0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO12-1

Teamleden

Spelers
Vince van Spijk Keeper      
Joris Buijs        
Kay van Engelen        
Jelle van Esch        
Dinan Kant        
Stijn van der Loo        
Tim van Loon        
Daan van Loon        
Olivier van Oorschot        
Tim Pijnenburg        
Max Anthony Riccelli        
 
Overige teamleden
John van Loon Leider
Tom van der Loo Leider/Trainer
Erwin Slegers Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-05-2019 10:00 Hilvaria JO12-1 Haarsteeg JO12-1 120623 Sportpark de Roodloop - -
C 11-05-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 FC Tilburg JO12-1 120378 Sportpark Haarsteeg - -
C 14-05-2019 18:30 Haarsteeg JO12-1 Emplina JO12-2 120131 Sportpark Haarsteeg - -
C 18-05-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 Haarsteeg JO12-1 121443 Sportpark Dalem Zuid - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:45 SV Reeshof JO12-1 VOAB JO12-1
C 04-05-2019 10:00 FC Tilburg JO12-1 Baardwijk JO12-1
C 04-05-2019 10:00 Hilvaria JO12-1 Haarsteeg JO12-1
C 04-05-2019 09:30 Emplina JO12-2 TSV Gudok JO12-2
C 04-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Were Di JO12-1
C 06-05-2019 19:00 Uno Animo JO12-1 Bavel JO12-2
C 11-05-2019 11:45 Were Di JO12-1 Emplina JO12-2
C 11-05-2019 11:00 Baardwijk JO12-1 Uno Animo JO12-1
C 11-05-2019 10:15 VOAB JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2
C 11-05-2019 10:00 Bavel JO12-2 Hilvaria JO12-1
C 11-05-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 SV Reeshof JO12-1
C 11-05-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 FC Tilburg JO12-1
C 14-05-2019 18:30 Haarsteeg JO12-1 Emplina JO12-2
C 15-05-2019 18:30 VOAB JO12-1 TSV Gudok JO12-2
C 18-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Baardwijk JO12-1
C 18-05-2019 10:00 Emplina JO12-2 VOAB JO12-1
C 18-05-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 Haarsteeg JO12-1
C 18-05-2019 09:00 Hilvaria JO12-1 Uno Animo JO12-1
C 18-05-2019 08:45 SV Reeshof JO12-1 Were Di JO12-1
C 18-05-2019 10:15 FC Tilburg JO12-1 Bavel JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV Reeshof JO12-1 M.B. (Martijn) van Esch… (+1) 121298 2 - 2
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 E.W.J. (Jarni) Nijholt 121374 2 - 1
C 30-03-2019 10:15 VOAB JO12-1 Haarsteeg JO12-1 W. (Wouter) Gallé 120021 2 - 2
V 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 SBC JO12-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1-5
C 16-03-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 Were Di JO12-1 Afgeschermd… (+1) 119871 4 - 3
C 23-02-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 Bavel JO12-2 Afgeschermd… (+1) 119987 5 - 0
C 16-02-2019 09:00 Uno Animo JO12-1 Haarsteeg JO12-1 D. (Daan) Kroot 120884 2 - 5
C 02-02-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 Baardwijk JO12-1 Afgeschermd 120163 1 - 5
V 26-01-2019 09:00 voab jo12-1 Haarsteeg JO12-1
C 15-12-2018 10:15 Pelikaan JO12-1 Haarsteeg JO12-1 J.J. (John) Maal 95510 2 - 4
C 08-12-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 Haarsteeg JO12-1 R. (Roy) Strengers 47578 5 - 2
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Woudrichem JO12-1 Afgeschermd… (+1) 46956 6 - 4
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 FC Engelen JO12-1 Afgeschermd… (+1) 48267 3 - 2
C 17-11-2018 08:30 SVW JO12-1 Haarsteeg JO12-1 Afgeschermd 48081 2 - 3
C 10-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Unitas JO12-1 Afgeschermd… (+1) 47918 2 - 5
C 03-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 M.M.G. (Rene) deWerdt 48676 2 - 0
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Wilhelmina JO12-1 Afgeschermd… (+1) 47278 2 - 2
B 20-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 M.B. (Martijn) vanEsch… (+1) 102928 0 - 6
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 RKDVC JO12-1 B. (Bas) van derLoo… (+1) 47497 2 - 5
C 29-09-2018 09:00 DESK JO12-1 Haarsteeg JO12-1 J.A.M.M. (Jelle) Hakkert 47481 6 - 3
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV BLC JO12-1 Afgeschermd… (+1) 47894 6 - 2
B 15-09-2018 10:15 SV Reeshof JO12-1 Haarsteeg JO12-1 L.P.J. (Luuk) Coehorst 8298 1 - 2
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Haarsteeg JO12-1 Afgeschermd 8217 4 - 5
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 TSV Gudok JO12-2 H. (Harry) Muskens… (+1) 8953 3 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 09:00 Baardwijk JO12-1 Bavel JO12-2 120825 4-1
C 13-04-2019 10:00 Emplina JO12-2 FC Tilburg JO12-1 120068 9-3
C 13-04-2019 09:45 VOAB JO12-1 Hilvaria JO12-1 119713 3-10
C 13-04-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-2 120464 0-3
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV Reeshof JO12-1 121298 2-2
C 13-04-2019 11:45 Were Di JO12-1 Uno Animo JO12-1 121702 5-0
C 06-04-2019 09:00 Hilvaria JO12-1 Baardwijk JO12-1 121761 0-3
C 06-04-2019 09:00 Uno Animo JO12-1 TSV Gudok JO12-2 120042 2-2
C 06-04-2019 10:00 Bavel JO12-2 Were Di JO12-1 120853 2-1
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 121374 2-1
C 06-04-2019 10:45 SV Reeshof JO12-1 Emplina JO12-2 120349 6-5
C 06-04-2019 10:45 FC Tilburg JO12-1 VOAB JO12-1 121579 9-0
C 03-04-2019 19:00 Uno Animo JO12-1 VOAB JO12-1 120000 4-1
C 30-03-2019 11:00 Uno Animo JO12-1 FC Tilburg JO12-1 119696 1-7
C 30-03-2019 11:00 Baardwijk JO12-1 TSV Gudok JO12-2 121525 6-1
C 30-03-2019 10:15 VOAB JO12-1 Haarsteeg JO12-1 120021 2-2
C 23-03-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 Hilvaria JO12-1 121210 7-2
C 23-03-2019 10:00 Emplina JO12-2 Uno Animo JO12-1 121146 6-4
C 23-03-2019 09:45 VOAB JO12-1 Bavel JO12-2 121610 2-5
C 23-03-2019 10:15 SV Reeshof JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 120737 3-2
C 23-03-2019 13:00 Were Di JO12-1 FC Tilburg JO12-1 120667 2-2
C 18-03-2019 19:00 SV Reeshof JO12-1 Uno Animo JO12-1 119947 6-1
C 16-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Emplina JO12-2 121227 3-1
C 16-03-2019 12:00 Bavel JO12-2 SV Reeshof JO12-1 121431 4-1
C 16-03-2019 09:00 Hilvaria JO12-1 FC Tilburg JO12-1 120898 6-2
C 16-03-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 Were Di JO12-1 119871 4-3
C 09-03-2019 10:00 Emplina JO12-2 Hilvaria JO12-1 120981 9-2
C 09-03-2019 11:30 Were Di JO12-1 Baardwijk JO12-1 121317 1-1
C 09-03-2019 11:00 TSV Gudok JO12-2 Bavel JO12-2 120390 1-3
C 23-02-2019 10:00 Baardwijk JO12-1 VOAB JO12-1 120616 9-0
C 23-02-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 Bavel JO12-2 119987 5-0
C 23-02-2019 10:45 FC Tilburg JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 121730 2-2
C 16-02-2019 11:30 Were Di JO12-1 TSV Gudok JO12-2 121096 6-2
C 16-02-2019 12:30 Bavel JO12-2 Emplina JO12-2 121455 3-2
C 16-02-2019 09:00 Uno Animo JO12-1 Haarsteeg JO12-1 120884 2-5
C 16-02-2019 09:15 Hilvaria JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 120250 4-4
C 16-02-2019 09:30 FC Tilburg JO12-1 SV Reeshof JO12-1 119989 3-5
C 09-02-2019 10:15 SV Reeshof JO12-1 Hilvaria JO12-1 119861 1-2
C 09-02-2019 10:15 VOAB JO12-1 Were Di JO12-1 119828 4-4
C 09-02-2019 10:00 Emplina JO12-2 Baardwijk JO12-1 121505 6-3
C 09-02-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 FC Tilburg JO12-1 120995 1-2
C 09-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Uno Animo JO12-1 121538 6-1
C 02-02-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 Baardwijk JO12-1 120163 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 102928 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-2 RKDVC JO12-1 8200 5-5
B 15-09-2018 10:15 SV Reeshof JO12-1 Haarsteeg JO12-1 8298 1-2
B 08-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-2 SV Reeshof JO12-1 7973 4-2
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Haarsteeg JO12-1 8217 4-5
B 01-09-2018 08:45 SV Reeshof JO12-1 RKDVC JO12-1 8557 1-6
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 TSV Gudok JO12-2 8953 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Pelikaan JO12-1 Haarsteeg JO12-1 95510 2-4
C 08-12-2018 11:15 RKDVC JO12-1 SVW JO12-1 48376 9-0
C 08-12-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 Haarsteeg JO12-1 47578 5-2
C 08-12-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 DESK JO12-1 46931 5-1
C 08-12-2018 10:15 Pelikaan JO12-1 FC Engelen JO12-1 95517 6-2
C 08-12-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 SV BLC JO12-1 48398 3-6
C 08-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Unitas JO12-1 47627 0-3
C 01-12-2018 08:30 SVW JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48637 1-4
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Woudrichem JO12-1 46956 6-4
C 01-12-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 RKDVC JO12-1 48888 0-10
C 01-12-2018 10:15 DESK JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47302 3-6
C 01-12-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Pelikaan JO12-1 95516 5-5
C 01-12-2018 11:15 Unitas JO12-1 Baardwijk JO12-1 47763 3-2
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 SV BLC JO12-1 48041 5-2
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 FC Engelen JO12-1 48267 3-2
C 24-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 Unitas JO12-1 47887 0-7
C 24-11-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 SVW JO12-1 47344 1-1
C 24-11-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 DESK JO12-1 47873 5-1
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Pelikaan JO12-1 95515 8-3
C 17-11-2018 08:30 SVW JO12-1 Haarsteeg JO12-1 48081 2-3
C 17-11-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 Baardwijk JO12-1 95514 4-4
C 17-11-2018 10:15 DESK JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48562 2-2
C 17-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 Woudrichem JO12-1 48495 3-7
C 17-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 RKDVC JO12-1 47565 2-3
C 17-11-2018 11:15 Unitas JO12-1 FC Engelen JO12-1 47721 11-1
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Pelikaan JO12-1 95513 6-3
C 10-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Unitas JO12-1 47918 2-5
C 10-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 DESK JO12-1 48342 1-2
C 10-11-2018 11:00 Woudrichem JO12-1 SV BLC JO12-1 48720 4-3
C 10-11-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 SVW JO12-1 48758 2-3
C 10-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47852 2-2
C 03-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 DESK JO12-1 48117 8-0
C 03-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Unitas JO12-1 48118 1-4
C 03-11-2018 09:00 Woudrichem JO12-1 Baardwijk JO12-1 48628 3-4
C 03-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 FC Engelen JO12-1 47340 10-1
C 03-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 48676 2-0
C 03-11-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 SVW JO12-1 95512 3-2
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47278 2-2
C 27-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 Woudrichem JO12-1 48295 1-4
C 27-10-2018 08:30 SVW JO12-1 SV BLC JO12-1 48610 4-3
C 27-10-2018 10:15 DESK JO12-1 Pelikaan JO12-1 95511 4-11
C 27-10-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48011 4-0
C 27-10-2018 12:30 Unitas JO12-1 RKDVC JO12-1 48537 6-2
C 23-10-2018 18:30 RKDVC JO12-1 Baardwijk JO12-1 47508 4-0
C 20-10-2018 10:00 SVW JO12-1 DESK JO12-1 47883 7-2
C 13-10-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48383 3-2
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO12-1 FC Engelen JO12-1 47727 11-1
C 13-10-2018 10:00 Woudrichem JO12-1 Unitas JO12-1 47757 4-3
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Woudrichem JO12-1 47274 2-5
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 RKDVC JO12-1 47497 2-5
C 06-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 SVW JO12-1 47569 3-4
C 06-10-2018 10:15 DESK JO12-1 SV BLC JO12-1 48294 7-5
C 06-10-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 Wilhelmina JO12-1 48849 6-0
C 06-10-2018 12:30 Unitas JO12-1 Pelikaan JO12-1 95509 4-6
C 29-09-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48858 1-11
C 29-09-2018 10:00 SVW JO12-1 Unitas JO12-1 47811 0-4
C 29-09-2018 09:00 DESK JO12-1 Haarsteeg JO12-1 47481 6-3
C 29-09-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Baardwijk JO12-1 47917 3-0
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Woudrichem JO12-1 48760 0-0
C 29-09-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 Wilhelmina JO12-1 95508 7-2
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 RKDVC JO12-1 48692 0-4
C 22-09-2018 11:15 Unitas JO12-1 DESK JO12-1 48721 8-3
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV BLC JO12-1 47894 6-2
C 22-09-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 FC Engelen JO12-1 47746 7-0
C 22-09-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 SVW JO12-1 48874 1-9
C 22-09-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 Pelikaan JO12-1 95507 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO12-1 7 5 1 1 16 31 10 21 0
2 Bavel JO12-2 7 5 0 2 15 18 16 2 0
3 OJC ROSMALEN JO12-2 7 4 2 1 14 22 12 10 0
4 SV Reeshof JO12-1 7 4 1 2 13 24 19 5 0
5 Emplina JO12-2 7 4 0 3 12 38 24 14 0
6 Haarsteeg JO12-1 7 3 2 2 11 20 16 4 0
7 FC Tilburg JO12-1 8 3 2 3 11 30 26 4 0
8 Hilvaria JO12-1 7 3 1 3 10 26 29 -3 0
9 Were Di JO12-1 7 2 3 2 9 22 15 7 0
10 TSV Gudok JO12-2 7 1 1 5 4 14 24 -10 0
11 Uno Animo JO12-1 8 1 1 6 4 15 38 -23 0
12 VOAB JO12-1 7 0 2 5 2 12 43 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO12-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Haarsteeg JO12-1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO12-1 3 3 0 0 9 10 7 3 0
2 RKDVC JO12-1 3 1 1 1 4 15 11 4 0
3 TSV Gudok JO12-2 3 1 1 1 4 11 10 1 0
4 SV Reeshof JO12-1 3 0 0 3 0 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas JO12-1 11 9 0 2 27 58 21 37 0
2 RKDVC JO12-1 11 8 2 1 26 55 15 40 0
3 Woudrichem JO12-1 11 7 2 2 23 42 26 16 0
4 Baardwijk JO12-1 11 6 1 4 19 39 23 16 0
5 Pelikaan JO12-1 11 5 2 4 17 52 46 6 0
6 OJC ROSMALEN JO12-2 11 5 1 5 16 34 28 6 0
7 SVW JO12-1 11 5 1 5 16 33 35 -2 0
8 Haarsteeg JO12-1 11 5 1 5 16 33 37 -4 0
9 Wilhelmina JO12-1 11 3 2 6 11 32 52 -20 0
10 SV BLC JO12-1 11 3 1 7 10 43 42 1 0
11 DESK JO12-1 11 3 1 7 10 31 61 -30 0
12 FC Engelen JO12-1 11 0 0 11 0 13 79 -66 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven