241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg MO15-1

Teamleden

Spelers
Sanne Willemse Keeper      
Meeke van Alphen        
Rosanne Bertels        
Lise de Boer        
Mirthe van Bommel        
Meike van Hulten        
Lieke Kimenai        
Amber Koningstein        
Jaycee Luijben        
Lotte Smith        
Nienke van der Steen        
Vera van Voorden        
Jade Vriends        
Puck van Zon        
 
Overige teamleden
Myckel Koningstein Trainer
Erwin Smith Trainer
Angelique Willemse-Schatsbergen Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 11:15 Theole MO15-2 Wilhelmina'26 MO15-1 141247 4-1
C 25-05-2019 12:30 Den Dungen MO15-1 MVV'58 MO15-2 141147 13-0
C 25-05-2019 09:00 Wilhelmina'26 MO15-1 DSC MO15-2 140719 3-2
C 25-05-2019 09:45 Theole MO15-2 Emplina MO15-1 140924 1-6
C 25-05-2019 11:00 Well MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 141217 1-3
C 25-05-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra MO15-1 Wilhelmina MO15-1 140728 3-1
C 25-05-2019 11:30 Haarsteeg MO15-1 SV BLC MO15-1 141215 1-4
C 21-05-2019 19:00 Wilhelmina MO15-1 Well MO15-1 141186 0-1
C 21-05-2019 19:15 Wilhelmina'26 MO15-1 Haarsteeg MO15-1 140965 1-2
C 18-05-2019 08:30 MVV'58 MO15-2 Haarsteeg MO15-1 140750 0-9
C 18-05-2019 11:00 SV BLC MO15-1 Wilhelmina'26 MO15-1 141163 5-1
C 18-05-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 BVV/Timmermans Infra MO15-1 140972 0-10
C 18-05-2019 11:30 DSC MO15-2 Theole MO15-2 141054 3-0
C 18-05-2019 13:00 Emplina MO15-1 Den Dungen MO15-1 141154 0-6
C 11-05-2019 09:30 Well MO15-1 SV BLC MO15-1 141288 0-8
C 11-05-2019 09:45 Theole MO15-2 Wilhelmina MO15-1 141309 1-3
C 11-05-2019 10:00 Wilhelmina'26 MO15-1 Den Dungen MO15-1 141086 1-2
C 11-05-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra MO15-1 MVV'58 MO15-2 140815 7-0
C 11-05-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 DSC MO15-2 141013 1-6
C 11-05-2019 10:30 Haarsteeg MO15-1 Emplina MO15-1 141243 6-1
C 07-05-2019 18:45 Wilhelmina MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 141023 4-0
C 07-05-2019 19:00 MVV'58 MO15-2 Wilhelmina'26 MO15-1 141352 1-5
C 04-05-2019 13:00 Emplina MO15-1 BVV/Timmermans Infra MO15-1 140843 1-0
C 04-05-2019 11:00 SV BLC MO15-1 Theole MO15-2 140747 9-3
C 04-05-2019 12:30 Den Dungen MO15-1 Haarsteeg MO15-1 141037 2-2
C 20-04-2019 11:30 DSC MO15-2 Well MO15-1 141239 7-0
C 13-04-2019 09:30 Well MO15-1 Emplina MO15-1 141024 0-5
C 13-04-2019 09:45 Theole MO15-2 Den Dungen MO15-1 141169 0-3
C 13-04-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra MO15-1 DSC MO15-2 140939 3-1
C 13-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN MO15-4 SV BLC MO15-1 140920 3-12
C 13-04-2019 13:00 Wilhelmina MO15-1 MVV'58 MO15-2 141064 0-0
C 10-04-2019 19:00 Wilhelmina'26 MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 140786 6-3
C 06-04-2019 12:30 Den Dungen MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 140796 11-0
C 06-04-2019 09:45 SV BLC MO15-1 BVV/Timmermans Infra MO15-1 141218 3-2
C 06-04-2019 11:30 DSC MO15-2 Wilhelmina MO15-1 140916 2-0
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg MO15-1 Theole MO15-2 141310 4-0
C 06-04-2019 11:30 Emplina MO15-1 Wilhelmina'26 MO15-1 140793 4-3
C 06-04-2019 08:30 MVV'58 MO15-2 Well MO15-1 141279 0-1
C 30-03-2019 13:00 Den Dungen MO15-1 BVV/Timmermans Infra MO15-1 140804 2-1
C 30-03-2019 12:45 Emplina MO15-1 MVV'58 MO15-2 140746 7-0
C 30-03-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 Haarsteeg MO15-1 140837 0-7
C 23-03-2019 09:45 Theole MO15-2 MVV'58 MO15-2 140902 3-0
C 23-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO15-4 Emplina MO15-1 140801 1-3
C 23-03-2019 09:30 Well MO15-1 Haarsteeg MO15-1 140897 1-3
C 23-03-2019 13:00 Wilhelmina MO15-1 Den Dungen MO15-1 141010 0-1
C 23-03-2019 11:30 DSC MO15-2 SV BLC MO15-1 141284 1-6
C 23-03-2019 11:30 BVV/Timmermans Infra MO15-1 Wilhelmina'26 MO15-1 141133 1-1
C 16-03-2019 12:30 Den Dungen MO15-1 Well MO15-1 141283 5-0
C 16-03-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra MO15-1 Theole MO15-2 141330 4-3
C 16-03-2019 09:45 SV BLC MO15-1 Wilhelmina MO15-1 140816 1-0
C 16-03-2019 11:30 Haarsteeg MO15-1 DSC MO15-2 140973 4-2
C 09-03-2019 08:30 MVV'58 MO15-2 SV BLC MO15-1 141116 0-11
C 09-03-2019 09:30 Well MO15-1 BVV/Timmermans Infra MO15-1 141306 2-1
C 09-03-2019 11:30 DSC MO15-2 Den Dungen MO15-1 141296 0-1
C 09-03-2019 13:00 Wilhelmina MO15-1 Emplina MO15-1 141344 2-1
C 16-02-2019 08:30 MVV'58 MO15-2 DSC MO15-2 140802 0-0
C 16-02-2019 09:45 Theole MO15-2 OJC ROSMALEN MO15-4 141313 2-2
C 16-02-2019 10:30 Wilhelmina'26 MO15-1 Well MO15-1 140733 5-1
C 16-02-2019 11:30 Haarsteeg MO15-1 Wilhelmina MO15-1 141125 1-0
C 16-02-2019 12:45 Emplina MO15-1 SV BLC MO15-1 141079 3-3
C 09-02-2019 13:00 DSC MO15-2 Emplina MO15-1 141055 2-1
C 09-02-2019 13:00 Wilhelmina MO15-1 Wilhelmina'26 MO15-1 141109 0-2
C 09-02-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 MVV'58 MO15-2 141167 6-2
C 09-02-2019 11:00 BVV/Timmermans Infra MO15-1 Haarsteeg MO15-1 141115 1-3
C 09-02-2019 11:00 SV BLC MO15-1 Den Dungen MO15-1 140953 4-3
C 09-02-2019 10:30 Well MO15-1 Theole MO15-2 141364 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 12:15 RKSV Nuenen MO15-1 FC Engelen MO15-1 17971 1-3
B 15-09-2018 13:15 SV Valkenswaard MO15-2 Haarsteeg MO15-1 17631 3-0
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg MO15-1 FC Engelen MO15-1 17851 1-0
B 08-09-2018 13:15 SV Valkenswaard MO15-2 RKSV Nuenen MO15-1 17824 4-1
B 01-09-2018 11:30 FC Engelen MO15-1 SV Valkenswaard MO15-2 17888 5-2
B 01-09-2018 12:15 RKSV Nuenen MO15-1 Haarsteeg MO15-1 17918 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 12-01-2019 10:30 GDC MO15-1 Wilhelmina'26 MO15-1 67770 6-0
C 17-12-2018 19:00 GDC MO15-1 SSC'55 MO15-1 67484 10-0
C 15-12-2018 09:30 Well MO15-1 SSC'55 MO15-1 67489 0-0
C 15-12-2018 09:00 Nivo Sparta MO15-2 GRC-14 MO15-1 67559 5-0
C 12-12-2018 18:30 Achilles Veen MO15-1 SSC'55 MO15-1 67779 6-2
C 10-12-2018 19:00 SSC'55 MO15-1 Nivo Sparta MO15-2 67541 0-0
C 08-12-2018 10:30 Wilhelmina'26 MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 67968 5-1
C 08-12-2018 08:30 WSC MO15-2 Achilles Veen MO15-1 67759 3-5
C 08-12-2018 09:30 GRC-14 MO15-1 GDC MO15-1 67873 0-7
C 08-12-2018 10:00 SSC'55 MO15-1 Haarsteeg MO15-1 67880 1-16
C 08-12-2018 10:15 Well MO15-1 Nivo Sparta MO15-2 67740 1-5
C 01-12-2018 11:00 Haarsteeg MO15-1 Well MO15-1 67447 5-0
C 24-11-2018 08:30 WSC MO15-2 GDC MO15-1 67612 1-6
C 24-11-2018 09:30 GRC-14 MO15-1 Achilles Veen MO15-1 67787 0-3
C 24-11-2018 11:30 Haarsteeg MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 67585 4-1
C 17-11-2018 11:00 Nivo Sparta MO15-2 WSC MO15-2 67947 1-5
C 17-11-2018 10:30 Wilhelmina'26 MO15-1 SSC'55 MO15-1 67903 12-1
C 17-11-2018 09:30 GRC-14 MO15-1 Well MO15-1 67406 5-0
C 17-11-2018 09:00 Achilles Veen MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 67827 13-0
C 10-11-2018 10:45 WSC MO15-2 Wilhelmina'26 MO15-1 67669 2-4
C 10-11-2018 09:30 Well MO15-1 GDC MO15-1 67560 0-5
C 10-11-2018 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 Nivo Sparta MO15-2 67958 1-6
C 10-11-2018 11:30 Haarsteeg MO15-1 Achilles Veen MO15-1 67946 2-4
C 03-11-2018 11:00 GDC MO15-1 Achilles Veen MO15-1 67885 5-2
C 03-11-2018 09:30 GRC-14 MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 67609 4-2
C 03-11-2018 08:30 WSC MO15-2 Haarsteeg MO15-1 67693 2-4
C 03-11-2018 13:00 Nivo Sparta MO15-2 Wilhelmina'26 MO15-1 67439 7-4
C 27-10-2018 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 Well MO15-1 67361 2-3
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg MO15-1 GRC-14 MO15-1 67533 7-0
C 27-10-2018 08:30 SSC'55 MO15-1 WSC MO15-2 67627 1-2
C 23-10-2018 19:00 Wilhelmina'26 MO15-1 Haarsteeg MO15-1 67373 1-6
C 13-10-2018 09:30 Well MO15-1 Achilles Veen MO15-1 67912 1-18
C 13-10-2018 11:15 GRC-14 MO15-1 WSC MO15-2 67530 1-3
C 13-10-2018 11:00 GDC MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 67589 18-0
C 13-10-2018 13:00 RKDVC MO15-1 Nivo Sparta MO15-2 67736 0-0
C 06-10-2018 09:00 Achilles Veen MO15-1 Wilhelmina'26 MO15-1 67848 5-2
C 06-10-2018 10:30 WSC MO15-2 Well MO15-1 67595 9-0
C 06-10-2018 08:30 SSC'55 MO15-1 GRC-14 MO15-1 67475 4-7
C 06-10-2018 10:15 Nivo Sparta MO15-2 GDC MO15-1 67869 1-4
C 06-10-2018 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 RKDVC MO15-1 67964 0-0
C 29-09-2018 13:00 RKDVC MO15-1 Achilles Veen MO15-1 67525 0-0
C 29-09-2018 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 WSC MO15-2 67722 2-4
C 29-09-2018 09:30 Nivo Sparta MO15-2 Haarsteeg MO15-1 67761 6-4
C 29-09-2018 10:30 Wilhelmina'26 MO15-1 GRC-14 MO15-1 67734 6-2
C 22-09-2018 09:00 Achilles Veen MO15-1 Nivo Sparta MO15-2 67413 4-1
C 22-09-2018 09:30 GRC-14 MO15-1 RKDVC MO15-1 67715 0-0
C 22-09-2018 08:30 SSC'55 MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 67705 4-9
C 22-09-2018 10:15 Well MO15-1 Wilhelmina'26 MO15-1 67442 1-4
C 22-09-2018 11:30 Haarsteeg MO15-1 GDC MO15-1 67699 1-4
C 22-09-2018 08:30 WSC MO15-2 Nieuwkuijk MO15-1 67477 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC MO15-1 11 10 1 0 31 66 17 49 0
2 Den Dungen MO15-1 11 9 1 1 28 49 8 41 0
3 Haarsteeg MO15-1 11 9 1 1 28 42 12 30 0
4 Emplina MO15-1 11 6 1 4 19 32 24 8 0
5 B.V.V. MO15-1 11 5 1 5 16 33 17 16 0
6 DSC MO15-2 11 5 1 5 16 26 19 7 0
7 Wilhelmina'26 MO15-1 11 5 1 5 16 29 25 4 0
8 Well MO15-1 11 4 0 7 12 10 39 -29 0
9 Wilhelmina MO15-1 11 3 1 7 10 10 13 -3 0
10 Theole MO15-2 11 2 1 8 7 19 38 -19 0
11 OJC ROSMALEN MO15-4 11 2 1 8 7 19 64 -45 0
12 MVV'58 MO15-2 11 0 2 9 2 3 62 -59 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen MO15-1 3 2 0 1 6 8 4 4 0
2 SV Valkenswaard MO15-2 3 2 0 1 6 9 6 3 0
3 Haarsteeg MO15-1 3 1 1 1 4 2 4 -2 0
4 RKSV Nuenen MO15-1 3 0 1 2 1 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC MO15-1 9 9 0 0 27 65 5 60 0
2 Achilles Veen MO15-1 9 8 0 1 24 60 16 44 0
3 Haarsteeg MO15-1 9 6 0 3 18 49 19 30 0
4 Nivo Sparta MO15-2 8 5 0 3 15 32 23 9 0
5 Wilhelmina'26 MO15-1 9 5 0 4 15 38 31 7 0
6 WSC MO15-2 9 5 0 4 15 31 24 7 0
7 GRC-14 MO15-1 9 3 0 6 9 19 37 -18 0
8 Well MO15-1 8 1 0 7 3 6 53 -47 0
9 OJC ROSMALEN MO15-4 9 1 0 8 3 18 61 -43 0
10 SSC'55 MO15-1 7 0 0 7 0 13 62 -49 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven