0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO14-1

Teamleden

Spelers
Rijk Surie Keeper      
Sil van den Brink        
Koen van Dijk        
Flor van Engelen        
Jesse van Engelen        
Rayen Groothuis        
Indy Haacke        
Reyn Hanff        
Sophia van de Hee        
Milan van Leeuwen        
Kas van Mourik        
Tim Muskens        
Tygo van Son        
Philip van den Udenhout        
Sebastian Verkerk        
Quintin Vos        
 
Overige teamleden
Mark Brouwers Trainer
Micha Hanff Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 09:50 SteDoCo JO14-1 Unitas JO14-1
C 09-03-2019 10:30 Sparta'30 JO14-1 Haarsteeg JO14-1
C 09-03-2019 11:00 SV BLC JO14-1 TEC JO14-1
C 09-03-2019 11:30 RWB JO14-1 Woudrichem JO14-1
C 09-03-2019 13:00 Helvoirt JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1
C 16-03-2019 11:30 Haarsteeg JO14-1 BMC JO14-1
C 16-03-2019 11:15 Unitas JO14-1 Helvoirt JO14-1
C 16-03-2019 10:00 TEC JO14-1 RWB JO14-1
C 16-03-2019 09:00 Woudrichem JO14-1 SV BLC JO14-1
C 16-03-2019 13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Sparta'30 JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-02-2019 13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Haarsteeg JO14-1 Afgeschermd 115421
C 09-02-2019 11:30 Haarsteeg JO14-1 Unitas JO14-1 Afgeschermd… (+1) 115902 2 - 4
B 02-02-2019 12:30 FC Tilburg JO14-1 Haarsteeg JO14-1 J. (Jan) van deSande 145241 0 - 4
V 02-02-2019 vervallen Haarsteeg JO14-1 Haarsteeg JO14-2
C 15-12-2018 vervallen FC Eindhoven AV JO14-1M Haarsteeg JO14-1 42386
B 15-12-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 MVV'58 JO14-1 Afgeschermd… (+1) 105925 11 - 0
C 08-12-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 SBC JO14-1 Afgeschermd… (+1) 42856 0 - 7
C 01-12-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 Haarsteeg JO14-1 Afgeschermd 42288 5 - 2
C 24-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Jong Brabant JO14-1 Afgeschermd… (+1) 42869 5 - 1
C 17-11-2018 13:00 VOAB JO14-1 Haarsteeg JO14-1 L.J. (Leon) vanBoxtel 79446 2 - 1
C 10-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 DBS JO14-1 Afgeschermd… (+1) 42582 0 - 8
C 03-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Taxandria JO14-1 J. (Jesse) vanBijnen… (+1) 42940 3 - 5
B 31-10-2018 19:15 Sparta'30 JO14-1 Haarsteeg JO14-1 L. (Lennard) vanAndel 102809 1 - 6
C 27-10-2018 13:15 Hilvaria JO14-1 Haarsteeg JO14-1 M.M. (Mark) Kleinheerenbrink 42313 1 - 2
C 06-10-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Unitas'59 JO14-2 N.J.C. (Nickey) Scheij… (+1) 42486 5 - 4
C 29-09-2018 13:00 EFC JO14-1 Haarsteeg JO14-1 K. (Koen) Heijmans 42433 3 - 0
C 22-09-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 ODC JO14-1 R.C. (Rob) Haacke… (+1) 42327 2 - 5
B 15-09-2018 vervallen Real Lunet JO14-1G Haarsteeg JO14-1 6856
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 W.K.P.H. (Wesley) vanOort… (+1) 6901 10 - 4
B 01-09-2018 13:00 ODC JO14-2 Haarsteeg JO14-1 M. v.dSteen 6690 2 - 8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2019 11:15 BMC JO14-1 SteDoCo JO14-1 148120 0-0
C 16-02-2019 13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Haarsteeg JO14-1 115421 0-0
C 16-02-2019 11:30 RWB JO14-1 Helvoirt JO14-1 116369 0-0
C 16-02-2019 11:15 Unitas JO14-1 SV BLC JO14-1 115542 0-0
C 16-02-2019 10:00 TEC JO14-1 Woudrichem JO14-1 116080 0-0
C 09-02-2019 13:00 Helvoirt JO14-1 TEC JO14-1 115820 2-4
C 09-02-2019 11:30 Haarsteeg JO14-1 Unitas JO14-1 115902 2-4
C 09-02-2019 08:30 Woudrichem JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 115964 1-1
C 09-02-2019 12:00 Sparta'30 JO14-1 BMC JO14-1 148119 2-3
C 09-02-2019 08:30 SteDoCo JO14-1 RWB JO14-1 115465 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 02-02-2019 12:30 FC Tilburg JO14-1 Haarsteeg JO14-1 145241 0-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-12-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 MVV'58 JO14-1 105925 11-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 31-10-2018 19:15 Sparta'30 JO14-1 Haarsteeg JO14-1 102809 1-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 Real Lunet JO14-1G Haarsteeg JO14-1 6856 0-0
B 15-09-2018 13:15 ODC JO14-2 Vlijmense Boys JO14-1 6886 3-2
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 6901 10-4
B 08-09-2018 11:30 Real Lunet JO14-1G ODC JO14-2 6709 0-0
B 01-09-2018 12:00 Vlijmense Boys JO14-1 Real Lunet JO14-1G 6938 13-0
B 01-09-2018 13:00 ODC JO14-2 Haarsteeg JO14-1 6690 2-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 12:00 ODC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 42994 7-1
C 08-12-2018 13:15 Hilvaria JO14-1 Taxandria JO14-1 42602 0-0
C 08-12-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 SBC JO14-1 42856 0-7
C 08-12-2018 11:05 Unitas'59 JO14-2 VOAB JO14-1 79441 0-0
C 08-12-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO14-1M Jong Brabant JO14-1 42533 1-1
C 08-12-2018 10:30 DBS JO14-1 EFC JO14-1 42423 4-0
C 01-12-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 DBS JO14-1 42428 0-5
C 01-12-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 Haarsteeg JO14-1 42288 5-2
C 01-12-2018 12:45 EFC JO14-1 ODC JO14-1 42459 2-3
C 01-12-2018 13:00 VOAB JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 79447 9-0
C 01-12-2018 13:15 SBC JO14-1 Hilvaria JO14-1 42610 7-0
C 01-12-2018 13:30 Taxandria JO14-1 Sportvereniging Unitas'59 JO14-2 42171 9-1
C 24-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Jong Brabant JO14-1 42869 5-1
C 24-11-2018 09:45 Hilvaria JO14-1 VOAB JO14-1 79448 1-2
C 24-11-2018 12:00 FC Eindhoven AV JO14-1M SBC JO14-1 42995 0-6
C 24-11-2018 12:00 ODC JO14-1 DBS JO14-1 42352 0-7
C 24-11-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-1 42481 5-4
C 24-11-2018 12:45 Taxandria JO14-1 EFC JO14-1 42346 2-0
C 17-11-2018 10:30 DBS JO14-1 Hilvaria JO14-1 42315 7-1
C 17-11-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO14-1M Unitas'59 JO14-2 42576 0-1
C 17-11-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 ODC JO14-1 42983 0-6
C 17-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-1 Taxandria JO14-1 42717 3-2
C 17-11-2018 13:00 VOAB JO14-1 Haarsteeg JO14-1 79446 2-1
C 17-11-2018 13:15 SBC JO14-1 EFC JO14-1 42370 4-1
C 10-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 DBS JO14-1 42582 0-8
C 10-11-2018 10:30 Hilvaria JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 42684 1-1
C 10-11-2018 12:30 ODC JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 43022 7-0
C 10-11-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 Jong Brabant JO14-1 42569 1-2
C 10-11-2018 13:00 EFC JO14-1 VOAB JO14-1 79442 1-0
C 10-11-2018 12:45 Taxandria JO14-1 SBC JO14-1 42441 1-3
C 03-11-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 Hilvaria JO14-1 42389 1-3
C 03-11-2018 12:00 ODC JO14-1 VOAB JO14-1 79439 2-3
C 03-11-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 SBC JO14-1 42909 1-7
C 03-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Taxandria JO14-1 42940 3-5
C 03-11-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO14-1M EFC JO14-1 42467 0-2
C 03-11-2018 10:30 DBS JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 42955 10-0
C 27-10-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 Jong Brabant JO14-1 42918 2-2
C 27-10-2018 13:15 Hilvaria JO14-1 Haarsteeg JO14-1 42313 1-2
C 27-10-2018 13:00 EFC JO14-1 Unitas'59 JO14-2 42724 5-0
C 27-10-2018 13:00 VOAB JO14-1 DBS JO14-1 79443 0-6
C 27-10-2018 13:15 SBC JO14-1 ODC JO14-1 42429 4-0
C 27-10-2018 11:00 Taxandria JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 42196 5-1
C 13-10-2018 10:30 DBS JO14-1 Taxandria JO14-1 42336 8-0
C 13-10-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 EFC JO14-1 43024 0-3
C 13-10-2018 12:00 ODC JO14-1 Hilvaria JO14-1 42226 8-2
C 13-10-2018 12:10 FC Eindhoven AV JO14-1M Haarsteeg JO14-1 42386 0-0
C 13-10-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 VOAB JO14-1 79440 0-0
C 13-10-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 SBC JO14-1 42878 0-10
C 06-10-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Unitas'59 JO14-2 42486 5-4
C 06-10-2018 13:30 Hilvaria JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 42188 2-0
C 06-10-2018 12:30 EFC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 43010 3-0
C 06-10-2018 12:45 Taxandria JO14-1 ODC JO14-1 42509 1-4
C 06-10-2018 13:15 SBC JO14-1 DBS JO14-1 43104 0-0
C 06-10-2018 13:00 VOAB JO14-1 Jong Brabant JO14-1 79445 3-0
C 29-09-2018 10:30 DBS JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 42405 5-0
C 29-09-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 Hilvaria JO14-1 42866 1-2
C 29-09-2018 12:00 ODC JO14-1 Unitas'59 JO14-2 42160 12-3
C 29-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 SBC JO14-1 42711 3-1
C 29-09-2018 13:00 EFC JO14-1 Haarsteeg JO14-1 42433 3-0
C 29-09-2018 13:00 VOAB JO14-1 Taxandria JO14-1 79444 3-2
C 22-09-2018 13:15 SBC JO14-1 VOAB JO14-1 79449 6-1
C 22-09-2018 12:45 Taxandria JO14-1 Jong Brabant JO14-1 42957 3-1
C 22-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 DBS JO14-1 43002 0-9
C 22-09-2018 12:00 FC Eindhoven AV JO14-1M Oirschot Vooruit JO14-1 42885 0-5
C 22-09-2018 12:30 Hilvaria JO14-1 EFC JO14-1 42455 1-2
C 22-09-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 ODC JO14-1 42327 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO14-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 TEC JO14-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Unitas JO14-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
4 BMC JO14-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Vlijmense Boys JO14-1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
6 Woudrichem JO14-1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
7 SV BLC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sparta'30 JO14-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
9 Haarsteeg JO14-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 Helvoirt JO14-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 SteDoCo JO14-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO14-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 FC Tilburg JO14-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO14-1 1 1 0 0 3 11 0 11 0
2 MVV'58 JO14-1 1 0 0 1 0 0 11 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO14-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Sparta'30 JO14-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO14-1 2 2 0 0 6 18 6 12 0
2 ODC JO14-2 2 1 0 1 3 5 10 -5 0
3 Vlijmense Boys JO14-1 2 0 0 2 0 6 13 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO14-1 11 10 1 0 31 69 1 68 0
2 SBC JO14-1 11 9 1 1 28 55 7 48 0
3 ODC JO14-1 11 8 0 3 24 54 25 29 0
4 EFC JO14-1 11 7 0 4 21 22 14 8 0
5 VOAB JO14-1 9 6 0 3 18 23 19 4 0
6 Taxandria JO14-1 10 5 0 5 15 30 27 3 0
7 Oirschot Vooruit JO14-1 10 4 2 4 14 24 33 -9 0
8 Hilvaria JO14-1 10 3 1 6 10 14 31 -17 0
9 Haarsteeg JO14-1 10 3 0 7 9 20 41 -21 0
10 SV Unitas'59 JO14-2 10 2 0 8 6 16 59 -43 0
11 Jong Brabant JO14-1 11 1 2 8 5 9 38 -29 0
12 FC Eindhoven AV JO14-1M 10 0 1 9 1 2 43 -41 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven