0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-3

Teamleden

Spelers
Jordi Buysse        
Kyon Duijzer        
Tijl de Geus        
Sidney van Muilekom        
Koen Pijnenburg        
Jarno Pijnenburg        
Mike van der Wal        
Loek de Wit        
 
Overige teamleden
Marco Buysse Leider
Sjoerd de Geus Leider
Ron Duijzer Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 11:00 Nieuwkuijk JO10-1 Nemelaer JO10-2 76784 3-3
C 16-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 TGG JO10-1 76132 0-0
C 16-12-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Nemelaer JO10-2 77045 0-0
C 16-12-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Emplina JO10-5 75487 6-3
C 09-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Taxandria JO10-4 76696 0-0
C 09-12-2017 10:15 Nieuwkuijk JO10-1 Margriet JO10-5 76453 0-0
C 02-12-2017 09:45 Emplina JO10-5 Haarsteeg JO10-3 75801 7-3
C 02-12-2017 09:45 Taxandria JO10-4 Zwaluw VFC JO10-6 75443 6-3
C 02-12-2017 10:15 TGG JO10-1 Taxandria JO10-3 75475 7-4
C 02-12-2017 10:15 Nemelaer JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-8 76320 10-0
C 25-11-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-8 75645 8-1
C 25-11-2017 08:45 Margriet JO10-5 TGG JO10-1 75733 2-5
C 25-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 Nieuwkuijk JO10-1 76179 3-4
C 25-11-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Nemelaer JO10-2 75429 2-3
C 18-11-2017 10:15 TGG JO10-1 Nieuwkuijk JO10-1 75521 5-6
C 18-11-2017 10:15 Nemelaer JO10-2 Margriet JO10-5 76154 1-1
C 18-11-2017 09:45 Emplina JO10-5 Taxandria JO10-4 75510 1-11
C 18-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Taxandria JO10-3 76318 1-11
C 11-11-2017 08:45 Margriet JO10-5 Emplina JO10-5 76819 5-1
C 11-11-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 TGG JO10-1 76744 1-11
C 11-11-2017 10:15 Taxandria JO10-4 Nemelaer JO10-2 76570 1-3
C 11-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-8 76510 18-5
C 04-11-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Zwaluw VFC JO10-6 75748 5-0
C 04-11-2017 10:15 Nemelaer JO10-2 Emplina JO10-5 76748 4-2
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Nieuwkuijk JO10-1 76135 0-11
C 04-11-2017 08:45 Margriet JO10-5 Taxandria JO10-4 76514 1-3
C 28-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 Margriet JO10-5 77089 6-4
C 28-10-2017 10:15 TGG JO10-1 Nemelaer JO10-2 75902 1-5
C 28-10-2017 09:45 Emplina JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-8 76198 16-1
C 28-10-2017 09:00 Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3 75579 17-1
C 14-10-2017 08:45 Margriet JO10-7 Zwaluw VFC JO10-6 75522 0-0
C 14-10-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Taxandria JO10-4 75847 1-16
C 14-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 TGG JO10-1 77022 0-8
C 14-10-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Margriet JO10-5 75416 3-5
C 14-10-2017 09:45 Emplina JO10-5 Nieuwkuijk JO10-1 75525 0-14
C 07-10-2017 08:45 Margriet JO10-5 Margriet JO10-7 76908 0-0
C 07-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 Haarsteeg JO10-3 76167 12-2
C 07-10-2017 10:15 TGG JO10-1 Emplina JO10-5 75711 14-0
C 07-10-2017 10:15 Taxandria JO10-4 Taxandria JO10-3 77066 6-4
C 30-09-2017 09:00 Nieuwkuijk JO10-1 Taxandria JO10-3 76290 7-4
C 30-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Margriet JO10-5 75824 2-10
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-8 Margriet JO10-7 77115 0-0
C 30-09-2017 10:15 Nemelaer JO10-2 Zwaluw VFC JO10-6 75702 5-3
C 30-09-2017 10:15 TGG JO10-1 Taxandria JO10-4 75822 5-1
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-6 Emplina JO10-5 77110 9-3
C 23-09-2017 10:15 Taxandria JO10-4 Nieuwkuijk JO10-1 76241 2-4
C 23-09-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Haarsteeg JO10-3 76174 11-5
C 23-09-2017 08:45 Margriet JO10-7 Nemelaer JO10-2 76255 0-0
C 23-09-2017 08:45 Margriet JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-8 75901 18-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2017 09:00 Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3 29700 16-2
b 09-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 12231 2-8
B 02-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 Nieuwkuijk JO10-1 29698 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkuijk JO10-1 8 7 1 0 22 66 18 48 0
2 Nemelaer JO10-2 8 6 2 0 20 34 13 21 0
3 TGG JO10-1 8 6 0 2 18 56 19 37 0
4 Taxandria JO10-4 8 5 0 3 15 46 22 24 0
5 Margriet JO10-5 8 4 1 3 13 46 21 25 0
6 Zwaluw VFC JO10-6 8 4 0 4 12 54 34 20 0
7 Taxandria JO10-3 9 4 0 5 12 50 37 13 0
8 Emplina JO10-5 9 2 0 7 6 33 67 -34 0
9 Haarsteeg JO10-3 8 1 0 7 3 23 85 -62 0
10 OJC ROSMALEN JO10-8 8 0 0 8 0 8 100 -92 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5B2 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5B2 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 21-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 28-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 04-09-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 11-09-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 18-09-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 25-09-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 02-10-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 09-10-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 16-10-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 23-10-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 30-10-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 06-11-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 13-11-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 20-11-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 27-11-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 04-12-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 11-12-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 18-12-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 25-12-17 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 01-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 08-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 15-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 22-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 29-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 05-02-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 12-02-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 19-02-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 26-02-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 05-03-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 12-03-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 19-03-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 26-03-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 02-04-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 09-04-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 16-04-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 23-04-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 30-04-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 07-05-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 14-05-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 21-05-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 28-05-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 04-06-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 11-06-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 18-06-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
ma 25-06-18 18:00 - 19:00 Bijveld 5A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
woensdag 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3B2 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3B2 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 23-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 Bijveld 3A2 KK 3 Team training Haarsteeg JO10-3

Berichten



Terug naar boven