Onder 9 beker poule

Pupillen - Haarsteeg JO9-2

Teamleden

Spelers
Bas de Bie        
Milan Heniger        
Noah Joseph        
Jasper Lammers        
Evan Riccelli        
Cas Smits        
Willem de Vaan        
Kyan Verkooijen        
Teun Van Vugt        
 
Overige teamleden
Leon De Bie Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 15-12-2018 09:00 BMC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 57042 Sportpark De Brand - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 09:00 BMC JO9-2 Haarsteeg JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 Haarsteeg JO9-2 14461 4-3
B 15-09-2018 09:00 Well JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 15219 13-2
B 08-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 Well JO9-1 13653 2-8
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Vlijmense Boys JO9-1 14865 7-4
B 01-09-2018 09:00 Well JO9-1 Haarsteeg JO9-2 14416 18-3
B 01-09-2018 11:00 Vlijmense Boys JO9-1 Wilhelmina JO9-4 13420 6-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 Wilhelmina JO9-5 57813 0-0
C 08-12-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 56840 0-0
C 08-12-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Well JO9-1 57051 0-0
C 08-12-2018 08:45 DSC JO9-2G OJC ROSMALEN JO9-5 56918 0-0
C 01-12-2018 09:00 Well JO9-1 DSC JO9-2G 57216 0-0
C 01-12-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 57470 0-0
C 01-12-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 BMC JO9-2 100391 0-0
C 01-12-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Maliskamp JO9-2 60178 0-0
C 01-12-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 Den Dungen JO9-2 60406 0-0
C 24-11-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 57391 0-0
C 24-11-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Well JO9-1 58714 0-0
C 24-11-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Wilhelmina JO9-3 100390 0-0
C 24-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-2 60355 0-0
C 24-11-2018 08:45 DSC JO9-2G Wilhelmina JO9-5 58300 0-0
C 17-11-2018 08:45 DSC JO9-2G Zwaluw VFC JO9-5 56698 0-0
C 17-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 BMC JO9-2 58562 0-0
C 17-11-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 Wilhelmina JO9-3 100389 0-0
C 17-11-2018 09:00 Well JO9-1 Maliskamp JO9-2 57369 0-0
C 17-11-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 60063 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-5 56378 0-0
C 10-11-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Wilhelmina JO9-5 56558 0-0
C 10-11-2018 09:00 BMC JO9-2 DSC JO9-2G 57242 0-0
C 10-11-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Haarsteeg JO9-2 56963 0-0
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Well JO9-1 100388 0-0
C 03-11-2018 09:00 BMC JO9-2 Well JO9-1 58366 0-0
C 03-11-2018 08:45 DSC JO9-2G Wilhelmina JO9-3 100387 0-0
C 03-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Den Dungen JO9-2 60377 0-0
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-5 59460 0-0
C 03-11-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 58521 0-0
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 58146 0-0
C 27-10-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Maliskamp JO9-2 57558 0-0
C 27-10-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 DSC JO9-2G 59078 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 BMC JO9-2 58050 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-3 Zwaluw VFC JO9-5 100386 0-0
C 20-10-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Wilhelmina JO9-3 100382 0-0
C 13-10-2018 08:45 DSC JO9-2G Maliskamp JO9-2 56446 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Wilhelmina JO9-5 58392 0-0
C 13-10-2018 09:00 BMC JO9-2 Den Dungen JO9-2 58242 0-0
C 13-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Well JO9-1 56396 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 SV BLC JO9-2 57890 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-3 100385 0-0
C 06-10-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 BMC JO9-2 57984 0-0
C 06-10-2018 09:00 Well JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 59815 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV BLC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 58051 0-0
C 06-10-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 DSC JO9-2G 57660 0-0
C 06-10-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 59247 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Haarsteeg JO9-2 100384 0-0
C 29-09-2018 09:00 BMC JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 56431 0-0
C 29-09-2018 09:00 Well JO9-1 BVV/Timmermans Infra JO9-1 59085 0-0
C 29-09-2018 09:30 SV BLC JO9-2 Maliskamp JO9-2 56682 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Den Dungen JO9-2 57288 0-0
C 29-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Wilhelmina JO9-5 57461 0-0
C 29-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-3 Maliskamp JO9-2 100383 0-0
C 22-09-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 BMC JO9-2 58514 0-0
C 22-09-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 SV BLC JO9-2 57394 0-0
C 22-09-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 60295 0-0
C 22-09-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 Emplina JO9-4 59222 0-0
C 22-09-2018 08:45 DSC JO9-2G Haarsteeg JO9-2 59609 0-0
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 Well JO9-1 59811 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Well JO9-1 3 3 0 0 9 39 7 32 0
2 Wilhelmina JO9-4 3 1 1 1 4 12 17 -5 0
3 Haarsteeg JO9-2 3 1 0 2 3 13 26 -13 0
4 Vlijmense Boys JO9-1 3 0 1 2 1 12 26 -14 0



Training

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven