0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Senioren - Haarsteeg 2
Teamleden
Spelers | |||||||
John Bechtold | |||||||
Bob Boom | |||||||
Jurre Hulsen | |||||||
Nick Kasmo | |||||||
Tom Kivits | |||||||
Gijs Kool | |||||||
Rick van Mil | |||||||
Ralf Nieuwenhuijs | |||||||
Leroy Pennings | |||||||
Roy Roodenburg | |||||||
Erwin Slegers | |||||||
Matte van der Sterren | |||||||
Ralph Tooren | |||||||
Jasper de Vaan | |||||||
Michiel de Vaan | |||||||
Verdyne de Windt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Mark de Bie | Assistent-scheidsrechter | ||||||
John Bechtold | Leider/Trainer | ||||||
Verdyne de Windt | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-05-2018 12:00 | RKSV Heeze 2 | Gestel 2 | 24932 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | BMC 2 | RKDVC 3 | 26285 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 11:30 | ODC 2 | Wilhelmina Boys 2 | 24867 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | OJC ROSMALEN 3 | 25379 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | WODAN 2 | SV Valkenswaard 2 | 26718 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | Rood Wit V 2 | 26334 | 0-0 | ||
C | 03-05-2018 20:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | WODAN 2 | 141972 | 0-0 | ||
C | 01-05-2018 20:00 | RKVVO 3 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 26176 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | SV Valkenswaard 2 | 26347 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | WODAN 2 | OJC ROSMALEN 3 | 26666 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | Emplina 2 | 25325 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | RKSV Heeze 2 | Wilhelmina Boys 2 | 25180 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | BMC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 25109 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | Gestel 2 | RKDVC 3 | 25427 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | ODC 2 | 25053 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | RKVVO 3 | 26004 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | OJC ROSMALEN 3 | 25745 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | WODAN 2 | Wilhelmina Boys 2 | 26423 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 11:30 | RKSV Heeze 2 | Emplina 2 | 26214 | 0-0 | ||
C | 19-04-2018 20:00 | Emplina 2 | RKVVO 3 | 25081 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 12:30 | RKDVC 3 | OJC ROSMALEN 3 | 24942 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 11:30 | ODC 2 | SV Valkenswaard 2 | 26845 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 11:30 | RKVVO 3 | Wilhelmina Boys 2 | 26009 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | BMC 2 | RKSV Heeze 2 | 25331 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Rood Wit V 2 | 25143 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | Emplina 2 | Gestel 2 | 26444 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | WODAN 2 | 24852 | 0-0 | ||
C | 12-04-2018 20:00 | SV Valkenswaard 2 | Rood Wit V 2 | 25568 | 0-0 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Gestel 2 | 25635 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | Gestel 2 | ODC 2 | 26839 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | BMC 2 | 26833 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Haarsteeg 2 | 25965 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 12:30 | RKDVC 3 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 26301 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 11:30 | RKSV Heeze 2 | WODAN 2 | 24750 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Emplina 2 | 25144 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | RKVVO 3 | 24886 | 0-0 | ||
C | 05-04-2018 19:15 | Emplina 2 | OJC ROSMALEN 3 | 139698 | 2-0 | ||
C | 01-04-2018 12:00 | WODAN 2 | RKVVO 3 | 26258 | 0-1 | ||
C | 01-04-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | Gestel 2 | 25693 | 6-2 | ||
C | 01-04-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | OJC ROSMALEN 3 | 25391 | 4-2 | ||
C | 01-04-2018 11:30 | RKSV Heeze 2 | RKDVC 3 | 24756 | 2-1 | ||
C | 31-03-2018 16:00 | ODC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 26550 | 3-1 | ||
C | 31-03-2018 18:00 | SV Valkenswaard 2 | Wilhelmina Boys 2 | 26513 | 1-4 | ||
C | 29-03-2018 20:30 | BMC 2 | Emplina 2 | 25788 | 1-1 | ||
C | 25-03-2018 11:30 | RKVVO 3 | Haarsteeg 2 | 24802 | 2-0 | ||
C | 25-03-2018 12:30 | RKDVC 3 | SV Valkenswaard 2 | 26074 | 1-2 | ||
C | 25-03-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | RKSV Heeze 2 | 26467 | 2-3 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | WODAN 2 | 24764 | 3-0 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Gestel 2 | BMC 2 | 25658 | 1-3 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | Emplina 2 | ODC 2 | 26384 | 2-2 | ||
C | 25-03-2018 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Rood Wit V 2 | 24809 | 5-2 | ||
C | 18-03-2018 12:00 | BMC 2 | RKVVO 3 | 26583 | 0-2 | ||
C | 18-03-2018 11:30 | ODC 2 | RKDVC 3 | 25218 | 0-1 | ||
C | 11-03-2018 12:30 | RKDVC 3 | WODAN 2 | 25267 | 2-0 | ||
C | 11-03-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | BMC 2 | 26232 | 2-2 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | Gestel 2 | SV Valkenswaard 2 | 26181 | 1-4 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | RKSV Heeze 2 | 26679 | 0-1 | ||
C | 11-03-2018 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Haarsteeg 2 | 26533 | 1-0 | ||
C | 11-03-2018 11:30 | RKVVO 3 | ODC 2 | 26177 | 0-4 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | Emplina 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 24943 | 1-3 | ||
C | 25-02-2018 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | BMC 2 | 26775 | 1-1 | ||
C | 25-02-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | RKSV Heeze 2 | 24856 | 3-3 | ||
C | 25-02-2018 12:00 | Gestel 2 | Haarsteeg 2 | 25535 | 1-1 | ||
C | 25-02-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | WODAN 2 | 25707 | 1-3 | ||
C | 25-02-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | ODC 2 | 25481 | 4-1 | ||
C | 25-02-2018 12:30 | RKDVC 3 | Emplina 2 | 26005 | 5-1 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | BMC 2 | 26842 | 4-0 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | WODAN 2 | ODC 2 | 24767 | 1-3 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | RKVVO 3 | 25730 | 0-3 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Emplina 2 | 26722 | 2-3 | ||
C | 18-02-2018 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | RKDVC 3 | 25584 | 3-1 | ||
C | 18-02-2018 11:30 | RKSV Heeze 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 25465 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | Gestel 2 | OJC ROSMALEN 3 | 26563 | 1-3 | ||
C | 04-02-2018 11:30 | RKVVO 3 | RKDVC 3 | 26694 | 4-1 | ||
C | 04-02-2018 11:30 | ODC 2 | Rood Wit V 2 | 25754 | 6-1 | ||
C | 04-02-2018 12:00 | WODAN 2 | Gestel 2 | 25188 | 4-2 | ||
C | 04-02-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Wilhelmina Boys 2 | 26493 | 4-1 | ||
C | 04-02-2018 11:00 | Emplina 2 | OJC ROSMALEN 3 | 26742 | 1-0 | ||
C | 04-02-2018 12:00 | BMC 2 | SV Valkenswaard 2 | 25477 | 1-0 | ||
C | 04-02-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | RKSV Heeze 2 | 24786 | 3-4 | ||
C | 28-01-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 25365 | 0-2 | ||
C | 28-01-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | ODC 2 | 25902 | 0-2 | ||
C | 28-01-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | RKDVC 3 | 26603 | 2-0 | ||
C | 28-01-2018 11:30 | RKSV Heeze 2 | BMC 2 | 26637 | 4-2 | ||
C | 28-01-2018 12:00 | Gestel 2 | Emplina 2 | 26195 | 1-3 | ||
C | 28-01-2018 12:00 | WODAN 2 | Haarsteeg 2 | 25417 | 1-3 | ||
C | 28-01-2018 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | RKVVO 3 | 26254 | 2-5 | ||
C | 17-12-2017 11:30 | RKVVO 3 | Gestel 2 | 26836 | 6-1 | ||
C | 17-12-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Wilhelmina Boys 2 | 26037 | 4-2 | ||
C | 17-12-2017 12:30 | RKDVC 3 | Haarsteeg 2 | 26784 | 1-2 | ||
C | 17-12-2017 11:30 | BMC 2 | WODAN 2 | 25861 | 4-0 | ||
C | 17-12-2017 11:00 | Emplina 2 | Rood Wit V 2 | 25594 | 2-2 | ||
C | 17-12-2017 11:30 | ODC 2 | RKSV Heeze 2 | 25996 | 4-4 | ||
C | 03-12-2017 11:30 | ODC 2 | Haarsteeg 2 | 25944 | 2-5 | ||
C | 03-12-2017 11:30 | RKVVO 3 | SV Valkenswaard 2 | 26552 | 1-2 | ||
C | 03-12-2017 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | WODAN 2 | 24766 | 1-1 | ||
C | 03-12-2017 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | BMC 2 | 25611 | 6-3 | ||
C | 03-12-2017 12:30 | RKDVC 3 | Gestel 2 | 25293 | 1-3 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Emplina 2 | RKSV Heeze 2 | 25436 | 2-6 | ||
C | 03-12-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Rood Wit V 2 | 26822 | 6-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina Boys 2 | 26 | 16 | 5 | 5 | 53 | 67 | 40 | 27 | 0 |
2 | RKVVO 3 | 26 | 16 | 2 | 8 | 50 | 66 | 44 | 22 | 0 |
3 | RKSV Heeze 2 | 26 | 15 | 4 | 7 | 49 | 68 | 44 | 24 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 26 | 15 | 3 | 8 | 48 | 66 | 48 | 18 | 0 |
5 | ODC 2 | 26 | 14 | 5 | 7 | 47 | 64 | 40 | 24 | 0 |
6 | Haarsteeg 2 | 26 | 14 | 2 | 10 | 44 | 59 | 43 | 16 | 0 |
7 | OJC ROSMALEN 3 | 26 | 12 | 3 | 11 | 39 | 53 | 44 | 9 | 0 |
8 | Emplina 2 | 26 | 12 | 6 | 8 | 39 | 62 | 55 | 7 | 3 |
9 | BMC 2 | 26 | 10 | 7 | 9 | 37 | 57 | 51 | 6 | 0 |
10 | SV Valkenswaard 2 | 26 | 9 | 3 | 14 | 30 | 42 | 59 | -17 | 0 |
11 | RKDVC 3 | 26 | 9 | 0 | 17 | 27 | 33 | 54 | -21 | 0 |
12 | Rood Wit V 2 | 26 | 6 | 5 | 15 | 23 | 42 | 65 | -23 | 0 |
13 | WODAN 2 | 26 | 7 | 1 | 18 | 22 | 40 | 70 | -30 | 0 |
14 | Gestel 2 | 26 | 3 | 2 | 21 | 8 | 37 | 99 | -62 | 3 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 |
2 | Haarsteeg 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 8 | 7 | 1 | 0 |
3 | TGG 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 |
4 | Vlijmense Boys 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 9 | -5 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Veld 2B1/2B2 | KK 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Veld 2B1/2B2 | KK 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|