B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule

Pupillen - Haarsteeg JO10-2

Teamleden

Spelers
Renske van Bokhoven        
Joost Brons        
Lars de Corte        
Olaf Fabrie        
Cas van Oijen        
Dieter Teklenburg        
Bram Timmermans        
Quint Verheijen        
 
Overige teamleden
Jan-Willem van Bokhoven Trainer
Mike van Bokhoven Assistent Leider/Trainer
Milan van Leeuwen Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 15-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 Haarsteeg JO10-2 98545 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 Haarsteeg JO10-2
C 15-12-2018 08:30 WSC JO10-2 Nevelo JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 SVSSS JO10-1 11713 10-6
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Jong Brabant JO10-1 12739 0-10
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 RKDVC JO10-1 12030 1-9
B 08-09-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 SVSSS JO10-1 12799 9-2
B 01-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 12987 3-10
B 01-09-2018 10:00 SVSSS JO10-1 Haarsteeg JO10-2 12252 9-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 11:30 FC Engelen JO10-2 SCO JO10-1 94191 0-0
C 08-12-2018 10:15 BMC JO10-1 Nevelo JO10-1 101197 0-0
C 08-12-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 Haarsteeg JO10-2 98551 0-0
C 08-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 Nivo Sparta JO10-2 54525 0-0
C 08-12-2018 08:30 WSC JO10-2 Nemelaer JO10-1 55177 0-0
C 01-12-2018 08:30 Nivo Sparta JO10-2 WSC JO10-2 53571 0-0
C 01-12-2018 09:00 Nevelo JO10-1 BVV/Timmermans Infra JO10-1 101196 0-0
C 01-12-2018 09:45 SCO JO10-1 BMC JO10-1 94190 0-0
C 01-12-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 FC Engelen JO10-2 55183 0-0
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 SV BLC JO10-2 98550 0-0
C 27-11-2018 18:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 Nemelaer JO10-1 53765 0-0
C 24-11-2018 08:30 WSC JO10-2 Haarsteeg JO10-2 98549 0-0
C 24-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 Nevelo JO10-1 101195 0-0
C 24-11-2018 10:15 BMC JO10-1 FC Engelen JO10-2 53781 0-0
C 24-11-2018 09:30 SV BLC JO10-2 Nivo Sparta JO10-2 53427 0-0
C 17-11-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 SV BLC JO10-2 53341 0-0
C 17-11-2018 08:30 WSC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-3 54749 0-0
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 SCO JO10-1 98548 0-0
C 17-11-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 BMC JO10-1 55976 0-0
C 17-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO10-2 BVV/Timmermans Infra JO10-1 54392 0-0
C 10-11-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 FC Engelen JO10-2 55527 0-0
C 10-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 Nemelaer JO10-1 55144 0-0
C 10-11-2018 09:30 SV BLC JO10-2 Nevelo JO10-1 101194 0-0
C 10-11-2018 09:45 SCO JO10-1 Nivo Sparta JO10-2 94189 0-0
C 10-11-2018 10:15 BMC JO10-1 WSC JO10-2 55147 0-0
C 03-11-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 Haarsteeg JO10-2 98547 0-0
C 03-11-2018 10:15 BMC JO10-1 Nivo Sparta JO10-2 54912 0-0
C 03-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 SV BLC JO10-2 55954 0-0
C 03-11-2018 11:30 FC Engelen JO10-2 Nevelo JO10-1 101193 0-0
C 03-11-2018 08:30 WSC JO10-2 SCO JO10-1 94188 0-0
C 27-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO10-2 FC Engelen JO10-2 55028 0-0
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 BMC JO10-1 98546 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nevelo JO10-1 Nemelaer JO10-1 101192 0-0
C 27-10-2018 09:45 SV BLC JO10-2 BVV/Timmermans Infra JO10-1 54623 0-0
C 27-10-2018 09:45 SCO JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 94187 0-0
C 13-10-2018 09:00 Nevelo JO10-1 Nivo Sparta JO10-2 101191 0-0
C 13-10-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 SCO JO10-1 94186 0-0
C 13-10-2018 10:15 BMC JO10-1 SV BLC JO10-2 54065 0-0
C 13-10-2018 10:30 WSC JO10-2 BVV/Timmermans Infra JO10-1 53289 0-0
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO10-1 DSC JO10-1 55562 0-0
C 13-10-2018 08:30 Theole JO10-1 RKDVC JO10-1 53458 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Emplina JO10-2 55180 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Emplina JO10-2 96578 0-0
C 13-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Haarsteeg JO10-2 56168 0-0
C 13-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Wilhelmina JO10-1 53940 0-0
C 13-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Maliskamp JO10-1 55039 0-0
C 06-10-2018 10:00 DSC JO10-1 FC Engelen JO10-1 96577 0-0
C 06-10-2018 09:45 Emplina JO10-2 Theole JO10-1 53664 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 SV BLC JO10-1 53526 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV BLC JO10-2 WSC JO10-2 54414 0-0
C 06-10-2018 10:00 DSC JO10-1 RKTVC JO10-1 54516 0-0
C 06-10-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 53018 0-0
C 06-10-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 54805 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 FC Engelen JO10-2 98544 0-0
C 06-10-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 54790 0-0
C 06-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO10-2 Nemelaer JO10-1 55150 0-0
C 06-10-2018 09:45 SCO JO10-1 Nevelo JO10-1 101190 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 53841 0-0
C 29-09-2018 08:30 Theole JO10-1 SV BLC JO10-1 53724 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 RKDVC JO10-1 55894 0-0
C 29-09-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 Emplina JO10-2 56105 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 55221 0-0
C 29-09-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Haarsteeg JO10-2 54998 0-0
C 29-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 DSC JO10-1 54258 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Den Dungen JO10-1 96576 0-0
C 29-09-2018 09:00 Nevelo JO10-1 Haarsteeg JO10-2 101189 0-0
C 29-09-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 SV BLC JO10-2 55325 0-0
C 29-09-2018 10:15 BMC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 53283 0-0
C 29-09-2018 09:45 SCO JO10-1 BVV/Timmermans Infra JO10-1 94184 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 WSC JO10-2 56094 0-0
C 22-09-2018 09:30 SV BLC JO10-2 SCO JO10-1 94183 0-0
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Theole JO10-1 53035 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 55544 0-0
C 22-09-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 54879 0-0
C 22-09-2018 10:00 DSC JO10-1 Wilhelmina JO10-1 55669 0-0
C 22-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Maliskamp JO10-1 55097 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO10-1 FC Engelen JO10-1 96575 0-0
C 22-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 FC Engelen JO10-2 54840 0-0
C 22-09-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 BMC JO10-1 54237 0-0
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Nivo Sparta JO10-2 98543 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO10-1 RKTVC JO10-1 54135 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO10-1 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 RKDVC JO10-1 3 2 0 1 6 22 17 5 0
3 SVSSS JO10-1 3 1 0 2 3 17 22 -5 0
4 Haarsteeg JO10-2 3 0 0 3 0 4 28 -24 0



Training

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven