0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO9-2

Teamleden

Spelers
Bas de Bie        
Milan Heniger        
Noah Joseph        
Freek Kamerman        
Jasper Lammers        
Evan Riccelli        
Cas Smits        
Willem de Vaan        
Kyan Verkooijen        
Teun Van Vugt        
 
Overige teamleden
Leon De Bie Leider
Marc Smits Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 09:00 BMC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 133907
C 18-05-2019 vervallen Haarsteeg JO9-2 Nivo Sparta JO9-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 131537 4-4
C 11-05-2019 vervallen Haarsteeg JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 130463 8 - 6
C 04-05-2019 vervallen SCG'18 JO9-1 Haarsteeg JO9-2 130937 7-7
C 13-04-2019 vervallen Haarsteeg JO9-2 CHC JO9-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 131131 2 - 3
C 06-04-2019 vervallen Emplina JO9-3 Haarsteeg JO9-2 133116
C 30-03-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Haarsteeg JO9-2 132351
C 23-03-2019 vervallen Haarsteeg JO9-2 Wilhelmina JO9-3 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 132665 4-9
C 16-03-2019 vervallen FC Engelen JO9-2 Haarsteeg JO9-2 131429
C 09-03-2019 vervallen Haarsteeg JO9-2 Theole JO9-3 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 129483 9 - 4
V 23-02-2019 10:00 HHC'09 JO9-1 Haarsteeg JO9-2
C 09-02-2019 vervallen Haarsteeg JO9-2 Nemelaer JO9-3 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 130748 8-1
V 02-02-2019 10:00 Haarsteeg JO9-2 Vlijmense Boys JO9-1 11-5
C 15-12-2018 vervallen BMC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 57042
C 01-12-2018 vervallen Haarsteeg JO9-2 Maliskamp JO9-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 60178 6 - 5
C 24-11-2018 vervallen Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-2 60355
C 17-11-2018 vervallen Haarsteeg JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 60063
C 10-11-2018 vervallen Den Dungen JO9-2 Haarsteeg JO9-2 56963 3-10
C 03-11-2018 vervallen Emplina JO9-4 Haarsteeg JO9-2 58312
C 27-10-2018 vervallen Haarsteeg JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 58146
C 13-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Well JO9-1 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 56396 7/7
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Haarsteeg JO9-2 100384
C 06-10-2018 vervallen SV BLC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 58051
C 29-09-2018 vervallen Haarsteeg JO9-2 Wilhelmina JO9-5 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 57461
C 22-09-2018 vervallen DSC JO9-2G Haarsteeg JO9-2 59609 15-5
B 15-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 Haarsteeg JO9-2 14461 4 - 3
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Vlijmense Boys JO9-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 14865 7 - 4
B 01-09-2018 09:00 Well JO9-1 Haarsteeg JO9-2 T. (Ton) vanHemert 14416 18 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:00 Theole JO9-3 CHC JO9-1 129973 0-0
C 25-05-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Wilhelmina JO9-3 131801 0-0
C 25-05-2019 09:00 BMC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 133907 0-0
C 25-05-2019 08:30 Emplina JO9-3 Nemelaer JO9-3 131141 0-0
C 25-05-2019 08:30 FC Engelen JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 130376 0-0
C 25-05-2019 08:30 Nivo Sparta JO9-2 SCG'18 JO9-1 130233 0-0
C 18-05-2019 09:00 Nemelaer JO9-3 Theole JO9-3 132565 0-0
C 18-05-2019 09:30 CHC JO9-1 FC Engelen JO9-2 133319 0-0
C 18-05-2019 10:15 SCG'18 JO9-1 BMC JO9-2 132024 0-0
C 18-05-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 Nivo Sparta JO9-2 131537 0-0
C 18-05-2019 10:15 Wilhelmina JO9-3 Emplina JO9-3 132566 0-0
C 18-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 BVV/Timmermans Infra JO9-1 132078 0-0
C 13-05-2019 18:15 Wilhelmina JO9-3 Nivo Sparta JO9-2 133323 0-0
C 13-05-2019 18:30 Emplina JO9-3 BMC JO9-2 133030 0-0
C 11-05-2019 08:30 Nivo Sparta JO9-2 Nemelaer JO9-3 132519 0-0
C 11-05-2019 08:30 FC Engelen JO9-2 Emplina JO9-3 133135 0-0
C 11-05-2019 09:00 BMC JO9-2 CHC JO9-1 129594 0-0
C 11-05-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 SCG'18 JO9-1 131236 0-0
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 130463 0-0
C 11-05-2019 10:00 Theole JO9-3 Wilhelmina JO9-3 132610 0-0
C 07-05-2019 18:30 Nemelaer JO9-3 FC Engelen JO9-2 133226 0-0
C 04-05-2019 08:30 Emplina JO9-3 Theole JO9-3 131421 0-0
C 04-05-2019 09:30 CHC JO9-1 BVV/Timmermans Infra JO9-1 132906 0-0
C 04-05-2019 10:15 SCG'18 JO9-1 Haarsteeg JO9-2 130937 0-0
C 04-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 BMC JO9-2 132028 0-0
C 18-04-2019 18:30 BVV/Timmermans Infra JO9-1 FC Engelen JO9-2 133884 0-0
C 13-04-2019 08:30 FC Engelen JO9-2 Theole JO9-3 133126 0-0
C 13-04-2019 08:30 Nivo Sparta JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 130749 0-0
C 13-04-2019 09:00 BMC JO9-2 Wilhelmina JO9-3 130194 0-0
C 13-04-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Emplina JO9-3 131989 0-0
C 13-04-2019 10:15 SCG'18 JO9-1 Nemelaer JO9-3 132435 0-0
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 CHC JO9-1 131131 0-0
C 10-04-2019 18:30 Nivo Sparta JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 130891 0-0
C 06-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 SCG'18 JO9-1 130208 0-0
C 06-04-2019 10:15 Wilhelmina JO9-3 FC Engelen JO9-2 133344 0-0
C 06-04-2019 09:30 CHC JO9-1 Nivo Sparta JO9-2 131487 0-0
C 06-04-2019 09:00 Nemelaer JO9-3 BMC JO9-2 129682 0-0
C 06-04-2019 08:30 Emplina JO9-3 Haarsteeg JO9-2 133116 0-0
C 06-04-2019 08:30 Theole JO9-3 BVV/Timmermans Infra JO9-1 131442 0-0
C 30-03-2019 09:00 BMC JO9-2 Nivo Sparta JO9-2 133834 0-0
C 30-03-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Haarsteeg JO9-2 132351 0-0
C 30-03-2019 09:30 CHC JO9-1 SCG'18 JO9-1 132264 0-0
C 30-03-2019 10:00 Theole JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-5 132678 0-0
C 30-03-2019 10:15 Wilhelmina JO9-3 Nemelaer JO9-3 130051 0-0
C 23-03-2019 08:30 Nivo Sparta JO9-2 FC Engelen JO9-2 131997 0-0
C 23-03-2019 09:00 OJC ROSMALEN JO9-5 CHC JO9-1 130615 0-0
C 23-03-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Nemelaer JO9-3 131766 0-0
C 23-03-2019 09:00 BMC JO9-2 Theole JO9-3 129542 0-0
C 23-03-2019 09:00 SCG'18 JO9-1 Emplina JO9-3 132786 0-0
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 Wilhelmina JO9-3 132665 0-0
C 16-03-2019 08:30 FC Engelen JO9-2 Haarsteeg JO9-2 131429 0-0
C 09-03-2019 09:00 Nemelaer JO9-3 CHC JO9-1 129513 0-0
C 09-03-2019 10:15 SCG'18 JO9-1 Wilhelmina JO9-3 132007 0-0
C 09-03-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 Theole JO9-3 129483 0-0
C 09-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Emplina JO9-3 130875 0-0
C 16-02-2019 08:30 FC Engelen JO9-2 BMC JO9-2 131354 0-0
C 16-02-2019 08:30 Emplina JO9-3 Nivo Sparta JO9-2 133467 0-0
C 16-02-2019 09:00 Nemelaer JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-5 133350 0-0
C 16-02-2019 10:00 Theole JO9-3 SCG'18 JO9-1 130885 0-0
C 16-02-2019 10:15 Wilhelmina JO9-3 CHC JO9-1 133214 0-0
C 09-02-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-3 133455 0-0
C 09-02-2019 10:15 Haarsteeg JO9-2 Nemelaer JO9-3 130748 0-0
C 09-02-2019 10:15 SCG'18 JO9-1 FC Engelen JO9-2 130304 0-0
C 09-02-2019 09:30 CHC JO9-1 Emplina JO9-3 129772 0-0
C 09-02-2019 09:00 BMC JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 129786 0-0
C 09-02-2019 08:30 Nivo Sparta JO9-2 Theole JO9-3 133848 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 Haarsteeg JO9-2 14461 4-3
B 15-09-2018 09:00 Well JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 15219 13-2
B 08-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 Well JO9-1 13653 2-8
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Vlijmense Boys JO9-1 14865 7-4
B 01-09-2018 09:00 Well JO9-1 Haarsteeg JO9-2 14416 18-3
B 01-09-2018 11:00 Vlijmense Boys JO9-1 Wilhelmina JO9-4 13420 6-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 BMC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 57042 0-0
C 08-12-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 56840 0-0
C 08-12-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Well JO9-1 57051 0-0
C 08-12-2018 08:45 DSC JO9-2G OJC ROSMALEN JO9-5 56918 0-0
C 08-12-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 Wilhelmina JO9-5 57813 0-0
C 01-12-2018 09:00 Well JO9-1 DSC JO9-2G 57216 0-0
C 01-12-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 Den Dungen JO9-2 60406 0-0
C 01-12-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 57470 0-0
C 01-12-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 BMC JO9-2 100391 0-0
C 01-12-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Maliskamp JO9-2 60178 0-0
C 24-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-2 60355 0-0
C 24-11-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Wilhelmina JO9-3 100390 0-0
C 24-11-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Well JO9-1 58714 0-0
C 24-11-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 57391 0-0
C 24-11-2018 08:45 DSC JO9-2G Wilhelmina JO9-5 58300 0-0
C 17-11-2018 08:45 DSC JO9-2G Zwaluw VFC JO9-5 56698 0-0
C 17-11-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 Wilhelmina JO9-3 100389 0-0
C 17-11-2018 09:00 Well JO9-1 Maliskamp JO9-2 57369 0-0
C 17-11-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 60063 0-0
C 17-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 BMC JO9-2 58562 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-5 56378 0-0
C 10-11-2018 09:00 BMC JO9-2 DSC JO9-2G 57242 0-0
C 10-11-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 Wilhelmina JO9-5 56558 0-0
C 10-11-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Haarsteeg JO9-2 56963 0-0
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Well JO9-1 100388 0-0
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-5 59460 0-0
C 03-11-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 BVV/Timmermans Infra JO9-1 58521 0-0
C 03-11-2018 09:00 BMC JO9-2 Well JO9-1 58366 0-0
C 03-11-2018 08:45 DSC JO9-2G Wilhelmina JO9-3 100387 0-0
C 03-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Den Dungen JO9-2 60377 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 BMC JO9-2 58050 0-0
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 58146 0-0
C 27-10-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Maliskamp JO9-2 57558 0-0
C 27-10-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 DSC JO9-2G 59078 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-3 Zwaluw VFC JO9-5 100386 0-0
C 20-10-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 Wilhelmina JO9-3 100382 0-0
C 13-10-2018 08:45 DSC JO9-2G Maliskamp JO9-2 56446 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Wilhelmina JO9-5 58392 0-0
C 13-10-2018 09:00 BMC JO9-2 Den Dungen JO9-2 58242 0-0
C 13-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Well JO9-1 56396 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 SV BLC JO9-2 57890 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-3 100385 0-0
C 06-10-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 BMC JO9-2 57984 0-0
C 06-10-2018 09:00 Well JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 59815 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV BLC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 58051 0-0
C 06-10-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 DSC JO9-2G 57660 0-0
C 06-10-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 59247 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO9-3 Haarsteeg JO9-2 100384 0-0
C 29-09-2018 09:00 BMC JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 56431 0-0
C 29-09-2018 09:00 Well JO9-1 BVV/Timmermans Infra JO9-1 59085 0-0
C 29-09-2018 09:30 SV BLC JO9-2 Maliskamp JO9-2 56682 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Den Dungen JO9-2 57288 0-0
C 29-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Wilhelmina JO9-5 57461 0-0
C 29-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-3 Maliskamp JO9-2 100383 0-0
C 22-09-2018 10:15 Maliskamp JO9-2 BMC JO9-2 58514 0-0
C 22-09-2018 10:00 Den Dungen JO9-2 SV BLC JO9-2 57394 0-0
C 22-09-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 60295 0-0
C 22-09-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 Emplina JO9-4 59222 0-0
C 22-09-2018 08:45 DSC JO9-2G Haarsteeg JO9-2 59609 0-0
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-5 Well JO9-1 59811 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Well JO9-1 3 3 0 0 9 39 7 32 0
2 Wilhelmina JO9-4 3 1 1 1 4 12 17 -5 0
3 Haarsteeg JO9-2 3 1 0 2 3 13 26 -13 0
4 Vlijmense Boys JO9-1 3 0 1 2 1 12 26 -14 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven