0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO19-3

Teamleden

Spelers
Tim de Hart Keeper      
Sil Coumans        
Gijs van Gestel        
Kaz Gielen        
Job van Helvoort        
Roel Klomp        
Yip van Son        
Tom Theunissen        
Frank Verhoofstad        
Ricardo Waij        
Niels van Zon        
 
Overige teamleden
Henry Theunissen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Emplina JO19-5 107695 1-5
C 25-05-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 Helvoirt JO19-2 107872 2-4
C 25-05-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Haarsteeg JO19-3 107522 4-4
C 25-05-2019 14:30 RKKSV JO19-1 SCG'18 JO19-3 108797 1-0
C 25-05-2019 13:15 FC Engelen JO19-3 DSC JO19-2 108110 3-0
C 20-05-2019 19:00 Nivo Sparta JO19-4 BMC JO19-2 107947 2-4
C 18-05-2019 13:00 DSC JO19-2 RKKSV JO19-1 107679 1-3
C 18-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 Wilhelmina JO19-3 108131 25-1
C 18-05-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 FC Engelen JO19-3 108129 1-2
C 18-05-2019 15:00 BMC JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 107181 7-1
C 18-05-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107533 6-5
C 15-05-2019 19:00 Emplina JO19-5 Nivo Sparta JO19-4 107410 2-1
C 11-05-2019 15:00 RKKSV JO19-1 Emplina JO19-5 108173 4-0
C 11-05-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 SCG'18 JO19-3 108096 1-5
C 11-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Haarsteeg JO19-3 108316 2-5
C 11-05-2019 15:00 BMC JO19-2 DSC JO19-2 108030 0-0
C 11-05-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107371 0-7
C 08-05-2019 19:00 DSC JO19-2 Nivo Sparta JO19-4 107796 5-1
C 07-05-2019 20:00 Nivo Sparta JO19-4 Helvoirt JO19-2 108458 1-1
C 04-05-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Wilhelmina JO19-3 108469 16-3
C 04-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 FC Engelen JO19-3 108617 2-1
C 04-05-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 RKKSV JO19-1 108042 1-4
C 04-05-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 108422 1-1
C 04-05-2019 15:00 Emplina JO19-5 BMC JO19-2 109003 4-1
C 17-04-2019 19:00 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Nivo Sparta JO19-4 109005 9-2
C 13-04-2019 14:30 RKKSV JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107391 2-2
C 13-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 DSC JO19-2 108026 1-4
C 13-04-2019 15:00 BMC JO19-2 Helvoirt JO19-2 108298 2-2
C 13-04-2019 15:00 Emplina JO19-5 Haarsteeg JO19-3 108454 4-0
C 13-04-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 Wilhelmina JO19-3 107322 5-2
C 08-04-2019 19:30 Nivo Sparta JO19-4 SCG'18 JO19-3 107696 1-6
C 06-04-2019 15:15 DSC JO19-2 Emplina JO19-5 107731 2-4
C 06-04-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 FC Engelen JO19-3 108507 2-2
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 RKKSV JO19-1 107737 1-10
C 06-04-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 108878 2-1
C 06-04-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 BMC JO19-2 107294 4-3
C 04-04-2019 18:15 Haarsteeg JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 108091 3-2
C 30-03-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 Emplina JO19-5 108117 0-3
C 30-03-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 DSC JO19-2 107769 2-7
C 25-03-2019 19:00 Nivo Sparta JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5 108656 2-2
C 23-03-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-4 Wilhelmina JO19-3 107985 1-3
C 23-03-2019 14:30 RKKSV JO19-1 Haarsteeg JO19-3 108068 3-0
C 23-03-2019 15:00 Emplina JO19-5 BVV/Timmermans Infra JO19-1 108981 1-5
C 23-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 FC Engelen JO19-3 108257 0-3
C 23-03-2019 15:00 BMC JO19-2 SCG'18 JO19-3 107686 3-3
C 23-03-2019 15:15 DSC JO19-2 Helvoirt JO19-2 108341 4-3
C 16-03-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 BMC JO19-2 108384 6-1
C 16-03-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 Haarsteeg JO19-3 108813 2-0
C 16-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 RKKSV JO19-1 107469 0-7
C 09-03-2019 13:30 RKKSV JO19-1 FC Engelen JO19-3 108034 6-2
C 09-03-2019 15:00 Emplina JO19-5 SCG'18 JO19-3 107229 1-3
C 09-03-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 Helvoirt JO19-2 107566 3-2
C 09-03-2019 15:00 BMC JO19-2 Wilhelmina JO19-3 108931 3-1
C 09-03-2019 15:15 DSC JO19-2 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107878 2-1
C 16-02-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 108425 7-1
C 16-02-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 108994 6-0
C 16-02-2019 14:30 RKKSV JO19-1 BMC JO19-2 107249 4-0
C 16-02-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 DSC JO19-2 107844 5-0
C 16-02-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 Emplina JO19-5 108520 2-7
C 16-02-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 Helvoirt JO19-2 107337 1-3
C 09-02-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-4 RKKSV JO19-1 107237 0-5
C 09-02-2019 15:00 BMC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 107173 1-3
C 09-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Wilhelmina JO19-3 107925 4-1
C 09-02-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107279 1-6
C 09-02-2019 14:30 Emplina JO19-5 FC Engelen JO19-3 107570 2-1
C 09-02-2019 15:15 DSC JO19-2 SCG'18 JO19-3 107262 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-3 4319 3-0
B 15-09-2018 14:45 Helvoirt JO19-2 RKDVC JO19-4 4464 2-3
B 08-09-2018 14:30 RKDVC JO19-4 Haarsteeg JO19-3 4573 3-4
B 08-09-2018 14:45 Helvoirt JO19-2 Vlijmense Boys JO19-1 4414 1-5
B 01-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 RKDVC JO19-4 4028 8-2
B 01-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Helvoirt JO19-2 4249 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 12-01-2019 12:30 WSC JO19-3 FC Engelen JO19-3 101307 3-1
C 15-12-2018 14:30 WSC JO19-3 OSC'45 JO19-1 101300 4-8
C 15-12-2018 15:15 FC Engelen JO19-3 Haarsteeg JO19-3 33946 5-1
C 08-12-2018 15:00 BMC JO19-2 FC Engelen JO19-3 93388 2-6
C 08-12-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Haarsteeg JO19-3 34164 0-5
C 01-12-2018 13:15 FC Engelen JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 33802 1-1
C 01-12-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 OSC'45 JO19-1 33453 1-3
C 24-11-2018 12:45 SV BLC JO19-2 Well JO19-1 33601 0-0
C 24-11-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 34370 12-1
C 17-11-2018 15:15 FC Engelen JO19-3 OSC'45 JO19-1 34565 1-10
C 17-11-2018 15:00 BMC JO19-2 Nivo Sparta JO19-4 93386 4-1
C 17-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 SV BLC JO19-2 33420 0-0
C 17-11-2018 11:00 Well JO19-1 WSC JO19-3 101306 0-0
C 10-11-2018 12:15 Nivo Sparta JO19-4 FC Engelen JO19-3 34371 2-2
C 10-11-2018 14:30 WSC JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 101305 5-1
C 10-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Well JO19-1 34541 0-0
C 03-11-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 Well JO19-1 33415 0-0
C 03-11-2018 15:00 BMC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 93384 4-2
C 03-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Wilhelmina JO19-3 34437 0-0
C 03-11-2018 12:45 Nivo Sparta JO19-4 SV BLC JO19-2 33630 0-0
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 32848 10-0
C 27-10-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 FC Engelen JO19-3 33107 0-0
C 27-10-2018 15:00 SV BLC JO19-2 WSC JO19-3 101304 0-3
C 27-10-2018 12:45 OSC'45 JO19-1 BMC JO19-2 93385 10-1
C 27-10-2018 11:00 Well JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 34497 0-0
C 20-10-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 SV BLC JO19-2 34531 0-0
C 13-10-2018 15:00 BMC JO19-2 Maliskamp JO19-1 93383 0-0
C 13-10-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 Well JO19-1 33639 0-0
C 13-10-2018 15:00 BMC JO19-2 WSC JO19-3 101303 4-5
C 06-10-2018 16:10 WSC JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 101302 1-2
C 06-10-2018 11:00 Well JO19-1 FC Engelen JO19-3 34431 1-11
C 06-10-2018 12:45 SV BLC JO19-2 DESK JO19-3 34274 0-0
C 06-10-2018 14:30 Maliskamp JO19-1 Nivo Sparta JO19-4 92754 0-0
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Wilhelmina JO19-3 34177 15-0
C 06-10-2018 12:45 SV BLC JO19-2 BMC JO19-2 93382 2-1
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Maliskamp JO19-1 92753 0-0
C 29-09-2018 11:00 Well JO19-1 DSC JO19-2 33002 0-0
C 29-09-2018 13:00 OSC'45 JO19-1 Nivo Sparta JO19-4 34571 11-0
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 Heerewaarden JO19-1 32732 0-0
C 29-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 DESK JO19-3 33187 0-0
C 29-09-2018 15:15 FC Engelen JO19-3 SV BLC JO19-2 33527 1-4
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 WSC JO19-3 101301 5-4
C 29-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 BMC JO19-2 93381 2-0
C 22-09-2018 14:30 Maliskamp JO19-1 OSC'45 JO19-1 92752 0-0
C 22-09-2018 12:30 Nivo Sparta JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5 34444 2-2
C 22-09-2018 15:15 DSC JO19-2 FC Engelen JO19-3 33549 0-0
C 22-09-2018 14:45 DESK JO19-3 Wilhelmina JO19-3 33764 0-0
C 22-09-2018 14:30 Heerewaarden JO19-1 Well JO19-1 33111 0-0
C 22-09-2018 12:45 SV BLC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 33672 0-3
C 22-09-2018 15:00 BMC JO19-2 Wilhelmina JO19-3 93380 13-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKKSV JO19-1 11 10 1 0 31 49 7 42 0
2 Emplina JO19-5 11 8 0 3 24 33 20 13 0
3 B.V.V. JO19-1 11 7 2 2 23 65 24 41 0
4 Haarsteeg JO19-3 11 7 1 3 22 50 22 28 0
5 FC Engelen JO19-3 11 6 1 4 19 32 24 8 0
6 DSC JO19-2 11 6 1 4 19 27 23 4 0
7 SCG'18 JO19-3 11 5 3 3 18 29 20 9 0
8 BMC JO19-2 11 3 3 5 12 25 30 -5 0
9 Helvoirt JO19-2 11 3 2 6 11 20 29 -9 0
10 OJC ROSMALEN JO19-5 11 1 2 8 5 13 43 -30 0
11 Wilhelmina JO19-3 11 1 0 10 3 19 87 -68 0
12 Nivo Sparta JO19-4 11 0 2 9 2 14 47 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO19-1 3 3 0 0 9 16 3 13 0
2 Helvoirt JO19-2 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
3 Haarsteeg JO19-3 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
4 RKDVC JO19-4 3 1 0 2 3 8 14 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OSC'45 JO19-1 6 6 0 0 18 54 8 46 0
2 Haarsteeg JO19-3 6 3 0 3 9 24 16 8 0
3 WSC JO19-3 6 3 0 3 9 22 21 1 0
4 FC Engelen JO19-3 6 2 2 2 8 16 19 -3 0
5 BMC JO19-2 6 2 0 4 6 15 26 -11 0
6 OJC ROSMALEN JO19-5 6 1 2 3 5 7 25 -18 0
7 Nivo Sparta JO19-4 6 1 2 3 5 7 30 -23 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven