0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO11-1

Teamleden

Spelers
Victor Bol        
Rik van der Bruggen        
Jayden de Bruijn        
Mike Cozijnsen        
Lars van de Griend        
Bas Neggers        
Quin van Ooijen        
Boca Prijs        
Puck Scheerder        
Bart de Vaan        
Ryan Verschuren        
Destan Yavuz        
 
Overige teamleden
Jasper Meesters Trainer
Matthé van der Bruggen Leider
Eric Scheerder Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 122941 1 - 3
C 18-05-2019 10:00 Emplina JO11-2 Haarsteeg JO11-1 P. (Patrick) de Gram… (+1) 122009 3 - 3
C 11-05-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 Taxandria JO11-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 125341 9 - 1
C 04-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-6 Haarsteeg JO11-1 J.A.H. (Johan) den Teuling 124596 3 - 3
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 SV BLC JO11-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 123009 1 - 2
C 06-04-2019 09:30 OSC'45 JO11-2 Haarsteeg JO11-1 E. (Erik) de Kroon 123541 9 - 3
C 30-03-2019 09:00 Well JO11-1 Haarsteeg JO11-1 T.H.J.M. (Thomas) van Zeelst 125024 1 - 1
C 23-03-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 CHC JO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 124761 9 - 2
C 23-02-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 Maliskamp JO11-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 123739 4 - 7
C 16-02-2019 08:30 FC Engelen JO11-2 Haarsteeg JO11-1 125812 3 - 1
C 09-02-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 DSC JO11-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 125728 4 - 6
V 02-02-2019 10:00 Vlijmense Boys JO11-1 Haarsteeg JO11-1
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO11-2 Haarsteeg JO11-1 Afgeschermd 51075 0 - 2
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 ODC JO11-3 Afgeschermd… (+1) 49281 1 - 4
C 17-11-2018 vervallen Jong Brabant JO11-3 Haarsteeg JO11-1 50513
C 10-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Vlijmense Boys JO11-1G Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 51749 2 - 6
C 03-11-2018 08:30 Emplina JO11-4 Haarsteeg JO11-1 K. (Kees) vanAalsburg 51667 2 - 1
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Nemelaer JO11-2 Afgeschermd… (+1) 49019 5 - 4
C 13-10-2018 08:45 Wilhelmina JO11-4 Haarsteeg JO11-1 P (Peter) Willems 50176 2 - 3
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Emplina JO11-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 102263 2 - 2
C 29-09-2018 11:15 Taxandria JO11-3 Haarsteeg JO11-1 Afgeschermd 52168 6 - 2
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 ST Alem/RKVSC JO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 93856 2 - 2
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 9962 0 - 10
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Maliskamp JO11-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 9907 4 - 3
B 01-09-2018 08:30 Nivo Sparta JO11-3 Haarsteeg JO11-1 T. (Thijn) Schouten 10580 0 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:00 DSC JO11-2 SV BLC JO11-2 123573 5-2
C 25-05-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-4 122941 1-3
C 25-05-2019 09:00 Well JO11-1 OSC'45 JO11-2 121836 2-7
C 25-05-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 Emplina JO11-2 123393 4-1
C 25-05-2019 08:30 FC Engelen JO11-2 Zwaluw VFC JO11-6 125904 8-0
C 25-05-2019 10:30 CHC JO11-1 Taxandria JO11-3 124902 6-4
C 18-05-2019 10:00 Emplina JO11-2 Haarsteeg JO11-1 122009 3-3
C 18-05-2019 08:30 SV BLC JO11-2 Well JO11-1 122698 3-2
C 18-05-2019 09:30 OSC'45 JO11-2 CHC JO11-1 121925 9-2
C 18-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO11-6 DSC JO11-2 124279 1-2
C 18-05-2019 11:15 Taxandria JO11-3 FC Engelen JO11-2 122716 1-2
C 18-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-4 Maliskamp JO11-2 124618 6-2
C 11-05-2019 08:30 FC Engelen JO11-2 Well JO11-1 122546 8-1
C 11-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-4 Zwaluw VFC JO11-6 123853 9-1
C 11-05-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 OSC'45 JO11-2 122338 5-4
C 11-05-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 Taxandria JO11-3 125341 9-1
C 11-05-2019 10:00 DSC JO11-2 Emplina JO11-2 121880 4-3
C 11-05-2019 10:30 CHC JO11-1 SV BLC JO11-2 122639 2-2
C 09-05-2019 18:30 SV BLC JO11-2 Maliskamp JO11-2 125504 7-2
C 04-05-2019 09:00 Well JO11-1 CHC JO11-1 124875 2-5
C 04-05-2019 09:30 OSC'45 JO11-2 FC Engelen JO11-2 124590 2-7
C 04-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-6 Haarsteeg JO11-1 124596 3-3
C 04-05-2019 10:00 Emplina JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 125101 2-7
C 04-05-2019 11:15 Taxandria JO11-3 DSC JO11-2 124512 2-3
C 13-04-2019 08:30 FC Engelen JO11-2 CHC JO11-1 123415 8-1
C 13-04-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-4 Taxandria JO11-3 123029 7-4
C 13-04-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 Zwaluw VFC JO11-6 124210 4-7
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 SV BLC JO11-2 123009 1-2
C 13-04-2019 08:30 Emplina JO11-2 OSC'45 JO11-2 123340 4-4
C 13-04-2019 10:00 DSC JO11-2 Well JO11-1 125245 12-2
C 10-04-2019 18:30 SV BLC JO11-2 OSC'45 JO11-2 123796 8-0
C 10-04-2019 18:30 Taxandria JO11-3 Emplina JO11-2 125611 2-3
C 06-04-2019 11:15 Taxandria JO11-3 Maliskamp JO11-2 122689 6-3
C 06-04-2019 10:30 CHC JO11-1 DSC JO11-2 125163 3-6
C 06-04-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-6 Emplina JO11-2 125821 2-8
C 06-04-2019 09:30 OSC'45 JO11-2 Haarsteeg JO11-1 123541 9-3
C 06-04-2019 09:00 Well JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-4 122403 2-2
C 06-04-2019 08:30 SV BLC JO11-2 FC Engelen JO11-2 125096 1-2
C 01-04-2019 18:30 Maliskamp JO11-2 FC Engelen JO11-2 124226 2-9
C 30-03-2019 09:00 Well JO11-1 Haarsteeg JO11-1 125024 1-1
C 30-03-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 DSC JO11-2 125532 2-7
C 30-03-2019 08:30 Emplina JO11-2 SV BLC JO11-2 124154 4-8
C 30-03-2019 09:30 OSC'45 JO11-2 Taxandria JO11-3 125100 2-3
C 30-03-2019 10:30 CHC JO11-1 Zwaluw VFC JO11-6 124491 8-3
C 23-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-4 SV BLC JO11-2 123694 6-3
C 23-03-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 CHC JO11-1 124761 9-2
C 23-03-2019 10:00 Emplina JO11-2 Well JO11-1 125826 6-3
C 23-03-2019 10:00 DSC JO11-2 OSC'45 JO11-2 122891 6-2
C 23-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-6 Taxandria JO11-3 124537 3-5
C 16-03-2019 08:30 FC Engelen JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 125439 2-3
C 09-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-4 CHC JO11-1 123772 5-4
C 09-03-2019 10:00 DSC JO11-2 FC Engelen JO11-2 125846 4-6
C 23-02-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-6 Well JO11-1 124889 2-6
C 23-02-2019 10:00 Emplina JO11-2 FC Engelen JO11-2 123878 0-4
C 23-02-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 Maliskamp JO11-2 123739 4-7
C 16-02-2019 10:30 CHC JO11-1 Emplina JO11-2 125646 2-7
C 16-02-2019 10:00 DSC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 123752 4-3
C 16-02-2019 08:30 FC Engelen JO11-2 Haarsteeg JO11-1 125812 3-1
C 16-02-2019 08:30 SV BLC JO11-2 Taxandria JO11-3 122191 5-0
C 16-02-2019 09:00 Well JO11-1 Maliskamp JO11-2 122853 2-5
C 16-02-2019 09:30 OSC'45 JO11-2 Zwaluw VFC JO11-6 121787 10-1
C 09-02-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-6 SV BLC JO11-2 122460 1-5
C 09-02-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-4 OSC'45 JO11-2 124732 4-2
C 09-02-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 DSC JO11-2 125728 4-6
C 09-02-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 CHC JO11-1 124729 1-1
C 09-02-2019 11:15 Taxandria JO11-3 Well JO11-1 121792 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Maliskamp JO11-2 Nivo Sparta JO11-3 10948 11-6
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-4 9962 0-10
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Maliskamp JO11-2 9907 4-3
B 08-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-4 Nivo Sparta JO11-3 9460 6-0
B 01-09-2018 08:30 Nivo Sparta JO11-3 Haarsteeg JO11-1 10580 0-2
B 01-09-2018 09:00 Maliskamp JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 9610 3-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Emplina JO11-2 Nemelaer JO11-2 102264 13-1
C 15-12-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1G ODC JO11-3 93862 12-0
C 08-12-2018 10:00 Emplina JO11-2 Taxandria JO11-3 102270 11-0
C 08-12-2018 09:00 Nemelaer JO11-2 RKDVC JO11-2 51414 0-0
C 08-12-2018 08:45 Wilhelmina JO11-4 Vlijmense Boys JO11-1G 49966 4-14
C 08-12-2018 08:30 Emplina JO11-4 ODC JO11-3 52707 0-0
C 01-12-2018 08:30 ODC JO11-3 Emplina JO11-2 102269 6-2
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO11-2 Haarsteeg JO11-1 51075 0-2
C 01-12-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 Wilhelmina JO11-4 93864 21-2
C 01-12-2018 10:00 Vlijmense Boys JO11-1G Nemelaer JO11-2 50392 8-2
C 24-11-2018 09:00 Nemelaer JO11-2 Taxandria JO11-3 50900 1-6
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 ODC JO11-3 49281 1-4
C 24-11-2018 08:30 Emplina JO11-4 Vlijmense Boys JO11-1G 51751 4-17
C 24-11-2018 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-2 102268 4-4
C 17-11-2018 10:30 Taxandria JO11-3 Wilhelmina JO11-4 52346 6-4
C 17-11-2018 10:00 Emplina JO11-2 Emplina JO11-4 102267 7-2
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO11-2 ST Alem/RKVSC JO11-1 93863 1-7
C 17-11-2018 08:30 ODC JO11-3 Nemelaer JO11-2 49341 8-1
C 10-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Vlijmense Boys JO11-1G 51749 2-6
C 10-11-2018 08:45 Wilhelmina JO11-4 Emplina JO11-2 102266 5-8
C 10-11-2018 08:30 Emplina JO11-4 Taxandria JO11-3 50325 0-7
C 03-11-2018 10:30 Taxandria JO11-3 RKDVC JO11-2 52987 4-3
C 03-11-2018 10:00 Emplina JO11-2 ST Alem/RKVSC JO11-1 102265 2-5
C 03-11-2018 08:30 Emplina JO11-4 Haarsteeg JO11-1 51667 2-1
C 03-11-2018 08:45 Wilhelmina JO11-4 ODC JO11-3 52760 3-2
C 27-10-2018 09:00 RKDVC JO11-2 Wilhelmina JO11-4 50464 6-4
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Nemelaer JO11-2 49019 5-4
C 27-10-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 Emplina JO11-4 93860 13-0
C 27-10-2018 10:00 Vlijmense Boys JO11-1G Taxandria JO11-3 51864 5-4
C 27-10-2018 08:30 ODC JO11-3 Jong Brabant JO11-3 49778 0-0
C 20-10-2018 10:00 Emplina JO11-2 Vlijmense Boys JO11-1G 102262 3-5
C 20-10-2018 10:00 Emplina JO11-4 RKDVC JO11-2 50046 1-8
C 13-10-2018 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 Nemelaer JO11-2 52156 0-0
C 13-10-2018 08:45 Wilhelmina JO11-4 Haarsteeg JO11-1 50176 2-3
C 13-10-2018 10:00 Vlijmense Boys JO11-1G ODC JO11-3 52139 4-8
C 13-10-2018 11:15 Taxandria JO11-3 ST Alem/RKVSC JO11-1 93859 4-2
C 06-10-2018 08:30 ODC JO11-3 Taxandria JO11-3 51676 5-1
C 06-10-2018 09:00 RKDVC JO11-2 Jong Brabant JO11-3 50213 0-0
C 06-10-2018 09:00 Nemelaer JO11-2 Emplina JO11-4 52547 5-3
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 51607 0-0
C 06-10-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 Vlijmense Boys JO11-1G 93858 6-2
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Emplina JO11-2 102263 2-2
C 29-09-2018 10:15 Jong Brabant JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 49756 0-13
C 29-09-2018 08:45 Wilhelmina JO11-4 Emplina JO11-4 51519 11-2
C 29-09-2018 10:00 Vlijmense Boys JO11-1G RKDVC JO11-2 50095 2-1
C 29-09-2018 11:15 Taxandria JO11-3 Haarsteeg JO11-1 52168 6-2
C 29-09-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 Nemelaer JO11-2 93857 12-0
C 22-09-2018 09:00 RKDVC JO11-2 ODC JO11-3 52158 3-3
C 22-09-2018 08:30 Emplina JO11-4 Jong Brabant JO11-3 51891 0-0
C 22-09-2018 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 Vlijmense Boys JO11-1G 50240 10-1
C 22-09-2018 09:00 Nemelaer JO11-2 Wilhelmina JO11-4 49054 4-5
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 ST Alem/RKVSC JO11-1 93856 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO11-2 11 10 0 1 30 59 16 43 0
2 OJC ROSMALEN JO11-4 11 9 1 1 28 55 27 28 0
3 DSC JO11-2 10 9 0 1 27 55 27 28 0
4 SV BLC JO11-2 11 7 1 3 22 46 25 21 0
5 Emplina JO11-2 10 4 2 4 14 38 39 -1 0
6 OSC'45 JO11-2 11 4 1 6 13 51 45 6 0
7 Maliskamp JO11-2 11 4 1 6 13 37 54 -17 0
8 CHC JO11-1 11 3 2 6 11 36 56 -20 0
9 Haarsteeg JO11-1 11 2 3 6 9 39 40 -1 0
10 Taxandria JO11-3 11 3 0 8 9 29 46 -17 0
11 Well JO11-1 11 2 2 7 8 26 52 -26 0
12 Zwaluw VFC JO11-6 11 1 1 9 4 24 68 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO11-4 3 3 0 0 9 21 3 18 0
2 Haarsteeg JO11-1 3 2 0 1 6 6 13 -7 0
3 Maliskamp JO11-2 3 1 0 2 3 17 15 2 0
4 Nivo Sparta JO11-3 3 0 0 3 0 6 19 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Alem/RKVSC JO11-1G 9 7 1 1 22 80 13 67 0
2 Vlijmense Boys JO11-1G 9 7 0 2 21 63 34 29 0
3 Taxandria JO11-3 9 6 0 3 18 38 33 5 0
4 ODC JO11-3 8 5 1 2 16 36 27 9 0
5 Emplina JO11-2 9 4 2 3 14 52 30 22 0
6 Haarsteeg JO11-1 9 3 2 4 11 20 28 -8 0
7 Wilhelmina JO11-4 9 3 0 6 9 40 66 -26 0
8 RKDVC JO11-2 8 2 2 4 8 26 27 -1 0
9 Nemelaer JO11-2 8 1 0 7 3 18 60 -42 0
10 Emplina JO11-4 8 1 0 7 3 14 69 -55 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven