0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO17-2

Teamleden

Spelers
Thom Bruijsters Keeper      
Bjorn Kivits Keeper      
Rick van Bladel        
Maik van Bladel        
Lex Buijs        
Camiel Buijs        
Sebas van Dal        
Bram van Dijk        
Ted van den Elshout        
Joey de Fijter        
Wouter Huynen        
Davey Jansen        
Johan van Kuijk        
Jarno Kuijpers        
Bas de Laat        
Daan Laheij        
Lars van Noort        
Yassin Saleh        
Doron Schoot        
Valentijn van der Sluis        
Melle van Son        
Gijs van der Staak        
Koen Steeghs        
Virgil Verheijen        
Luc Verhoeven        
Sebastian Verkerk        
Marc Verschure        
Janick Voets        
Quintin Vos        
Lars van Zon        
 
Overige teamleden
Sander van der Loo Trainer
Nick Ramaekers Trainer
Gert-Jan van Rooij Trainer
Desiree Duijster Leider
Pierre Mariman Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-06-2019 11:00 GDC JO17-1 DSC JO17-3 145295 4-5
C 25-05-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-6 Den Dungen JO17-3 111539 3-0
C 25-05-2019 12:30 Kerkwijk JO17-1 DSC JO17-3 111336 11-0
C 25-05-2019 13:00 Wilhelmina JO17-3 Jan van Arckel JO17-2 110904 2-5
C 25-05-2019 13:00 OSC'45 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-9 110514 5-2
C 25-05-2019 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 HHC'09 JO17-1 150966 4-0
C 25-05-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 GDC JO17-1 145299 1-5
C 22-05-2019 18:30 Kerkwijk JO17-1 Wilhelmina JO17-3 110975 6-0
C 18-05-2019 10:00 GDC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-6 145298 2-3
C 18-05-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Kerkwijk JO17-1 109979 1-12
C 18-05-2019 14:30 Jan van Arckel JO17-2 Nieuwkuijk JO17-2 110897 5-2
C 18-05-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 OSC'45 JO17-1 150965 1-3
C 18-05-2019 15:00 Den Dungen JO17-3 Haarsteeg JO17-2 110900 2-1
C 18-05-2019 15:15 DSC JO17-3 Wilhelmina JO17-3 110948 13-1
C 11-05-2019 13:00 Wilhelmina JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-9 111143 8-1
C 11-05-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 Jan van Arckel JO17-2 109862 1-3
C 11-05-2019 13:00 OSC'45 JO17-1 GDC JO17-1 145297 0-4
C 11-05-2019 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 Kerkwijk JO17-1 110065 0-3
C 11-05-2019 15:00 Den Dungen JO17-3 HHC'09 JO17-1 150964 1-5
C 11-05-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 DSC JO17-3 110024 2-2
C 04-05-2019 15:15 DSC JO17-3 Nieuwkuijk JO17-2 110548 2-1
C 04-05-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-6 150963 4-1
C 04-05-2019 14:30 Jan van Arckel JO17-2 OSC'45 JO17-1 110953 2-3
C 04-05-2019 10:00 GDC JO17-1 Den Dungen JO17-3 145296 4-0
C 17-04-2019 18:30 HHC'09 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-9 150956 0-1
C 13-04-2019 15:00 Den Dungen JO17-3 Jan van Arckel JO17-2 110002 0-2
C 13-04-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 HHC'09 JO17-1 150962 3-3
C 13-04-2019 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 Wilhelmina JO17-3 109693 6-1
C 13-04-2019 13:00 OSC'45 JO17-1 Kerkwijk JO17-1 110595 2-5
C 13-04-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 OJC ROSMALEN JO17-9 109922 8-1
C 10-04-2019 18:30 Wilhelmina JO17-3 HHC'09 JO17-1 150959 2-3
C 10-04-2019 18:30 Haarsteeg JO17-2 OSC'45 JO17-1 109897 1-4
C 06-04-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 GDC JO17-1 150961 0-6
C 06-04-2019 14:30 Jan van Arckel JO17-2 Haarsteeg JO17-2 111308 3-2
C 06-04-2019 13:00 DSC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-6 111489 3-4
C 06-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Nieuwkuijk JO17-2 111337 2-4
C 06-04-2019 13:00 Wilhelmina JO17-3 OSC'45 JO17-1 110992 2-3
C 06-04-2019 12:30 Kerkwijk JO17-1 Den Dungen JO17-3 111814 1-0
C 30-03-2019 12:30 Kerkwijk JO17-1 Zwaluw VFC JO17-6 111947 5-1
C 30-03-2019 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 Den Dungen JO17-3 110867 2-2
C 30-03-2019 14:30 Jan van Arckel JO17-2 GDC JO17-1 145293 2-4
C 30-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Haarsteeg JO17-2 111261 1-6
C 30-03-2019 15:15 DSC JO17-3 HHC'09 JO17-1 150957 0-1
C 23-03-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 Jan van Arckel JO17-2 150960 0-3
C 23-03-2019 15:00 Den Dungen JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-9 111595 1-0
C 23-03-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 Nieuwkuijk JO17-2 109857 1-2
C 23-03-2019 13:00 OSC'45 JO17-1 DSC JO17-3 109755 7-0
C 23-03-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 Wilhelmina JO17-3 109521 10-0
C 23-03-2019 09:15 GDC JO17-1 Kerkwijk JO17-1 145294 0-1
C 16-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 DSC JO17-3 110811 1-3
C 09-03-2019 10:00 GDC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-9 145292 9-1
C 09-03-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 Haarsteeg JO17-2 111724 4-1
C 09-03-2019 13:00 OSC'45 JO17-1 Nieuwkuijk JO17-2 111361 1-2
C 09-03-2019 15:00 Den Dungen JO17-3 Wilhelmina JO17-3 109441 1-0
C 09-03-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 Kerkwijk JO17-1 150958 1-0
C 09-03-2019 15:15 DSC JO17-3 Jan van Arckel JO17-2 111284 0-2
C 23-02-2019 13:00 Wilhelmina JO17-3 GDC JO17-1 145291 1-10
C 16-02-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Jan van Arckel JO17-2 109525 1-11
C 16-02-2019 12:30 Kerkwijk JO17-1 Haarsteeg JO17-2 110981 6-2
C 16-02-2019 13:00 OSC'45 JO17-1 Den Dungen JO17-3 110591 3-0
C 16-02-2019 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 109480 2-0
C 09-02-2019 15:00 Den Dungen JO17-3 DSC JO17-3 111144 1-2
C 09-02-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 Wilhelmina JO17-3 109615 7-0
C 09-02-2019 14:30 Jan van Arckel JO17-2 Kerkwijk JO17-1 109686 0-1
C 09-02-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 OSC'45 JO17-1 110863 3-4
C 09-02-2019 10:30 GDC JO17-1 Nieuwkuijk JO17-2 145290 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-9 Nieuwkuijk JO17-2 94115 2-4
C 15-12-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 DSC JO17-3 36677 4-1
C 15-12-2018 12:30 SCG'18 JO17-3 Jan van Arckel JO17-2 106447 4-5
C 08-12-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 OSC'45 JO17-1 37303 2-0
C 08-12-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-2 Hedel JO17-2G 77301 1-4
C 08-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 SCG'18 JO17-3 96091 4-12
C 01-12-2018 14:30 Hedel JO17-2G Nieuwkuijk JO17-2 77300 2-0
C 01-12-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Jan van Arckel JO17-2 79808 3-7
C 01-12-2018 15:15 DSC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-9 94121 5-4
C 01-12-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G Zwaluw VFC JO17-6 35626 4-0
C 24-11-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 SCG'18 JO17-3 96089 4-0
C 24-11-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G Haarsteeg JO17-2 79807 7-2
C 24-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 Hedel JO17-2G 77299 1-0
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 OSC'45 JO17-1 94120 0-0
C 17-11-2018 14:30 Hedel JO17-2G SC Elshout JO17-1G 77298 0-3
C 17-11-2018 12:30 SCG'18 JO17-3 Jan van Arckel JO17-2 96088 0-0
C 17-11-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 Haarsteeg JO17-2 79806 1-9
C 17-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Zwaluw VFC JO17-6 94119 0-4
C 17-11-2018 15:15 DSC JO17-3 Nieuwkuijk JO17-2 37371 3-0
C 10-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 DSC JO17-3 79805 6-4
C 10-11-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-9 94118 6-2
C 10-11-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G OSC'45 JO17-1 36241 5-1
C 10-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 SCG'18 JO17-3 96087 3-2
C 03-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Haarsteeg JO17-2 94117 3-5
C 03-11-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 SC Elshout JO17-1G 35771 0-5
C 03-11-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-2 DSC JO17-3 37995 5-2
C 03-11-2018 12:30 SCG'18 JO17-3 OSC'45 JO17-1 96086 0-5
C 27-10-2018 14:30 Hedel JO17-2G SCG'18 JO17-3 96085 4-0
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 79804 3-6
C 27-10-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G OJC ROSMALEN JO17-9 94116 7-3
C 27-10-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 Jan van Arckel JO17-2 36379 1-9
C 24-10-2018 19:00 SCG'18 JO17-3 Haarsteeg JO17-2 96084 1-3
C 13-10-2018 14:30 Hedel JO17-2G DSC JO17-3 77294 11-5
C 13-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 OSC'45 JO17-1 35881 1-6
C 06-10-2018 15:15 DSC JO17-3 SCG'18 JO17-3 96083 1-2
C 06-10-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 37238 1-2
C 06-10-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G Jan van Arckel JO17-2 37478 7-2
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Hedel JO17-2G 79803 2-5
C 29-09-2018 15:15 SBC JO17-4 Nemelaer JO17-2 36340 0-0
C 29-09-2018 15:00 Den Dungen JO17-3 Wilhelmina JO17-3 37437 0-0
C 29-09-2018 14:30 Hedel JO17-2G OSC'45 JO17-1 77292 4-3
C 29-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 BMC JO17-3 38092 0-0
C 29-09-2018 13:15 ODC JO17-3 Real Lunet JO17-1 36759 0-0
C 29-09-2018 12:45 Taxandria JO17-4 Haarsteeg JO17-2 36532 0-0
C 29-09-2018 16:30 Unitas'59 JO17-7 Helvoirt JO17-2 37933 0-0
C 29-09-2018 13:00 DSC JO17-3 SC Elshout JO17-1G 36675 2-2
C 29-09-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 37730 3-1
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Nieuwkuijk JO17-2 79802 4-1
C 22-09-2018 13:00 Wilhelmina JO17-3 ODC JO17-3 37481 0-0
C 22-09-2018 14:30 Nemelaer JO17-2 Den Dungen JO17-3 37212 0-0
C 22-09-2018 14:30 Real Lunet JO17-1 Taxandria JO17-4 37101 0-0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Unitas'59 JO17-7 36698 0-0
C 22-09-2018 14:45 Helvoirt JO17-2 Zwaluw VFC JO17-5 37181 0-0
C 22-09-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 Jan van Arckel JO17-2 37352 2-2
C 22-09-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 DSC JO17-3 35803 2-1
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Hedel JO17-2G 94112 1-13
C 22-09-2018 13:00 BMC JO17-3 SBC JO17-4 36498 0-0
C 22-09-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G SCG'18 JO17-3 96081 16-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 DESK JO17-5 Haarsteeg JO17-2 5214 2-7
B 15-09-2018 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-5 4865 5-2
B 08-09-2018 14:45 DESK JO17-5 RKDVC JO17-3 5056 0-5
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 WSC JO17-5 4634 2-3
B 03-09-2018 19:00 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 5257 1-0
B 01-09-2018 12:45 WSC JO17-5 DESK JO17-5 4700 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kerkwijk JO17-1 11 10 0 1 30 51 7 44 0
2 GDC JO17-1 11 8 0 3 24 51 14 37 0
3 Jan van Arckel JO17-2 11 8 0 3 24 38 16 22 0
4 OSC'45 JO17-1 11 8 0 3 24 35 22 13 0
5 Nieuwkuijk JO17-2 11 6 1 4 19 25 20 5 0
6 Zwaluw VFC JO17-6 11 6 0 5 18 38 25 13 0
7 DSC JO17-3 11 5 1 5 16 30 35 -5 0
8 HHC'09 JO17-1 11 5 1 5 16 18 24 -6 0
9 Den Dungen JO17-3 11 3 1 7 10 8 23 -15 0
10 Haarsteeg JO17-2 11 2 2 7 8 27 32 -5 0
11 Wilhelmina JO17-3 11 1 0 10 3 17 65 -48 0
12 OJC ROSMALEN JO17-9 11 1 0 10 3 12 67 -55 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO17-1G 9 8 1 0 25 56 10 46 0
2 Hedel JO17-2G 9 7 0 2 21 43 16 27 0
3 Jan van Arckel JO17-2 9 6 1 2 19 40 26 14 0
4 Zwaluw VFC JO17-6 9 6 0 3 18 22 20 2 0
5 Haarsteeg JO17-2 9 5 0 4 15 37 35 2 0
6 Nieuwkuijk JO17-2 9 3 1 5 10 14 20 -6 0
7 OSC'45 JO17-1 8 3 0 5 9 19 31 -12 0
8 DSC JO17-3 9 2 1 6 7 24 36 -12 0
9 SCG'18 JO17-3 9 2 0 7 6 21 45 -24 0
10 OJC ROSMALEN JO17-9 8 0 0 8 0 19 56 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO17-3 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 WSC JO17-5 3 2 0 1 6 13 7 6 0
3 Haarsteeg JO17-2 3 1 0 2 3 9 6 3 0
4 DESK JO17-5 3 0 0 3 0 2 20 -18 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven