225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg MO19-1

Teamleden

Spelers
Krissie van den Berk        
Renske van der Doelen        
Janneke Groenenberg        
Meerle van Hemert        
Sabrina van Homelen        
Sharita van Homelen        
Lynn van Lieshout        
Kelly Mommersteeg        
Anouk Pouw        
Noel van Rooij        
Nickey Scheij        
Demi Soijer        
Michelle Tooren        
Anne Van der Ven        
Lieke Verhoofstad        
Anouk Westerlaken        
Romy van de Wiel        
 
Overige teamleden
Ricardo van Oort Trainer
Deseré van de Wiel Leider
Relano de Kuijper Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 12:30 Dubbeldam MO19-1 Haarsteeg MO19-1 P. (Patrick) de Rover 139713 0 - 1
C 18-05-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 Well MO19-1 J. (Jack) Vlug… (+1) 139839 4 - 1
C 11-05-2019 15:00 Waspik MO19-1 Haarsteeg MO19-1 Afgeschermd 139756 1 - 4
C 04-05-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 SC Emma MO19-1 P. (Peter) Treuren… (+1) 139825 2 - 1
C 13-04-2019 11:30 Achilles Veen MO19-1 Haarsteeg MO19-1 Afgeschermd 139602 0 - 13
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 Gilze MO19-1 Afgeschermd… (+1) 139603 2 - 1
C 23-03-2019 14:30 Molenschot MO19-1 Haarsteeg MO19-1 AG (Arno) van Oosterwijk 144980 2 - 4
C 16-03-2019 12:00 Streefkerk MO19-1 Haarsteeg MO19-1 J.P. (Jan Pieter) Wielenga 139584 0 - 2
C 09-03-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 De Zwerver MO19-1 S. (Sander) van Est… (+1) 139688 2 - 0
C 16-02-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 IFC MO19-2 F.J.F.M. (Fedor) van der Lee… (+1) 139606 4 - 1
C 09-02-2019 14:30 SC 't Zand MO19-2 Haarsteeg MO19-1 M. (Mike) M.C.W. Goverde 139667 1 - 5
C 08-12-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 ST SOM MO19-1 G. (Gert-Jan) Broekmeulen… (+1) 94318 3 - 6
C 01-12-2018 13:15 Gilze MO19-1 Haarsteeg MO19-1 Afgeschermd 66355 4 - 1
C 24-11-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 Emplina MO19-1 N.J.C. (Nickey) Scheij… (+1) 94310 2 - 1
C 17-11-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 Haarsteeg MO19-1 D.J.J.H (Daisy) Kivits 94307 2 - 1
C 10-11-2018 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 Haarsteeg MO19-1 K.R. (Kor) Jipping 94306 2 - 0
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 RFC MO19-1 A.P. Kallemein… (+1) 94476 3 - 0
C 27-10-2018 13:15 Hilvaria MO19-1 Haarsteeg MO19-1 Afgeschermd 66339 4 - 1
C 13-10-2018 15:15 ST SOM MO19-1 Haarsteeg MO19-1 C. (Cees) Vogel 66341 5 - 0
C 06-10-2018 16:20 Haarsteeg MO19-1 Gilze MO19-1 M.W.J. (Marijn) Scheij… (+1) 94296 3 - 0
C 29-09-2018 14:30 Emplina MO19-1 Haarsteeg MO19-1 B. (Berry) van derDoelen 66490 5 - 0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 Nieuwkuijk MO19-1 M.W.J. (Marijn) Scheij… (+1) 66327 0 - 5
B 15-09-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 Haarsteeg MO19-1 D. (Dimitri) Elschot 17079 2 - 0
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 RCD MO19-1 M.W.J. (Marijn) Scheij… (+1) 17038 0 - 8
B 01-09-2018 13:00 SC Gastel MO19-1 Haarsteeg MO19-1 Afgeschermd 17026 4 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 15:00 Waspik MO19-1 Achilles Veen MO19-1 139674 3-0
C 25-05-2019 13:00 Molenschot MO19-1 Streefkerk MO19-1 144986 2-4
C 25-05-2019 13:15 Gilze MO19-1 SC 't Zand MO19-2 139861 13-0
C 25-05-2019 12:30 Dubbeldam MO19-1 Haarsteeg MO19-1 139713 0-1
C 25-05-2019 11:00 SC Emma MO19-1 IFC MO19-2 139880 1-2
C 25-05-2019 11:00 Well MO19-1 De Zwerver MO19-1 139729 1-3
C 18-05-2019 09:45 Streefkerk MO19-1 Dubbeldam MO19-1 139680 2-2
C 18-05-2019 12:00 De Zwerver MO19-1 SC Emma MO19-1 139835 7-2
C 18-05-2019 11:30 Achilles Veen MO19-1 Gilze MO19-1 139726 1-12
C 18-05-2019 14:30 SC 't Zand MO19-2 Waspik MO19-1 139817 2-3
C 18-05-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 Well MO19-1 139839 4-1
C 18-05-2019 15:00 IFC MO19-2 Molenschot MO19-1 144985 0-3
C 11-05-2019 11:00 Well MO19-1 Streefkerk MO19-1 139754 0-3
C 11-05-2019 11:00 SC Emma MO19-1 Dubbeldam MO19-1 139720 3-3
C 11-05-2019 13:15 Gilze MO19-1 De Zwerver MO19-1 139671 1-2
C 11-05-2019 14:30 SC 't Zand MO19-2 IFC MO19-2 139832 3-0
C 11-05-2019 14:30 Molenschot MO19-1 Achilles Veen MO19-1 144984 13-4
C 11-05-2019 15:00 Waspik MO19-1 Haarsteeg MO19-1 139756 1-4
C 04-05-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 SC Emma MO19-1 139825 2-1
C 04-05-2019 14:00 IFC MO19-2 Gilze MO19-1 139662 1-2
C 04-05-2019 12:30 Dubbeldam MO19-1 Well MO19-1 139843 4-2
C 04-05-2019 11:30 Achilles Veen MO19-1 SC 't Zand MO19-2 139850 3-8
C 04-05-2019 12:00 De Zwerver MO19-1 Molenschot MO19-1 144983 7-0
C 04-05-2019 09:45 Streefkerk MO19-1 Waspik MO19-1 139749 3-0
C 23-04-2019 18:30 SC Emma MO19-1 Well MO19-1 152357 1-0
C 20-04-2019 12:45 IFC MO19-2 Achilles Veen MO19-1 139658 2-5
C 20-04-2019 12:30 Dubbeldam MO19-1 Gilze MO19-1 139771 0-3
C 17-04-2019 18:30 Waspik MO19-1 Molenschot MO19-1 144979 2-5
C 13-04-2019 14:30 Molenschot MO19-1 Dubbeldam MO19-1 144982 1-3
C 13-04-2019 14:30 SC 't Zand MO19-2 De Zwerver MO19-1 139634 2-10
C 13-04-2019 13:15 Gilze MO19-1 Streefkerk MO19-1 139684 2-0
C 13-04-2019 11:30 Achilles Veen MO19-1 Haarsteeg MO19-1 139602 0-13
C 13-04-2019 11:00 SC Emma MO19-1 Well MO19-1 139831 0-0
C 13-04-2019 15:00 Waspik MO19-1 IFC MO19-2 139679 3-2
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 Gilze MO19-1 139603 2-1
C 06-04-2019 12:30 Dubbeldam MO19-1 SC 't Zand MO19-2 139583 4-2
C 06-04-2019 12:00 De Zwerver MO19-1 Waspik MO19-1 139784 4-0
C 06-04-2019 11:00 Well MO19-1 Molenschot MO19-1 144981 3-4
C 06-04-2019 09:45 Streefkerk MO19-1 SC Emma MO19-1 139691 2-1
C 30-03-2019 14:30 Gilze MO19-1 Waspik MO19-1 139781 3-1
C 30-03-2019 11:00 Well MO19-1 IFC MO19-2 139820 1-0
C 30-03-2019 11:00 SC Emma MO19-1 SC 't Zand MO19-2 139801 4-5
C 23-03-2019 11:30 Achilles Veen MO19-1 Dubbeldam MO19-1 139739 0-11
C 23-03-2019 13:45 IFC MO19-2 De Zwerver MO19-1 139840 2-5
C 23-03-2019 14:30 Waspik MO19-1 SC Emma MO19-1 139707 0-3
C 23-03-2019 15:15 Gilze MO19-1 Well MO19-1 139791 6-0
C 23-03-2019 14:30 SC 't Zand MO19-2 Streefkerk MO19-1 139645 3-6
C 23-03-2019 14:30 Molenschot MO19-1 Haarsteeg MO19-1 144980 2-4
C 16-03-2019 12:00 De Zwerver MO19-1 Achilles Veen MO19-1 139862 14-0
C 16-03-2019 12:00 Streefkerk MO19-1 Haarsteeg MO19-1 139584 0-2
C 09-03-2019 11:30 Achilles Veen MO19-1 Streefkerk MO19-1 139704 1-6
C 09-03-2019 14:30 SC 't Zand MO19-2 Well MO19-1 139844 2-1
C 09-03-2019 14:30 Molenschot MO19-1 SC Emma MO19-1 144978 3-3
C 09-03-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 De Zwerver MO19-1 139688 2-0
C 09-03-2019 15:15 IFC MO19-2 Dubbeldam MO19-1 139703 1-2
C 16-02-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 IFC MO19-2 139606 4-1
C 16-02-2019 11:00 Well MO19-1 Achilles Veen MO19-1 139712 8-0
C 16-02-2019 09:45 Streefkerk MO19-1 De Zwerver MO19-1 139747 4-1
C 16-02-2019 11:00 SC Emma MO19-1 Gilze MO19-1 139762 1-3
C 16-02-2019 12:30 Dubbeldam MO19-1 Waspik MO19-1 139887 1-2
C 16-02-2019 14:30 Molenschot MO19-1 SC 't Zand MO19-2 144977 6-1
C 09-02-2019 11:30 Achilles Veen MO19-1 SC Emma MO19-1 139611 1-6
C 09-02-2019 14:30 SC 't Zand MO19-2 Haarsteeg MO19-1 139667 1-5
C 09-02-2019 14:30 Waspik MO19-1 Well MO19-1 139592 1-0
C 09-02-2019 13:15 Gilze MO19-1 Molenschot MO19-1 144976 6-0
C 09-02-2019 12:00 De Zwerver MO19-1 Dubbeldam MO19-1 139816 6-1
C 09-02-2019 15:00 IFC MO19-2 Streefkerk MO19-1 139733 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 13:00 SC Gastel MO19-1 RCD MO19-1 17130 4-3
B 15-09-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 Haarsteeg MO19-1 17079 2-0
B 08-09-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 SC Gastel MO19-1 17061 1-2
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 RCD MO19-1 17038 0-8
B 01-09-2018 13:00 SC Gastel MO19-1 Haarsteeg MO19-1 17026 4-1
B 01-09-2018 14:30 RCD MO19-1 Nieuwkuijk MO19-1 16972 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-01-2019 15:00 Emplina MO19-1 RFC MO19-1 94474 0-0
C 15-12-2018 14:00 Hilvaria MO19-1 Gilze MO19-1 94320 5-0
C 15-12-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 Zwaluw VFC MO19-1 66500 2-1
C 08-12-2018 10:15 RFC MO19-1 Emplina MO19-1 94481 1-3
C 08-12-2018 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 Nieuwkuijk MO19-1 94317 1-1
C 08-12-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 ST SOM MO19-1 94318 3-6
C 01-12-2018 12:45 Emplina MO19-1 Hilvaria MO19-1 94316 3-2
C 01-12-2018 15:15 ST SOM MO19-1 Zwaluw VFC MO19-1 94315 4-0
C 01-12-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 RFC MO19-1 94480 10-0
C 01-12-2018 13:15 Gilze MO19-1 Haarsteeg MO19-1 66355 4-1
C 24-11-2018 10:15 RFC MO19-1 Zwaluw VFC MO19-1 94479 0-0
C 24-11-2018 13:15 Hilvaria MO19-1 Nieuwkuijk MO19-1 94311 3-1
C 24-11-2018 15:15 Gilze MO19-1 ST SOM MO19-1 94313 2-8
C 24-11-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 Emplina MO19-1 94310 2-1
C 17-11-2018 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 Hilvaria MO19-1 66377 5-1
C 17-11-2018 15:00 Emplina MO19-1 Gilze MO19-1 94309 3-1
C 17-11-2018 15:15 ST SOM MO19-1 RFC MO19-1 94478 10-0
C 17-11-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 Haarsteeg MO19-1 94307 2-1
C 10-11-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 Gilze MO19-1 66312 6-2
C 10-11-2018 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 Haarsteeg MO19-1 94306 2-0
C 10-11-2018 15:15 ST SOM MO19-1 Emplina MO19-1 94304 2-3
C 10-11-2018 10:15 RFC MO19-1 Hilvaria MO19-1 94477 1-4
C 03-11-2018 14:45 Hilvaria MO19-1 ST SOM MO19-1 66367 0-4
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 RFC MO19-1 94476 3-0
C 03-11-2018 16:15 Emplina MO19-1 Nieuwkuijk MO19-1 66535 3-0
C 03-11-2018 13:15 Gilze MO19-1 Zwaluw VFC MO19-1 94303 4-0
C 27-10-2018 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 Emplina MO19-1 94299 4-0
C 27-10-2018 13:15 Hilvaria MO19-1 Haarsteeg MO19-1 66339 4-1
C 27-10-2018 10:15 RFC MO19-1 Gilze MO19-1 94475 1-7
C 27-10-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 ST SOM MO19-1 94300 3-6
C 20-10-2018 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 RFC MO19-1 94472 0-0
C 13-10-2018 15:15 ST SOM MO19-1 Haarsteeg MO19-1 66341 5-0
C 13-10-2018 13:15 Gilze MO19-1 Hilvaria MO19-1 66530 2-2
C 06-10-2018 10:15 RFC MO19-1 Nieuwkuijk MO19-1 94473 6-1
C 06-10-2018 14:30 SC 't Zand MO19-1 Nieuwkuijk MO19-1 94297 0-0
C 06-10-2018 13:15 Hilvaria MO19-1 Emplina MO19-1 66321 3-2
C 06-10-2018 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 ST SOM MO19-1 66526 4-5
C 06-10-2018 16:20 Haarsteeg MO19-1 Gilze MO19-1 94296 3-0
C 29-09-2018 14:30 Emplina MO19-1 Haarsteeg MO19-1 66490 5-0
C 29-09-2018 13:00 Nieuwkuijk MO19-1 Hilvaria MO19-1 66431 1-0
C 29-09-2018 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 SC 't Zand MO19-1 94295 0-0
C 29-09-2018 14:30 ST SOM MO19-1 Gilze MO19-1 66524 11-3
C 22-09-2018 13:15 Gilze MO19-1 Emplina MO19-1 66443 0-3
C 22-09-2018 10:15 RFC MO19-1 ST SOM MO19-1 94471 1-9
C 22-09-2018 14:30 SC 't Zand MO19-1 ST SOM MO19-1 94293 0-0
C 22-09-2018 14:15 Hilvaria MO19-1 Zwaluw VFC MO19-1 94294 0-4
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 Nieuwkuijk MO19-1 66327 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg MO19-1 11 11 0 0 33 43 8 35 0
2 De Zwerver MO19-1 11 9 0 2 27 59 15 44 0
3 Gilze MO19-1 11 9 0 2 27 52 8 44 0
4 Streefkerk MO19-1 11 8 1 2 25 33 14 19 0
5 Dubbeldam MO19-1 11 5 2 4 17 31 23 8 0
6 Molenschot MO19-1 11 5 1 5 16 39 37 2 0
7 Waspik MO19-1 11 5 0 6 15 16 27 -11 0
8 SC 't Zand MO19-2 11 4 0 7 12 29 55 -26 0
9 SC Emma MO19-1 11 3 2 6 11 26 28 -2 0
10 Well MO19-1 11 2 0 9 6 17 28 -11 0
11 IFC MO19-2 11 1 0 10 3 11 32 -21 0
12 Achilles Veen MO19-1 11 1 0 10 3 15 96 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel MO19-1 3 3 0 0 9 10 5 5 0
2 RCD MO19-1 3 2 0 1 6 14 5 9 0
3 Nieuwkuijk MO19-1 3 1 0 2 3 4 5 -1 0
4 Haarsteeg MO19-1 3 0 0 3 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST SOM MO19-1 11 10 0 1 30 70 19 51 0
2 Emplina MO19-1 10 7 0 3 21 26 15 11 0
3 Nieuwkuijk MO19-1 11 6 1 4 19 32 23 9 0
4 Hilvaria MO19-1 11 5 1 5 16 24 24 0 0
5 Zwaluw VFC MO19-1 9 4 1 4 13 21 17 4 0
6 Gilze MO19-1 11 3 1 7 10 25 43 -18 0
7 Haarsteeg MO19-1 11 3 0 8 9 14 34 -20 0
8 RFC MO19-1 8 1 0 7 3 10 47 -37 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven