0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-2

Teamleden

Spelers
Willem de Vaan Keeper      
Bas de Bie        
Renske van Bokhoven        
Joost Brons        
Lars de Corte        
Olaf Fabrie        
Noah Joseph        
Freek Kamerman        
Siem Klerks        
Cas van Oijen        
Evan Riccelli        
Cas Smits        
Dieter Teklenburg        
Bram Timmermans        
Quint Verheijen        
Kyan Verkooijen        
Teun Van Vugt        
Destan Yavuz        
 
Overige teamleden
Leon De Bie Trainer
Mike van Bokhoven Trainer
Jan-Willem van Bokhoven Trainer
Milan van Leeuwen Trainer
Marc Smits Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 29-05-2019 18:45 SCG'18 JO10-1 Emplina JO10-2 144857 0-0
C 25-05-2019 10:15 Wilhelmina JO10-1 Haarsteeg JO10-2 128671 0-0
C 25-05-2019 09:00 Maliskamp JO10-2 OSC'45 JO10-1 128793 0-0
C 25-05-2019 08:45 Boxtel JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 126461 0-0
C 18-05-2019 10:00 Emplina JO10-2 Wilhelmina JO10-1 128874 0-0
C 18-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-2 SCG'18 JO10-1 144856 0-0
C 18-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 Boxtel JO10-1 128850 0-0
C 18-05-2019 09:30 OSC'45 JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 128377 0-0
C 13-05-2019 18:30 OJC ROSMALEN JO10-2 Zwaluw VFC JO10-2 126521 0-0
C 11-05-2019 10:15 Wilhelmina JO10-1 SCG'18 JO10-1 144855 0-0
C 11-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-2 Emplina JO10-2 127977 0-0
C 11-05-2019 09:30 OSC'45 JO10-1 Haarsteeg JO10-2 127317 0-0
C 04-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 Maliskamp JO10-2 129218 0-0
C 13-04-2019 10:15 BMC JO10-2 Emplina JO10-2 128751 0-0
C 13-04-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-2 Haarsteeg JO10-2 126372 0-0
C 13-04-2019 09:00 Maliskamp JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 126570 0-0
C 13-04-2019 08:45 Boxtel JO10-1 SCG'18 JO10-1 144853 0-0
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO10-2 Maliskamp JO10-2 126301 0-0
C 06-04-2019 09:00 SCG'18 JO10-1 OSC'45 JO10-1 144852 0-0
C 06-04-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 BMC JO10-2 126344 0-0
C 06-04-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-2 Wilhelmina JO10-1 129352 0-0
C 23-03-2019 10:15 BMC JO10-2 SCG'18 JO10-1 144851 0-0
C 23-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-2 Wilhelmina JO10-1 127974 0-0
C 23-03-2019 09:30 OSC'45 JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 126857 0-0
C 23-03-2019 08:45 Boxtel JO10-1 Emplina JO10-2 129296 0-0
C 16-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-2 Emplina JO10-2 126027 0-0
C 16-03-2019 09:00 SCG'18 JO10-1 Maliskamp JO10-2 144850 0-0
C 16-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-2 Boxtel JO10-1 129319 0-0
C 16-03-2019 10:15 Wilhelmina JO10-1 OSC'45 JO10-1 127816 0-0
C 09-03-2019 08:45 Boxtel JO10-1 Wilhelmina JO10-1 128128 0-0
C 09-03-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 SCG'18 JO10-1 144849 0-0
C 09-03-2019 10:15 BMC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 128304 0-0
C 23-02-2019 09:00 Maliskamp JO10-2 Zwaluw VFC JO10-2 127123 0-0
C 16-02-2019 08:45 Boxtel JO10-1 OSC'45 JO10-1 128730 0-0
C 16-02-2019 09:00 SCG'18 JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 144848 0-0
C 16-02-2019 10:00 Emplina JO10-2 Haarsteeg JO10-2 126449 0-0
C 16-02-2019 10:15 Wilhelmina JO10-1 Maliskamp JO10-2 126577 0-0
C 09-02-2019 10:15 BMC JO10-2 Wilhelmina JO10-1 128208 0-0
C 09-02-2019 09:30 OSC'45 JO10-1 Emplina JO10-2 127681 0-0
C 09-02-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 128741 0-0
C 09-02-2019 09:00 Maliskamp JO10-2 Boxtel JO10-1 126445 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 SVSSS JO10-1 11713 10-6
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Jong Brabant JO10-1 12739 0-10
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 RKDVC JO10-1 12030 1-9
B 08-09-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 SVSSS JO10-1 12799 9-2
B 01-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 12987 3-10
B 01-09-2018 10:00 SVSSS JO10-1 Haarsteeg JO10-2 12252 9-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 Haarsteeg JO10-2 98545 0-0
C 15-12-2018 08:30 WSC JO10-2 Nevelo JO10-1 101188 0-0
C 08-12-2018 11:30 FC Engelen JO10-2 SCO JO10-1 94191 0-0
C 08-12-2018 10:15 BMC JO10-1 Nevelo JO10-1 101197 0-0
C 08-12-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 Haarsteeg JO10-2 98551 0-0
C 08-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 Nivo Sparta JO10-2 54525 0-0
C 08-12-2018 08:30 WSC JO10-2 Nemelaer JO10-1 55177 0-0
C 01-12-2018 08:30 Nivo Sparta JO10-2 WSC JO10-2 53571 0-0
C 01-12-2018 09:00 Nevelo JO10-1 BVV/Timmermans Infra JO10-1 101196 0-0
C 01-12-2018 09:45 SCO JO10-1 BMC JO10-1 94190 0-0
C 01-12-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 FC Engelen JO10-2 55183 0-0
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 SV BLC JO10-2 98550 0-0
C 27-11-2018 18:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 Nemelaer JO10-1 53765 0-0
C 24-11-2018 10:15 BMC JO10-1 FC Engelen JO10-2 53781 0-0
C 24-11-2018 09:30 SV BLC JO10-2 Nivo Sparta JO10-2 53427 0-0
C 24-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 Nevelo JO10-1 101195 0-0
C 24-11-2018 08:30 WSC JO10-2 Haarsteeg JO10-2 98549 0-0
C 17-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO10-2 BVV/Timmermans Infra JO10-1 54392 0-0
C 17-11-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 SV BLC JO10-2 53341 0-0
C 17-11-2018 08:30 WSC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-3 54749 0-0
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 SCO JO10-1 98548 0-0
C 17-11-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 BMC JO10-1 55976 0-0
C 10-11-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 FC Engelen JO10-2 55527 0-0
C 10-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 Nemelaer JO10-1 55144 0-0
C 10-11-2018 09:30 SV BLC JO10-2 Nevelo JO10-1 101194 0-0
C 10-11-2018 09:45 SCO JO10-1 Nivo Sparta JO10-2 94189 0-0
C 10-11-2018 10:15 BMC JO10-1 WSC JO10-2 55147 0-0
C 03-11-2018 08:30 WSC JO10-2 SCO JO10-1 94188 0-0
C 03-11-2018 11:30 FC Engelen JO10-2 Nevelo JO10-1 101193 0-0
C 03-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 SV BLC JO10-2 55954 0-0
C 03-11-2018 10:15 BMC JO10-1 Nivo Sparta JO10-2 54912 0-0
C 03-11-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 Haarsteeg JO10-2 98547 0-0
C 27-10-2018 09:45 SV BLC JO10-2 BVV/Timmermans Infra JO10-1 54623 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nevelo JO10-1 Nemelaer JO10-1 101192 0-0
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 BMC JO10-1 98546 0-0
C 27-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO10-2 FC Engelen JO10-2 55028 0-0
C 27-10-2018 09:45 SCO JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 94187 0-0
C 13-10-2018 10:15 BMC JO10-1 SV BLC JO10-2 54065 0-0
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO10-1 DSC JO10-1 55562 0-0
C 13-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Haarsteeg JO10-2 56168 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Emplina JO10-2 55180 0-0
C 13-10-2018 08:30 Theole JO10-1 RKDVC JO10-1 53458 0-0
C 13-10-2018 09:00 Nevelo JO10-1 Nivo Sparta JO10-2 101191 0-0
C 13-10-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 SCO JO10-1 94186 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Emplina JO10-2 96578 0-0
C 13-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Maliskamp JO10-1 55039 0-0
C 13-10-2018 10:30 WSC JO10-2 BVV/Timmermans Infra JO10-1 53289 0-0
C 13-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Wilhelmina JO10-1 53940 0-0
C 06-10-2018 10:00 DSC JO10-1 RKTVC JO10-1 54516 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 53841 0-0
C 06-10-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 53018 0-0
C 06-10-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 54805 0-0
C 06-10-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 54790 0-0
C 06-10-2018 09:45 Emplina JO10-2 Theole JO10-1 53664 0-0
C 06-10-2018 10:00 DSC JO10-1 FC Engelen JO10-1 96577 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 SV BLC JO10-1 53526 0-0
C 06-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO10-2 Nemelaer JO10-1 55150 0-0
C 06-10-2018 09:45 SCO JO10-1 Nevelo JO10-1 101190 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV BLC JO10-2 WSC JO10-2 54414 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 FC Engelen JO10-2 98544 0-0
C 29-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 DSC JO10-1 54258 0-0
C 29-09-2018 09:00 Maliskamp JO10-1 Haarsteeg JO10-2 54998 0-0
C 29-09-2018 08:30 Theole JO10-1 SV BLC JO10-1 53724 0-0
C 29-09-2018 09:00 Nevelo JO10-1 Haarsteeg JO10-2 101189 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKTVC JO10-1 Den Dungen JO10-1 55221 0-0
C 29-09-2018 10:15 Nemelaer JO10-1 SV BLC JO10-2 55325 0-0
C 29-09-2018 10:15 BMC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 53283 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Den Dungen JO10-1 96576 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 RKDVC JO10-1 55894 0-0
C 29-09-2018 10:15 Wilhelmina JO10-1 Emplina JO10-2 56105 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 WSC JO10-2 56094 0-0
C 29-09-2018 09:45 SCO JO10-1 BVV/Timmermans Infra JO10-1 94184 0-0
C 22-09-2018 10:00 DSC JO10-1 Wilhelmina JO10-1 55669 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 55544 0-0
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Theole JO10-1 53035 0-0
C 22-09-2018 10:00 Den Dungen JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 54879 0-0
C 22-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-3 FC Engelen JO10-2 54840 0-0
C 22-09-2018 09:00 RKDVC JO10-1 Maliskamp JO10-1 55097 0-0
C 22-09-2018 09:30 SV BLC JO10-2 SCO JO10-1 94183 0-0
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Nivo Sparta JO10-2 98543 0-0
C 22-09-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO10-1 BMC JO10-1 54237 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO10-1 FC Engelen JO10-1 96575 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO10-1 RKTVC JO10-1 54135 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO10-1 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 RKDVC JO10-1 3 2 0 1 6 22 17 5 0
3 SVSSS JO10-1 3 1 0 2 3 17 22 -5 0
4 Haarsteeg JO10-2 3 0 0 3 0 4 28 -24 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven