0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO8-2

Teamleden

Spelers
Jabbar Alkan        
Semih Arslan        
Shahid Guerroum        
Timo Kroon        
Jibbe Romijn        
Nick Schoenmakers        
Mart Smetsers        
 
Overige teamleden
Tommy Schoenmakers Leider
Ahmet Arslan Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-05-2019 08:30 SV BLC JO8-2 Haarsteeg JO8-2 136413 - -
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 146370 Sportpark Haarsteeg - -
C 18-05-2019 09:00 WODAN JO8-2 Haarsteeg JO8-2 135894 Sportpark Eindhoven Noord - -
C 25-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 ODC JO8-1 136279 Sportpark Haarsteeg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 ODC JO8-1 SCG'18 JO8-1
C 04-05-2019 08:30 SV BLC JO8-2 Haarsteeg JO8-2
C 04-05-2019 08:30 Emplina JO8-5 Acht JO8-1
C 04-05-2019 09:00 WODAN JO8-2 Den Dungen JO8-1
C 04-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Boxtel JO8-2
C 04-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 SBC JO8-2
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3
C 11-05-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 Emplina JO8-5
C 11-05-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 SV BLC JO8-2
C 11-05-2019 09:00 Acht JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-7
C 11-05-2019 09:00 SBC JO8-2 WODAN JO8-2
C 11-05-2019 08:45 Boxtel JO8-2 ODC JO8-1
C 18-05-2019 08:30 SV BLC JO8-2 Acht JO8-1
C 18-05-2019 08:30 Emplina JO8-5 Boxtel JO8-2
C 18-05-2019 08:30 ODC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-7
C 18-05-2019 09:00 SBC JO8-2 SCG'18 JO8-1
C 18-05-2019 09:00 WODAN JO8-2 Haarsteeg JO8-2
C 18-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Den Dungen JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 143687 10/8
C 06-04-2019 vervallen Boxtel JO8-2 Haarsteeg JO8-2 135050
C 23-03-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 Emplina JO8-5 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 135364 9-5
C 16-03-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 Haarsteeg JO8-2 134165
C 09-03-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 Acht JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 135064 15 - 3
C 16-02-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 SBC JO8-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 136480 9- 6
C 09-02-2019 vervallen Den Dungen JO8-1 Haarsteeg JO8-2 134429
C 08-12-2018 vervallen SC \\\\\\\'t Zand JO8-5 Haarsteeg JO8-2 61751
C 01-12-2018 vervallen Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 61522 13 - 3
C 24-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 Zwaluw VFC JO8-6 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 62457 22-0
C 17-11-2018 vervallen Nemelaer JO8-1 Haarsteeg JO8-2 62329
C 10-11-2018 vervallen Haarsteeg JO8-2 ODC JO8-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 60524
C 03-11-2018 vervallen Nevelo JO8-2 Haarsteeg JO8-2 61653
C 27-10-2018 vervallen Haarsteeg JO8-2 Jong Brabant JO8-4G Spelbegeleider (Spelbegeleider) 61740
B 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 NEO'25 JO8-1 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 103247 1 - 10
C 13-10-2018 vervallen Were Di JO8-2 Haarsteeg JO8-2 60602
C 06-10-2018 vervallen Haarsteeg JO8-2 Audacia JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 61176 6-10
C 29-09-2018 vervallen Wilhelmina JO8-2 Haarsteeg JO8-2 62684
C 22-09-2018 vervallen Haarsteeg JO8-2 SVSSS JO8-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 61419
B 15-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 NOAD'32 JO8-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 16702 17 - 8
B 08-09-2018 09:00 GRC-14 JO8-2 Haarsteeg JO8-2 16659 6 - 9
B 01-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 Achilles Veen JO8-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 16478 18 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Emplina JO8-5 146368 0-0
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 143687 0-0
C 13-04-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 WODAN JO8-2 136784 0-0
C 13-04-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 ODC JO8-1 134347 0-0
C 13-04-2019 09:00 SBC JO8-2 SV BLC JO8-2 136823 0-0
C 13-04-2019 09:00 Acht JO8-1 Boxtel JO8-2 134183 0-0
C 10-04-2019 18:30 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 146365 0-0
C 06-04-2019 08:30 ODC JO8-1 Acht JO8-1 137395 0-0
C 06-04-2019 08:30 SV BLC JO8-2 SCG'18 JO8-1 135315 0-0
C 06-04-2019 08:30 Emplina JO8-5 Den Dungen JO8-1 137130 0-0
C 06-04-2019 08:45 Boxtel JO8-2 Haarsteeg JO8-2 135050 0-0
C 06-04-2019 09:00 WODAN JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 146367 0-0
C 06-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 SBC JO8-2 143686 0-0
C 30-03-2019 08:30 Emplina JO8-5 SV BLC JO8-2 135046 0-0
C 23-03-2019 09:00 SBC JO8-2 ODC JO8-1 136157 0-0
C 23-03-2019 09:00 WODAN JO8-2 SV BLC JO8-2 137126 0-0
C 23-03-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 Acht JO8-1 134848 0-0
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 Emplina JO8-5 135364 0-0
C 23-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-7 146366 0-0
C 23-03-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 Boxtel JO8-2 137161 0-0
C 16-03-2019 09:00 Acht JO8-1 SBC JO8-2 137416 0-0
C 16-03-2019 10:15 Boxtel JO8-2 WODAN JO8-2 134893 0-0
C 16-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO8-7 Den Dungen JO8-1 143685 0-0
C 16-03-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 Haarsteeg JO8-2 134165 0-0
C 16-03-2019 08:30 ODC JO8-1 Emplina JO8-5 136211 0-0
C 09-03-2019 09:00 SBC JO8-2 Boxtel JO8-2 137089 0-0
C 09-03-2019 09:00 WODAN JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 143684 0-0
C 09-03-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 SCG'18 JO8-1 136856 0-0
C 09-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 Acht JO8-1 135064 0-0
C 09-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 ODC JO8-1 146364 0-0
C 16-02-2019 08:30 ODC JO8-1 SV BLC JO8-2 136930 0-0
C 16-02-2019 08:30 Emplina JO8-5 WODAN JO8-2 136395 0-0
C 16-02-2019 08:45 Boxtel JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 146363 0-0
C 16-02-2019 09:00 Acht JO8-1 Den Dungen JO8-1 137218 0-0
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 SBC JO8-2 136480 0-0
C 16-02-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 SCG'18 JO8-1 143683 0-0
C 09-02-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Acht JO8-1 146362 0-0
C 09-02-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 Boxtel JO8-2 134971 0-0
C 09-02-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 Haarsteeg JO8-2 134429 0-0
C 09-02-2019 09:00 WODAN JO8-2 ODC JO8-1 135976 0-0
C 09-02-2019 09:00 SBC JO8-2 Emplina JO8-5 134678 0-0
C 09-02-2019 08:30 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 143682 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 NEO'25 JO8-1 103247 1-10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-09-2018 18:30 GRC-14 JO8-2 Achilles Veen JO8-1 15443 9-3
B 15-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 NOAD'32 JO8-1 16702 17-8
B 08-09-2018 09:00 Achilles Veen JO8-1 NOAD'32 JO8-1 16341 4-4
B 08-09-2018 09:00 GRC-14 JO8-2 Haarsteeg JO8-2 16659 6-9
B 01-09-2018 08:30 NOAD'32 JO8-1 GRC-14 JO8-2 16663 5-9
B 01-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 Achilles Veen JO8-1 16478 18-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Jong Brabant JO8-4G SVSSS JO8-2 61913 0-0
C 15-12-2018 09:00 Were Di JO8-2 Zwaluw VFC JO8-6 62610 0-0
C 15-12-2018 09:00 Nevelo JO8-2 ODC JO8-2 60486 0-0
C 15-12-2018 09:00 Audacia JO8-1 Nemelaer JO8-1 62195 0-0
C 08-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Wilhelmina JO8-2 62718 0-0
C 08-12-2018 08:45 SC 't Zand JO8-5 Haarsteeg JO8-2 61751 0-0
C 01-12-2018 08:30 SVSSS JO8-2 Were Di JO8-2 63167 0-0
C 01-12-2018 08:30 ODC JO8-2 SC 't Zand JO8-5 62878 0-0
C 01-12-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 Audacia JO8-1 60678 0-0
C 01-12-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 Nevelo JO8-2 61537 0-0
C 01-12-2018 10:15 Wilhelmina JO8-2 Jong Brabant JO8-4G 60583 0-0
C 01-12-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-4 61522 0-0
C 24-11-2018 08:45 SC 't Zand JO8-5 Wilhelmina JO8-2 61279 0-0
C 24-11-2018 09:00 Audacia JO8-1 Were Di JO8-2 62132 0-0
C 24-11-2018 09:00 Nevelo JO8-2 SVSSS JO8-2 61674 0-0
C 24-11-2018 10:15 Jong Brabant JO8-4G ODC JO8-2 61449 0-0
C 24-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 Zwaluw VFC JO8-6 62457 0-0
C 24-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Nemelaer JO8-1 61603 0-0
C 17-11-2018 08:30 ODC JO8-2 Zwaluw VFC JO8-6 61477 0-0
C 17-11-2018 08:30 SVSSS JO8-2 Audacia JO8-1 60693 0-0
C 17-11-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 Haarsteeg JO8-2 62329 0-0
C 17-11-2018 09:00 Were Di JO8-2 SC 't Zand JO8-5 63155 0-0
C 17-11-2018 10:15 Wilhelmina JO8-2 Nevelo JO8-2 60463 0-0
C 17-11-2018 10:15 Jong Brabant JO8-4G OJC ROSMALEN JO8-4 62050 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 Wilhelmina JO8-2 61712 0-0
C 10-11-2018 08:45 SC 't Zand JO8-5 Nemelaer JO8-1 61533 0-0
C 10-11-2018 09:00 Nevelo JO8-2 Were Di JO8-2 61736 0-0
C 10-11-2018 09:00 Audacia JO8-1 Jong Brabant JO8-4G 60564 0-0
C 10-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 SVSSS JO8-2 63296 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 ODC JO8-2 60524 0-0
C 03-11-2018 10:15 Jong Brabant JO8-4G Zwaluw VFC JO8-6 62147 0-0
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 SC 't Zand JO8-5 60752 0-0
C 03-11-2018 09:00 Were Di JO8-2 Nemelaer JO8-1 62761 0-0
C 03-11-2018 09:00 Nevelo JO8-2 Haarsteeg JO8-2 61653 0-0
C 03-11-2018 09:00 Audacia JO8-1 Wilhelmina JO8-2 60804 0-0
C 03-11-2018 08:30 SVSSS JO8-2 ODC JO8-2 62177 0-0
C 27-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 OJC ROSMALEN JO8-4 60641 0-0
C 27-10-2018 08:30 ODC JO8-2 Audacia JO8-1 61517 0-0
C 27-10-2018 08:45 SC 't Zand JO8-5 Nevelo JO8-2 61448 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 SVSSS JO8-2 63066 0-0
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 Jong Brabant JO8-4G 61740 0-0
C 27-10-2018 10:15 Wilhelmina JO8-2 Were Di JO8-2 62519 0-0
C 13-10-2018 08:30 SVSSS JO8-2 Zwaluw VFC JO8-6 60998 0-0
C 13-10-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 Wilhelmina JO8-2 62615 0-0
C 13-10-2018 09:00 Audacia JO8-1 SC 't Zand JO8-5 62677 0-0
C 13-10-2018 09:00 Were Di JO8-2 Haarsteeg JO8-2 60602 0-0
C 13-10-2018 10:15 Jong Brabant JO8-4G Nevelo JO8-2 62141 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 ODC JO8-2 62750 0-0
C 06-10-2018 08:30 ODC JO8-2 Were Di JO8-2 62557 0-0
C 06-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 Nemelaer JO8-1 61413 0-0
C 06-10-2018 08:45 SC 't Zand JO8-5 Jong Brabant JO8-4G 61744 0-0
C 06-10-2018 09:00 Nevelo JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-4 60473 0-0
C 06-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 Audacia JO8-1 61176 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO8-2 SVSSS JO8-2 62621 0-0
C 29-09-2018 08:30 SVSSS JO8-2 SC 't Zand JO8-5 62509 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 Nevelo JO8-2 61728 0-0
C 29-09-2018 09:00 Were Di JO8-2 Jong Brabant JO8-4G 61079 0-0
C 29-09-2018 09:00 Audacia JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-4 61912 0-0
C 29-09-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 ODC JO8-2 61668 0-0
C 29-09-2018 10:15 Wilhelmina JO8-2 Haarsteeg JO8-2 62684 0-0
C 22-09-2018 10:15 Jong Brabant JO8-4G Nemelaer JO8-1 62483 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Were Di JO8-2 61818 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 SVSSS JO8-2 61419 0-0
C 22-09-2018 09:00 Nevelo JO8-2 Audacia JO8-1 60494 0-0
C 22-09-2018 08:45 SC 't Zand JO8-5 Zwaluw VFC JO8-6 63295 0-0
C 22-09-2018 08:30 ODC JO8-2 Wilhelmina JO8-2 61644 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO8-1 1 1 0 0 3 10 1 9 0
2 Haarsteeg JO8-2 1 0 0 1 0 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO8-2 3 3 0 0 9 44 15 29 0
2 GRC-14 JO8-2 3 2 0 1 6 24 17 7 0
3 NOAD'32 JO8-1 3 0 1 2 1 17 30 -13 0
4 Achilles Veen JO8-1 3 0 1 2 1 8 31 -23 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven