0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Pupillen - Haarsteeg JO10-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Koen Pijnenburg | |||||||
Jarno Pijnenburg | |||||||
Mike van der Wal | |||||||
Loek de Wit | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ron Duijzer | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2018 08:30 | SSC'55 JO10-2 | Haarsteeg JO10-3 | 123466 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 10:15 | Taxandria JO10-4 | NEO'25 JO10-1 | 123310 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Baardwijk JO10-2 | 122799 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 09:00 | DESK JO10-3 | Sarto JO10-7 | 124267 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 08:45 | RWB JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-7 | 124199 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Taxandria JO10-4 | 124350 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Baardwijk JO10-2 | RWB JO10-4 | 124480 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Taxandria JO10-4 | 123984 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Baardwijk JO10-2 | SSC'55 JO10-2 | 123314 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-7 | NEO'25 JO10-1 | 124411 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | SV Reeshof JO10-5 | DESK JO10-3 | 124633 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 12:00 | Sarto JO10-7 | Haarsteeg JO10-3 | 124429 | 0-0 | ||
C | 18-04-2018 18:30 | RWB JO10-4 | Were Di JO10-4 | 124155 | 0-0 | ||
C | 16-04-2018 18:30 | Were Di JO10-4 | Baardwijk JO10-2 | 123758 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | DESK JO10-3 | Were Di JO10-4 | 122896 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | NEO'25 JO10-1 | 123553 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | RWB JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 124558 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:30 | SSC'55 JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-7 | 123622 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 11:00 | Sarto JO10-7 | Baardwijk JO10-2 | 123031 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | Taxandria JO10-4 | SV Reeshof JO10-5 | 124715 | 0-0 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | Taxandria JO10-4 | SSC'55 JO10-2 | 124666 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 11:30 | Were Di JO10-4 | Taxandria JO10-4 | 122733 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-7 | DESK JO10-3 | 124185 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:30 | NEO'25 JO10-1 | SSC'55 JO10-2 | 124173 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Sarto JO10-7 | 124653 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Baardwijk JO10-2 | Haarsteeg JO10-3 | 124286 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 08:45 | SV Reeshof JO10-5 | RWB JO10-4 | 124517 | 0-0 | ||
C | 31-03-2018 10:00 | Sarto JO10-7 | SSC'55 JO10-2 | 123573 | 9-7 | ||
C | 31-03-2018 08:45 | SV Reeshof JO10-5 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 123754 | 3-5 | ||
C | 31-03-2018 09:15 | NEO'25 JO10-1 | DESK JO10-3 | 123127 | 8-0 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | NEO'25 JO10-1 | Baardwijk JO10-2 | 124222 | 1-1 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | SSC'55 JO10-2 | Were Di JO10-4 | 124672 | 4-2 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | SV Reeshof JO10-5 | 122819 | 4-4 | ||
C | 24-03-2018 12:00 | Sarto JO10-7 | Zwaluw VFC JO10-7 | 123265 | 3-4 | ||
C | 24-03-2018 10:15 | Taxandria JO10-4 | RWB JO10-4 | 123543 | 11-2 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | DESK JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 124353 | 6-2 | ||
C | 17-03-2018 09:45 | SV Reeshof JO10-5 | Zwaluw VFC JO10-7 | 122959 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:45 | RWB JO10-4 | Sarto JO10-7 | 123870 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | NEO'25 JO10-1 | 123681 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | DESK JO10-3 | Haarsteeg JO10-3 | 123381 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-7 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 123840 | 11-3 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | NEO'25 JO10-1 | RWB JO10-4 | 122846 | 12-0 | ||
C | 10-03-2018 11:00 | Sarto JO10-7 | Taxandria JO10-4 | 122817 | 1-3 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | SSC'55 JO10-2 | DESK JO10-3 | 124743 | 5-7 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Were Di JO10-4 | 122962 | 6-2 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Baardwijk JO10-2 | SV Reeshof JO10-5 | 124253 | 3-2 | ||
C | 03-03-2018 11:30 | Were Di JO10-4 | SV Reeshof JO10-5 | 123738 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-7 | Were Di JO10-4 | 123429 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 11:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | Nemelaer JO10-2 | 76784 | 3-3 | ||
C | 16-12-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | TGG JO10-1 | 76132 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Nemelaer JO10-2 | 77045 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 10:15 | Taxandria JO10-3 | Emplina JO10-5 | 75487 | 6-3 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Taxandria JO10-4 | 76696 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | Nieuwkuijk JO10-1 | Margriet JO10-5 | 76453 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 09:45 | Emplina JO10-5 | Haarsteeg JO10-3 | 75801 | 7-3 | ||
C | 02-12-2017 09:45 | Taxandria JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-6 | 75443 | 6-3 | ||
C | 02-12-2017 10:15 | TGG JO10-1 | Taxandria JO10-3 | 75475 | 7-4 | ||
C | 02-12-2017 10:15 | Nemelaer JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 76320 | 10-0 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 75645 | 8-1 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | Margriet JO10-5 | TGG JO10-1 | 75733 | 2-5 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | Nieuwkuijk JO10-1 | 76179 | 3-4 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | Taxandria JO10-3 | Nemelaer JO10-2 | 75429 | 2-3 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | TGG JO10-1 | Nieuwkuijk JO10-1 | 75521 | 5-6 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | Nemelaer JO10-2 | Margriet JO10-5 | 76154 | 1-1 | ||
C | 18-11-2017 09:45 | Emplina JO10-5 | Taxandria JO10-4 | 75510 | 1-11 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Taxandria JO10-3 | 76318 | 1-11 | ||
C | 11-11-2017 08:45 | Margriet JO10-5 | Emplina JO10-5 | 76819 | 5-1 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | TGG JO10-1 | 76744 | 1-11 | ||
C | 11-11-2017 10:15 | Taxandria JO10-4 | Nemelaer JO10-2 | 76570 | 1-3 | ||
C | 11-11-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 76510 | 18-5 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | Taxandria JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-6 | 75748 | 5-0 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | Nemelaer JO10-2 | Emplina JO10-5 | 76748 | 4-2 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Nieuwkuijk JO10-1 | 76135 | 0-11 | ||
C | 04-11-2017 08:45 | Margriet JO10-5 | Taxandria JO10-4 | 76514 | 1-3 | ||
C | 28-10-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | Margriet JO10-5 | 77089 | 6-4 | ||
C | 28-10-2017 10:15 | TGG JO10-1 | Nemelaer JO10-2 | 75902 | 1-5 | ||
C | 28-10-2017 09:45 | Emplina JO10-5 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 76198 | 16-1 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | Haarsteeg JO10-3 | 75579 | 17-1 | ||
C | 14-10-2017 08:45 | Margriet JO10-7 | Zwaluw VFC JO10-6 | 75522 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Taxandria JO10-4 | 75847 | 1-16 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | TGG JO10-1 | 77022 | 0-8 | ||
C | 14-10-2017 10:15 | Taxandria JO10-3 | Margriet JO10-5 | 75416 | 3-5 | ||
C | 14-10-2017 09:45 | Emplina JO10-5 | Nieuwkuijk JO10-1 | 75525 | 0-14 | ||
C | 07-10-2017 08:45 | Margriet JO10-5 | Margriet JO10-7 | 76908 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | Haarsteeg JO10-3 | 76167 | 12-2 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | TGG JO10-1 | Emplina JO10-5 | 75711 | 14-0 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | Taxandria JO10-4 | Taxandria JO10-3 | 77066 | 6-4 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | Taxandria JO10-3 | 76290 | 7-4 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Margriet JO10-5 | 75824 | 2-10 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-8 | Margriet JO10-7 | 77115 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 10:15 | Nemelaer JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-6 | 75702 | 5-3 | ||
C | 30-09-2017 10:15 | TGG JO10-1 | Taxandria JO10-4 | 75822 | 5-1 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | Emplina JO10-5 | 77110 | 9-3 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Taxandria JO10-4 | Nieuwkuijk JO10-1 | 76241 | 2-4 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Taxandria JO10-3 | Haarsteeg JO10-3 | 76174 | 11-5 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | Margriet JO10-7 | Nemelaer JO10-2 | 76255 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | Margriet JO10-5 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 75901 | 18-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Taxandria JO10-4 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 93 | 22 | 71 | 0 |
2 | NEO'25 JO10-1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 90 | 14 | 76 | 0 |
3 | Zwaluw VFC JO10-7 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 51 | 23 | 28 | 0 |
4 | Baardwijk JO10-2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 66 | 24 | 42 | 0 |
5 | Sarto JO10-7 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 45 | 37 | 8 | 0 |
6 | RWB JO10-4 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 44 | 60 | -16 | 0 |
7 | DESK JO10-3 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 35 | 66 | -31 | 0 |
8 | Haarsteeg JO10-3 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 42 | 63 | -21 | 0 |
9 | Were Di JO10-4 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 30 | 66 | -36 | 0 |
10 | SV Reeshof JO10-5 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 33 | 51 | -18 | 0 |
11 | SSC'55 JO10-2 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 40 | 77 | -37 | 0 |
12 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 27 | 93 | -66 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwkuijk JO10-1 | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 66 | 18 | 48 | 0 |
2 | Nemelaer JO10-2 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 34 | 13 | 21 | 0 |
3 | TGG JO10-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 56 | 19 | 37 | 0 |
4 | Taxandria JO10-4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 46 | 22 | 24 | 0 |
5 | Margriet JO10-5 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 46 | 21 | 25 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO10-6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 54 | 34 | 20 | 0 |
7 | Taxandria JO10-3 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 50 | 37 | 13 | 0 |
8 | Emplina JO10-5 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 33 | 67 | -34 | 0 |
9 | Haarsteeg JO10-3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 23 | 85 | -62 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 100 | -92 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwkuijk JO10-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 19 | 3 | 16 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO10-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 5 | 4 | 0 |
3 | Haarsteeg JO10-3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 24 | -20 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | Veld 5A2 | KK 1B | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:00 | Veld 3A2 | KK 1B | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|