0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-1

Teamleden

Spelers
Roel Damen        
Jan van Delft        
Gijs Hulsman        
Diyaz Ince        
Xavier van Stokkum        
Mikai Theunissen        
Tije Vos        
 
Overige teamleden
Stefan van Heist Trainer
Dragi Simic Leider
Arjan Vos Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-02-2019 18:30 Geldrop JO10-1 WODAN JO10-1
C 23-02-2019 09:00 UNA JO10-1G SV Valkenswaard JO10-1
C 23-02-2019 10:30 DBS JO10-1 SC 't Zand JO10-2
C 23-02-2019 11:00 SV BLC JO10-1 Best Vooruit JO10-1
C 23-02-2019 10:00 Emplina JO10-1 Haarsteeg JO10-1
C 09-03-2019 10:15 BMC JO10-1 DBS JO10-1
C 09-03-2019 08:30 Nivo Sparta JO10-1 SV Unitas'59 JO10-1
C 16-03-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 SV BLC JO10-1
C 16-03-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-1 Emplina JO10-1
C 16-03-2019 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 BMC JO10-1
C 16-03-2019 10:00 Best Vooruit JO10-1 Geldrop JO10-1
C 16-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-1 UNA JO10-1G
C 16-03-2019 10:15 WODAN JO10-1 Nivo Sparta JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-02-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 BMC JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 147379
C 09-02-2019 vervallen Nivo Sparta JO10-1 Haarsteeg JO10-1 128021
B 02-02-2019 vervallen Haarsteeg JO10-1 BVV/Timmermans Infra JO10-1 145244
V 19-01-2019 10:15 Haarsteeg JO10-1 SAB Breda JO10-1
B 15-12-2018 12:15 DBS JO10-1 Haarsteeg JO10-1 105871 5 - 6
C 08-12-2018 afgelast Jong Brabant JO10-1 Haarsteeg JO10-1 56084
C 01-12-2018 vervallen Haarsteeg JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 54605 8 - 13
C 24-11-2018 08:30 LRC JO10-1 Haarsteeg JO10-1 54629
C 17-11-2018 vervallen Haarsteeg JO10-1 RKTVC JO10-1 96573
C 10-11-2018 10:00 DESK JO10-1 Haarsteeg JO10-1 53413
C 03-11-2018 vervallen Haarsteeg JO10-1 Emplina JO10-1 53757
C 27-10-2018 vervallen VOAB JO10-1 Haarsteeg JO10-1 101628
C 27-10-2018 vervallen FC Engelen JO10-1 Haarsteeg JO10-1 53713
B 20-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 103109 13 - 10
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 ODC JO10-1 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 98134 13/7
C 06-10-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO10-1 Haarsteeg JO10-1 53939
C 29-09-2018 vervallen Haarsteeg JO10-1 WSC JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 55403
C 22-09-2018 vervallen TEC JO10-1 Haarsteeg JO10-1 55642 4-9
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 ODC JO10-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 11644 12 - 3
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Taxandria JO10-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 12540 9 - 4
B 01-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Haarsteeg JO10-1 E.J.A. (Erwin) Donhuijsen 12299 4 - 16
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2019 10:30 DBS JO10-1 UNA JO10-1G 127348 0-0
C 16-02-2019 10:15 WODAN JO10-1 SV Unitas'59 JO10-1 128952 0-0
C 16-02-2019 10:00 SC 't Zand JO10-2 Nivo Sparta JO10-1 147403 0-0
C 16-02-2019 10:00 Geldrop JO10-1 Emplina JO10-1 147381 0-0
C 16-02-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-1 SV BLC JO10-1 147380 0-0
C 16-02-2019 10:00 Best Vooruit JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 147424 0-0
C 16-02-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 BMC JO10-1 147379 0-0
C 09-02-2019 11:00 SV BLC JO10-1 Geldrop JO10-1 147377 0-0
C 09-02-2019 10:15 BMC JO10-1 Best Vooruit JO10-1 126093 0-0
C 09-02-2019 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 SC 't Zand JO10-2 147423 0-0
C 09-02-2019 10:00 Emplina JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 147378 0-0
C 09-02-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-1 DBS JO10-1 129308 0-0
C 09-02-2019 09:00 UNA JO10-1G WODAN JO10-1 129215 0-0
C 09-02-2019 08:30 Nivo Sparta JO10-1 Haarsteeg JO10-1 128021 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-12-2018 12:15 DBS JO10-1 Haarsteeg JO10-1 105871 5-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 103109 13-10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 ODC JO10-1 11644 12-3
B 15-09-2018 09:00 Taxandria JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 11510 11-1
B 08-09-2018 08:30 ODC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2 12215 17-5
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Taxandria JO10-1 12540 9-4
B 01-09-2018 09:00 Taxandria JO10-1 ODC JO10-1 12026 11-7
B 01-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Haarsteeg JO10-1 12299 4-16
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:30 WSC JO10-1 TEC JO10-1 106610 0-0
C 08-12-2018 10:00 Zwaluw VFC JO10-1 ODC JO10-1 98141 0-0
C 08-12-2018 10:00 DESK JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 53582 0-0
C 08-12-2018 09:30 WSC JO10-1 TEC JO10-1 54917 0-0
C 08-12-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 Haarsteeg JO10-1 56084 0-0
C 08-12-2018 08:30 LRC JO10-1 Emplina JO10-1 53431 0-0
C 01-12-2018 09:00 VOAB JO10-1 LRC JO10-1 101633 0-0
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 54605 0-0
C 01-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Jong Brabant JO10-1 53587 0-0
C 01-12-2018 09:30 TEC JO10-1 DESK JO10-1 54376 0-0
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO10-1 WSC JO10-1 53217 0-0
C 24-11-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 Emplina JO10-1 54964 0-0
C 24-11-2018 09:30 WSC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 56085 0-0
C 24-11-2018 09:30 TEC JO10-1 ODC JO10-1 98139 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO10-1 VOAB JO10-1 101632 0-0
C 24-11-2018 08:30 LRC JO10-1 Haarsteeg JO10-1 54629 0-0
C 17-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 LRC JO10-1 54896 0-0
C 17-11-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 DESK JO10-1 54834 0-0
C 17-11-2018 09:00 VOAB JO10-1 TEC JO10-1 101631 0-0
C 17-11-2018 10:00 Emplina JO10-1 ODC JO10-1 98138 0-0
C 17-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 WSC JO10-1 54473 0-0
C 10-11-2018 08:30 LRC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 54271 0-0
C 10-11-2018 09:30 WSC JO10-1 VOAB JO10-1 101630 0-0
C 10-11-2018 08:30 ODC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 98137 0-0
C 10-11-2018 09:30 TEC JO10-1 Emplina JO10-1 55624 0-0
C 10-11-2018 10:00 DESK JO10-1 Haarsteeg JO10-1 53413 0-0
C 03-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 VOAB JO10-1 101629 0-0
C 03-11-2018 10:00 DESK JO10-1 WSC JO10-1 55967 0-0
C 03-11-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 ODC JO10-1 98136 0-0
C 03-11-2018 09:00 RKTVC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 96571 0-0
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Emplina JO10-1 53757 0-0
C 03-11-2018 08:30 LRC JO10-1 TEC JO10-1 53093 0-0
C 27-10-2018 09:00 VOAB JO10-1 Haarsteeg JO10-1 101628 0-0
C 27-10-2018 09:30 TEC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 54134 0-0
C 27-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 55707 0-0
C 27-10-2018 08:30 WSC JO10-1 LRC JO10-1 54883 0-0
C 27-10-2018 08:30 ODC JO10-1 DESK JO10-1 98135 0-0
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO10-1 RKTVC JO10-1 96570 0-0
C 20-10-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 VOAB JO10-1 101624 0-0
C 13-10-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 LRC JO10-1 55549 0-0
C 13-10-2018 10:00 DESK JO10-1 Emplina JO10-1 53030 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 53882 0-0
C 13-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 TEC JO10-1 55331 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKTVC JO10-1 WSC JO10-1 96569 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 101627 0-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 ODC JO10-1 98134 0-0
C 06-10-2018 08:30 LRC JO10-1 DESK JO10-1 55779 0-0
C 06-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Haarsteeg JO10-1 53939 0-0
C 06-10-2018 09:00 WSC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 54529 0-0
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 53039 0-0
C 06-10-2018 10:00 ODC JO10-1 VOAB JO10-1 101626 0-0
C 06-10-2018 09:30 TEC JO10-1 RKTVC JO10-1 96568 0-0
C 29-09-2018 08:30 ODC JO10-1 LRC JO10-1 98133 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Emplina JO10-1 55848 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 TEC JO10-1 53778 0-0
C 29-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 WSC JO10-1 55403 0-0
C 29-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 54154 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKTVC JO10-1 DESK JO10-1 96567 0-0
C 22-09-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 FC Engelen JO10-1 56126 0-0
C 22-09-2018 08:30 LRC JO10-1 RKTVC JO10-1 96566 0-0
C 22-09-2018 10:00 DESK JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 53604 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 54913 0-0
C 22-09-2018 09:30 TEC JO10-1 Haarsteeg JO10-1 55642 0-0
C 22-09-2018 09:30 WSC JO10-1 ODC JO10-1 98132 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO10-1 1 1 0 0 3 6 5 1 0
2 DBS JO10-1 1 0 0 1 0 5 6 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO10-1 1 1 0 0 3 13 10 3 0
2 Zwaluw VFC JO10-1 1 0 0 1 0 10 13 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO10-1 3 3 0 0 9 37 11 26 0
2 Taxandria JO10-1 3 2 0 1 6 26 17 9 0
3 ODC JO10-1 3 1 0 2 3 27 28 -1 0
4 Zwaluw VFC JO10-2 3 0 0 3 0 10 44 -34 0



Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven