0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO12-1

Teamleden

Spelers
Boca Prijs Keeper      
Vince van Spijk Keeper      
Joeri Beaard        
Rik van der Bruggen        
Jayden de Bruijn        
Joris Buijs        
Mike Cozijnsen        
Kay van Engelen        
Jelle van Esch        
Dinan Kant        
Stijn van der Loo        
Tim van Loon        
Daan van Loon        
Quin van Ooijen        
Olivier van Oorschot        
Tim Pijnenburg        
Max Anthony Riccelli        
Puck Scheerder        
Bart de Vaan        
Ryan Verschuren        
Destan Yavuz        
 
Overige teamleden
Patrick van Moorsel Trainer
Jelle Vos Trainer
Aron van Vugt Trainer
John van Loon Leider
Tom van der Loo Leider/Trainer
Erwin Slegers Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-05-2019 19:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Baardwijk JO12-1 120501 2-2
C 25-05-2019 11:30 Were Di JO12-1 Hilvaria JO12-1 120836 2-0
C 25-05-2019 11:00 Baardwijk JO12-1 SV Reeshof JO12-1 119829 4-1
C 25-05-2019 10:00 Bavel JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-2 121714 1-3
C 20-05-2019 19:00 VOAB JO12-1 TSV Gudok JO12-2 121459 4-3
C 18-05-2019 08:45 SV Reeshof JO12-1 Were Di JO12-1 119931 3-4
C 18-05-2019 09:30 Hilvaria JO12-1 Uno Animo JO12-1 120190 5-0
C 18-05-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 Haarsteeg JO12-1 121443 3-1
C 18-05-2019 10:00 Emplina JO12-2 VOAB JO12-1 120441 8-2
C 18-05-2019 10:15 FC Tilburg JO12-1 Bavel JO12-2 121224 2-6
C 14-05-2019 18:30 Haarsteeg JO12-1 Emplina JO12-2 120131 6-4
C 11-05-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 FC Tilburg JO12-1 120378 1-4
C 11-05-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 SV Reeshof JO12-1 121413 0-3
C 11-05-2019 10:00 Bavel JO12-2 Hilvaria JO12-1 119741 1-1
C 11-05-2019 10:15 VOAB JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 121428 1-16
C 11-05-2019 11:00 Baardwijk JO12-1 Uno Animo JO12-1 120908 10-2
C 11-05-2019 11:45 Were Di JO12-1 Emplina JO12-2 121397 4-3
C 06-05-2019 19:00 SV Reeshof JO12-1 VOAB JO12-1 120722 5-4
C 06-05-2019 19:00 Uno Animo JO12-1 Bavel JO12-2 120447 2-5
C 04-05-2019 10:00 FC Tilburg JO12-1 Baardwijk JO12-1 120766 3-8
C 04-05-2019 10:00 Hilvaria JO12-1 Haarsteeg JO12-1 120623 2-7
C 04-05-2019 09:30 Emplina JO12-2 TSV Gudok JO12-2 121389 1-3
C 04-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Were Di JO12-1 119751 2-0
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV Reeshof JO12-1 121298 2-2
C 13-04-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-2 120464 0-3
C 13-04-2019 09:45 VOAB JO12-1 Hilvaria JO12-1 119713 3-10
C 13-04-2019 09:00 Baardwijk JO12-1 Bavel JO12-2 120825 4-1
C 13-04-2019 10:00 Emplina JO12-2 FC Tilburg JO12-1 120068 9-3
C 13-04-2019 11:45 Were Di JO12-1 Uno Animo JO12-1 121702 5-0
C 06-04-2019 10:45 FC Tilburg JO12-1 VOAB JO12-1 121579 9-0
C 06-04-2019 10:45 SV Reeshof JO12-1 Emplina JO12-2 120349 6-5
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 121374 2-1
C 06-04-2019 10:00 Bavel JO12-2 Were Di JO12-1 120853 2-1
C 06-04-2019 09:00 Hilvaria JO12-1 Baardwijk JO12-1 121761 0-3
C 06-04-2019 09:00 Uno Animo JO12-1 TSV Gudok JO12-2 120042 2-2
C 03-04-2019 19:00 Uno Animo JO12-1 VOAB JO12-1 120000 4-1
C 30-03-2019 11:00 Uno Animo JO12-1 FC Tilburg JO12-1 119696 1-7
C 30-03-2019 10:15 VOAB JO12-1 Haarsteeg JO12-1 120021 2-2
C 30-03-2019 11:00 Baardwijk JO12-1 TSV Gudok JO12-2 121525 6-1
C 23-03-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 Hilvaria JO12-1 121210 7-2
C 23-03-2019 09:45 VOAB JO12-1 Bavel JO12-2 121610 2-5
C 23-03-2019 10:00 Emplina JO12-2 Uno Animo JO12-1 121146 6-4
C 23-03-2019 13:00 Were Di JO12-1 FC Tilburg JO12-1 120667 2-2
C 23-03-2019 10:15 SV Reeshof JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 120737 3-2
C 18-03-2019 19:00 SV Reeshof JO12-1 Uno Animo JO12-1 119947 6-1
C 16-03-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 Were Di JO12-1 119871 4-3
C 16-03-2019 09:00 Hilvaria JO12-1 FC Tilburg JO12-1 120898 6-2
C 16-03-2019 12:00 Bavel JO12-2 SV Reeshof JO12-1 121431 4-1
C 16-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Emplina JO12-2 121227 3-1
C 09-03-2019 11:00 TSV Gudok JO12-2 Bavel JO12-2 120390 1-3
C 09-03-2019 10:00 Emplina JO12-2 Hilvaria JO12-1 120981 9-2
C 09-03-2019 11:30 Were Di JO12-1 Baardwijk JO12-1 121317 1-1
C 23-02-2019 10:45 FC Tilburg JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 121730 2-2
C 23-02-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 Bavel JO12-2 119987 5-0
C 23-02-2019 10:00 Baardwijk JO12-1 VOAB JO12-1 120616 9-0
C 16-02-2019 09:00 Uno Animo JO12-1 Haarsteeg JO12-1 120884 2-5
C 16-02-2019 09:15 Hilvaria JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 120250 4-4
C 16-02-2019 09:30 FC Tilburg JO12-1 SV Reeshof JO12-1 119989 3-5
C 16-02-2019 12:30 Bavel JO12-2 Emplina JO12-2 121455 3-2
C 16-02-2019 11:30 Were Di JO12-1 TSV Gudok JO12-2 121096 6-2
C 09-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Uno Animo JO12-1 121538 6-1
C 09-02-2019 10:15 SV Reeshof JO12-1 Hilvaria JO12-1 119861 1-2
C 09-02-2019 10:15 VOAB JO12-1 Were Di JO12-1 119828 4-4
C 09-02-2019 10:00 Emplina JO12-2 Baardwijk JO12-1 121505 6-3
C 09-02-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 FC Tilburg JO12-1 120995 1-2
C 02-02-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 Baardwijk JO12-1 120163 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 102928 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-2 RKDVC JO12-1 8200 5-5
B 15-09-2018 10:15 SV Reeshof JO12-1 Haarsteeg JO12-1 8298 1-2
B 08-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-2 SV Reeshof JO12-1 7973 4-2
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Haarsteeg JO12-1 8217 4-5
B 01-09-2018 08:45 SV Reeshof JO12-1 RKDVC JO12-1 8557 1-6
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 TSV Gudok JO12-2 8953 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Pelikaan JO12-1 Haarsteeg JO12-1 95510 2-4
C 08-12-2018 11:15 RKDVC JO12-1 SVW JO12-1 48376 9-0
C 08-12-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 Haarsteeg JO12-1 47578 5-2
C 08-12-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 DESK JO12-1 46931 5-1
C 08-12-2018 10:15 Pelikaan JO12-1 FC Engelen JO12-1 95517 6-2
C 08-12-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 SV BLC JO12-1 48398 3-6
C 08-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Unitas JO12-1 47627 0-3
C 01-12-2018 08:30 SVW JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48637 1-4
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Woudrichem JO12-1 46956 6-4
C 01-12-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 RKDVC JO12-1 48888 0-10
C 01-12-2018 10:15 DESK JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47302 3-6
C 01-12-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Pelikaan JO12-1 95516 5-5
C 01-12-2018 11:15 Unitas JO12-1 Baardwijk JO12-1 47763 3-2
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 SV BLC JO12-1 48041 5-2
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 FC Engelen JO12-1 48267 3-2
C 24-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 Unitas JO12-1 47887 0-7
C 24-11-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 SVW JO12-1 47344 1-1
C 24-11-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 DESK JO12-1 47873 5-1
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Pelikaan JO12-1 95515 8-3
C 17-11-2018 08:30 SVW JO12-1 Haarsteeg JO12-1 48081 2-3
C 17-11-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 Baardwijk JO12-1 95514 4-4
C 17-11-2018 10:15 DESK JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48562 2-2
C 17-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 Woudrichem JO12-1 48495 3-7
C 17-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 RKDVC JO12-1 47565 2-3
C 17-11-2018 11:15 Unitas JO12-1 FC Engelen JO12-1 47721 11-1
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Pelikaan JO12-1 95513 6-3
C 10-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Unitas JO12-1 47918 2-5
C 10-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 DESK JO12-1 48342 1-2
C 10-11-2018 11:00 Woudrichem JO12-1 SV BLC JO12-1 48720 4-3
C 10-11-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 SVW JO12-1 48758 2-3
C 10-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47852 2-2
C 03-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 DESK JO12-1 48117 8-0
C 03-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Unitas JO12-1 48118 1-4
C 03-11-2018 09:00 Woudrichem JO12-1 Baardwijk JO12-1 48628 3-4
C 03-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 FC Engelen JO12-1 47340 10-1
C 03-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 48676 2-0
C 03-11-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 SVW JO12-1 95512 3-2
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47278 2-2
C 27-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 Woudrichem JO12-1 48295 1-4
C 27-10-2018 08:30 SVW JO12-1 SV BLC JO12-1 48610 4-3
C 27-10-2018 10:15 DESK JO12-1 Pelikaan JO12-1 95511 4-11
C 27-10-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48011 4-0
C 27-10-2018 12:30 Unitas JO12-1 RKDVC JO12-1 48537 6-2
C 23-10-2018 18:30 RKDVC JO12-1 Baardwijk JO12-1 47508 4-0
C 20-10-2018 10:00 SVW JO12-1 DESK JO12-1 47883 7-2
C 13-10-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48383 3-2
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO12-1 FC Engelen JO12-1 47727 11-1
C 13-10-2018 10:00 Woudrichem JO12-1 Unitas JO12-1 47757 4-3
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Woudrichem JO12-1 47274 2-5
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 RKDVC JO12-1 47497 2-5
C 06-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 SVW JO12-1 47569 3-4
C 06-10-2018 10:15 DESK JO12-1 SV BLC JO12-1 48294 7-5
C 06-10-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 Wilhelmina JO12-1 48849 6-0
C 06-10-2018 12:30 Unitas JO12-1 Pelikaan JO12-1 95509 4-6
C 29-09-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48858 1-11
C 29-09-2018 10:00 SVW JO12-1 Unitas JO12-1 47811 0-4
C 29-09-2018 09:00 DESK JO12-1 Haarsteeg JO12-1 47481 6-3
C 29-09-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Baardwijk JO12-1 47917 3-0
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Woudrichem JO12-1 48760 0-0
C 29-09-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 Wilhelmina JO12-1 95508 7-2
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 RKDVC JO12-1 48692 0-4
C 22-09-2018 11:15 Unitas JO12-1 DESK JO12-1 48721 8-3
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV BLC JO12-1 47894 6-2
C 22-09-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 FC Engelen JO12-1 47746 7-0
C 22-09-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 SVW JO12-1 48874 1-9
C 22-09-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 Pelikaan JO12-1 95507 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO12-1 11 8 2 1 26 55 18 37 0
2 OJC ROSMALEN JO12-2 11 7 3 1 24 45 16 29 0
3 Bavel JO12-2 11 7 1 3 22 31 24 7 0
4 SV Reeshof JO12-1 11 6 1 4 19 36 31 5 0
5 Were Di JO12-1 11 5 3 3 18 32 23 9 0
6 Haarsteeg JO12-1 11 5 2 4 17 35 29 6 0
7 Emplina JO12-2 11 5 0 6 15 54 39 15 0
8 FC Tilburg JO12-1 11 4 2 5 14 39 41 -2 0
9 Hilvaria JO12-1 11 4 2 5 14 34 39 -5 0
10 TSV Gudok JO12-2 11 3 1 7 10 23 33 -10 0
11 VOAB JO12-1 11 1 2 8 5 23 75 -52 0
12 Uno Animo JO12-1 11 1 1 9 4 19 58 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO12-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Haarsteeg JO12-1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO12-1 3 3 0 0 9 10 7 3 0
2 RKDVC JO12-1 3 1 1 1 4 15 11 4 0
3 TSV Gudok JO12-2 3 1 1 1 4 11 10 1 0
4 SV Reeshof JO12-1 3 0 0 3 0 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas JO12-1 11 9 0 2 27 58 21 37 0
2 RKDVC JO12-1 11 8 2 1 26 55 15 40 0
3 Woudrichem JO12-1 11 7 2 2 23 42 26 16 0
4 Baardwijk JO12-1 11 6 1 4 19 39 23 16 0
5 Pelikaan JO12-1 11 5 2 4 17 52 46 6 0
6 OJC ROSMALEN JO12-2 11 5 1 5 16 34 28 6 0
7 SVW JO12-1 11 5 1 5 16 33 35 -2 0
8 Haarsteeg JO12-1 11 5 1 5 16 33 37 -4 0
9 Wilhelmina JO12-1 11 3 2 6 11 32 52 -20 0
10 SV BLC JO12-1 11 3 1 7 10 43 42 1 0
11 DESK JO12-1 11 3 1 7 10 31 61 -30 0
12 FC Engelen JO12-1 11 0 0 11 0 13 79 -66 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven