0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-3

Teamleden

Spelers
Jordi Buysse        
Kyon Duijzer        
Tijl de Geus        
Koen Pijnenburg        
Jarno Pijnenburg        
Mike van der Wal        
Loek de Wit        
 
Overige teamleden
Marco Buysse Leider
Sjoerd de Geus Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-05-2018 08:30 SSC'55 JO10-2 Haarsteeg JO10-3 123466 0-0
C 05-05-2018 10:15 Taxandria JO10-4 NEO'25 JO10-1 123310 0-0
C 05-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Baardwijk JO10-2 122799 0-0
C 05-05-2018 09:00 DESK JO10-3 Sarto JO10-7 124267 0-0
C 05-05-2018 08:45 RWB JO10-4 Zwaluw VFC JO10-7 124199 0-0
C 28-04-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Taxandria JO10-4 124350 0-0
C 28-04-2018 09:00 Baardwijk JO10-2 RWB JO10-4 124480 0-0
C 21-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Taxandria JO10-4 123984 0-0
C 21-04-2018 09:00 Baardwijk JO10-2 SSC'55 JO10-2 123314 0-0
C 21-04-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-7 NEO'25 JO10-1 124411 0-0
C 21-04-2018 08:45 SV Reeshof JO10-5 DESK JO10-3 124633 0-0
C 21-04-2018 12:00 Sarto JO10-7 Haarsteeg JO10-3 124429 0-0
C 18-04-2018 18:30 RWB JO10-4 Were Di JO10-4 124155 0-0
C 16-04-2018 18:30 Were Di JO10-4 Baardwijk JO10-2 123758 0-0
C 14-04-2018 09:00 DESK JO10-3 Were Di JO10-4 122896 0-0
C 14-04-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 NEO'25 JO10-1 123553 0-0
C 14-04-2018 08:45 RWB JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-8 124558 0-0
C 14-04-2018 08:30 SSC'55 JO10-2 Zwaluw VFC JO10-7 123622 0-0
C 14-04-2018 11:00 Sarto JO10-7 Baardwijk JO10-2 123031 0-0
C 14-04-2018 10:15 Taxandria JO10-4 SV Reeshof JO10-5 124715 0-0
C 11-04-2018 18:30 Taxandria JO10-4 SSC'55 JO10-2 124666 0-0
C 07-04-2018 11:30 Were Di JO10-4 Taxandria JO10-4 122733 0-0
C 07-04-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-7 DESK JO10-3 124185 0-0
C 07-04-2018 10:30 NEO'25 JO10-1 SSC'55 JO10-2 124173 0-0
C 07-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Sarto JO10-7 124653 0-0
C 07-04-2018 09:00 Baardwijk JO10-2 Haarsteeg JO10-3 124286 0-0
C 07-04-2018 08:45 SV Reeshof JO10-5 RWB JO10-4 124517 0-0
C 31-03-2018 10:00 Sarto JO10-7 SSC'55 JO10-2 123573 9-7
C 31-03-2018 08:45 SV Reeshof JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-8 123754 3-5
C 31-03-2018 09:15 NEO'25 JO10-1 DESK JO10-3 123127 8-0
C 24-03-2018 09:00 NEO'25 JO10-1 Baardwijk JO10-2 124222 1-1
C 24-03-2018 08:30 SSC'55 JO10-2 Were Di JO10-4 124672 4-2
C 24-03-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 SV Reeshof JO10-5 122819 4-4
C 24-03-2018 12:00 Sarto JO10-7 Zwaluw VFC JO10-7 123265 3-4
C 24-03-2018 10:15 Taxandria JO10-4 RWB JO10-4 123543 11-2
C 24-03-2018 09:00 DESK JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-8 124353 6-2
C 17-03-2018 09:45 SV Reeshof JO10-5 Zwaluw VFC JO10-7 122959 0-0
C 17-03-2018 08:45 RWB JO10-4 Sarto JO10-7 123870 0-0
C 17-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 NEO'25 JO10-1 123681 0-0
C 17-03-2018 09:00 DESK JO10-3 Haarsteeg JO10-3 123381 0-0
C 10-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-7 OJC ROSMALEN JO10-8 123840 11-3
C 10-03-2018 08:30 NEO'25 JO10-1 RWB JO10-4 122846 12-0
C 10-03-2018 11:00 Sarto JO10-7 Taxandria JO10-4 122817 1-3
C 10-03-2018 08:30 SSC'55 JO10-2 DESK JO10-3 124743 5-7
C 10-03-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Were Di JO10-4 122962 6-2
C 10-03-2018 09:00 Baardwijk JO10-2 SV Reeshof JO10-5 124253 3-2
C 03-03-2018 11:30 Were Di JO10-4 SV Reeshof JO10-5 123738 0-0
C 24-02-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-7 Were Di JO10-4 123429 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 11:00 Nieuwkuijk JO10-1 Nemelaer JO10-2 76784 3-3
C 16-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 TGG JO10-1 76132 0-0
C 16-12-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Nemelaer JO10-2 77045 0-0
C 16-12-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Emplina JO10-5 75487 6-3
C 09-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Taxandria JO10-4 76696 0-0
C 09-12-2017 10:15 Nieuwkuijk JO10-1 Margriet JO10-5 76453 0-0
C 02-12-2017 09:45 Emplina JO10-5 Haarsteeg JO10-3 75801 7-3
C 02-12-2017 09:45 Taxandria JO10-4 Zwaluw VFC JO10-6 75443 6-3
C 02-12-2017 10:15 TGG JO10-1 Taxandria JO10-3 75475 7-4
C 02-12-2017 10:15 Nemelaer JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-8 76320 10-0
C 25-11-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-8 75645 8-1
C 25-11-2017 08:45 Margriet JO10-5 TGG JO10-1 75733 2-5
C 25-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 Nieuwkuijk JO10-1 76179 3-4
C 25-11-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Nemelaer JO10-2 75429 2-3
C 18-11-2017 10:15 TGG JO10-1 Nieuwkuijk JO10-1 75521 5-6
C 18-11-2017 10:15 Nemelaer JO10-2 Margriet JO10-5 76154 1-1
C 18-11-2017 09:45 Emplina JO10-5 Taxandria JO10-4 75510 1-11
C 18-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Taxandria JO10-3 76318 1-11
C 11-11-2017 08:45 Margriet JO10-5 Emplina JO10-5 76819 5-1
C 11-11-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 TGG JO10-1 76744 1-11
C 11-11-2017 10:15 Taxandria JO10-4 Nemelaer JO10-2 76570 1-3
C 11-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-8 76510 18-5
C 04-11-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Zwaluw VFC JO10-6 75748 5-0
C 04-11-2017 10:15 Nemelaer JO10-2 Emplina JO10-5 76748 4-2
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Nieuwkuijk JO10-1 76135 0-11
C 04-11-2017 08:45 Margriet JO10-5 Taxandria JO10-4 76514 1-3
C 28-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 Margriet JO10-5 77089 6-4
C 28-10-2017 10:15 TGG JO10-1 Nemelaer JO10-2 75902 1-5
C 28-10-2017 09:45 Emplina JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-8 76198 16-1
C 28-10-2017 09:00 Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3 75579 17-1
C 14-10-2017 08:45 Margriet JO10-7 Zwaluw VFC JO10-6 75522 0-0
C 14-10-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Taxandria JO10-4 75847 1-16
C 14-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 TGG JO10-1 77022 0-8
C 14-10-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Margriet JO10-5 75416 3-5
C 14-10-2017 09:45 Emplina JO10-5 Nieuwkuijk JO10-1 75525 0-14
C 07-10-2017 08:45 Margriet JO10-5 Margriet JO10-7 76908 0-0
C 07-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 Haarsteeg JO10-3 76167 12-2
C 07-10-2017 10:15 TGG JO10-1 Emplina JO10-5 75711 14-0
C 07-10-2017 10:15 Taxandria JO10-4 Taxandria JO10-3 77066 6-4
C 30-09-2017 09:00 Nieuwkuijk JO10-1 Taxandria JO10-3 76290 7-4
C 30-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Margriet JO10-5 75824 2-10
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Margriet JO10-7 77115 0-0
C 30-09-2017 10:15 Nemelaer JO10-2 Zwaluw VFC JO10-6 75702 5-3
C 30-09-2017 10:15 TGG JO10-1 Taxandria JO10-4 75822 5-1
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 Emplina JO10-5 77110 9-3
C 23-09-2017 10:15 Taxandria JO10-4 Nieuwkuijk JO10-1 76241 2-4
C 23-09-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Haarsteeg JO10-3 76174 11-5
C 23-09-2017 08:45 Margriet JO10-7 Nemelaer JO10-2 76255 0-0
C 23-09-2017 08:45 Margriet JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-8 75901 18-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2017 09:00 Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3 29700 16-2
b 09-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 12231 2-8
B 02-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 Nieuwkuijk JO10-1 29698 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Taxandria JO10-4 11 10 1 0 31 93 22 71 0
2 NEO'25 JO10-1 11 9 2 0 29 90 14 76 0
3 Zwaluw VFC JO10-7 11 8 1 2 25 51 23 28 0
4 Baardwijk JO10-2 11 6 3 2 21 66 24 42 0
5 Sarto JO10-7 11 5 2 4 17 45 37 8 0
6 RWB JO10-4 11 5 1 5 16 44 60 -16 0
7 DESK JO10-3 11 4 1 6 13 35 66 -31 0
8 Haarsteeg JO10-3 11 3 2 6 11 42 63 -21 0
9 Were Di JO10-4 11 3 0 8 9 30 66 -36 0
10 SV Reeshof JO10-5 11 2 2 7 8 33 51 -18 0
11 SSC'55 JO10-2 11 2 1 8 7 40 77 -37 0
12 OJC ROSMALEN JO10-8 11 1 0 10 3 27 93 -66 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkuijk JO10-1 8 7 1 0 22 66 18 48 0
2 Nemelaer JO10-2 8 6 2 0 20 34 13 21 0
3 TGG JO10-1 8 6 0 2 18 56 19 37 0
4 Taxandria JO10-4 8 5 0 3 15 46 22 24 0
5 Margriet JO10-5 8 4 1 3 13 46 21 25 0
6 Zwaluw VFC JO10-6 8 4 0 4 12 54 34 20 0
7 Taxandria JO10-3 9 4 0 5 12 50 37 13 0
8 Emplina JO10-5 9 2 0 7 6 33 67 -34 0
9 Haarsteeg JO10-3 8 1 0 7 3 23 85 -62 0
10 OJC ROSMALEN JO10-8 8 0 0 8 0 8 100 -92 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkuijk JO10-1 2 2 0 0 6 19 3 16 0
2 Zwaluw VFC JO10-4 2 1 0 1 3 9 5 4 0
3 Haarsteeg JO10-3 2 0 0 2 0 4 24 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 Veld 5B2 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 Veld 5B2 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 18-06-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 25-06-18 18:00 - 19:00 Veld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
woensdag 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 Veld 3B2 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 Veld 3B2 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 23-08-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 Veld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven