0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - Haarsteeg JO17-2

Teamleden

Spelers
Bjorn Kivits Keeper      
Maik van Bladel        
Ted van den Elshout        
Joey de Fijter        
Wouter Huynen        
Davey Jansen        
Johan van Kuijk        
Jarno Kuijpers        
Bas de Laat        
Daan Laheij        
Jarno Mommersteeg        
Lars van Noort        
Yassin Saleh        
Doron Schoot        
Valentijn van der Sluis        
Gijs van der Staak        
 
Overige teamleden
Desiree Duijster Leider
Pierre Mariman Leider/Trainer
Eric Bruijsters Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-9 Nieuwkuijk JO17-2
C 15-12-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 DSC JO17-3
C 15-12-2018 12:30 SCG'18 JO17-3 Jan van Arckel JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 08-12-2018 vervallen BMC JO17-4 Haarsteeg JO17-2 79809
C 01-12-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Jan van Arckel JO17-2 E. (Edwin) Bout… (+1) 79808 3 - 7
C 24-11-2018 vervallen Haarsteeg JO17-2 Helvoirt JO17-2 36469
C 24-11-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G Haarsteeg JO17-2 MCM (Rini) Fitters 79807 7 - 2
C 17-11-2018 vervallen Haarsteeg JO17-2 Real Lunet JO17-1 37880
C 17-11-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 Haarsteeg JO17-2 P.H.J. (Pierre) Mariman 79806 1 - 9
C 10-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 DSC JO17-3 Afgeschermd… (+1) 79805 6 - 4
C 10-11-2018 vervallen ODC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 37582
C 03-11-2018 vervallen Haarsteeg JO17-2 Den Dungen JO17-3 37339
C 03-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Haarsteeg JO17-2 T. (Tiny) Hubers 94117 3 - 5
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 P.H.J. (Pierre) Mariman… (+1) 79804 3 - 6
C 27-10-2018 vervallen BMC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 35545
C 24-10-2018 19:00 SCG'18 JO17-3 Haarsteeg JO17-2 Afgeschermd 96084 1 - 3
C 13-10-2018 vervallen Haarsteeg JO17-2 Wilhelmina JO17-3 37560
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Hedel JO17-2G P.H.J. (Pierre) Mariman… (+1) 79803 2 - 5
C 06-10-2018 vervallen Nemelaer JO17-2 Haarsteeg JO17-2 35531
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Nieuwkuijk JO17-2 P.H.J. (Pierre) Mariman… (+1) 79802 4 - 1
C 29-09-2018 vervallen Taxandria JO17-4 Haarsteeg JO17-2 36532
C 22-09-2018 vervallen Nivo Sparta JO17-5 Haarsteeg JO17-2 79801
C 22-09-2018 vervallen Haarsteeg JO17-2 Unitas'59 JO17-7 36698
B 15-09-2018 11:30 DESK JO17-5 Haarsteeg JO17-2 Afgeschermd 5214 2 - 7
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 WSC JO17-5 P.H.J. (Pierre) Mariman… (+1) 4634 2 - 3
B 03-09-2018 19:00 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 P.A. (Peter) van dePol 5257 1 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-2 Hedel JO17-2G 77301 1-4
C 08-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 SCG'18 JO17-3 96091 4-12
C 08-12-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 OSC'45 JO17-1 37303 2-0
C 01-12-2018 14:30 Hedel JO17-2G Nieuwkuijk JO17-2 77300 2-0
C 01-12-2018 15:15 DSC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-9 94121 5-4
C 01-12-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Jan van Arckel JO17-2 79808 3-7
C 01-12-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G Zwaluw VFC JO17-6 35626 4-0
C 24-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 Hedel JO17-2G 77299 1-0
C 24-11-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G Haarsteeg JO17-2 79807 7-2
C 24-11-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 SCG'18 JO17-3 96089 4-0
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 OSC'45 JO17-1 94120 0-0
C 17-11-2018 12:30 SCG'18 JO17-3 Jan van Arckel JO17-2 96088 0-0
C 17-11-2018 14:30 Hedel JO17-2G SC Elshout JO17-1G 77298 0-3
C 17-11-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 Haarsteeg JO17-2 79806 1-9
C 17-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Zwaluw VFC JO17-6 94119 0-4
C 17-11-2018 15:15 DSC JO17-3 Nieuwkuijk JO17-2 37371 3-0
C 10-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 DSC JO17-3 79805 6-4
C 10-11-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-9 94118 6-2
C 10-11-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G OSC'45 JO17-1 36241 5-1
C 10-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 SCG'18 JO17-3 96087 3-2
C 03-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Haarsteeg JO17-2 94117 3-5
C 03-11-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 SC Elshout JO17-1G 35771 0-5
C 03-11-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-2 DSC JO17-3 37995 5-2
C 03-11-2018 12:30 SCG'18 JO17-3 OSC'45 JO17-1 96086 0-5
C 27-10-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 Jan van Arckel JO17-2 36379 1-9
C 27-10-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G OJC ROSMALEN JO17-9 94116 7-3
C 27-10-2018 14:30 Hedel JO17-2G SCG'18 JO17-3 96085 4-0
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 79804 3-6
C 24-10-2018 19:00 SCG'18 JO17-3 Haarsteeg JO17-2 96084 1-3
C 13-10-2018 14:30 Hedel JO17-2G DSC JO17-3 77294 11-5
C 13-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 OSC'45 JO17-1 35881 1-6
C 06-10-2018 15:15 DSC JO17-3 SCG'18 JO17-3 96083 1-2
C 06-10-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 37238 1-2
C 06-10-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G Jan van Arckel JO17-2 37478 7-2
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Hedel JO17-2G 79803 2-5
C 29-09-2018 15:15 SBC JO17-4 Nemelaer JO17-2 36340 0-0
C 29-09-2018 15:00 Den Dungen JO17-3 Wilhelmina JO17-3 37437 0-0
C 29-09-2018 13:00 DSC JO17-3 SC Elshout JO17-1G 36675 2-2
C 29-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 BMC JO17-3 38092 0-0
C 29-09-2018 13:15 ODC JO17-3 Real Lunet JO17-1 36759 0-0
C 29-09-2018 12:45 Taxandria JO17-4 Haarsteeg JO17-2 36532 0-0
C 29-09-2018 16:30 Unitas'59 JO17-7 Helvoirt JO17-2 37933 0-0
C 29-09-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 37730 3-1
C 29-09-2018 14:30 Hedel JO17-2G OSC'45 JO17-1 77292 4-3
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Nieuwkuijk JO17-2 79802 4-1
C 22-09-2018 13:00 BMC JO17-3 SBC JO17-4 36498 0-0
C 22-09-2018 13:00 Wilhelmina JO17-3 ODC JO17-3 37481 0-0
C 22-09-2018 14:30 Nemelaer JO17-2 Den Dungen JO17-3 37212 0-0
C 22-09-2018 14:30 Real Lunet JO17-1 Taxandria JO17-4 37101 0-0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Unitas'59 JO17-7 36698 0-0
C 22-09-2018 14:45 Helvoirt JO17-2 Zwaluw VFC JO17-5 37181 0-0
C 22-09-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 Jan van Arckel JO17-2 37352 2-2
C 22-09-2018 14:30 SC Elshout JO17-1G SCG'18 JO17-3 96081 16-0
C 22-09-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 DSC JO17-3 35803 2-1
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Hedel JO17-2G 94112 1-13
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 DESK JO17-5 Haarsteeg JO17-2 5214 2-7
B 15-09-2018 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-5 4865 5-2
B 08-09-2018 14:45 DESK JO17-5 RKDVC JO17-3 5056 0-5
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 WSC JO17-5 4634 2-3
B 03-09-2018 19:00 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 5257 1-0
B 01-09-2018 12:45 WSC JO17-5 DESK JO17-5 4700 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO17-1G 9 8 1 0 25 56 10 46 0
2 Hedel JO17-2G 9 7 0 2 21 43 16 27 0
3 Jan van Arckel JO17-2 8 5 1 2 16 35 22 13 0
4 Zwaluw VFC JO17-6 8 5 0 3 15 18 19 -1 0
5 Haarsteeg JO17-2 9 5 0 4 15 37 35 2 0
6 OSC'45 JO17-1 8 3 0 5 9 19 31 -12 0
7 Nieuwkuijk JO17-2 8 2 1 5 7 10 18 -8 0
8 DSC JO17-3 8 2 1 5 7 23 32 -9 0
9 SCG'18 JO17-3 8 2 0 6 6 17 40 -23 0
10 OJC ROSMALEN JO17-9 7 0 0 7 0 17 52 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO17-3 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 WSC JO17-5 3 2 0 1 6 13 7 6 0
3 Haarsteeg JO17-2 3 1 0 2 3 9 6 3 0
4 DESK JO17-5 3 0 0 3 0 2 20 -18 0

Training

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven