235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg MO17-1

Teamleden

Spelers
Meeke van Alphen        
Manouk Bertels        
Rosanne Bertels        
Lise de Boer        
Mirthe van Bommel        
Lisa van den Brand        
Nina van Cromvoirt        
Ashlin van Eijk        
Maud van Engelen        
Meike van Hulten        
Lieke Kimenai        
Janique Kleijn        
Lieke Klomp        
Amber Koningstein        
Tessa van Leeuwen        
Jaycee Luijben        
Lotte Smith        
Nienke van der Steen        
Vera van Voorden        
Jade Vriends        
Birgit van Weert        
Sanne Willemse        
Puck van Zon        
 
Overige teamleden
Maikel Kivits Trainer
Myckel Koningstein Trainer
Erwin Smith Trainer
Angelique Willemse-Schatsbergen Trainer
Debby Kleijn - van Kessel Leider
Karin Klomp Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-06-2019 19:00 Helvoirt MO17-1 NOAD'32 MO17-1 140132 0-0
C 27-05-2019 19:00 Tricht MO17-1 Haarsteeg MO17-1 144809 7-4
C 25-05-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Tricht MO17-1 144810 0-4
C 25-05-2019 11:00 SCG'18 MO17-1 Wilhelmina MO17-1 140370 0-5
C 25-05-2019 11:00 SV BLC MO17-1 RKDVC MO17-1 139931 7-1
C 25-05-2019 12:30 RKKSV MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 140457 18-1
C 25-05-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Emplina MO17-2 140084 5-0
C 22-05-2019 18:30 Haarsteeg MO17-1 SV BLC MO17-1 139984 2-3
C 18-05-2019 09:45 NOAD'32 MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 140404 1-2
C 18-05-2019 13:00 RKDVC MO17-1 Helvoirt MO17-1 140444 0-3
C 18-05-2019 14:45 Wilhelmina MO17-1 RKKSV MO17-1 140089 7-0
C 18-05-2019 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 SCG'18 MO17-1 140023 0-2
C 18-05-2019 15:00 Emplina MO17-2 SV BLC MO17-1 140546 1-3
C 11-05-2019 11:00 SCG'18 MO17-1 RKDVC MO17-1 139941 4-1
C 11-05-2019 12:45 SV BLC MO17-1 Tricht MO17-1 144808 5-1
C 11-05-2019 12:30 RKKSV MO17-1 Emplina MO17-2 140026 1-1
C 11-05-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 Haarsteeg MO17-1 140222 2-0
C 11-05-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Nieuwkuijk MO17-1 139963 6-0
C 11-05-2019 10:15 Wilhelmina MO17-1 NOAD'32 MO17-1 140248 2-0
C 08-05-2019 19:00 Nieuwkuijk MO17-1 Emplina MO17-2 140443 0-0
C 06-05-2019 19:00 RKDVC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 140368 0-2
C 04-05-2019 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 Wilhelmina MO17-1 140011 0-12
C 04-05-2019 13:00 Emplina MO17-2 Helvoirt MO17-1 140064 1-4
C 04-05-2019 09:45 NOAD'32 MO17-1 SCG'18 MO17-1 140670 0-1
C 04-05-2019 12:15 Tricht MO17-1 RKKSV MO17-1 144807 4-1
C 20-04-2019 10:30 Tricht MO17-1 RKDVC MO17-1 144801 1-1
C 13-04-2019 12:30 RKKSV MO17-1 NOAD'32 MO17-1 140636 0-1
C 13-04-2019 11:00 SCG'18 MO17-1 Tricht MO17-1 144806 4-6
C 13-04-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 SV BLC MO17-1 140063 1-1
C 13-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Haarsteeg MO17-1 140459 1-5
C 13-04-2019 14:45 Wilhelmina MO17-1 RKDVC MO17-1 140060 3-2
C 10-04-2019 18:30 RKKSV MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 140586 2-2
C 06-04-2019 13:00 Emplina MO17-2 SCG'18 MO17-1 140662 0-2
C 06-04-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Wilhelmina MO17-1 140204 2-0
C 06-04-2019 13:00 RKDVC MO17-1 RKKSV MO17-1 139901 3-2
C 06-04-2019 12:00 Tricht MO17-1 Helvoirt MO17-1 144805 1-2
C 06-04-2019 11:15 SV BLC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 140059 4-1
C 06-04-2019 09:45 NOAD'32 MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 140539 1-0
C 30-03-2019 09:45 SV BLC MO17-1 NOAD'32 MO17-1 140247 3-3
C 30-03-2019 13:00 RKDVC MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 140427 9-1
C 30-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 Helvoirt MO17-1 140401 2-4
C 27-03-2019 19:30 Tricht MO17-1 Emplina MO17-2 144803 7-0
C 23-03-2019 11:00 SCG'18 MO17-1 SV BLC MO17-1 140705 1-2
C 23-03-2019 14:45 Wilhelmina MO17-1 Tricht MO17-1 144804 2-2
C 23-03-2019 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 Haarsteeg MO17-1 140271 0-5
C 23-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Emplina MO17-2 139916 2-1
C 23-03-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Helvoirt MO17-1 140240 0-3
C 23-03-2019 10:00 NOAD'32 MO17-1 RKDVC MO17-1 140020 3-0
C 20-03-2019 19:30 NOAD'32 MO17-1 Haarsteeg MO17-1 139958 0-3
C 16-03-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 SCG'18 MO17-1 140028 4-2
C 16-03-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 Wilhelmina MO17-1 140052 2-1
C 09-03-2019 11:00 SCG'18 MO17-1 RKKSV MO17-1 140015 0-2
C 09-03-2019 12:45 Emplina MO17-2 RKDVC MO17-1 140374 1-5
C 09-03-2019 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 Tricht MO17-1 144802 1-3
C 09-03-2019 14:45 Wilhelmina MO17-1 SV BLC MO17-1 140359 2-6
C 16-02-2019 11:00 SV BLC MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 140032 9-1
C 16-02-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 SCG'18 MO17-1 140274 3-1
C 16-02-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKKSV MO17-1 139929 3-3
C 16-02-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Wilhelmina MO17-1 139974 2-1
C 16-02-2019 13:00 Emplina MO17-2 NOAD'32 MO17-1 140215 0-4
C 09-02-2019 14:45 Wilhelmina MO17-1 Emplina MO17-2 140600 3-0
C 09-02-2019 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 Helvoirt MO17-1 140214 0-11
C 09-02-2019 09:45 NOAD'32 MO17-1 Tricht MO17-1 144800 3-3
C 09-02-2019 13:00 RKDVC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 140097 1-5
C 09-02-2019 12:30 RKKSV MO17-1 SV BLC MO17-1 139991 3-4
C 09-02-2019 11:00 SCG'18 MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 140200 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 14:45 OJC ROSMALEN MO17-2 Haarsteeg MO17-1 103332 5-0
B 15-09-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 17578 15-1
B 15-09-2018 12:15 Oosterhout MO17-1 SCG'18 MO17-1 78421 1-7
B 08-09-2018 13:00 SCG'18 MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 17194 6-2
B 08-09-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 Haarsteeg MO17-1 78420 3-5
B 01-09-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 SCG'18 MO17-1 17546 2-0
B 01-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Oosterhout MO17-1 78419 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-01-2019 12:45 Emplina MO17-2 Nemelaer MO17-1 66574 0-0
C 19-01-2019 12:45 RKDVC MO17-1 SV BLC MO17-1 95830 2-7
C 15-12-2018 13:00 NOAD'32 MO17-1 RKDVC MO17-1 95825 0-2
C 11-12-2018 19:00 Wilhelmina MO17-1 Nemelaer MO17-1 66878 10-1
C 08-12-2018 15:00 Emplina MO17-2 Helvoirt MO17-1 67329 0-0
C 08-12-2018 11:00 SV BLC MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 67325 10-0
C 08-12-2018 11:30 Nemelaer MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 67012 0-0
C 08-12-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 67161 4-0
C 08-12-2018 13:00 SCG'18 MO17-1 RKDVC MO17-1 95831 2-1
C 08-12-2018 14:45 Wilhelmina MO17-1 NOAD'32 MO17-1 67319 0-0
C 03-12-2018 19:30 Nemelaer MO17-1 NOAD'32 MO17-1 67231 0-0
C 01-12-2018 09:45 NOAD'32 MO17-1 Emplina MO17-2 67135 0-0
C 01-12-2018 13:00 Helvoirt MO17-1 Haarsteeg MO17-1 66682 4-2
C 01-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Nemelaer MO17-1 67320 6-1
C 01-12-2018 13:00 Zwaluw VFC MO17-1 SCG'18 MO17-1 67206 4-1
C 01-12-2018 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 Wilhelmina MO17-1 67047 0-11
C 28-11-2018 19:00 Nemelaer MO17-1 Helvoirt MO17-1 66822 0-11
C 24-11-2018 11:45 Emplina MO17-2 RKDVC MO17-1 95829 5-1
C 24-11-2018 14:45 Wilhelmina MO17-1 SV BLC MO17-1 67140 1-4
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Nieuwkuijk MO17-1 66833 4-0
C 24-11-2018 13:00 SCG'18 MO17-1 Helvoirt MO17-1 66858 2-7
C 21-11-2018 19:45 Haarsteeg MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 66774 1-5
C 17-11-2018 12:45 RKDVC MO17-1 Wilhelmina MO17-1 95828 2-1
C 17-11-2018 09:45 NOAD'32 MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 66739 5-1
C 17-11-2018 11:00 SV BLC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 66903 0-1
C 17-11-2018 13:00 SCG'18 MO17-1 Nemelaer MO17-1 66696 10-0
C 17-11-2018 13:00 Helvoirt MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 67311 2-0
C 17-11-2018 13:00 Zwaluw VFC MO17-1 Emplina MO17-2 67182 8-0
C 10-11-2018 13:30 Emplina MO17-2 SV BLC MO17-1 66954 1-2
C 10-11-2018 14:45 Wilhelmina MO17-1 SCG'18 MO17-1 67316 4-1
C 10-11-2018 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 67202 0-13
C 10-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Helvoirt MO17-1 66665 1-6
C 10-11-2018 16:00 Haarsteeg MO17-1 NOAD'32 MO17-1 66791 4-2
C 10-11-2018 11:30 Nemelaer MO17-1 RKDVC MO17-1 95827 0-2
C 03-11-2018 13:15 Emplina MO17-2 OJC ROSMALEN MO17-3 66906 4-5
C 03-11-2018 14:45 Wilhelmina MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 67053 0-3
C 03-11-2018 13:00 RKDVC MO17-1 Helvoirt MO17-1 95826 0-3
C 03-11-2018 13:00 SCG'18 MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 67014 10-0
C 03-11-2018 11:30 Nemelaer MO17-1 Haarsteeg MO17-1 66869 0-9
C 03-11-2018 11:00 SV BLC MO17-1 NOAD'32 MO17-1 67079 3-1
C 27-10-2018 13:00 Helvoirt MO17-1 Wilhelmina MO17-1 66988 1-2
C 27-10-2018 13:00 Zwaluw VFC MO17-1 SV BLC MO17-1 67253 4-3
C 27-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 SCG'18 MO17-1 66927 0-5
C 27-10-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 Emplina MO17-2 66655 8-3
C 27-10-2018 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 Nemelaer MO17-1 67129 3-1
C 24-10-2018 19:00 SCG'18 MO17-1 Emplina MO17-2 66841 9-2
C 20-10-2018 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 NOAD'32 MO17-1 66813 1-7
C 13-10-2018 11:00 SV BLC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 67236 2-1
C 13-10-2018 13:00 RKDVC MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 95824 7-0
C 13-10-2018 09:45 NOAD'32 MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 66792 2-3
C 10-10-2018 19:15 Zwaluw VFC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 67156 8-3
C 06-10-2018 10:00 Haarsteeg MO17-1 SCG'18 MO17-1 66705 4-4
C 06-10-2018 13:00 Helvoirt MO17-1 SV BLC MO17-1 67179 2-0
C 06-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Wilhelmina MO17-1 66835 0-11
C 06-10-2018 11:15 Zwaluw VFC MO17-1 RKDVC MO17-1 95823 9-1
C 02-10-2018 18:45 Wilhelmina MO17-1 Haarsteeg MO17-1 67178 1-2
C 29-09-2018 09:45 NOAD'32 MO17-1 Helvoirt MO17-1 67185 3-1
C 29-09-2018 12:45 SV BLC MO17-1 SCG'18 MO17-1 66649 4-0
C 29-09-2018 12:35 RKDVC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 95822 2-8
C 29-09-2018 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 Emplina MO17-2 66992 0-7
C 26-09-2018 19:30 SCG'18 MO17-1 NOAD'32 MO17-1 66636 0-5
C 22-09-2018 14:40 OJC ROSMALEN MO17-3 RKDVC MO17-1 95821 0-5
C 22-09-2018 13:00 Emplina MO17-2 Wilhelmina MO17-1 66785 0-4
C 22-09-2018 13:00 Helvoirt MO17-1 Zwaluw VFC MO17-1 66612 3-3
C 22-09-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 Nieuwkuijk MO17-1 67066 11-0
C 22-09-2018 11:30 Nemelaer MO17-1 SV BLC MO17-1 67095 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC MO17-1 11 9 2 0 29 47 17 30 0
2 Helvoirt MO17-1 11 9 2 0 29 35 7 28 0
3 Haarsteeg MO17-1 11 7 1 3 22 38 19 19 0
4 Tricht MO17-1 11 6 3 2 21 39 23 16 0
5 Wilhelmina MO17-1 11 6 1 4 19 38 16 22 0
6 OJC ROSMALEN MO17-3 11 6 1 4 19 24 24 0 0
7 NOAD'32 MO17-1 11 4 3 4 15 16 14 2 0
8 SCG'18 MO17-1 11 4 0 7 12 19 27 -8 0
9 RKDVC MO17-1 11 3 1 7 10 23 32 -9 0
10 RKKSV MO17-1 11 2 3 6 9 32 29 3 0
11 Emplina MO17-2 11 0 2 9 2 5 36 -31 0
12 Nieuwkuijk MO17-1 11 0 1 10 1 4 76 -72 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN MO17-2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 Haarsteeg MO17-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC MO17-1 10 9 1 0 28 60 14 46 0
2 Haarsteeg MO17-1 11 8 1 2 25 54 21 33 0
3 SV BLC MO17-1 11 8 0 3 24 41 13 28 0
4 Helvoirt MO17-1 10 7 1 2 22 40 13 27 0
5 Wilhelmina MO17-1 10 6 0 4 18 45 14 31 0
6 SCG'18 MO17-1 11 5 1 5 16 44 31 13 0
7 RKDVC MO17-1 11 5 0 6 15 25 35 -10 0
8 NOAD'32 MO17-1 8 4 0 4 12 25 15 10 0
9 OJC ROSMALEN MO17-3 11 3 0 8 9 21 51 -30 0
10 Emplina MO17-2 8 2 0 6 6 22 37 -15 0
11 Nieuwkuijk MO17-1 11 1 0 10 3 4 83 -79 0
12 Nemelaer MO17-1 8 0 0 8 0 3 57 -54 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven