0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - Haarsteeg JO15-1

Teamleden

Spelers
Wessel van Esch Keeper      
Nikki de Haan Keeper      
Rick van Bladel        
Mike van Bokhoven        
Brent Buijs        
Sebas van Dal        
Tjerk van de Griend        
Doris van Hulten        
Luuk Johannesen        
Bob Pellikaan        
Melle van Son        
Jesper van Steen        
Tom Verhoofstad        
Marc Verschure        
Janick Voets        
Lars van Zon        
 
Overige teamleden
Maikel Kivits Trainer
Marijn Eikhoudt Leider
Bob Boom Leider/Trainer
Jasper de Vaan Leider/Trainer
Lars Habraken Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-05-2019 13:00 RWB JO15-1 Haarsteeg JO15-1 112684 Sportpark De Gaard - -
C 11-05-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 DSC JO15-1 112520 Sportpark Haarsteeg - -
C 18-05-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Den Dungen JO15-1 112562 Sportpark Haarsteeg - -
C 25-05-2019 10:15 Sleeuwijk JO15-1 Haarsteeg JO15-1 112676 Sportpark De Roef - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:00 DSC JO15-1 Sleeuwijk JO15-1
C 04-05-2019 10:00 TGG JO15-1 Wilhelmina JO15-1
C 04-05-2019 10:30 Tricht JO15-1 RKDVC JO15-2
C 04-05-2019 12:15 RFC JO15-1 Den Dungen JO15-1
C 04-05-2019 13:00 RWB JO15-1 Haarsteeg JO15-1
C 11-05-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 RFC JO15-1
C 11-05-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 DSC JO15-1
C 11-05-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3
C 11-05-2019 13:00 RKDVC JO15-2 RWB JO15-1
C 11-05-2019 10:15 Sleeuwijk JO15-1 Tricht JO15-1
C 11-05-2019 09:45 GJS JO15-1 TGG JO15-1
C 18-05-2019 10:00 RWB JO15-1 Sleeuwijk JO15-1
C 18-05-2019 10:30 Tricht JO15-1 GJS JO15-1
C 18-05-2019 12:15 RFC JO15-1 TGG JO15-1
C 18-05-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Den Dungen JO15-1
C 18-05-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Wilhelmina JO15-1
C 18-05-2019 13:00 DSC JO15-1 RKDVC JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
V 20-04-2019 11:00 Haarsteeg JO15-1 Haarsteeg JO14-1
C 13-04-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Tricht JO15-1 Afgeschermd… (+1) 112615 5 - 3
C 06-04-2019 10:00 TGG JO15-1 Haarsteeg JO15-1 Afgeschermd 144151 3 - 0
C 23-03-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 RFC JO15-1 Afgeschermd… (+1) 112657 1 - 4
C 16-03-2019 10:00 GJS JO15-1 Haarsteeg JO15-1 Afgeschermd 112764 1 - 1
V 12-03-2019 18:45 Haarsteeg JO15-1 Empelina JO15-1
C 09-03-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Wilhelmina JO15-1 J. (Jirry) Wilmes 112633 1 - 0
C 16-02-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Haarsteeg JO15-1 Afgeschermd 112737 0 - 0
C 09-02-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 Afgeschermd… (+1) 112709 1 - 3
V 02-02-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Dsc JO15-1 Jelco Koks (Scheidsrechter) 3 - 4
V 19-01-2019 10:00 LRC JO15-1 Haarsteeg JO15-1
C 08-12-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RKDVC JO15-2 Afgeschermd… (+1) 39128 4 - 1
C 01-12-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 Haarsteeg JO15-1 Afgeschermd 39230 4 - 1
C 24-11-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RWB JO15-1 Afgeschermd… (+1) 39318 3 - 1
C 17-11-2018 13:00 SVSSS JO15-1 Haarsteeg JO15-1 A. (Ali) Elmessaoudi 39210 2 - 2
C 03-11-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Uno Animo JO15-1 T.A. (Timo) van derVelden 39265 0 - 0
C 27-10-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 Haarsteeg JO15-1 T.P.M.M. (Toon) Hendriks 39424 0 - 1
C 20-10-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Taxandria JO15-1 J.C.W.H. (Jack) Roothans 39243 1 - 1
C 06-10-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 Haarsteeg JO15-1 R.C.J. (Rob) Luyken 39145 5 - 2
C 29-09-2018 13:30 Were Di JO15-1 Haarsteeg JO15-1 J. (Jelle) van denCorput 39195 0 - 3
C 22-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 ZIGO JO15-1 Afgeschermd… (+1) 39409 0 - 2
B 15-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Wilhelmina JO15-1 B.M.A.J. (Bob) Boom… (+1) 5723 7 - 1
B 08-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-1 Haarsteeg JO15-1 JJ (Johan) Konings 6072 6 - 1
B 01-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RKDVC JO15-2 Afgeschermd… (+1) 6440 1 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 14:30 RKDVC JO15-2 TGG JO15-1 144152 0-11
C 13-04-2019 09:45 GJS JO15-1 Wilhelmina JO15-1 112773 3-3
C 13-04-2019 10:30 Sleeuwijk JO15-1 RFC JO15-1 112497 2-6
C 13-04-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 DSC JO15-1 112695 1-4
C 13-04-2019 13:00 RWB JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 112600 1-2
C 13-04-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Tricht JO15-1 112615 5-3
C 08-04-2019 19:30 RFC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 112608 1-1
C 06-04-2019 10:00 TGG JO15-1 Haarsteeg JO15-1 144151 3-0
C 06-04-2019 10:30 Tricht JO15-1 Den Dungen JO15-1 112442 4-4
C 06-04-2019 12:15 RFC JO15-1 GJS JO15-1 112669 4-1
C 06-04-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 RKDVC JO15-2 112705 4-2
C 06-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Sleeuwijk JO15-1 112537 3-1
C 06-04-2019 13:00 DSC JO15-1 RWB JO15-1 112563 2-1
C 02-04-2019 19:30 OJC ROSMALEN JO15-3 Tricht JO15-1 112731 2-4
C 30-03-2019 12:30 Tricht JO15-1 RWB JO15-1 112493 3-6
C 30-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 GJS JO15-1 112462 2-1
C 23-03-2019 13:00 RWB JO15-1 TGG JO15-1 144150 6-6
C 23-03-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 GJS JO15-1 112736 2-2
C 23-03-2019 13:00 RKDVC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 112790 2-1
C 23-03-2019 10:30 Sleeuwijk JO15-1 Wilhelmina JO15-1 112668 4-1
C 23-03-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 RFC JO15-1 112657 1-4
C 23-03-2019 13:00 DSC JO15-1 Tricht JO15-1 112654 4-1
C 16-03-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 DSC JO15-1 112760 1-3
C 16-03-2019 10:00 TGG JO15-1 Sleeuwijk JO15-1 144149 7-0
C 16-03-2019 10:00 GJS JO15-1 Haarsteeg JO15-1 112764 1-1
C 16-03-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 RKDVC JO15-2 112746 2-1
C 09-03-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Wilhelmina JO15-1 112633 1-0
C 09-03-2019 10:00 Sleeuwijk JO15-1 Den Dungen JO15-1 112639 6-2
C 09-03-2019 11:00 RKDVC JO15-2 GJS JO15-1 112630 3-1
C 09-03-2019 13:00 DSC JO15-1 TGG JO15-1 144148 2-1
C 23-02-2019 13:00 RWB JO15-1 RFC JO15-1 112729 2-0
C 16-02-2019 11:15 GJS JO15-1 Sleeuwijk JO15-1 112501 1-1
C 16-02-2019 10:00 TGG JO15-1 Den Dungen JO15-1 144147 5-0
C 16-02-2019 10:15 RFC JO15-1 Tricht JO15-1 112487 1-4
C 16-02-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-3 DSC JO15-1 112514 0-0
C 16-02-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 RWB JO15-1 112678 0-1
C 16-02-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Haarsteeg JO15-1 112737 0-0
C 09-02-2019 10:30 Sleeuwijk JO15-1 RKDVC JO15-2 112801 2-3
C 09-02-2019 13:00 DSC JO15-1 RFC JO15-1 112604 1-3
C 09-02-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 112709 1-3
C 09-02-2019 13:00 RWB JO15-1 GJS JO15-1 112610 5-0
C 09-02-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 Wilhelmina JO15-1 112748 9-1
C 09-02-2019 10:30 Tricht JO15-1 TGG JO15-1 144146 1-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Wilhelmina JO15-1 5723 7-1
B 15-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-1 RKDVC JO15-2 6018 2-1
B 08-09-2018 13:00 RKDVC JO15-2 Wilhelmina JO15-1 5923 5-0
B 08-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-1 Haarsteeg JO15-1 6072 6-1
B 01-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RKDVC JO15-2 6440 1-1
B 01-09-2018 13:00 Wilhelmina JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-1 6234 0-14
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-12-2018 19:45 Were Di JO15-1 RWB JO15-1 39433 2-4
C 08-12-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RKDVC JO15-2 39128 4-1
C 08-12-2018 12:45 FC Tilburg JO15-1 Taxandria JO15-1 39400 1-4
C 08-12-2018 14:30 Uno Animo JO15-1 Jong Brabant JO15-1 39359 0-0
C 08-12-2018 12:30 ZIGO JO15-1 SCG'18 JO15-1 39341 3-1
C 01-12-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39230 4-1
C 01-12-2018 11:00 Taxandria JO15-1 Uno Animo JO15-1 39322 0-6
C 01-12-2018 13:00 RKDVC JO15-2 SVSSS JO15-1 39108 5-2
C 01-12-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 Were Di JO15-1 39064 0-0
C 01-12-2018 13:00 RWB JO15-1 FC Tilburg JO15-1 39437 4-1
C 24-11-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 SCG'18 JO15-1 39313 4-2
C 24-11-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 RKDVC JO15-2 39311 2-0
C 24-11-2018 13:00 SVSSS JO15-1 Taxandria JO15-1 39139 0-0
C 24-11-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RWB JO15-1 39318 3-1
C 24-11-2018 13:30 Were Di JO15-1 ZIGO JO15-1 39316 0-3
C 17-11-2018 13:00 SVSSS JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39210 2-2
C 17-11-2018 13:30 RWB JO15-1 Jong Brabant JO15-1 39169 2-0
C 17-11-2018 13:00 RKDVC JO15-2 FC Tilburg JO15-1 39069 2-3
C 17-11-2018 11:00 Taxandria JO15-1 SCG'18 JO15-1 39081 11-1
C 17-11-2018 12:30 ZIGO JO15-1 Uno Animo JO15-1 39315 1-1
C 10-11-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 Taxandria JO15-1 39298 4-0
C 10-11-2018 12:15 Were Di JO15-1 SVSSS JO15-1 39381 1-1
C 10-11-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 ZIGO JO15-1 39167 0-1
C 10-11-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 RKDVC JO15-2 39236 0-1
C 10-11-2018 14:30 Uno Animo JO15-1 RWB JO15-1 39380 0-1
C 03-11-2018 13:00 SVSSS JO15-1 SCG'18 JO15-1 39264 4-2
C 03-11-2018 13:15 Were Di JO15-1 RKDVC JO15-2 39078 0-1
C 03-11-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Uno Animo JO15-1 39265 0-0
C 03-11-2018 12:30 ZIGO JO15-1 RWB JO15-1 39196 6-2
C 03-11-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 Jong Brabant JO15-1 39171 3-7
C 27-10-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39424 0-1
C 27-10-2018 13:00 RKDVC JO15-2 ZIGO JO15-1 39392 0-8
C 27-10-2018 12:45 Taxandria JO15-1 Were Di JO15-1 39367 5-1
C 27-10-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 FC Tilburg JO15-1 39338 2-3
C 27-10-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 SVSSS JO15-1 39295 6-0
C 20-10-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Taxandria JO15-1 39243 1-1
C 13-10-2018 12:30 ZIGO JO15-1 Jong Brabant JO15-1 39137 0-0
C 13-10-2018 13:00 SVSSS JO15-1 FC Tilburg JO15-1 39222 2-0
C 13-10-2018 13:00 RWB JO15-1 RKDVC JO15-2 39098 6-1
C 13-10-2018 10:30 Were Di JO15-1 Uno Animo JO15-1 39336 4-0
C 06-10-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 Were Di JO15-1 39158 2-0
C 06-10-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39145 5-2
C 06-10-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 SVSSS JO15-1 39355 2-2
C 06-10-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 RWB JO15-1 39164 0-2
C 06-10-2018 14:05 Taxandria JO15-1 ZIGO JO15-1 39223 0-0
C 29-09-2018 12:30 ZIGO JO15-1 SVSSS JO15-1 39261 5-2
C 29-09-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 FC Tilburg JO15-1 39263 3-1
C 29-09-2018 13:00 RKDVC JO15-2 Jong Brabant JO15-1 39121 0-7
C 29-09-2018 13:00 RWB JO15-1 Taxandria JO15-1 39252 5-1
C 29-09-2018 13:30 Were Di JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39195 0-3
C 22-09-2018 14:05 Taxandria JO15-1 RKDVC JO15-2 39063 6-0
C 22-09-2018 13:00 SVSSS JO15-1 RWB JO15-1 39112 1-1
C 22-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 ZIGO JO15-1 39409 0-2
C 22-09-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 SCG'18 JO15-1 39244 1-3
C 22-09-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 Were Di JO15-1 39388 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TGG JO15-1 7 5 1 1 16 42 9 33 0
2 DSC JO15-1 7 5 1 1 16 16 8 8 0
3 OJC ROSMALEN JO15-3 8 4 2 2 14 14 11 3 0
4 RWB JO15-1 7 4 1 2 13 22 13 9 0
5 RFC JO15-1 7 4 1 2 13 19 12 7 0
6 RKDVC JO15-2 7 3 1 3 10 11 21 -10 0
7 Den Dungen JO15-1 7 2 2 3 8 20 23 -3 0
8 Haarsteeg JO15-1 7 2 2 3 8 9 14 -5 0
9 Sleeuwijk JO15-1 7 2 1 4 7 16 23 -7 0
10 Tricht JO15-1 7 2 1 4 7 20 31 -11 0
11 Wilhelmina JO15-1 7 1 1 5 4 10 23 -13 0
12 GJS JO15-1 8 0 4 4 4 10 21 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO15-1 3 3 0 0 9 22 2 20 0
2 RKDVC JO15-2 3 1 1 1 4 7 3 4 0
3 Haarsteeg JO15-1 3 1 1 1 4 9 8 1 0
4 Wilhelmina JO15-1 3 0 0 3 0 1 26 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO15-1 10 7 1 2 22 28 15 13 0
2 Jong Brabant JO15-1 8 7 0 1 21 34 8 26 0
3 ZIGO JO15-1 9 7 2 0 20 29 6 23 3
4 Taxandria JO15-1 10 4 3 3 15 28 19 9 0
5 Haarsteeg JO15-1 10 4 3 3 15 17 16 1 0
6 FC Tilburg JO15-1 10 4 0 6 12 19 28 -9 0
7 SVSSS JO15-1 10 2 5 3 11 16 24 -8 0
8 Uno Animo JO15-1 9 2 3 4 9 14 14 0 0
9 RKDVC JO15-2 10 3 0 7 9 11 38 -27 0
10 SCG'18 JO15-1 10 2 1 7 7 12 28 -16 0
11 Were Di JO15-1 10 1 2 7 5 9 21 -12 0

Training

www.vvhaarsteeg.nl
V.V. Haarsteeg JO15-1
Seizoen 2018-2019
23-10-2018

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven