0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO11-2

Teamleden

Spelers
Joost Brons Keeper      
Mohamed Bashir        
Jaimy Van Beurden        
Noah Blom        
Max Bos        
Mart van den Brandt        
Jordi Buysse        
Thijs Disco        
Tijl de Geus        
Tijn van de Griend        
Jens Klerks        
Delani van de Laak        
Niels Lansdaal        
Cas van Oijen        
Koen Pijnenburg        
Jarno Pijnenburg        
Tristan van de Pol        
Shhab Shurbaji        
Dieter Teklenburg        
Bram Timmermans        
Mike van der Wal        
 
Overige teamleden
Stefan Blom Trainer
Luc Verhoeven Trainer
Ricardo Waij Trainer
Sjoerd de Geus Leider/Trainer
Ron Duijzer Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 11:30 DSC JO11-4 Haarsteeg JO11-2 125907 3-7
C 25-05-2019 10:30 FC Drunen JO11-1 SC Elshout JO11-1 151291 0-7
C 25-05-2019 09:30 WSC JO11-4 RKDVC JO11-3 125633 3-6
C 25-05-2019 09:00 SCG'18 JO11-4 Riel JO11-2 124677 6-3
C 25-05-2019 08:30 FC Engelen JO11-4 NOAD'32 JO11-2 122019 1-15
C 25-05-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-3 ODC JO11-4 123125 5-3
C 18-05-2019 08:30 NOAD'32 JO11-2 DSC JO11-4 123146 17-1
C 18-05-2019 08:30 ODC JO11-4 SCG'18 JO11-4 123285 4-4
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO11-3 FC Engelen JO11-4 125300 16-0
C 18-05-2019 09:00 Haarsteeg JO11-2 FC Drunen JO11-1 151290 5-9
C 18-05-2019 09:30 Riel JO11-2 Nivo Sparta JO11-3 125238 1-10
C 18-05-2019 10:45 SC Elshout JO11-1 WSC JO11-4 125316 4-1
C 15-05-2019 18:30 RKDVC JO11-3 DSC JO11-4 125973 5-7
C 15-05-2019 19:00 ODC JO11-4 NOAD'32 JO11-2 122773 4-1
C 11-05-2019 09:30 WSC JO11-4 Haarsteeg JO11-2 124691 6-2
C 11-05-2019 09:00 SCG'18 JO11-4 SC Elshout JO11-1 122658 0-5
C 11-05-2019 10:00 DSC JO11-4 Riel JO11-2 122642 8-2
C 11-05-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-3 RKDVC JO11-3 124297 3-2
C 11-05-2019 10:00 FC Engelen JO11-4 FC Drunen JO11-1 151289 5-17
C 08-05-2019 18:30 Haarsteeg JO11-2 SCG'18 JO11-4 124584 10-3
C 06-05-2019 18:45 FC Drunen JO11-1 ODC JO11-4 151286 9-9
C 04-05-2019 08:30 NOAD'32 JO11-2 Nivo Sparta JO11-3 123540 8-2
C 04-05-2019 09:30 Riel JO11-2 ODC JO11-4 122451 6-4
C 04-05-2019 10:45 SC Elshout JO11-1 FC Engelen JO11-4 123745 2-0
C 20-04-2019 10:30 FC Drunen JO11-1 WSC JO11-4 151288 2-6
C 17-04-2019 18:30 FC Drunen JO11-1 Nivo Sparta JO11-3 151284 5-2
C 13-04-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-3 Haarsteeg JO11-2 123770 5-2
C 13-04-2019 08:30 FC Engelen JO11-4 WSC JO11-4 122866 4-10
C 13-04-2019 08:30 ODC JO11-4 RKDVC JO11-3 124719 1-8
C 13-04-2019 09:00 SCG'18 JO11-4 NOAD'32 JO11-2 124408 2-7
C 13-04-2019 09:30 Riel JO11-2 SC Elshout JO11-1 125751 0-5
C 13-04-2019 10:00 DSC JO11-4 FC Drunen JO11-1 151287 5-5
C 10-04-2019 18:30 RKDVC JO11-3 FC Drunen JO11-1 151281 7-1
C 10-04-2019 18:30 WSC JO11-4 NOAD'32 JO11-2 121975 3-1
C 10-04-2019 18:30 Nivo Sparta JO11-3 SCG'18 JO11-4 123703 6-3
C 06-04-2019 09:00 Haarsteeg JO11-2 FC Engelen JO11-4 122561 15-2
C 06-04-2019 09:30 NOAD'32 JO11-2 Riel JO11-2 124666 0-0
C 06-04-2019 10:45 SC Elshout JO11-1 Nivo Sparta JO11-3 122442 7-1
C 06-04-2019 09:00 RKDVC JO11-3 SCG'18 JO11-4 123307 15-1
C 06-04-2019 09:30 WSC JO11-4 DSC JO11-4 125758 6-2
C 30-03-2019 10:30 FC Drunen JO11-1 SCG'18 JO11-4 151282 6-2
C 30-03-2019 08:30 ODC JO11-4 WSC JO11-4 123445 3-10
C 23-03-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-3 WSC JO11-4 122258 0-3
C 23-03-2019 08:30 NOAD'32 JO11-2 RKDVC JO11-3 125807 2-0
C 23-03-2019 10:00 DSC JO11-4 SC Elshout JO11-1 124038 1-5
C 23-03-2019 08:30 ODC JO11-4 Haarsteeg JO11-2 124083 11-7
C 23-03-2019 09:00 SCG'18 JO11-4 FC Engelen JO11-4 124401 6-6
C 23-03-2019 10:00 Riel JO11-2 FC Drunen JO11-1 151285 1-7
C 16-03-2019 08:30 FC Engelen JO11-4 ODC JO11-4 125255 3-7
C 16-03-2019 09:00 RKDVC JO11-3 Riel JO11-2 124495 11-3
C 16-03-2019 09:00 SCG'18 JO11-4 DSC JO11-4 125484 4-5
C 16-03-2019 09:00 Haarsteeg JO11-2 SC Elshout JO11-1 125135 3-4
C 09-03-2019 10:00 DSC JO11-4 FC Engelen JO11-4 122997 7-3
C 09-03-2019 09:30 Riel JO11-2 Haarsteeg JO11-2 122153 4-3
C 09-03-2019 08:30 NOAD'32 JO11-2 FC Drunen JO11-1 151283 14-1
C 23-02-2019 10:45 SC Elshout JO11-1 RKDVC JO11-3 122464 5-0
C 16-02-2019 10:45 SC Elshout JO11-1 NOAD'32 JO11-2 122178 2-0
C 16-02-2019 09:00 Haarsteeg JO11-2 RKDVC JO11-3 124452 2-5
C 16-02-2019 08:30 FC Engelen JO11-4 Nivo Sparta JO11-3 124272 2-17
C 16-02-2019 09:00 Nemelaer Jo11-3G SCG'18 JO11-4 123048 0-0
C 16-02-2019 09:30 WSC JO11-4 Riel JO11-2 121951 6-0
C 16-02-2019 10:00 DSC JO11-4 ODC JO11-4 123646 0-8
C 09-02-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-3 DSC JO11-4 123816 6-3
C 09-02-2019 09:00 SCG'18 JO11-4 WSC JO11-4 122356 0-6
C 09-02-2019 09:00 RKDVC JO11-3 Nemelaer Jo11-3G 125868 0-0
C 09-02-2019 08:30 ODC JO11-4 SC Elshout JO11-1 121799 1-7
C 09-02-2019 08:30 NOAD'32 JO11-2 Haarsteeg JO11-2 123050 6-3
C 09-02-2019 09:30 Riel JO11-2 FC Engelen JO11-4 123389 3-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 Zwaluw VFC JO11-7 102963 3-11
B 15-09-2018 08:30 ODC JO11-4 Den Dungen JO11-3 10726 0-4
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 ODC JO11-4 9770 4-5
B 01-09-2018 08:45 Den Dungen JO11-3 Haarsteeg JO11-2 10822 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 HHC'09 JO11-1G 101019 1-5
C 15-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 SSC'55 JO11-2 95611 2-7
C 15-12-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 Berkdijk JO11-1G 49129 0-0
C 12-12-2018 18:30 RWB JO11-3 SSC'55 JO11-2 51383 1-8
C 08-12-2018 09:45 RWB JO11-3 Haarsteeg JO11-2 50529 2-6
C 08-12-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 DESK JO11-2 50761 6-6
C 08-12-2018 09:00 RKDVC JO11-3 WSC JO11-4 49911 3-2
C 08-12-2018 10:00 HHC'09 JO11-1G SV Capelle JO11-2 101029 7-1
C 08-12-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-6 95614 6-2
C 01-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 RWB JO11-3 95613 6-10
C 01-12-2018 09:00 DESK JO11-2 FC Engelen JO11-3 52409 6-1
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 HHC'09 JO11-1G 101028 1-7
C 01-12-2018 08:30 WSC JO11-4 SSC'55 JO11-2 52542 1-5
C 01-12-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G SC Elshout JO11-1 51085 2-3
C 01-12-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 RKDVC JO11-3 52140 2-1
C 28-11-2018 18:30 SSC'55 JO11-2 Haarsteeg JO11-2 52489 4-3
C 24-11-2018 08:30 RWB JO11-3 DESK JO11-2 52869 3-22
C 24-11-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-6 95612 4-3
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO11-3 HHC'09 JO11-1G 101027 0-2
C 24-11-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G SV Capelle JO11-2 50226 4-3
C 24-11-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 WSC JO11-4 52388 1-2
C 17-11-2018 08:30 RWB JO11-3 SC Elshout JO11-1 51793 1-6
C 17-11-2018 10:15 DESK JO11-2 SV Capelle JO11-2 52173 6-4
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 RKDVC JO11-3 52473 6-4
C 17-11-2018 09:30 WSC JO11-4 Berkdijk JO11-1G 50038 3-5
C 17-11-2018 10:00 HHC'09 JO11-1G FC Engelen JO11-3 101026 12-2
C 10-11-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 WSC JO11-4 52424 4-6
C 10-11-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 HHC'09 JO11-1G 101025 2-11
C 10-11-2018 09:00 RKDVC JO11-3 RWB JO11-3 52226 4-0
C 10-11-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G DESK JO11-2 52922 6-6
C 10-11-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-6 95610 5-2
C 10-11-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 Haarsteeg JO11-2 52515 4-5
C 03-11-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 FC Engelen JO11-3 49187 4-0
C 03-11-2018 10:00 HHC'09 JO11-1G WSC JO11-4 101024 3-0
C 03-11-2018 09:00 RKDVC JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-6 95609 5-2
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 DESK JO11-2 49139 5-6
C 03-11-2018 08:30 RWB JO11-3 SV Capelle JO11-2 52985 3-5
C 03-11-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 Berkdijk JO11-1G 49406 4-9
C 27-10-2018 08:30 WSC JO11-4 Haarsteeg JO11-2 50036 6-4
C 27-10-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 SC Elshout JO11-1 52635 5-3
C 27-10-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G RWB JO11-3 52816 10-6
C 27-10-2018 09:00 DESK JO11-2 RKDVC JO11-3 50274 4-3
C 27-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 HHC'09 JO11-1G 101023 2-6
C 27-10-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 SSC'55 JO11-2 52928 12-1
C 24-10-2018 18:30 HHC'09 JO11-1G Berkdijk JO11-1G 101022 5-4
C 13-10-2018 08:30 ZIGO JO11-6 Berkdijk JO11-1G 51953 0-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 SV Capelle JO11-2 50107 3-5
C 13-10-2018 09:00 RKDVC JO11-3 FC Engelen JO11-3 50188 9-2
C 13-10-2018 09:30 WSC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-7 52268 0-0
C 13-10-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 DESK JO11-2 52715 2-8
C 13-10-2018 09:45 WSC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-6 95607 3-1
C 06-10-2018 10:15 DESK JO11-2 ZIGO JO11-6 50209 0-0
C 06-10-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 SC Elshout JO11-1 52365 0-8
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 Haarsteeg JO11-2 95606 5-4
C 06-10-2018 10:15 DESK JO11-2 HHC'09 JO11-1G 101021 1-3
C 06-10-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 RWB JO11-3 49562 5-7
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-7 Haarsteeg JO11-2 50787 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 WSC JO11-4 52081 7-4
C 06-10-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G RKDVC JO11-3 52327 5-4
C 29-09-2018 09:00 RKDVC JO11-3 SC Elshout JO11-1 52462 1-2
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-7 Berkdijk JO11-1G 52483 0-0
C 29-09-2018 08:30 ZIGO JO11-6 RWB JO11-3 52224 0-0
C 29-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 FC Engelen JO11-3 52827 5-9
C 29-09-2018 08:30 WSC JO11-4 DESK JO11-2 51952 5-13
C 29-09-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 SSC'55 JO11-2 51266 12-4
C 29-09-2018 10:00 HHC'09 JO11-1G RWB JO11-3 101020 6-4
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 Berkdijk JO11-1G 95605 4-8
C 22-09-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 SV Capelle JO11-2 49216 5-7
C 22-09-2018 08:45 RWB JO11-3 WSC JO11-4 49588 2-6
C 22-09-2018 09:00 DESK JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-7 50374 0-0
C 22-09-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G Haarsteeg JO11-2 51364 8-12
C 22-09-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 ZIGO JO11-6 51318 0-0
C 22-09-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 RKDVC JO11-3 50917 2-10
C 22-09-2018 09:00 DESK JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-6 95604 16-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO11-1 11 11 0 0 33 53 7 46 0
2 WSC JO11-4 11 9 0 2 27 60 24 36 0
3 NOAD'32 JO11-2 10 7 0 3 21 71 19 52 0
4 RKDVC JO11-3 11 7 0 4 21 75 28 47 0
5 Nivo Sparta JO11-3 11 7 0 4 21 57 39 18 0
6 FC Drunen JO11-1 11 5 2 4 17 62 63 -1 0
7 ODC JO11-4 11 4 2 5 14 55 60 -5 0
8 DSC JO11-4 11 4 1 6 13 42 68 -26 0
9 Haarsteeg JO11-2 11 3 0 8 9 59 58 1 0
10 Riel JO11-2 10 2 0 8 6 23 66 -43 0
11 SCG'18 JO11-4 11 1 2 8 5 31 73 -42 0
12 FC Engelen JO11-4 11 1 1 9 4 32 115 -83 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO11-7 1 1 0 0 3 11 3 8 0
2 Haarsteeg JO11-2 1 0 0 1 0 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHC'09 JO11-1 11 11 0 0 33 67 18 49 0
2 DESK JO11-2 11 8 2 1 26 94 39 55 0
3 SV Capelle JO11-2 11 8 0 3 24 56 42 14 0
4 Berkdijk JO11-1G 10 6 1 3 19 61 50 11 0
5 SC Elshout JO11-1 11 6 0 5 18 40 31 9 0
6 RKDVC JO11-3 11 5 0 6 15 44 29 15 0
7 WSC JO11-4 11 5 0 6 15 38 48 -10 0
8 SSC'55 JO11-2 11 4 1 6 13 43 75 -32 0
9 Haarsteeg JO11-2 11 4 0 7 12 54 60 -6 0
10 FC Engelen JO11-3 10 3 0 7 9 44 60 -16 0
11 RWB JO11-3 11 2 0 9 6 39 84 -45 0
12 OJC ROSMALEN JO11-6 11 1 0 10 3 30 74 -44 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven