0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO19-2

Teamleden

Spelers
Stijn Aarts        
Jeroen Bechtold        
Jesse van Bijnen        
Tom van den Broek        
Quinn Diepstraten        
Devin van Eijk        
Bart van Hulten        
Tijmen Knuvers        
Bas van der Loo        
Jasper van Oerle        
Mitchell Sagt        
Corne Stolwijk        
Joep Thijssen        
Wesley van de Wiel        
Tim van de Wiel        
 
Overige teamleden
Patrick van de Wiel Trainer
Wanda van de Wiel - Zondag Leider
Eric Knuvers Leider/Trainer
Radboud Stolwijk Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 SC Elshout JO19-1
C 04-05-2019 14:45 DESK JO19-3 Taxandria JO19-3
C 04-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-2 SVSSS JO19-3
C 04-05-2019 14:45 Wilhelmina JO19-2 Nivo Sparta JO19-3
C 04-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Jong Brabant JO19-2
C 04-05-2019 15:15 FC Engelen JO19-2 WSC JO19-4
C 11-05-2019 14:45 SVSSS JO19-3 DESK JO19-3
C 11-05-2019 14:45 Taxandria JO19-3 Wilhelmina JO19-2
C 11-05-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 FC Engelen JO19-2
C 11-05-2019 14:30 SC Elshout JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-6
C 11-05-2019 14:30 WSC JO19-4 Baardwijk JO19-2
C 11-05-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-3 Haarsteeg JO19-2
C 18-05-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 Taxandria JO19-3
C 18-05-2019 14:45 DESK JO19-3 Nivo Sparta JO19-3
C 18-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-2 Wilhelmina JO19-2
C 18-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 WSC JO19-4
C 18-05-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 SVSSS JO19-3
C 18-05-2019 15:15 FC Engelen JO19-2 SC Elshout JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 12:30 WSC JO19-4 Haarsteeg JO19-2 G.B (Radboud) Stolwijk 108969 0 - 3
C 10-04-2019 19:45 Haarsteeg JO19-2 DESK JO19-3 W.K.P.H. (Wesley) van Oort… (+1) 108230 4 - 4
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg JO19-2 Taxandria JO19-3 E.H.A.C. (Eric) Knuvers… (+1) 107471 3 - 2
C 27-03-2019 20:00 Haarsteeg JO19-2 Baardwijk JO19-2 E.H.A.C. (Eric) Knuvers… (+1) 107395 7 - 0
C 23-03-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 Haarsteeg JO19-2 M.J.A.J.M. (Mark) Heerkens 107568 2 - 1
C 09-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Haarsteeg JO19-2 L.A.J. (Lamber) van Druenen 107488 3 - 1
C 09-02-2019 15:15 FC Engelen JO19-2 Haarsteeg JO19-2 Afgeschermd 107287 6 - 0
V 02-02-2019 14:45 Haarsteeg JO19-2 Haarsteeg JO19-3 Tony van Zon (Scheidsrechter) 5 - 2
C 08-12-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 G.B (Radboud) Stolwijk… (+1) 96046 1 - 1
C 01-12-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-2 S.A.J. (Stijn) vanKasteren 96047 8 - 5
C 24-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Audacia JO19-1 G.J.C.A. (Georges) van denHeuvel… (+1) 96045 2 - 9
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 SC Elshout JO19-1 G.B (Radboud) Stolwijk… (+1) 96044 2 - 0
C 10-11-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Haarsteeg JO19-2 T. (Ton) Ermen 96043 5 - 2
C 10-11-2018 vervallen Achilles Veen JO19-1 Haarsteeg JO19-2 W. (Wim) van de Vendel 33999
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 SVSSS JO19-2 G.B (Radboud) Stolwijk… (+1) 96042 0 - 8
C 27-10-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Haarsteeg JO19-2 G.J.A.M. (Gijs) vanWees 96041 3 - 4
C 27-10-2018 vervallen RKKSV JO19-1 Haarsteeg JO19-2 33424
C 13-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Hilvaria JO19-2 Afgeschermd… (+1) 96040 3 - 4
C 10-10-2018 20:00 Vlijmense Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-2 Afgeschermd 96057 7 - 0
C 29-09-2018 16:25 Taxandria JO19-2 Haarsteeg JO19-2 Afgeschermd 96039 8 - 1
C 29-09-2018 vervallen Wilhelmina'26 JO19-1 Haarsteeg JO19-2 33190
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 SC 't Zand JO19-3 D. (Daan) vanHoutum… (+1) 96038 1 - 3
B 15-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Nevelo JO19-1 T. (Ton) Derriks… (+1) 3884 2 - 2
B 08-09-2018 14:45 Taxandria JO19-4 Haarsteeg JO19-2 B. (Bart) van deWeijdeven* 4498 2 - 8
B 01-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Jong Brabant JO19-2 G.B (Radboud) Stolwijk… (+1) 3863 1 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-04-2019 14:45 DESK JO19-3 Baardwijk JO19-2 107940 2-2
C 13-04-2019 14:45 SVSSS JO19-3 FC Engelen JO19-2 108168 0-5
C 13-04-2019 14:30 SC Elshout JO19-1 Wilhelmina JO19-2 109013 2-1
C 13-04-2019 12:30 WSC JO19-4 Haarsteeg JO19-2 108969 0-3
C 13-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 DESK JO19-3 107226 1-8
C 13-04-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 Baardwijk JO19-2 108107 7-1
C 13-04-2019 14:45 Taxandria JO19-3 Nivo Sparta JO19-3 107956 3-4
C 10-04-2019 20:00 Nivo Sparta JO19-3 FC Engelen JO19-2 107705 1-2
C 10-04-2019 19:45 Haarsteeg JO19-2 DESK JO19-3 108230 4-4
C 10-04-2019 18:30 Taxandria JO19-3 Jong Brabant JO19-2 107736 1-2
C 06-04-2019 12:30 Nivo Sparta JO19-3 SC Elshout JO19-1 108706 1-0
C 06-04-2019 14:45 DESK JO19-3 WSC JO19-4 107280 2-3
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg JO19-2 Taxandria JO19-3 107471 3-2
C 06-04-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 SVSSS JO19-3 107774 3-1
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina JO19-2 Jong Brabant JO19-2 108564 1-2
C 06-04-2019 15:15 FC Engelen JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-6 108621 6-2
C 30-03-2019 14:30 SC Elshout JO19-1 DESK JO19-3 107719 2-2
C 30-03-2019 15:15 FC Engelen JO19-2 Wilhelmina JO19-2 107933 1-1
C 27-03-2019 20:00 Haarsteeg JO19-2 Baardwijk JO19-2 107395 7-0
C 23-03-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 Haarsteeg JO19-2 107568 2-1
C 23-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Wilhelmina JO19-2 109026 4-2
C 23-03-2019 14:30 WSC JO19-4 Nivo Sparta JO19-3 107703 0-6
C 23-03-2019 14:45 SVSSS JO19-3 Taxandria JO19-3 108908 1-4
C 20-03-2019 19:30 SC Elshout JO19-1 Taxandria JO19-3 107366 1-10
C 16-03-2019 14:45 SVSSS JO19-3 SC Elshout JO19-1 107432 0-5
C 16-03-2019 14:45 Wilhelmina JO19-2 WSC JO19-4 107228 6-0
C 16-03-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-6 108039 2-3
C 09-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Haarsteeg JO19-2 107488 3-1
C 09-03-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 Nivo Sparta JO19-3 107408 5-3
C 09-03-2019 12:30 WSC JO19-4 SVSSS JO19-3 107554 3-1
C 23-02-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 DESK JO19-3 149364 3-2
C 23-02-2019 14:45 Taxandria JO19-3 WSC JO19-4 108418 7-1
C 16-02-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-6 107732 6-1
C 16-02-2019 14:30 SC Elshout JO19-1 Jong Brabant JO19-2 109029 2-3
C 16-02-2019 14:45 DESK JO19-3 FC Engelen JO19-2 108818 1-6
C 16-02-2019 14:45 Wilhelmina JO19-2 SVSSS JO19-3 108171 3-0
C 09-02-2019 14:45 SVSSS JO19-3 Nivo Sparta JO19-3 107591 0-4
C 09-02-2019 15:15 FC Engelen JO19-2 Haarsteeg JO19-2 107287 6-0
C 09-02-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 DESK JO19-3 108009 0-0
C 09-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Taxandria JO19-3 108707 1-2
C 09-02-2019 14:30 WSC JO19-4 SC Elshout JO19-1 108893 1-1
C 09-02-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 Wilhelmina JO19-2 107163 2-5
C 02-02-2019 15:15 FC Engelen JO19-2 Baardwijk JO19-2 108992 6-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Nevelo JO19-1 3884 2-2
B 15-09-2018 14:45 Taxandria JO19-4 Jong Brabant JO19-2 4580 0-11
B 08-09-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Nevelo JO19-1 4311 5-2
B 08-09-2018 14:45 Taxandria JO19-4 Haarsteeg JO19-2 4498 2-8
B 01-09-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Taxandria JO19-4 4151 17-0
B 01-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Jong Brabant JO19-2 3863 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-01-2019 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 SC 't Zand JO19-3 96053 0-0
C 15-12-2018 14:30 Hilvaria JO19-2 Audacia JO19-1 34501 1-3
C 15-12-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Taxandria JO19-2 33462 0-0
C 10-12-2018 20:00 Nevelo JO19-1 SC 't Zand JO19-3 33118 2-3
C 08-12-2018 14:45 Taxandria JO19-2 SVSSS JO19-2 34253 0-0
C 08-12-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 Jong Brabant JO19-2 96056 0-0
C 08-12-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Essche Boys JO19-1 96027 0-0
C 08-12-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 96046 1-1
C 01-12-2018 14:30 Audacia JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 96055 5-2
C 01-12-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-2 96047 8-5
C 01-12-2018 14:45 SVSSS JO19-2 Nevelo JO19-1 34013 1-0
C 01-12-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 SC Elshout JO19-1 96026 2-0
C 01-12-2018 14:30 SC 't Zand JO19-3 Hilvaria JO19-2 34487 2-4
C 29-11-2018 19:30 Vlijmense Boys JO19-1 Essche Boys JO19-1 96058 0-0
C 24-11-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Taxandria JO19-2 33621 3-2
C 24-11-2018 14:30 Hilvaria JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 32905 0-3
C 24-11-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 SC 't Zand JO19-3 96025 3-2
C 24-11-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 SVSSS JO19-2 33954 1-1
C 24-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Audacia JO19-1 96045 2-9
C 17-11-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Nevelo JO19-1 34199 1-0
C 17-11-2018 14:30 SC 't Zand JO19-3 Jong Brabant JO19-2 33588 3-2
C 17-11-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Hilvaria JO19-2 93336 3-0
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 SC Elshout JO19-1 96044 2-0
C 17-11-2018 14:00 Taxandria JO19-2 Vlijmense Boys JO19-1 96054 2-4
C 17-11-2018 14:30 Audacia JO19-1 SVSSS JO19-2 33175 3-6
C 10-11-2018 14:30 Hilvaria JO19-2 Taxandria JO19-2 32836 0-4
C 10-11-2018 14:45 SVSSS JO19-2 Essche Boys JO19-1 93335 2-2
C 10-11-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Haarsteeg JO19-2 96043 5-2
C 10-11-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 96024 0-4
C 10-11-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Audacia JO19-1 33755 1-5
C 03-11-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Audacia JO19-1 32742 5-2
C 03-11-2018 12:30 Hilvaria JO19-2 Jong Brabant JO19-2 34448 2-4
C 03-11-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Essche Boys JO19-1 93334 3-0
C 03-11-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 96052 2-3
C 03-11-2018 14:30 Taxandria JO19-2 SC 't Zand JO19-3 32932 1-2
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 SVSSS JO19-2 96042 0-8
C 27-10-2018 14:30 Audacia JO19-1 Nevelo JO19-1 33816 2-2
C 27-10-2018 14:30 SC 't Zand JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-2 34572 1-0
C 27-10-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Taxandria JO19-2 93333 2-3
C 27-10-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 Hilvaria JO19-2 96051 1-5
C 27-10-2018 14:30 SVSSS JO19-2 SC Elshout JO19-1 96023 3-0
C 27-10-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Haarsteeg JO19-2 96041 3-4
C 20-10-2018 14:30 Audacia JO19-1 Essche Boys JO19-1 93329 4-9
C 13-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Hilvaria JO19-2 96040 3-4
C 13-10-2018 14:45 Taxandria JO19-2 Jong Brabant JO19-2 32825 0-0
C 13-10-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Audacia JO19-1 96022 3-1
C 13-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Wilhelmina JO19-2 33163 0-0
C 13-10-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 33563 0-0
C 13-10-2018 11:30 Achilles Veen JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 33695 0-0
C 13-10-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 Emplina JO19-3 78626 0-0
C 13-10-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 SVSSS JO19-2 34125 0-0
C 13-10-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 96050 3-3
C 13-10-2018 16:15 SC 't Zand JO19-3 Essche Boys JO19-1 93332 5-1
C 10-10-2018 20:00 Vlijmense Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-2 96057 7-0
C 06-10-2018 14:45 Wilhelmina JO19-2 Den Dungen JO19-2 33299 0-0
C 06-10-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-2 33866 0-0
C 06-10-2018 16:30 Emplina JO19-3 Wilhelmina'26 JO19-1 78625 0-0
C 06-10-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 SC Elshout JO19-1 92392 0-0
C 06-10-2018 14:30 RKKSV JO19-1 Achilles Veen JO19-1 33756 0-0
C 06-10-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 FC Engelen JO19-2 34188 0-0
C 06-10-2018 15:00 Hilvaria JO19-2 SC Elshout JO19-1 96021 4-0
C 06-10-2018 14:30 Audacia JO19-1 Taxandria JO19-2 34194 3-4
C 06-10-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 93331 7-1
C 06-10-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Nevelo JO19-1 33449 2-3
C 06-10-2018 14:30 SVSSS JO19-2 SC 't Zand JO19-3 33015 4-0
C 29-09-2018 15:15 FC Engelen JO19-2 Emplina JO19-3 78624 0-0
C 29-09-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Wilhelmina JO19-2 32853 0-0
C 29-09-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 33610 0-0
C 29-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Vlijmense Boys JO19-1 96049 1-1
C 29-09-2018 12:00 Wilhelmina'26 JO19-1 Haarsteeg JO19-2 33190 0-0
C 29-09-2018 11:30 Achilles Veen JO19-1 Den Dungen JO19-2 34231 0-0
C 29-09-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 RKKSV JO19-1 92391 0-0
C 29-09-2018 14:30 SC 't Zand JO19-3 Audacia JO19-1 32822 2-1
C 29-09-2018 14:30 SVSSS JO19-2 Hilvaria JO19-2 32720 3-1
C 29-09-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Jong Brabant JO19-2 93330 6-1
C 29-09-2018 14:30 Nevelo JO19-1 SC Elshout JO19-1 96020 5-2
C 29-09-2018 16:25 Taxandria JO19-2 Haarsteeg JO19-2 96039 8-1
C 22-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 33371 0-0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 FC Engelen JO19-2 34249 0-0
C 22-09-2018 14:45 Wilhelmina JO19-2 Achilles Veen JO19-1 34257 0-0
C 22-09-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 Wilhelmina'26 JO19-1 32712 0-0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 SC 't Zand JO19-3 96038 1-3
C 22-09-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 33352 2-2
C 22-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 SVSSS JO19-2 96048 3-4
C 22-09-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Taxandria JO19-2 96019 1-2
C 22-09-2018 14:30 Hilvaria JO19-2 Nevelo JO19-1 33144 3-0
C 22-09-2018 14:30 RKKSV JO19-1 SC Elshout JO19-1 33492 0-0
C 22-09-2018 16:30 Emplina JO19-3 Essche Boys JO19-1 92390 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO19-2 7 7 0 0 21 24 11 13 0
2 FC Engelen JO19-2 7 6 1 0 19 32 7 25 0
3 Nivo Sparta JO19-3 7 5 0 2 15 25 11 14 0
4 Taxandria JO19-3 7 4 0 3 12 29 13 16 0
5 Haarsteeg JO19-2 6 3 1 2 10 18 14 4 0
6 Wilhelmina JO19-2 7 3 1 3 10 19 11 8 0
7 SC Elshout JO19-1 7 2 2 3 8 13 18 -5 0
8 WSC JO19-4 7 2 1 4 7 8 26 -18 0
9 OJC ROSMALEN JO19-6 6 2 0 4 6 12 26 -14 0
10 DESK JO19-3 7 1 3 3 6 21 21 0 0
11 Baardwijk JO19-2 7 1 1 5 4 12 31 -19 0
12 SVSSS JO19-3 7 0 0 7 0 3 27 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO19-2 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Nevelo JO19-1 3 1 1 1 4 21 7 14 0
3 Haarsteeg JO19-2 3 1 1 1 4 11 6 5 0
4 Taxandria JO19-4 3 0 0 3 0 2 36 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO19-2 9 7 2 0 23 32 10 22 0
2 SC 't Zand JO19-3 10 7 0 3 21 23 19 4 0
3 Essche Boys JO19-1 10 5 2 3 17 38 24 14 0
4 Nevelo JO19-1 11 5 2 4 17 26 21 5 0
5 Taxandria JO19-2 8 5 0 3 15 26 16 10 0
6 Oirschot Vooruit JO19-2 9 4 3 2 15 18 14 4 0
7 Hilvaria JO19-2 11 5 0 6 15 24 26 -2 0
8 Audacia JO19-1 11 4 1 6 13 38 37 1 0
9 Vlijmense Boys JO19-1 8 3 2 3 11 24 22 2 0
10 Jong Brabant JO19-2 9 2 2 5 8 18 26 -8 0
11 SC Elshout JO19-1 11 2 1 8 7 11 28 -17 0
12 Haarsteeg JO19-2 11 2 1 8 7 21 56 -35 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven