0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-3

Teamleden

Spelers
Noah Blom        
Max Bos        
Mart van den Brandt        
Tijn van de Griend        
Jens Klerks        
Niels Lansdaal        
Marijn Schreuder        
Siem Vermeulen        
 
Overige teamleden
Stefan Blom Trainer
Joost KLerks Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 vervallen Haarsteeg JO10-3 FC Engelen JO10-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 129177 4 - 5
C 18-05-2019 09:45 SV BLC JO10-2 Haarsteeg JO10-3 126623
C 11-05-2019 vervallen Haarsteeg JO10-3 Hedel JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 126128 0 - 20
C 04-05-2019 vervallen TGG JO10-1 Haarsteeg JO10-3 127741
V 20-04-2019 10:00 Sparta'30 JO10-1 Haarsteeg JO10-3
C 13-04-2019 vervallen Haarsteeg JO10-3 Helvoirt JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 127157 5/4
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO10-3 Haarsteeg JO10-3 126420
C 23-03-2019 vervallen Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3 127190
C 16-03-2019 vervallen Haarsteeg JO10-3 RKKSV JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 126165 4 - 8
C 09-03-2019 vervallen OJC ROSMALEN JO10-5 Haarsteeg JO10-3 128278
C 28-02-2019 18:30 RKDVC JO10-2 Haarsteeg JO10-3 129263
C 16-02-2019 vervallen Haarsteeg JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 126062 2-4
V 02-02-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 Haarsteeg JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter)
V 19-01-2019 10:30 DAW Schaijk JO10-2 Haarsteeg JO10-3
C 15-12-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-3 98609
C 08-12-2018 vervallen Haarsteeg JO10-3 RKDVC JO10-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 53054
C 01-12-2018 vervallen Haarsteeg JO10-3 ODC JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 98608
C 24-11-2018 vervallen BMC JO10-3 Haarsteeg JO10-3 98607
C 24-11-2018 vervallen Haarsteeg JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 55686
C 17-11-2018 vervallen TGG JO10-1 Haarsteeg JO10-3 54600
C 17-11-2018 vervallen Haarsteeg JO10-3 Boxtel JO10-3 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 98606 9-3
C 10-11-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO10-6 Haarsteeg JO10-3 98605
C 03-11-2018 vervallen RKDVC JO10-5 Haarsteeg JO10-3 98604
C 27-10-2018 vervallen Haarsteeg JO10-3 Haarsteeg JO10-5 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 98603
C 13-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-3 98602
C 13-10-2018 vervallen Emplina JO10-3 Haarsteeg JO10-3 54453
C 06-10-2018 vervallen Haarsteeg JO10-3 FC Engelen JO10-5 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 98601 14-1
C 29-09-2018 vervallen Haarsteeg JO10-3 SCG'18 JO10-3 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 98600
C 22-09-2018 vervallen Emplina JO10-6 Haarsteeg JO10-3 98599
C 22-09-2018 vervallen Haarsteeg JO10-3 FC Engelen JO10-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 55868
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Wilhelmina'26 JO10-1 J.J.A. (Joost) Klerks… (+1) 13010 3 - 7
B 08-09-2018 09:00 Achilles Veen JO10-1 Haarsteeg JO10-3 H (Huibert) vanHelden 11778 14 - 1
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 GDC JO10-1 H. (Harry) Muskens… (+1) 12409 7 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:15 Hedel JO10-1 TGG JO10-1 126398 0-0
C 25-05-2019 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 RKDVC JO10-2 127613 0-0
C 25-05-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 SV BLC JO10-2 128695 0-0
C 25-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 FC Engelen JO10-2 129177 0-0
C 25-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-5 Emplina JO10-3 128764 0-0
C 25-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 RKKSV JO10-1 126921 0-0
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 129070 0-0
C 18-05-2019 09:15 TGG JO10-1 Helvoirt JO10-1 127755 0-0
C 18-05-2019 09:45 SV BLC JO10-2 Haarsteeg JO10-3 126623 0-0
C 18-05-2019 10:00 Emplina JO10-3 Hedel JO10-1 126909 0-0
C 18-05-2019 10:30 RKKSV JO10-1 Nieuwkuijk JO10-1 128498 0-0
C 18-05-2019 11:45 FC Engelen JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-5 126845 0-0
C 11-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 SV BLC JO10-2 126248 0-0
C 11-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-5 RKDVC JO10-2 126518 0-0
C 11-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 Hedel JO10-1 126128 0-0
C 11-05-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 Emplina JO10-3 128957 0-0
C 11-05-2019 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 TGG JO10-1 127885 0-0
C 11-05-2019 10:30 RKKSV JO10-1 FC Engelen JO10-2 127154 0-0
C 04-05-2019 10:15 RKDVC JO10-2 RKKSV JO10-1 127072 0-0
C 04-05-2019 09:15 TGG JO10-1 Haarsteeg JO10-3 127741 0-0
C 04-05-2019 09:45 SV BLC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-5 128390 0-0
C 04-05-2019 10:00 Emplina JO10-3 Nieuwkuijk JO10-1 128529 0-0
C 04-05-2019 10:15 Hedel JO10-1 Helvoirt JO10-1 129438 0-0
C 13-04-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 Emplina JO10-3 128798 0-0
C 13-04-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-5 Hedel JO10-1 126183 0-0
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO10-2 TGG JO10-1 127324 0-0
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 Helvoirt JO10-1 127157 0-0
C 13-04-2019 10:30 RKKSV JO10-1 SV BLC JO10-2 127642 0-0
C 13-04-2019 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 FC Engelen JO10-2 128718 0-0
C 10-04-2019 18:30 Hedel JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-4 127579 0-0
C 06-04-2019 10:15 Hedel JO10-1 RKKSV JO10-1 126559 0-0
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO10-3 Haarsteeg JO10-3 126420 0-0
C 06-04-2019 09:15 TGG JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-4 127615 0-0
C 06-04-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-5 129245 0-0
C 06-04-2019 08:30 SV BLC JO10-2 Nieuwkuijk JO10-1 129336 0-0
C 06-04-2019 13:15 FC Engelen JO10-2 RKDVC JO10-2 126592 0-0
C 30-03-2019 09:45 SV BLC JO10-2 RKDVC JO10-2 127258 0-0
C 30-03-2019 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-5 129238 0-0
C 30-03-2019 10:00 Emplina JO10-3 TGG JO10-1 128029 0-0
C 30-03-2019 11:15 FC Engelen JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 129230 0-0
C 23-03-2019 08:30 FC Engelen JO10-2 SV BLC JO10-2 128350 0-0
C 23-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 Helvoirt JO10-1 128775 0-0
C 23-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-5 TGG JO10-1 126969 0-0
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-2 Hedel JO10-1 127791 0-0
C 23-03-2019 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3 127190 0-0
C 23-03-2019 10:30 RKKSV JO10-1 Emplina JO10-3 128490 0-0
C 16-03-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 RKKSV JO10-1 126165 0-0
C 16-03-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 FC Engelen JO10-2 128616 0-0
C 09-03-2019 08:30 FC Engelen JO10-2 Hedel JO10-1 126192 0-0
C 09-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-5 Haarsteeg JO10-3 128278 0-0
C 09-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 Nieuwkuijk JO10-1 126222 0-0
C 09-03-2019 09:00 RKDVC JO10-2 Emplina JO10-3 127921 0-0
C 09-03-2019 09:15 TGG JO10-1 SV BLC JO10-2 128438 0-0
C 09-03-2019 10:30 RKKSV JO10-1 Helvoirt JO10-1 129011 0-0
C 28-02-2019 18:30 RKDVC JO10-2 Haarsteeg JO10-3 129263 0-0
C 16-02-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-5 RKKSV JO10-1 129267 0-0
C 16-02-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-4 126062 0-0
C 16-02-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 RKDVC JO10-2 128676 0-0
C 16-02-2019 09:15 TGG JO10-1 FC Engelen JO10-2 127104 0-0
C 16-02-2019 10:00 Emplina JO10-3 SV BLC JO10-2 127025 0-0
C 16-02-2019 10:15 Hedel JO10-1 Nieuwkuijk JO10-1 129227 0-0
C 09-02-2019 10:30 RKKSV JO10-1 TGG JO10-1 126893 0-0
C 09-02-2019 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 Helvoirt JO10-1 128311 0-0
C 09-02-2019 09:30 SV BLC JO10-2 Hedel JO10-1 129427 0-0
C 09-02-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-5 128980 0-0
C 09-02-2019 08:30 FC Engelen JO10-2 Emplina JO10-3 129350 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Wilhelmina'26 JO10-1 13010 3-7
B 15-09-2018 09:00 Achilles Veen JO10-1 GDC JO10-1 11916 19-2
B 08-09-2018 09:00 GDC JO10-1 Wilhelmina'26 JO10-1 11395 8-16
B 08-09-2018 09:00 Achilles Veen JO10-1 Haarsteeg JO10-3 11778 14-1
B 01-09-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 Achilles Veen JO10-1 12364 2-9
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 GDC JO10-1 12409 7-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-10-2018 09:15 TGG JO10-1 RKDVC JO10-2 54108 0-0
C 13-10-2018 10:00 HHC'09 JO10-1 OSC'45 JO10-1 55346 0-0
C 13-10-2018 09:45 Emplina JO10-3 Haarsteeg JO10-3 54453 0-0
C 13-10-2018 09:00 GDC JO10-1 Wilhelmina'26 JO10-1 54210 0-0
C 13-10-2018 09:00 Helvoirt JO10-1 FC Engelen JO10-3 53486 0-0
C 13-10-2018 08:45 Wilhelmina JO10-2 Zwaluw VFC JO10-4 53318 0-0
C 06-10-2018 09:00 RKDVC JO10-2 Emplina JO10-3 54914 0-0
C 06-10-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 TGG JO10-1 54003 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 HHC'09 JO10-1 54314 0-0
C 06-10-2018 09:30 OSC'45 JO10-1 GDC JO10-1 56193 0-0
C 06-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 Helvoirt JO10-1 54824 0-0
C 06-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-3 Wilhelmina JO10-2 54775 0-0
C 29-09-2018 09:15 TGG JO10-1 HHC'09 JO10-1 54992 0-0
C 29-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 RKDVC JO10-2 54815 0-0
C 29-09-2018 09:45 Emplina JO10-3 GDC JO10-1 53696 0-0
C 29-09-2018 09:00 Helvoirt JO10-1 Haarsteeg JO10-3 55315 0-0
C 29-09-2018 08:45 Wilhelmina JO10-2 Wilhelmina'26 JO10-1 54618 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-3 OSC'45 JO10-1 55884 0-0
C 26-09-2018 18:30 HHC'09 JO10-1 Wilhelmina JO10-2 53830 0-0
C 22-09-2018 09:30 OSC'45 JO10-1 Emplina JO10-3 55926 0-0
C 22-09-2018 09:00 GDC JO10-1 TGG JO10-1 55239 0-0
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 FC Engelen JO10-3 55868 0-0
C 22-09-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 Zwaluw VFC JO10-4 55219 0-0
C 22-09-2018 09:00 RKDVC JO10-2 Helvoirt JO10-1 54411 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles Veen JO10-1 3 3 0 0 9 42 5 37 0
2 Wilhelmina'26 JO10-1 3 2 0 1 6 25 20 5 0
3 Haarsteeg JO10-3 3 1 0 2 3 11 23 -12 0
4 GDC JO10-1 3 0 0 3 0 12 42 -30 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven