JO13-1 Haaften JO13-1 118539 1-1
C 09-03-2019 11:00 SV BLC JO13-1 LRC JO13-1 118114 0-6
C 09-03-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 GRC-14 JO13-1 119500 0-1
C 09-03-2019 13:00 Haarsteeg JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 119539 1-2
C 23-02-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 LRC JO13-1 117939 2-2
C 16-02-2019 09:00 Haaften JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 117355 2-3
C 16-02-2019 10:00 LRC JO13-1 GRC-14 JO13-1 117534 4-1
C 16-02-2019 10:30 Tricht JO13-1 RKTVC JO13-1 119558 1-10
C 16-02-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 BMC JO13-1 116649 2-4
C 16-02-2019 12:30 Teisterbanders JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 118413 3-3
C 09-02-2019 11:30 BMC JO13-1 Haaften JO13-1 118257 3-0
C 09-02-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Tricht JO13-1 119556 0-0
C 09-02-2019 11:00 SV BLC JO13-1 Teisterbanders JO13-1 117990 3-0
C 09-02-2019 10:15 RKTVC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 118960 2-2
C 09-02-2019 10:30 GRC-14 JO13-1 Den Dungen JO13-1 119090 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 11:15 RWB JO13-1 Haarsteeg JO13-1 102845 6-2
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 7727 4-2
B 15-09-2018 11:30 DSC JO13-1 MVV'58 JO13-1 6995 3-3
B 08-09-2018 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 MVV'58 JO13-1 7288 2-1
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-1 DSC JO13-1 7387 8-1
B 01-09-2018 09:30 MVV'58 JO13-1 Haarsteeg JO13-1 7736 2-4
B 01-09-2018 11:30 DSC JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 7748 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:30 Haarsteeg JO13-1 SCG'18 JO13-1 44921 1-1
C 15-12-2018 11:15 Den Dungen JO13-1 SVSSS JO13-1 44348 2-0
C 08-12-2018 11:45 Maliskamp JO13-1 Tricht JO13-1 46469 5-1
C 08-12-2018 10:15 RKTVC JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 43970 5-0
C 08-12-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 SVSSS JO13-1 44943 4-0
C 08-12-2018 11:15 Den Dungen JO13-1 Haaften JO13-1 46481 4-2
C 08-12-2018 11:30 DSC JO13-1 SCG'18 JO13-1 45925 0-4
C 08-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-2 Haarsteeg JO13-1 43830 0-2
C 01-12-2018 10:00 SVSSS JO13-1 RKTVC JO13-1 45421 1-5
C 01-12-2018 10:15 Haaften JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 46006 2-0
C 01-12-2018 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 Den Dungen JO13-1 44677 2-8
C 01-12-2018 10:30 Tricht JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 45006 0-1
C 01-12-2018 11:00 SCG'18 JO13-1 Maliskamp JO13-1 46612 8-2
C 01-12-2018 11:30 Haarsteeg JO13-1 DSC JO13-1 46227 4-2
C 24-11-2018 10:15 RKTVC JO13-1 Haaften JO13-1 44511 0-2
C 24-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-2 SVSSS JO13-1 45297 3-2
C 24-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 SCG'18 JO13-1 46187 0-1
C 24-11-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Haarsteeg JO13-1 46658 2-0
C 24-11-2018 11:15 Den Dungen JO13-1 Tricht JO13-1 44960 1-2
C 24-11-2018 11:45 Maliskamp JO13-1 DSC JO13-1 46203 4-2
C 17-11-2018 10:00 SVSSS JO13-1 SCG'18 JO13-1 46846 0-1
C 17-11-2018 10:15 Haaften JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 46027 0-5
C 17-11-2018 10:30 Tricht JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 44710 2-1
C 17-11-2018 11:30 Haarsteeg JO13-1 Maliskamp JO13-1 46428 5-1
C 17-11-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 Den Dungen JO13-1 44206 5-4
C 17-11-2018 11:30 DSC JO13-1 RKTVC JO13-1 43718 0-5
C 10-11-2018 10:15 RKTVC JO13-1 Tricht JO13-1 44792 3-0
C 10-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 SVSSS JO13-1 45618 2-7
C 10-11-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 DSC JO13-1 45542 6-0
C 10-11-2018 11:00 SCG'18 JO13-1 Haaften JO13-1 43990 7-2
C 10-11-2018 11:15 Den Dungen JO13-1 Haarsteeg JO13-1 43793 1-1
C 10-11-2018 11:45 Maliskamp JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 44748 2-4
C 03-11-2018 11:45 Maliskamp JO13-1 Haaften JO13-1 43794 2-6
C 03-11-2018 11:30 DSC JO13-1 Tricht JO13-1 45800 1-3
C 03-11-2018 11:30 Haarsteeg JO13-1 SVSSS JO13-1 43871 1-3
C 03-11-2018 11:15 Den Dungen JO13-1 RKTVC JO13-1 43811 1-5
C 03-11-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 44730 7-1
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-2 SCG'18 JO13-1 46436 0-3
C 27-10-2018 10:00 SVSSS JO13-1 Maliskamp JO13-1 45763 9-1
C 27-10-2018 10:15 Haaften JO13-1 DSC JO13-1 46118 8-2
C 27-10-2018 10:15 RKTVC JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 45801 3-3
C 27-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-2 46770 3-3
C 27-10-2018 10:30 Tricht JO13-1 Haarsteeg JO13-1 45445 1-3
C 27-10-2018 11:00 SCG'18 JO13-1 Den Dungen JO13-1 45184 2-1
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-2 BVV/Timmermans Infra JO13-1 45883 0-3
C 13-10-2018 10:30 Tricht JO13-1 Haaften JO13-1 46587 4-2
C 13-10-2018 11:45 Maliskamp JO13-1 RKTVC JO13-1 45733 2-10
C 13-10-2018 11:30 DSC JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 46071 3-3
C 06-10-2018 10:00 SVSSS JO13-1 DSC JO13-1 43737 6-0
C 06-10-2018 10:15 RKTVC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 44381 7-0
C 06-10-2018 10:15 Haaften JO13-1 Haarsteeg JO13-1 46785 1-3
C 06-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 Maliskamp JO13-1 45501 4-2
C 06-10-2018 11:00 SCG'18 JO13-1 Tricht JO13-1 46788 5-1
C 06-10-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Den Dungen JO13-1 45811 2-1
C 29-09-2018 11:30 DSC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 46678 1-5
C 29-09-2018 10:30 Tricht JO13-1 SVSSS JO13-1 44832 1-0
C 29-09-2018 10:15 Haaften JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 46669 12-2
C 29-09-2018 11:00 SCG'18 JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 46463 1-2
C 29-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-1 RKTVC JO13-1 45612 1-5
C 29-09-2018 11:45 Maliskamp JO13-1 Den Dungen JO13-1 45287 2-8
C 22-09-2018 10:00 SVSSS JO13-1 Haaften JO13-1 45187 3-2
C 22-09-2018 11:15 Den Dungen JO13-1 DSC JO13-1 45431 1-1
C 22-09-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Maliskamp JO13-1 45095 5-1
C 22-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 Haarsteeg JO13-1 44628 2-5
C 22-09-2018 10:15 RKTVC JO13-1 SCG'18 JO13-1 46425 5-1
C 22-09-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 Tricht JO13-1 45985 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKTVC JO13-1 11 10 1 0 31 57 7 50 0
2 LRC JO13-1 11 8 1 2 25 35 17 18 0
3 B.V.V. JO13-1 11 8 1 2 25 29 12 17 0
4 GRC-14 JO13-1 11 6 3 2 21 20 17 3 0
5 BMC JO13-1 11 6 1 4 19 23 27 -4 0
6 Den Dungen JO13-1 11 5 1 5 16 27 26 1 0
7 Haarsteeg JO13-1 11 3 2 6 11 28 25 3 0
8 OJC ROSMALEN JO13-2 11 2 4 5 10 20 29 -9 0
9 Haaften JO13-1 11 3 1 7 10 25 35 -10 0
10 Teisterbanders JO13-1 11 2 3 6 9 14 31 -17 0
11 Tricht JO13-1 11 1 2 8 5 14 35 -21 0
12 SV BLC JO13-1 11 1 2 8 5 22 53 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO13-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 Haarsteeg JO13-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 B.V.V. JO13-1 11 10 1 0 31 40 7 33 0
2 RKTVC JO13-1 11 9 1 1 28 53 11 42 0
3 SCG'18 JO13-1 11 8 1 2 25 34 14 20 0
4 Haarsteeg JO13-1 11 6 2 3 20 26 19 7 0
5 OJC ROSMALEN JO13-2 11 5 1 5 16 22 30 -8 0
6 SVSSS JO13-1 11 5 0 6 15 31 22 9 0
7 Haaften JO13-1 11 5 0 6 15 39 32 7 0
8 Tricht JO13-1 11 5 0 6 15 16 24 -8 0
9 Den Dungen JO13-1 11 4 2 5 14 32 24 8 0
10 Maliskamp JO13-1 11 2 0 9 6 24 62 -38 0
11 Zwaluw VFC JO13-2 11 1 2 8 5 20 55 -35 0
12 DSC JO13-1 11 0 2 9 2 12 49 -37 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven