0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO9-1

Teamleden

Spelers
Mats Vermaak Keeper      
Ibrahim Benelayyachi        
Mikai de Bruijn        
Tijs van Esch        
Julian van de Griendt        
Rob van Helvoort        
Enzo Hoefs        
Bas Janus        
Damian Kelders        
Niels Kersten        
Bjorn van Oijen        
Saffier van Oorschot        
Ilse Roelofsma        
Timo Smetsers        
Sjors Teurlings        
Fedde Vermeulen        
 
Overige teamleden
Wim van Beurden Trainer
Hennie De Bruijn Trainer
Martijn van Esch Trainer
Tom van der Loo Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Maliskamp JO9-1 129776 0-0
C 25-05-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 133098 0-0
C 25-05-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Emplina JO9-2 133512 0-0
C 25-05-2019 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 130915 0-0
C 25-05-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Taxandria JO9-2 131719 0-0
C 25-05-2019 08:30 SV BLC JO9-2 Den Dungen JO9-1 131849 0-0
C 18-05-2019 08:30 Emplina JO9-2 Helvoirt JO9-1 133202 0-0
C 18-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 SV BLC JO9-2 130450 0-0
C 18-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Nieuwkuijk JO9-1 130493 0-0
C 18-05-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 133426 0-0
C 18-05-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 RKDVC JO9-2 131160 0-0
C 18-05-2019 10:15 Taxandria JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 129717 0-0
C 15-05-2019 18:00 Taxandria JO9-2 Maliskamp JO9-1 130313 0-0
C 11-05-2019 09:45 SV BLC JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 131934 0-0
C 11-05-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 133521 0-0
C 11-05-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 Emplina JO9-2 132221 0-0
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Nieuwkuijk JO9-1 133697 0-0
C 11-05-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Taxandria JO9-2 130308 0-0
C 11-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Den Dungen JO9-1 133250 0-0
C 08-05-2019 18:15 Emplina JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 131521 0-0
C 04-05-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 Helvoirt JO9-1 133625 0-0
C 04-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 RKDVC JO9-2 131241 0-0
C 04-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 131687 0-0
C 04-05-2019 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 SV BLC JO9-2 132549 0-0
C 13-04-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Emplina JO9-2 132493 0-0
C 13-04-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 Den Dungen JO9-1 132211 0-0
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G SV BLC JO9-2 133855 0-0
C 13-04-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Nieuwkuijk JO9-1 132537 0-0
C 13-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Zwaluw VFC JO9-5 132506 0-0
C 13-04-2019 10:15 Taxandria JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 131573 0-0
C 10-04-2019 18:30 Nieuwkuijk JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 131494 0-0
C 06-04-2019 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Maliskamp JO9-1 130760 0-0
C 06-04-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 RKDVC JO9-2 133391 0-0
C 06-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 129769 0-0
C 06-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-1G 130710 0-0
C 06-04-2019 08:30 Emplina JO9-2 Taxandria JO9-2 131465 0-0
C 06-04-2019 09:45 SV BLC JO9-2 Helvoirt JO9-1 131312 0-0
C 30-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 RKDVC JO9-2 132394 0-0
C 30-03-2019 09:45 SV BLC JO9-2 Emplina JO9-2 132144 0-0
C 30-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Zwaluw VFC JO9-2 133553 0-0
C 30-03-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Maliskamp JO9-1 133103 0-0
C 23-03-2019 09:00 OJC ROSMALEN JO9-4 SV BLC JO9-2 133496 0-0
C 23-03-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 130554 0-0
C 23-03-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 133084 0-0
C 23-03-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 131012 0-0
C 23-03-2019 10:00 Emplina JO9-2 Den Dungen JO9-1 131850 0-0
C 23-03-2019 10:15 Taxandria JO9-2 Nieuwkuijk JO9-1 129826 0-0
C 16-03-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Helvoirt JO9-1 130137 0-0
C 16-03-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 Taxandria JO9-2 131768 0-0
C 09-03-2019 08:30 Emplina JO9-2 Nieuwkuijk JO9-1 130966 0-0
C 09-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Den Dungen JO9-1 130606 0-0
C 09-03-2019 10:15 Taxandria JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 131076 0-0
C 23-02-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 SV BLC JO9-2 132218 0-0
C 23-02-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 131282 0-0
C 16-02-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Maliskamp JO9-1 132732 0-0
C 16-02-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Emplina JO9-2 130772 0-0
C 16-02-2019 08:30 SV BLC JO9-2 Taxandria JO9-2 132892 0-0
C 16-02-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Den Dungen JO9-1 133468 0-0
C 16-02-2019 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 RKDVC JO9-2 133041 0-0
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G OJC ROSMALEN JO9-4 133852 0-0
C 09-02-2019 08:30 Emplina JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 133402 0-0
C 09-02-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Helvoirt JO9-1 133651 0-0
C 09-02-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 130389 0-0
C 09-02-2019 10:15 RKDVC JO9-2 SV BLC JO9-2 131173 0-0
C 09-02-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 Nieuwkuijk JO9-1 133435 0-0
C 09-02-2019 10:15 Taxandria JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 131098 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:15 RKDVC JO9-1 SV Reeshof JO9-1 13152 7-2
B 15-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G WSC JO9-2 13838 5-7
B 08-09-2018 08:45 SV Reeshof JO9-1 WSC JO9-2 13277 8-4
B 08-09-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 14403 17-1
B 01-09-2018 08:30 WSC JO9-2 RKDVC JO9-1 14350 0-12
B 01-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G SV Reeshof JO9-1 13970 3-13
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 101757 0-0
C 15-12-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 NEO'25 JO9-1 103748 0-0
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G NEO'25 JO9-1 99023 0-0
C 08-12-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 Gloria UC JO9-1 103757 0-0
C 08-12-2018 09:30 GSBW JO9-1 RKDVC JO9-2 59174 0-0
C 08-12-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 OVC'26 JO9-1 101765 0-0
C 01-12-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 103756 0-0
C 01-12-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 101764 0-0
C 01-12-2018 09:00 DESK JO9-2 GSBW JO9-1 57095 0-0
C 01-12-2018 10:15 RKDVC JO9-2 VOAB JO9-2 58650 0-0
C 24-11-2018 09:30 GSBW JO9-1 Gloria UC JO9-1 103755 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO9-2 OVC'26 JO9-1 101763 0-0
C 24-11-2018 10:45 SV Reeshof JO9-2 Olympia'60 JO9-1 59073 0-0
C 24-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 NEO'25 JO9-1 58592 0-0
C 21-11-2018 19:00 Gloria UC JO9-1 DESK JO9-2 103754 0-0
C 17-11-2018 10:15 NEO'25 JO9-1 OVC'26 JO9-1 101762 0-0
C 17-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 GSBW JO9-1 57649 0-0
C 17-11-2018 10:15 RKDVC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99020 0-0
C 10-11-2018 08:45 SV Reeshof JO9-2 VOAB JO9-2 57656 0-0
C 10-11-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 RKDVC JO9-2 101761 0-0
C 10-11-2018 10:00 DESK JO9-2 NEO'25 JO9-1 56869 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G Olympia'60 JO9-1 99019 0-0
C 03-11-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 RKDVC JO9-2 57533 0-0
C 03-11-2018 10:00 ZIGO JO9-2 NEO'25 JO9-1 57803 0-0
C 03-11-2018 08:30 Olympia'60 JO9-1 Gloria UC JO9-1 103752 0-0
C 03-11-2018 09:30 GSBW JO9-1 Nemelaer JO9-2 59172 0-0
C 03-11-2018 10:20 Haarsteeg JO9-1G DESK JO9-2 99018 0-0
C 03-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 OVC'26 JO9-1 101760 0-0
C 27-10-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 GSBW JO9-1 101759 0-0
C 27-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 ZIGO JO9-2 59019 0-0
C 27-10-2018 11:30 NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 60132 0-0
C 27-10-2018 10:00 DESK JO9-2 VOAB JO9-2 60077 0-0
C 27-10-2018 09:30 Gloria UC JO9-1 ZIGO JO9-2 103751 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99017 0-0
C 27-10-2018 10:15 RKDVC JO9-2 Olympia'60 JO9-1 57316 0-0
C 20-10-2018 10:15 VOAB JO9-2 Gloria UC JO9-1 103747 0-0
C 13-10-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 RKDVC JO9-2 103750 0-0
C 13-10-2018 08:30 LRC JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 60115 0-0
C 13-10-2018 10:15 Maliskamp JO9-1 LRC JO9-1 59912 0-0
C 13-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G GVV'63 JO9-1G 98324 0-0
C 13-10-2018 09:30 GSBW JO9-1 NEO'25 JO9-1 57636 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99016 0-0
C 13-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 RKDVC JO9-2 58077 0-0
C 13-10-2018 08:45 SV Reeshof JO9-2 Nemelaer JO9-2 59271 0-0
C 13-10-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 DESK JO9-2 60057 0-0
C 13-10-2018 10:00 ZIGO JO9-2 OVC'26 JO9-1 101758 0-0
C 13-10-2018 08:30 Emplina JO9-2 RKTVC JO9-1 57405 0-0
C 13-10-2018 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 58578 0-0
C 13-10-2018 10:15 Maliskamp JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-3 58012 0-0
C 13-10-2018 10:00 Theole JO9-1 SV BLC JO9-1 58046 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Emplina JO9-2 98326 0-0
C 13-10-2018 08:45 DSC JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-3 98325 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 Theole JO9-1 98351 0-0
C 13-10-2018 08:45 DSC JO9-1 GVV'63 JO9-1G 60188 0-0
C 13-10-2018 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 RKTVC JO9-1 98323 0-0
C 06-10-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 Gloria UC JO9-1 103749 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO9-2 SV Reeshof JO9-2 56720 0-0
C 06-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G GSBW JO9-1 99015 0-0
C 06-10-2018 10:15 RKDVC JO9-2 ZIGO JO9-2 60327 0-0
C 06-10-2018 09:00 RKTVC JO9-1 Theole JO9-1 58778 0-0
C 06-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G Nieuwkuijk JO9-1 57354 0-0
C 06-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-3 DSC JO9-1 59577 0-0
C 06-10-2018 09:00 RKTVC JO9-1 DSC JO9-1 56260 0-0
C 06-10-2018 08:30 Emplina JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 98322 0-0
C 06-10-2018 08:30 LRC JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 98350 0-0
C 06-10-2018 08:30 GVV'63 JO9-1G Nieuwkuijk JO9-1 98321 0-0
C 06-10-2018 11:00 SV BLC JO9-1 Maliskamp JO9-1 57158 0-0
C 06-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 LRC JO9-1 59301 0-0
C 06-10-2018 10:15 NEO'25 JO9-1 Olympia'60 JO9-1 57392 0-0
C 06-10-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 VOAB JO9-2 56839 0-0
C 06-10-2018 10:00 Theole JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 98320 0-0
C 29-09-2018 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 SV BLC JO9-1 56545 0-0
C 29-09-2018 08:30 Emplina JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-3 98317 0-0
C 29-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G RKTVC JO9-1 57831 0-0
C 29-09-2018 08:30 Emplina JO9-2 Maliskamp JO9-1 56572 0-0
C 29-09-2018 08:30 LRC JO9-1 GVV'63 JO9-1G 58630 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-3 56293 0-0
C 29-09-2018 10:00 Theole JO9-1 DSC JO9-1 56829 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 RKTVC JO9-1 98316 0-0
C 29-09-2018 10:00 Theole JO9-1 GVV'63 JO9-1G 98315 0-0
C 29-09-2018 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Maliskamp JO9-1 98319 0-0
C 29-09-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 GSBW JO9-1 59895 0-0
C 29-09-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 NEO'25 JO9-1 57207 0-0
C 29-09-2018 10:00 ZIGO JO9-2 Nemelaer JO9-2 56950 0-0
C 29-09-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 VOAB JO9-2 58052 0-0
C 29-09-2018 10:15 RKDVC JO9-2 DESK JO9-2 59826 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 SV BLC JO9-1 98349 0-0
C 29-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G LRC JO9-1 98318 0-0
C 22-09-2018 08:30 LRC JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 98312 0-0
C 22-09-2018 08:45 DSC JO9-1 Emplina JO9-2 57344 0-0
C 22-09-2018 09:00 RKTVC JO9-1 Nieuwkuijk JO9-1 58922 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-3 Theole JO9-1 58274 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 56712 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO9-1 Nieuwkuijk JO9-1 98311 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-3 OJC ROSMALEN JO8-1 98348 0-0
C 22-09-2018 09:00 RKTVC JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 98313 0-0
C 22-09-2018 10:30 NEO'25 JO9-1 RKDVC JO9-2 59129 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G SV Reeshof JO9-2 99014 0-0
C 22-09-2018 08:45 DSC JO9-1 Theole JO9-1 98314 0-0
C 22-09-2018 10:00 DESK JO9-2 ZIGO JO9-2 58948 0-0
C 22-09-2018 08:30 GVV'63 JO9-1G Haarsteeg JO9-1G 60165 0-0
C 22-09-2018 09:30 GSBW JO9-1 Olympia'60 JO9-1 59336 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO9-2 Uno Animo JO9-2 60124 0-0
C 22-09-2018 08:30 GVV'63 JO9-1G Emplina JO9-2 59453 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO9-1 3 3 0 0 9 36 3 33 0
2 SV Reeshof JO9-1 3 2 0 1 6 23 14 9 0
3 WSC JO9-2 3 1 0 2 3 11 25 -14 0
4 Haarsteeg JO9-1G 3 0 0 3 0 9 37 -28 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven