254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg MO11-1

Teamleden

Spelers
Lois Bruurmijn        
Sarah Claassen        
Laura van Falier        
Kyana Henskens        
Malin Hoekstra        
Kaylinn Kuijs        
Lisa Pijnenburg        
Linde Schreuder        
Ike Vermeulen        
 
Overige teamleden
Rick Schreuder Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-05-2018 08:45 Wilhelmina MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-2 138266 0-0
C 05-05-2018 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 Maliskamp MO11-1 138466 0-0
C 05-05-2018 09:00 Haarsteeg MO11-1 Nieuw Woensel MO11-2 138094 0-0
C 05-05-2018 10:00 DSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-4 138548 0-0
C 28-04-2018 09:00 Nieuw Woensel MO11-2 Wilhelmina MO11-1 138173 0-0
C 28-04-2018 09:45 Emplina MO11-2 Haarsteeg MO11-1 138027 0-0
C 28-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-4 Sint Michielsgestel MO11-2 138443 0-0
C 21-04-2018 08:30 Emplina MO11-2 DSC MO11-1 138279 0-0
C 21-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-2 SV BLC MO11-1 138277 0-0
C 21-04-2018 08:45 Wilhelmina MO11-1 FC Engelen MO11-1 138499 0-0
C 21-04-2018 09:00 Nieuw Woensel MO11-2 Sint Michielsgestel MO11-2 138564 0-0
C 21-04-2018 09:00 Haarsteeg MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 138377 0-0
C 21-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-4 Maliskamp MO11-1 138206 0-0
C 17-04-2018 18:30 SV BLC MO11-1 DSC MO11-1 138041 0-0
C 16-04-2018 18:30 Wilhelmina MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-4 138502 0-0
C 14-04-2018 08:45 Wilhelmina MO11-1 Haarsteeg MO11-1 138156 0-0
C 14-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-4 Nieuw Woensel MO11-2 138078 0-0
C 14-04-2018 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 OJC ROSMALEN MO11-2 138018 0-0
C 14-04-2018 10:00 DSC MO11-1 FC Engelen MO11-1 138511 0-0
C 14-04-2018 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Emplina MO11-2 138414 0-0
C 14-04-2018 11:30 Maliskamp MO11-1 SV BLC MO11-1 138459 0-0
C 11-04-2018 18:30 DSC MO11-1 Maliskamp MO11-1 138128 0-0
C 07-04-2018 09:45 SV BLC MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 138148 0-0
C 07-04-2018 08:30 Emplina MO11-2 Wilhelmina MO11-1 138144 0-0
C 07-04-2018 09:15 Nieuw Woensel MO11-2 Maliskamp MO11-1 138031 0-0
C 07-04-2018 09:00 Haarsteeg MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-4 138270 0-0
C 07-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-2 DSC MO11-1 138095 0-0
C 07-04-2018 08:30 FC Engelen MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 138432 0-0
C 31-03-2018 11:30 Maliskamp MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 138524 19-1
C 31-03-2018 10:00 DSC MO11-1 Haarsteeg MO11-1 138268 6-1
C 31-03-2018 08:30 FC Engelen MO11-1 Emplina MO11-2 138040 6-2
C 24-03-2018 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Wilhelmina MO11-1 138229 0-22
C 24-03-2018 11:30 Maliskamp MO11-1 Emplina MO11-2 138008 8-4
C 24-03-2018 09:45 SV BLC MO11-1 Nieuw Woensel MO11-2 138283 12-0
C 24-03-2018 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 FC Engelen MO11-1 138576 4-0
C 24-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-4 OJC ROSMALEN MO11-2 138037 1-3
C 17-03-2018 09:00 Zwaluw VFC MO11-2 Sint Michielsgestel MO11-2 138388 0-0
C 17-03-2018 08:30 FC Engelen MO11-1 Nieuw Woensel MO11-2 138389 0-0
C 17-03-2018 09:00 Haarsteeg MO11-1 SV BLC MO11-1 138298 0-0
C 17-03-2018 08:30 Emplina MO11-2 OJC ROSMALEN MO11-2 138428 0-0
C 10-03-2018 11:00 Nieuw Woensel MO11-2 Emplina MO11-2 138050 0-20
C 10-03-2018 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 DSC MO11-1 138500 1-3
C 10-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-2 Haarsteeg MO11-1 138015 2-2
C 10-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-4 Zwaluw VFC MO11-2 138278 0-0
C 10-03-2018 11:30 Maliskamp MO11-1 FC Engelen MO11-1 137972 1-1
C 10-03-2018 09:45 SV BLC MO11-1 Wilhelmina MO11-1 138378 0-13
C 03-03-2018 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 SV BLC MO11-1 138001 0-0
C 24-02-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-2 FC Engelen MO11-1 138248 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Haarsteeg MO11-1 92746 5-3
C 16-12-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 FC Engelen MO11-1 92745 0-0
C 16-12-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Wilhelmina MO11-1 92729 3-0
C 16-12-2017 10:15 Sint Michielsgestel MO11-2 Emplina MO11-2 92725 3-2
C 09-12-2017 08:30 Theole MO11-1 Wilhelmina MO11-1 92748 0-0
C 09-12-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 92747 0-0
C 09-12-2017 10:00 Boxtel MO11-1 Emplina MO11-2 92744 0-0
C 09-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 SV BLC MO11-1 92743 0-0
C 02-12-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 92455 1-7
C 02-12-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Boxtel MO11-1 92742 1-1
C 02-12-2017 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 Maliskamp MO11-1 92456 5-2
C 02-12-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 92739 13-0
C 02-12-2017 09:45 Emplina MO11-2 BVV/Timmermans Infra MO11-1 92741 0-7
C 02-12-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 Theole MO11-1 92740 0-8
C 25-11-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Maliskamp MO11-1 92736 10-0
C 25-11-2017 08:30 Theole MO11-1 FC Engelen MO11-1 92458 14-0
C 25-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Wilhelmina MO11-1 92735 2-1
C 25-11-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 SV BLC MO11-1 92737 3-0
C 25-11-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Emplina MO11-2 92453 0-9
C 25-11-2017 10:00 Boxtel MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 92738 8-1
C 18-11-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Theole MO11-1 92732 0-8
C 18-11-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 FC Engelen MO11-1 92733 5-1
C 18-11-2017 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 OJC ROSMALEN MO11-3 87525 1-5
C 18-11-2017 08:30 Emplina MO11-2 Haarsteeg MO11-1 87902 0-3
C 18-11-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 BVV/Timmermans Infra MO11-1 92734 0-18
C 18-11-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Boxtel MO11-1 92731 1-2
C 11-11-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 SV BLC MO11-1 92727 2-1
C 11-11-2017 08:30 Theole MO11-1 Maliskamp MO11-1 87780 11-0
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Emplina MO11-2 88012 6-1
C 11-11-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 92730 4-1
C 11-11-2017 10:00 Boxtel MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 92728 15-0
C 04-11-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Wilhelmina MO11-1 87583 0-14
C 04-11-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 SV BLC MO11-1 88031 24-0
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Haarsteeg MO11-1 87604 2-2
C 04-11-2017 10:00 Boxtel MO11-1 Theole MO11-1 87530 0-3
C 04-11-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 FC Engelen MO11-1 92726 4-1
C 28-10-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Boxtel MO11-1 92722 0-9
C 28-10-2017 09:45 Emplina MO11-2 Maliskamp MO11-1 92721 1-2
C 28-10-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 92723 6-0
C 28-10-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 92724 6-4
C 28-10-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 87563 1-5
C 28-10-2017 08:30 Theole MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 87916 13-1
C 14-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Haarsteeg MO11-1 87539 0-0
C 14-10-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-2 SV BLC MO11-1 88057 0-0
C 14-10-2017 10:00 Boxtel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 87752 5-0
C 14-10-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Theole MO11-1 87965 0-21
C 14-10-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Wilhelmina MO11-1 87750 0-0
C 14-10-2017 09:45 Emplina MO11-2 FC Engelen MO11-1 87817 0-0
C 14-10-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Wilhelmina MO11-1 92717 2-6
C 14-10-2017 08:30 Emplina MO11-2 FC Engelen MO11-1 92720 0-1
C 14-10-2017 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 SV BLC MO11-1 92719 7-1
C 14-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Haarsteeg MO11-1 92718 8-0
C 07-10-2017 08:30 Theole MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 92716 3-0
C 07-10-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Maliskamp MO11-1 87945 0-0
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Emplina MO11-2 87640 0-0
C 07-10-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Maliskamp MO11-1 92715 0-10
C 07-10-2017 08:30 Theole MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 88054 0-0
C 07-10-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 Boxtel MO11-1 87998 1-3
C 07-10-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 87785 1-3
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Emplina MO11-2 92714 3-1
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Zwaluw VFC MO11-2 88071 17-0
C 30-09-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 87987 18-0
C 30-09-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-2 Theole MO11-1 87546 0-0
C 30-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 87648 0-0
C 30-09-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Haarsteeg MO11-1 87687 3-5
C 30-09-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 Boxtel MO11-1 87647 0-0
C 30-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 92710 8-2
C 30-09-2017 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 Theole MO11-1 92711 0-11
C 30-09-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 Boxtel MO11-1 92713 0-7
C 30-09-2017 09:45 Emplina MO11-2 SV BLC MO11-1 92712 10-0
C 30-09-2017 09:45 Emplina MO11-2 SV BLC MO11-1 87520 0-0
C 23-09-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Wilhelmina MO11-1 87851 0-7
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Maliskamp MO11-1 87541 0-0
C 23-09-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 FC Engelen MO11-1 87881 0-0
C 23-09-2017 08:30 Theole MO11-1 Emplina MO11-2 87996 0-0
C 23-09-2017 10:00 Boxtel MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 88015 0-0
C 23-09-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 FC Engelen MO11-1 92705 2-2
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 St Mich.Gestel MO11-2 92707 0-19
C 23-09-2017 10:00 Boxtel MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 92706 3-6
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Maliskamp MO11-1 92709 3-5
C 23-09-2017 08:30 Theole MO11-1 Emplina MO11-2 92708 20-0
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 St Mich.Gestel MO11-2 87710 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSC MO11-1 11 10 1 0 31 90 6 84 0
2 Sint Michielsgestel MO11-2 11 10 0 1 30 82 8 74 0
3 Wilhelmina MO11-1 11 8 1 2 25 85 19 66 0
4 FC Engelen MO11-1 11 7 2 2 23 57 13 44 0
5 Haarsteeg MO11-1 11 6 1 4 19 72 30 42 0
6 Maliskamp MO11-1 11 5 2 4 17 70 37 33 0
7 Emplina MO11-2 11 5 1 5 16 62 27 35 0
8 SV BLC MO11-1 11 3 2 6 11 29 32 -3 0
9 OJC ROSMALEN MO11-2 11 3 1 7 10 19 39 -20 0
10 Zwaluw VFC MO11-2 11 1 2 8 5 5 128 -123 0
11 OJC ROSMALEN MO11-4 11 1 1 9 4 8 103 -95 0
12 Nieuw Woensel MO11-2 11 0 0 11 0 6 143 -137 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sint Michielsgestel MO11-1 3 3 0 0 9 15 7 8 0
2 RKDVC MO11-1 3 1 1 1 4 10 8 2 0
3 Haarsteeg MO11-1 3 1 1 1 4 10 12 -2 0
4 Zwaluw VFC MO11-1 3 0 0 3 0 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Theole MO11-1 10 10 0 0 30 112 1 111 0
2 BVV/Timmermans Infra MO11-1 10 9 0 1 27 89 9 80 0
3 Boxtel MO11-1 10 7 1 2 22 53 13 40 0
4 Wilhelmina MO11-1 10 6 1 3 19 46 19 27 0
5 Maliskamp MO11-1 11 6 0 5 18 49 42 7 0
6 Haarsteeg MO11-1 11 5 2 4 17 29 32 -3 0
7 OJC ROSMALEN MO11-3 10 5 1 4 16 45 37 8 0
8 Sint Michielsgestel MO11-2 10 5 0 5 15 44 40 4 0
9 FC Engelen MO11-1 10 2 1 7 7 10 48 -38 0
10 Emplina MO11-2 10 2 0 8 6 24 45 -21 0
11 SV BLC MO11-1 10 1 0 9 3 15 80 -65 0
12 Zwaluw VFC MO11-2 10 0 0 10 0 0 150 -150 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 Veld 4A2 Team training Haarsteeg MO11-1
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 Veld 4A2 Team training Haarsteeg MO11-1
di 22-08-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 29-08-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 05-09-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 12-09-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 19-09-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 26-09-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 03-10-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 10-10-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 17-10-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 24-10-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 31-10-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 07-11-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 14-11-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 21-11-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 28-11-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 05-12-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 12-12-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 19-12-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 26-12-17 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 02-01-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 09-01-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 16-01-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 23-01-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 30-01-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 06-02-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 13-02-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 20-02-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 27-02-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 06-03-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 13-03-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 20-03-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 27-03-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 03-04-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 10-04-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 17-04-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 24-04-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 01-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 08-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 15-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 22-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 29-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 05-06-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 12-06-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 19-06-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
di 26-06-18 18:00 - 19:00 Veld 4B1 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
donderdag 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 02-08-17 18:00 - 19:00 Veld 2A2 Team training Haarsteeg MO11-1
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 Veld 2A2 Team training Haarsteeg MO11-1
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 Veld 2A2 Team training Haarsteeg MO11-1
do 24-08-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 31-08-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 07-09-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 14-09-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 21-09-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 28-09-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 05-10-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 12-10-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 19-10-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 26-10-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 02-11-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 09-11-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 16-11-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 23-11-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 30-11-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 07-12-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 14-12-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 21-12-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 28-12-17 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 04-01-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 11-01-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 18-01-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 25-01-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 01-02-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 08-02-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 15-02-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 22-02-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 01-03-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 08-03-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 15-03-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 22-03-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 29-03-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 05-04-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 12-04-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 19-04-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 26-04-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 03-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 10-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 17-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 24-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 31-05-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 07-06-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 14-06-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 21-06-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1
do 28-06-18 18:00 - 19:00 Veld 4C1, Veld 4C2 KK 9 Team training Haarsteeg MO11-1

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven