0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - Haarsteeg JO19-1

Teamleden

Spelers
Tim de Hart Keeper      
Max v.d. Bosch        
Camiel Buijs        
Sil Coumans        
Wouter Dalmaijer        
Victor van Emmerik        
Gijs van Gestel        
Noah van de Hee        
Job van Helvoort        
Tenzin Jansen        
Roel Klomp        
Bas Koks        
Elmar Postema        
Nick Ramaekers        
Jorn Rooyakkers        
Sander Sas        
Daan Sleutjes        
Yip van Son        
Stijn Tausch        
Tom Theunissen        
Gijs de Vaan        
Frank Verhoofstad        
Okke Vos        
Ricardo Waij        
Joost Wammes        
Jay 't Zand        
Des 't Zand        
Rens van Zon        
Niels van Zon        
 
Overige teamleden
Jaap Smits Trainer
Henry Theunissen Trainer
Jack van Steen Assistent Leider/Trainer
Stefan Verschuren Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 15:00 SV BLC JO19-1 Tricht JO19-1 106913 2-0
C 25-05-2019 15:00 SCG'18 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 106814 0-2
C 25-05-2019 15:00 Den Dungen JO19-1 Theole JO19-1 106763 2-5
C 25-05-2019 15:00 BMC JO19-1 SVSSS JO19-1 106964 0-6
C 25-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Wilhelmina JO19-1 106905 3-3
C 25-05-2019 14:30 Nemelaer JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 106853 4-1
C 18-05-2019 12:00 Tricht JO19-1 Nemelaer JO19-1 107028 0-2
C 18-05-2019 15:00 Nieuwkuijk JO19-1 Den Dungen JO19-1 107020 4-0
C 18-05-2019 14:45 Wilhelmina JO19-1 SCG'18 JO19-1 107062 1-6
C 18-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Haarsteeg JO19-1 106832 5-0
C 18-05-2019 14:45 SVSSS JO19-1 SV BLC JO19-1 106992 2-0
C 18-05-2019 15:00 Theole JO19-1 BMC JO19-1 106756 7-0
C 11-05-2019 13:00 Nemelaer JO19-1 BMC JO19-1 106850 4-2
C 11-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 SVSSS JO19-1 107094 2-2
C 11-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Nieuwkuijk JO19-1 106957 0-1
C 11-05-2019 15:00 Den Dungen JO19-1 Wilhelmina JO19-1 107058 2-2
C 11-05-2019 15:00 SCG'18 JO19-1 Tricht JO19-1 106817 4-0
C 11-05-2019 15:00 SV BLC JO19-1 Theole JO19-1 106848 1-1
C 04-05-2019 14:30 Tricht JO19-1 Den Dungen JO19-1 106849 4-2
C 04-05-2019 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 SCG'18 JO19-1 106837 0-1
C 04-05-2019 14:45 Wilhelmina JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 106803 2-2
C 04-05-2019 15:00 SVSSS JO19-1 Nemelaer JO19-1 107091 1-0
C 04-05-2019 15:00 BMC JO19-1 SV BLC JO19-1 107137 0-6
C 04-05-2019 15:00 Theole JO19-1 Haarsteeg JO19-1 107121 4-0
C 13-04-2019 13:00 Nemelaer JO19-1 SV BLC JO19-1 106871 3-1
C 13-04-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 107047 0-3
C 13-04-2019 14:45 Wilhelmina JO19-1 SVSSS JO19-1 107036 2-4
C 13-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Tricht JO19-1 107148 3-1
C 13-04-2019 15:00 SCG'18 JO19-1 Theole JO19-1 106762 2-2
C 13-04-2019 15:00 Den Dungen JO19-1 BMC JO19-1 106943 9-1
C 06-04-2019 15:00 Theole JO19-1 Nemelaer JO19-1 107143 2-0
C 06-04-2019 15:00 BMC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 106843 0-3
C 06-04-2019 14:45 SVSSS JO19-1 SCG'18 JO19-1 106772 2-2
C 06-04-2019 15:00 Nieuwkuijk JO19-1 Wilhelmina JO19-1 106812 1-1
C 06-04-2019 15:00 SV BLC JO19-1 Den Dungen JO19-1 107021 3-2
C 06-04-2019 12:00 Tricht JO19-1 Haarsteeg JO19-1 106965 3-2
C 30-03-2019 15:00 SV BLC JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 107100 2-1
C 23-03-2019 15:00 Den Dungen JO19-1 SVSSS JO19-1 107134 0-4
C 23-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Theole JO19-1 106759 1-0
C 23-03-2019 14:45 Wilhelmina JO19-1 BMC JO19-1 106910 1-3
C 23-03-2019 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 Tricht JO19-1 106944 5-0
C 23-03-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Nemelaer JO19-1 106784 0-4
C 23-03-2019 15:00 SCG'18 JO19-1 SV BLC JO19-1 107150 3-0
C 16-03-2019 12:00 Tricht JO19-1 Wilhelmina JO19-1 106923 0-4
C 16-03-2019 14:30 Nemelaer JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 106870 3-0
C 16-03-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Den Dungen JO19-1 107035 0-2
C 16-03-2019 15:00 BMC JO19-1 SCG'18 JO19-1 106872 0-3
C 16-03-2019 15:00 Theole JO19-1 SVSSS JO19-1 107063 1-0
C 14-03-2019 20:00 Wilhelmina JO19-1 Theole JO19-1 107084 1-3
C 09-03-2019 15:00 SCG'18 JO19-1 Haarsteeg JO19-1 106985 3-0
C 09-03-2019 14:45 SVSSS JO19-1 Tricht JO19-1 106966 4-2
C 09-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 SV BLC JO19-1 106955 1-0
C 28-02-2019 20:00 Den Dungen JO19-1 Nemelaer JO19-1 106900 3-1
C 26-02-2019 19:00 Nieuwkuijk JO19-1 BMC JO19-1 107124 2-0
C 16-02-2019 14:30 Nemelaer JO19-1 SCG'18 JO19-1 107085 4-1
C 16-02-2019 14:45 SV BLC JO19-1 Wilhelmina JO19-1 106914 3-1
C 16-02-2019 14:45 SVSSS JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 107014 1-2
C 16-02-2019 15:00 BMC JO19-1 Haarsteeg JO19-1 107041 2-1
C 16-02-2019 15:00 Den Dungen JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 107007 3-1
C 16-02-2019 15:00 Theole JO19-1 Tricht JO19-1 106995 3-0
C 09-02-2019 15:00 SCG'18 JO19-1 Den Dungen JO19-1 107054 0-2
C 09-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 SVSSS JO19-1 107089 1-1
C 09-02-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 SV BLC JO19-1 106989 2-1
C 09-02-2019 14:45 Wilhelmina JO19-1 Nemelaer JO19-1 106952 1-0
C 09-02-2019 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 Theole JO19-1 107012 1-2
C 09-02-2019 12:00 Tricht JO19-1 BMC JO19-1 107043 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:45 Bergeijk JO19-1 FC Engelen JO19-1 4577 0-1
B 15-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 SCG'18 JO19-1 4581 0-3
B 10-09-2018 20:00 Haarsteeg JO19-1 Bergeijk JO19-1 4290 0-2
B 08-09-2018 15:00 SCG'18 JO19-1 FC Engelen JO19-1 4131 9-0
B 01-09-2018 14:45 Bergeijk JO19-1 SCG'18 JO19-1 4487 1-6
B 01-09-2018 15:15 FC Engelen JO19-1 Haarsteeg JO19-1 4306 6-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 14:30 Theole JO19-1 BMC JO19-1 32562 5-0
C 08-12-2018 15:00 SCG'18 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 32493 4-2
C 08-12-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 RKTVC JO19-1 92654 3-0
C 08-12-2018 14:45 Wilhelmina JO19-1 TEC JO19-1 32302 4-4
C 08-12-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 Den Dungen JO19-1 92665 5-2
C 08-12-2018 12:30 Tricht JO19-1 SV BLC JO19-1 32547 2-1
C 01-12-2018 15:00 SV BLC JO19-1 Wilhelmina JO19-1 32603 3-2
C 01-12-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Nieuwkuijk JO19-1 92664 3-3
C 01-12-2018 15:00 TEC JO19-1 Theole JO19-1 32559 1-3
C 01-12-2018 15:00 Den Dungen JO19-1 Tricht JO19-1 32588 5-2
C 01-12-2018 15:00 BMC JO19-1 Haarsteeg JO19-1 92653 2-2
C 01-12-2018 15:30 RKTVC JO19-1 SCG'18 JO19-1 32429 2-2
C 24-11-2018 12:00 Tricht JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 92663 3-2
C 24-11-2018 14:45 Wilhelmina JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 32577 4-2
C 24-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 SV BLC JO19-1 92652 4-2
C 24-11-2018 15:00 BMC JO19-1 Den Dungen JO19-1 32431 1-7
C 24-11-2018 15:00 SCG'18 JO19-1 TEC JO19-1 32356 3-1
C 24-11-2018 14:30 Theole JO19-1 RKTVC JO19-1 32405 4-1
C 17-11-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 Theole JO19-1 92662 1-4
C 17-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Tricht JO19-1 32597 2-1
C 17-11-2018 15:00 TEC JO19-1 Den Dungen JO19-1 32281 1-6
C 17-11-2018 15:00 SV BLC JO19-1 BMC JO19-1 32497 1-2
C 17-11-2018 15:00 SCG'18 JO19-1 Haarsteeg JO19-1 92651 2-1
C 17-11-2018 15:30 RKTVC JO19-1 Wilhelmina JO19-1 32585 4-2
C 10-11-2018 14:30 Tricht JO19-1 SCG'18 JO19-1 32287 0-4
C 10-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 92650 0-0
C 10-11-2018 14:45 Wilhelmina JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 92661 4-1
C 10-11-2018 15:00 Theole JO19-1 SV BLC JO19-1 32560 1-0
C 10-11-2018 15:00 BMC JO19-1 TEC JO19-1 32321 2-2
C 10-11-2018 15:00 Den Dungen JO19-1 RKTVC JO19-1 32326 9-1
C 03-11-2018 12:00 Tricht JO19-1 RKTVC JO19-1 32555 6-4
C 03-11-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 SV BLC JO19-1 92660 1-1
C 03-11-2018 14:45 Wilhelmina JO19-1 BMC JO19-1 32324 2-0
C 03-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 TEC JO19-1 32369 3-1
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 Theole JO19-1 92649 1-2
C 03-11-2018 15:00 SCG'18 JO19-1 Den Dungen JO19-1 32691 5-2
C 27-10-2018 15:30 RKTVC JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 92659 0-5
C 27-10-2018 15:00 Den Dungen JO19-1 Haarsteeg JO19-1 92648 5-1
C 27-10-2018 15:00 SV BLC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 32571 1-3
C 27-10-2018 15:00 Theole JO19-1 Wilhelmina JO19-1 32621 4-0
C 27-10-2018 15:00 TEC JO19-1 Tricht JO19-1 32391 0-1
C 27-10-2018 15:00 BMC JO19-1 SCG'18 JO19-1 32423 0-7
C 13-10-2018 12:00 Tricht JO19-1 Theole JO19-1 32675 0-9
C 13-10-2018 16:00 Nieuwkuijk JO19-1 BMC JO19-1 92658 3-0
C 13-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 TEC JO19-1 92647 1-0
C 13-10-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Den Dungen JO19-1 32434 2-2
C 13-10-2018 15:00 SV BLC JO19-1 RKTVC JO19-1 32274 3-0
C 13-10-2018 15:00 SCG'18 JO19-1 Wilhelmina JO19-1 32573 1-3
C 06-10-2018 14:45 Wilhelmina JO19-1 Haarsteeg JO19-1 92646 2-0
C 06-10-2018 15:00 BMC JO19-1 Tricht JO19-1 32390 4-3
C 06-10-2018 15:00 Den Dungen JO19-1 SV BLC JO19-1 32275 3-1
C 06-10-2018 15:00 Theole JO19-1 SCG'18 JO19-1 32491 3-1
C 06-10-2018 15:00 TEC JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 92657 3-4
C 06-10-2018 15:30 RKTVC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 32651 1-4
C 29-09-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 RFC JO19-1 32581 0-0
C 29-09-2018 14:45 DESK JO19-1 RWB JO19-1 32373 0-0
C 29-09-2018 15:00 SCO JO19-1 Uno Animo JO19-1 32570 0-0
C 29-09-2018 15:00 Were Di JO19-1 Waspik JO19-1 32410 0-0
C 29-09-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 SCG'18 JO19-1 92656 0-1
C 29-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Theole JO19-1 32482 2-3
C 29-09-2018 15:30 RKTVC JO19-1 BMC JO19-1 32586 1-1
C 29-09-2018 12:00 Tricht JO19-1 Haarsteeg JO19-1 92645 1-2
C 29-09-2018 15:00 Den Dungen JO19-1 Wilhelmina JO19-1 32630 4-5
C 29-09-2018 15:00 SV BLC JO19-1 TEC JO19-1 32319 2-0
C 22-09-2018 14:45 Wilhelmina JO19-1 Tricht JO19-1 32646 5-2
C 22-09-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 DESK JO19-1 32543 0-0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 Were Di JO19-1 32628 0-0
C 22-09-2018 15:00 Waspik JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 32331 0-0
C 22-09-2018 13:45 SV Reeshof JO19-1 SCO JO19-1 32552 0-0
C 22-09-2018 15:00 TEC JO19-1 RKTVC JO19-1 32392 3-2
C 22-09-2018 15:00 SCG'18 JO19-1 SV BLC JO19-1 32638 3-0
C 22-09-2018 15:00 BMC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 32596 1-4
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 92655 1-1
C 22-09-2018 13:00 Theole JO19-1 Den Dungen JO19-1 32327 3-1
C 22-09-2018 14:30 RWB JO19-1 RKDVC JO19-2 32306 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Theole JO19-1 11 8 2 1 26 30 8 22 0
2 SVSSS JO19-1 11 6 3 2 21 27 12 15 0
3 Nemelaer JO19-1 11 7 0 4 21 25 12 13 0
4 SCG'18 JO19-1 11 6 2 3 20 25 13 12 0
5 Nieuwkuijk JO19-1 11 6 1 4 19 21 11 10 0
6 OJC ROSMALEN JO19-2 10 5 2 3 17 18 11 7 0
7 SV BLC JO19-1 10 5 1 4 16 19 15 4 0
8 Den Dungen JO19-1 11 5 1 5 16 27 25 2 0
9 Wilhelmina JO19-1 11 2 4 5 10 19 27 -8 0
10 Tricht JO19-1 11 2 1 8 7 12 33 -21 0
11 BMC JO19-1 11 2 1 8 7 10 44 -34 0
12 Haarsteeg JO19-1 11 1 2 8 5 10 32 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCG'18 JO19-1 3 3 0 0 9 18 1 17 0
2 FC Engelen JO19-1 3 2 0 1 6 7 11 -4 0
3 Bergeijk JO19-1 3 1 0 2 3 3 7 -4 0
4 Haarsteeg JO19-1 3 0 0 3 0 2 11 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Theole JO19-1 11 11 0 0 33 41 8 33 0
2 SCG'18 JO19-1 11 8 1 2 25 33 14 19 0
3 Wilhelmina JO19-1 11 7 1 3 22 33 25 8 0
4 Den Dungen JO19-1 11 6 1 4 19 46 27 19 0
5 OJC ROSMALEN JO19-2 11 5 3 3 18 27 21 6 0
6 Nieuwkuijk JO19-1 11 4 3 4 15 26 22 4 0
7 Haarsteeg JO19-1 11 4 3 4 15 16 17 -1 0
8 Tricht JO19-1 11 4 0 7 12 21 38 -17 0
9 SV BLC JO19-1 11 3 1 7 10 15 21 -6 0
10 BMC JO19-1 11 2 3 6 9 13 37 -24 0
11 TEC JO19-1 11 1 2 8 5 16 31 -15 0
12 RKTVC JO19-1 11 1 2 8 5 16 42 -26 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven