0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO17-1

Teamleden

Spelers
Wessel van Esch Keeper      
Jasper Meesters Keeper      
Jesse van den Brink        
Ruben Broeders        
Brent Buijs        
Gert Couwenberg        
Siem van Dal        
Goof van den Elshout        
Victor van Emmerik        
Tjerk van de Griend        
Paul van Helvoort        
Miska Hol        
Doris van Hulten        
Luuk Johannesen        
Glenn Junggeburth        
Leroy Korthout        
Tristan Leijtens        
Rens van Mourik        
Bob Pellikaan        
Mees Profittlich        
Sander Sas        
Brian Schreuders        
Jesper van Steen        
Sander de Vaan        
Collin de Vaan        
Tom Verhoofstad        
Jeroen Vissers        
Joost Wammes        
Rens van Zon        
 
Overige teamleden
Jan van Helvoort Trainer
Nick Koevoets Trainer
Antoine Korthout Trainer
Tom van der Loo Trainer
Lars Rooyakkers Trainer
Erwin Slegers Trainer
Bas van Zandwijk Trainer
Michel van Vugt Leider
Mark Junggeburth Leider/Trainer
Bert de Vaan Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 12:30 WSC JO17-4 Wilhelmina'26 JO17-1 110432 0-3
C 25-05-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 SC Elshout JO17-1G 111353 2-1
C 25-05-2019 14:30 Hedel JO17-2G Wilhelmina JO17-2 110563 0-10
C 25-05-2019 13:00 Emplina JO17-4 RKDVC JO17-3 110567 4-0
C 25-05-2019 12:45 Taxandria JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 148106 7-3
C 25-05-2019 10:15 Nivo Sparta JO17-4 Nieuwkuijk JO17-1 148097 3-3
C 22-05-2019 19:00 Taxandria JO17-3 Hedel JO17-2G 152670 3-0
C 18-05-2019 10:15 Wilhelmina'26 JO17-1 Emplina JO17-4 109513 1-2
C 18-05-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 Haarsteeg JO17-1 110275 4-2
C 18-05-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Taxandria JO17-3 111257 2-3
C 18-05-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G Nivo Sparta JO17-4 148096 1-3
C 18-05-2019 13:00 Wilhelmina JO17-2 WSC JO17-4 109529 3-4
C 18-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Hedel JO17-2G 148105 2-1
C 11-05-2019 10:30 Nivo Sparta JO17-4 Wilhelmina JO17-2 148095 0-2
C 11-05-2019 12:30 WSC JO17-4 Taxandria JO17-3 111763 5-1
C 11-05-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 111856 6-0
C 11-05-2019 13:00 Emplina JO17-4 SC Elshout JO17-1G 109691 2-3
C 11-05-2019 14:30 Hedel JO17-2G RKDVC JO17-3 109614 0-4
C 11-05-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 148101 2-2
C 08-05-2019 18:30 Wilhelmina JO17-2 Emplina JO17-4 109632 2-6
C 07-05-2019 19:00 SC Elshout JO17-1G Nieuwkuijk JO17-1 111367 0-2
C 04-05-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Nivo Sparta JO17-4 148094 2-0
C 04-05-2019 12:45 Taxandria JO17-3 Hedel JO17-2G 111800 0-0
C 04-05-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-1 110480 7-3
C 24-04-2019 19:30 Nieuwkuijk JO17-1 Wilhelmina JO17-2 110638 5-1
C 20-04-2019 09:30 Taxandria JO17-3 Nivo Sparta JO17-4 148090 2-1
C 18-04-2019 19:00 Haarsteeg JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 109452 2-5
C 13-04-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G OJC ROSMALEN JO17-7 148098 1-2
C 13-04-2019 13:00 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-3 110022 7-3
C 13-04-2019 12:30 WSC JO17-4 Hedel JO17-2G 110774 0-3
C 13-04-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-4 RKDVC JO17-3 148093 1-1
C 11-04-2019 19:00 Taxandria JO17-3 Nieuwkuijk JO17-1 110888 2-4
C 06-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Nivo Sparta JO17-4 148092 2-4
C 06-04-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 SC Elshout JO17-1G 109453 6-2
C 06-04-2019 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-4 111140 3-0
C 06-04-2019 14:30 Hedel JO17-2G Emplina JO17-4 110220 0-5
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina JO17-2 Haarsteeg JO17-1 111032 1-1
C 30-03-2019 10:30 Nivo Sparta JO17-4 Haarsteeg JO17-1 148089 3-2
C 30-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 WSC JO17-4 148104 0-1
C 23-03-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 Wilhelmina JO17-2 109888 1-1
C 23-03-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-4 Hedel JO17-2G 148091 4-0
C 23-03-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 RKDVC JO17-3 110618 1-0
C 23-03-2019 13:00 Emplina JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-7 148107 4-0
C 23-03-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G Taxandria JO17-3 110292 2-2
C 23-03-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 WSC JO17-4 110729 2-3
C 20-03-2019 19:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Taxandria JO17-3 110484 6-0
C 16-03-2019 14:30 RKDVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 148100 5-1
C 16-03-2019 14:30 Hedel JO17-2G Wilhelmina'26 JO17-1 111915 0-2
C 16-03-2019 12:30 WSC JO17-4 Nieuwkuijk JO17-1 111389 0-8
C 16-03-2019 14:45 Wilhelmina JO17-2 SC Elshout JO17-1G 110723 4-1
C 16-03-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Emplina JO17-4 109518 0-8
C 09-03-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G RKDVC JO17-3 111184 3-2
C 09-03-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 Hedel JO17-2G 109515 7-1
C 09-03-2019 14:30 Emplina JO17-4 WSC JO17-4 109826 2-0
C 09-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Wilhelmina JO17-2 148103 1-1
C 23-02-2019 13:00 Emplina JO17-4 Nieuwkuijk JO17-1 110359 1-3
C 16-02-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-4 Wilhelmina'26 JO17-1 110905 0-0
C 16-02-2019 12:30 WSC JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-7 111868 0-0
C 16-02-2019 12:45 Taxandria JO17-3 Haarsteeg JO17-1 111158 9-0
C 16-02-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Wilhelmina JO17-2 110445 5-2
C 16-02-2019 14:30 Hedel JO17-2G SC Elshout JO17-1G 111041 3-2
C 16-02-2019 12:30 WSC JO17-4 Nivo Sparta JO17-4 148088 2-1
C 16-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Wilhelmina'26 JO17-1 148102 2-4
C 09-02-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 148099 2-0
C 09-02-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 Nivo Sparta JO17-4 110524 0-0
C 09-02-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G WSC JO17-4 110074 6-4
C 09-02-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Hedel JO17-2G 111715 4-2
C 09-02-2019 14:45 Wilhelmina JO17-2 Taxandria JO17-3 111637 9-2
C 09-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Emplina JO17-4 110658 0-0
C 09-02-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 RKDVC JO17-3 111171 4-1
C 09-02-2019 12:45 Nivo Sparta JO17-4 Emplina JO17-4 148087 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 RWB JO17-2 DESK JO17-2 5217 1-2
B 15-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-1 5505 15-1
B 13-09-2018 19:30 DESK JO17-2 Haarsteeg JO17-1 5110 10-0
B 08-09-2018 14:30 RWB JO17-2 Vlijmense Boys JO17-1 5502 2-4
B 01-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 DESK JO17-2 4963 4-2
B 01-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 RWB JO17-2 5488 0-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 22-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-3 36160 3-8
C 15-12-2018 12:45 Taxandria JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 37710 9-3
C 15-12-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-3 37750 1-6
C 15-12-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 RKDVC JO17-4 100737 2-1
C 15-12-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Taxandria JO17-2 93993 3-3
C 08-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Hilvaria JO17-2 36885 0-4
C 08-12-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-3 97442 1-6
C 08-12-2018 12:45 Taxandria JO17-3 RKDVC JO17-4 37936 8-0
C 08-12-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 100747 4-0
C 08-12-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Emplina JO17-4 36018 0-0
C 01-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Zwaluw VFC JO17-4 37763 1-11
C 01-12-2018 13:00 Emplina JO17-4 Den Dungen JO17-2 100746 0-4
C 01-12-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 36918 3-0
C 01-12-2018 10:00 Hilvaria JO17-2 Jong Brabant JO17-3 37885 11-0
C 01-12-2018 14:30 Taxandria JO17-2 Haarsteeg JO17-1 97441 2-2
C 01-12-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Taxandria JO17-3 37801 4-2
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 RKDVC JO17-4 37593 3-1
C 24-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Emplina JO17-4 97440 0-8
C 24-11-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Taxandria JO17-2 100745 4-1
C 24-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Hilvaria JO17-2 36434 1-4
C 17-11-2018 12:00 Taxandria JO17-3 Den Dungen JO17-2 100744 7-1
C 17-11-2018 10:00 Hilvaria JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 37864 19-1
C 17-11-2018 15:00 Emplina JO17-4 RKDVC JO17-4 35573 9-0
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 37421 2-3
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-4 97439 2-4
C 17-11-2018 16:00 Taxandria JO17-2 Jong Brabant JO17-3 93990 2-2
C 10-11-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Taxandria JO17-3 36775 1-2
C 10-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Emplina JO17-4 35778 1-5
C 10-11-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Taxandria JO17-2 93989 3-8
C 10-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-1 97438 2-6
C 10-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-3 36290 1-0
C 10-11-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Hilvaria JO17-2 100743 0-1
C 03-11-2018 12:00 Taxandria JO17-3 Hilvaria JO17-2 37614 1-3
C 03-11-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 35562 9-4
C 03-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-2 93988 1-3
C 03-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Emplina JO17-4 36027 1-3
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-4 97437 6-1
C 03-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Den Dungen JO17-2 100742 1-3
C 27-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Haarsteeg JO17-1 97436 0-7
C 27-10-2018 15:00 Hilvaria JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 36149 4-2
C 27-10-2018 12:45 Emplina JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 35551 5-1
C 27-10-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Jong Brabant JO17-3 100741 3-2
C 27-10-2018 15:30 Taxandria JO17-2 Taxandria JO17-3 93987 0-3
C 27-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Zwaluw VFC JO17-4 35840 2-5
C 22-10-2018 20:00 Wilhelmina Boys JO17-3 RKDVC JO17-4 37385 6-0
C 20-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Jong Brabant JO17-3 97435 4-2
C 13-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2 100740 0-4
C 13-10-2018 14:45 Wilhelmina JO17-2 Den Dungen JO17-2 36499 0-0
C 13-10-2018 14:30 Hedel JO17-1 Jan van Arckel JO17-1 36066 0-0
C 13-10-2018 15:00 HRC'14 JO17-1 Haarsteeg JO17-1 35943 0-0
C 13-10-2018 14:30 Maliskamp JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5 36154 0-0
C 13-10-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Emplina JO17-4 36838 0-0
C 13-10-2018 09:35 Hilvaria JO17-2 Taxandria JO17-2 93986 4-0
C 06-10-2018 14:45 Taxandria JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 93985 0-6
C 06-10-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Hedel JO17-1 37743 0-0
C 06-10-2018 13:00 SCG'18 JO17-2 Wilhelmina JO17-2 36394 0-0
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 GVV'63 JO17-2G 36029 0-0
C 06-10-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 BMC JO17-2 37412 0-0
C 06-10-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-1 HRC'14 JO17-1 37798 0-0
C 06-10-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Haarsteeg JO17-1 100739 2-1
C 06-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Spoordonkse Boys JO17-1 35916 6-8
C 06-10-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Zwaluw VFC JO17-4 37658 1-4
C 06-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Hilvaria JO17-2 37704 0-10
C 06-10-2018 12:55 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-3 36935 5-2
C 29-09-2018 10:00 GVV'63 JO17-2G Hedel JO17-1 36715 0-0
C 29-09-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Haarsteeg JO17-1 35727 0-0
C 29-09-2018 13:00 SCG'18 JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 37680 0-0
C 29-09-2018 13:00 BMC JO17-2 RWB JO17-2 37969 0-0
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina JO17-2 Jan van Arckel JO17-1 36424 0-0
C 29-09-2018 15:00 HRC'14 JO17-1 Maliskamp JO17-1 36331 0-0
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Den Dungen JO17-2 100738 3-1
C 29-09-2018 14:45 Taxandria JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 93984 5-1
C 29-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Zwaluw VFC JO17-4 37812 3-7
C 29-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Jong Brabant JO17-3 36243 1-3
C 29-09-2018 15:00 Hilvaria JO17-2 Emplina JO17-4 35659 2-1
C 29-09-2018 12:45 Taxandria JO17-3 Haarsteeg JO17-1 97434 1-1
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Hilvaria JO17-2 97433 1-9
C 22-09-2018 14:30 RWB JO17-2 SCG'18 JO17-2 37551 0-0
C 22-09-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-1 Den Dungen JO17-2 36010 0-0
C 22-09-2018 14:30 Hedel JO17-1 HRC'14 JO17-1 36480 0-0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 BMC JO17-2 37148 0-0
C 22-09-2018 14:30 Maliskamp JO17-1 Wilhelmina JO17-2 35652 0-0
C 22-09-2018 12:45 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-2 93983 7-1
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Taxandria JO17-3 35934 0-3
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Wilhelmina Boys JO17-3 37954 2-15
C 22-09-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 36369 3-4
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-5 GVV'63 JO17-2G 37146 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkuijk JO17-1 11 10 1 0 31 45 10 35 0
2 Wilhelmina'26 JO17-1 11 8 1 2 25 34 16 18 0
3 Emplina JO17-4 11 8 0 3 24 42 14 28 0
4 Nivo Sparta JO17-4 11 5 2 4 17 22 18 4 0
5 RKDVC JO17-3 11 5 1 5 16 30 22 8 0
6 Taxandria JO17-3 11 5 1 5 16 34 39 -5 0
7 Wilhelmina JO17-2 11 4 3 4 15 36 26 10 0
8 WSC JO17-4 11 5 0 6 15 19 32 -13 0
9 SC Elshout JO17-1G 11 3 1 7 10 22 32 -10 0
10 OJC ROSMALEN JO17-7 11 2 2 7 8 15 32 -17 0
11 Haarsteeg JO17-1 11 2 2 7 8 20 45 -25 0
12 Hedel JO17-2G 11 2 0 9 6 10 43 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO17-1 3 3 0 0 9 23 5 18 0
2 DESK JO17-2 3 2 0 1 6 14 5 9 0
3 RWB JO17-2 3 1 0 2 3 8 6 2 0
4 Haarsteeg JO17-1 3 0 0 3 0 1 30 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO17-2 11 11 0 0 33 71 7 64 0
2 Den Dungen JO17-2 11 8 0 3 24 28 17 11 0
3 Taxandria JO17-3 11 7 1 3 22 46 21 25 0
4 Emplina JO17-4 9 7 0 2 21 43 12 31 0
5 Wilhelmina Boys JO17-3 11 7 0 4 21 51 18 33 0
6 Zwaluw VFC JO17-4 10 6 1 3 19 37 22 15 0
7 Haarsteeg JO17-1 11 4 2 5 14 31 37 -6 0
8 Taxandria JO17-2 11 3 3 5 12 25 36 -11 0
9 Spoordonkse Boys JO17-1 11 3 0 8 9 25 51 -26 0
10 Jong Brabant JO17-3 10 2 1 7 7 24 41 -17 0
11 RKDVC JO17-4 11 1 0 10 3 12 60 -48 0
12 OJC ROSMALEN JO17-8 11 1 0 10 3 22 93 -71 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven