0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO13-4

Teamleden

Spelers
Stijn van Dulken Keeper      
Job van der Aa        
Hasan Araj        
Niels van Beurden        
Miguel Duijzer        
Chadi den Dulk        
Milan Koppers        
Joost Lansdaal        
Obri Prijs        
Matthijs van Rijckevorsel        
Luca Stap        
Mikolaj Szczuko        
Daan van Vugt        
Jordy Wetser        
Tommy de Wit        
Tom Zwijgers        
 
Overige teamleden
Ronny Zwijgers Leider/Trainer
Frans van Rijckevorsel Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2018 11:30 DSC JO13-3 RKDVC JO13-5
C 28-04-2018 11:30 Haarsteeg JO13-4 Jan van Arckel JO13-2
C 05-05-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-3 Haarsteeg JO13-4
C 05-05-2018 11:15 RKDVC JO13-4 DSC JO13-3
C 05-05-2018 11:15 RKDVC JO13-5 BMC JO13-3
C 05-05-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 OSC'45 JO13-2
C 05-05-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-2 Wilhelmina JO13-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 21-04-2018 11:30 Haarsteeg JO13-4 Den Dungen JO13-2 Oort, Ricardo van… (+1) 114741 2 - 3
C 14-04-2018 11:15 RKDVC JO13-5 Haarsteeg JO13-4 Wiel, Thijs van de 115903 0 - 4
C 11-04-2018 18:30 Haarsteeg JO13-4 Zwaluw VFC JO13-6 Cakir, Bayram 115038 4 - 5
C 24-03-2018 13:00 DSC JO13-3 Haarsteeg JO13-4 Osch, M. (Mark) van 112766 2 - 5
C 10-03-2018 11:30 Wilhelmina JO13-4 Haarsteeg JO13-4 Wijnen, Herman 111877 0 - 4
C 09-12-2017 11:15 RKDVC JO13-5 Haarsteeg JO13-4 Heesbeen, Bram van 66523 -
C 02-12-2017 11:30 Haarsteeg JO13-4 Taxandria JO13-3 Wetser, Rudy… (+1) 64884 0 - 8
C 25-11-2017 10:15 Nemelaer JO13-2 Haarsteeg JO13-4 Logt, Johan van de 65464 5 - 2
C 18-11-2017 11:30 Haarsteeg JO13-4 Audacia JO13-2 Bijnen, Jesse van… (+1) 99423 0 - 4
C 11-11-2017 09:30 WSC JO13-4 Haarsteeg JO13-4 Brand, Mathijs 66470 8 - 0
C 04-11-2017 11:30 SVSSS JO13-3 Haarsteeg JO13-4 Toorians, Adryo 65905 4 - 1
C 28-10-2017 11:30 Haarsteeg JO13-4 Wilhelmina JO13-5 Derriks, Ton 68542 2 - 5
C 14-10-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO13-10 Haarsteeg JO13-4 Wintjes, Mees 65075 3 - 0
C 07-10-2017 11:30 Haarsteeg JO13-4 Wilhelmina JO13-4 Oort, Ricardo van 95810 3 - 3
C 30-09-2017 11:30 Haarsteeg JO13-4 Zwaluw VFC JO13-6 Oort, R.K.J.P. (Ricardo) van 65814 1 - 7
C 23-09-2017 11:15 Den Dungen JO13-2 Haarsteeg JO13-4 66297 9 - 3
B 16-09-2017 11:15 RKDVC JO13-6 Haarsteeg JO13-4 10025 1 - 5
B 09-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO13-2 Haarsteeg JO13-4 9725 7 - 3
B 02-09-2017 11:30 Haarsteeg JO13-4 Zwaluw VFC JO13-7 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 9373 5 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-04-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-2 RKDVC JO13-5 114529 0-0
C 21-04-2018 11:30 Wilhelmina JO13-4 RKDVC JO13-4 114881 0-0
C 21-04-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 BVV/Timmermans Infra JO13-3 115177 0-0
C 21-04-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO13-9 DSC JO13-3 111993 0-0
C 21-04-2018 11:30 OSC'45 JO13-2 BMC JO13-3 112692 0-0
C 21-04-2018 11:30 Haarsteeg JO13-4 Den Dungen JO13-2 114741 0-0
C 18-04-2018 19:00 DSC JO13-3 Zwaluw VFC JO13-6 115833 0-0
C 14-04-2018 11:15 RKDVC JO13-4 OSC'45 JO13-2 112545 0-0
C 14-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-9 Wilhelmina JO13-4 114653 0-0
C 14-04-2018 11:15 Den Dungen JO13-2 BVV/Timmermans Infra JO13-3 115994 0-0
C 14-04-2018 13:00 DSC JO13-3 BMC JO13-3 115475 0-0
C 14-04-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 Jan van Arckel JO13-2 115864 0-0
C 14-04-2018 11:15 RKDVC JO13-5 Haarsteeg JO13-4 115903 0-0
C 11-04-2018 18:30 Haarsteeg JO13-4 Zwaluw VFC JO13-6 115038 0-0
C 07-04-2018 11:30 Wilhelmina JO13-4 DSC JO13-3 115444 0-0
C 07-04-2018 11:00 BMC JO13-3 RKDVC JO13-4 115559 0-0
C 07-04-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-9 112966 0-0
C 07-04-2018 11:30 OSC'45 JO13-2 Den Dungen JO13-2 115574 0-0
C 07-04-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-3 RKDVC JO13-5 114064 0-0
C 05-04-2018 19:00 BMC JO13-3 Den Dungen JO13-2 115235 3-3
C 31-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-9 RKDVC JO13-4 115496 1-9
C 31-03-2018 11:30 OSC'45 JO13-2 BVV/Timmermans Infra JO13-3 115044 7-1
C 24-03-2018 13:00 DSC JO13-3 Haarsteeg JO13-4 112766 2-5
C 24-03-2018 11:15 RKDVC JO13-4 BVV/Timmermans Infra JO13-3 113725 0-4
C 24-03-2018 11:15 BMC JO13-3 Wilhelmina JO13-4 114418 8-2
C 24-03-2018 11:15 Den Dungen JO13-2 Jan van Arckel JO13-2 113113 2-3
C 24-03-2018 11:15 RKDVC JO13-5 Zwaluw VFC JO13-6 112973 0-6
C 24-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-9 OSC'45 JO13-2 112642 3-0
C 17-03-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-3 Wilhelmina JO13-4 115167 0-0
C 17-03-2018 11:15 RKDVC JO13-5 RKDVC JO13-4 113768 0-0
C 17-03-2018 11:15 Den Dungen JO13-2 DSC JO13-3 113189 0-0
C 17-03-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 OJC ROSMALEN JO13-9 113050 0-0
C 17-03-2018 11:30 Jan van Arckel JO13-2 BMC JO13-3 115368 0-0
C 17-03-2018 11:30 Haarsteeg JO13-4 OSC'45 JO13-2 114412 0-0
C 10-03-2018 11:30 DSC JO13-3 BVV/Timmermans Infra JO13-3 114692 2-8
C 10-03-2018 11:15 BMC JO13-3 Zwaluw VFC JO13-6 113610 1-7
C 10-03-2018 11:15 RKDVC JO13-4 Den Dungen JO13-2 115495 3-0
C 10-03-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO13-9 RKDVC JO13-5 113838 3-0
C 10-03-2018 11:30 OSC'45 JO13-2 Jan van Arckel JO13-2 112210 1-1
C 10-03-2018 11:30 Wilhelmina JO13-4 Haarsteeg JO13-4 111877 0-4
C 03-03-2018 11:15 Den Dungen JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-9 113384 0-0
C 24-02-2018 11:30 Wilhelmina JO13-4 Zwaluw VFC JO13-6 113583 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 11:15 RKDVC JO13-5 Wilhelmina JO13-4 95808 6-0
C 16-12-2017 10:15 Audacia JO13-2 Taxandria JO13-3 99417 2-3
C 16-12-2017 11:15 Den Dungen JO13-2 SVSSS JO13-3 64749 0-2
C 16-12-2017 10:30 WSC JO13-4 Wilhelmina JO13-5 66305 8-0
C 09-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-10 Zwaluw VFC JO13-6 68189 0-0
C 09-12-2017 10:15 Nemelaer JO13-2 Den Dungen JO13-2 68320 0-0
C 09-12-2017 10:30 Taxandria JO13-3 Wilhelmina JO13-4 95818 0-0
C 09-12-2017 11:15 RKDVC JO13-5 Haarsteeg JO13-4 66523 0-0
C 09-12-2017 11:30 SVSSS JO13-3 Audacia JO13-2 99426 0-7
C 02-12-2017 10:15 Audacia JO13-2 Nemelaer JO13-2 99425 4-0
C 02-12-2017 11:30 Haarsteeg JO13-4 Taxandria JO13-3 64884 0-8
C 02-12-2017 11:30 Wilhelmina JO13-4 WSC JO13-4 95817 0-14
C 02-12-2017 11:30 Wilhelmina JO13-5 OJC ROSMALEN JO13-10 67012 3-2
C 02-12-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 RKDVC JO13-5 65812 5-2
C 25-11-2017 11:30 SVSSS JO13-3 Wilhelmina JO13-4 95816 2-1
C 25-11-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 Den Dungen JO13-2 67717 8-0
C 25-11-2017 11:15 RKDVC JO13-5 Audacia JO13-2 99424 3-1
C 25-11-2017 09:45 WSC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-10 65617 14-0
C 25-11-2017 10:15 Nemelaer JO13-2 Haarsteeg JO13-4 65464 5-2
C 25-11-2017 09:00 Taxandria JO13-3 Wilhelmina JO13-5 65684 10-2
C 18-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-10 Taxandria JO13-3 68332 3-3
C 18-11-2017 11:15 Den Dungen JO13-2 RKDVC JO13-5 66520 1-5
C 18-11-2017 11:30 Wilhelmina JO13-4 Zwaluw VFC JO13-6 95815 1-9
C 18-11-2017 11:30 SVSSS JO13-3 WSC JO13-4 66511 0-4
C 18-11-2017 11:30 Wilhelmina JO13-5 Nemelaer JO13-2 68321 3-7
C 18-11-2017 11:30 Haarsteeg JO13-4 Audacia JO13-2 99423 0-4
C 11-11-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 Wilhelmina JO13-5 68280 1-1
C 11-11-2017 11:15 RKDVC JO13-5 OJC ROSMALEN JO13-10 65051 4-1
C 11-11-2017 10:15 Audacia JO13-2 Den Dungen JO13-2 99422 5-0
C 11-11-2017 10:15 Nemelaer JO13-2 Wilhelmina JO13-4 95814 3-1
C 11-11-2017 09:00 Taxandria JO13-3 SVSSS JO13-3 65489 6-1
C 11-11-2017 09:30 WSC JO13-4 Haarsteeg JO13-4 66470 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO13-6 5 5 0 0 15 39 6 33 0
2 OSC'45 JO13-2 6 4 1 1 13 22 11 11 0
3 OJC ROSMALEN JO13-9 6 4 1 1 13 18 16 2 0
4 BVV/Timmermans Infra JO13-3 5 4 0 1 12 21 10 11 0
5 RKDVC JO13-4 6 4 0 2 12 25 9 16 0
6 Haarsteeg JO13-4 5 3 0 2 9 19 10 9 0
7 Jan van Arckel JO13-2 4 1 2 1 5 7 12 -5 0
8 BMC JO13-3 6 1 1 4 4 17 26 -9 0
9 Den Dungen JO13-2 6 1 1 4 4 9 23 -14 0
10 Wilhelmina JO13-4 5 1 0 4 3 6 23 -17 0
11 DSC JO13-3 6 1 0 5 3 15 38 -23 0
12 RKDVC JO13-5 4 0 0 4 0 1 15 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-4 11 11 0 0 33 79 3 76 0
2 Zwaluw VFC JO13-6 10 7 1 2 22 48 15 33 0
3 Taxandria JO13-3 10 7 1 2 22 44 25 19 0
4 Nemelaer JO13-2 10 6 0 4 18 28 26 2 0
5 Wilhelmina JO13-5 10 5 1 4 16 26 38 -12 0
6 Audacia JO13-2 9 5 0 4 15 25 14 11 0
7 RKDVC JO13-5 10 5 0 5 15 26 25 1 0
8 SVSSS JO13-3 11 5 0 6 15 17 31 -14 0
9 OJC ROSMALEN JO13-10 10 3 1 6 10 20 34 -14 0
10 Den Dungen JO13-2 10 3 0 7 9 20 37 -17 0
11 Wilhelmina JO13-4 9 0 1 8 1 9 50 -41 0
12 Haarsteeg JO13-4 10 0 1 9 1 12 56 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO13-2 3 3 0 0 9 16 7 9 0
2 Haarsteeg JO13-4 3 2 0 1 6 13 10 3 0
3 Zwaluw VFC JO13-7 3 1 0 2 3 12 15 -3 0
4 RKDVC JO13-6 3 0 0 3 0 7 16 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 2A1/2A2 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 14-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 2A1/2A2 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 21-08-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 28-08-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 04-09-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 11-09-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 18-09-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 25-09-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 02-10-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 09-10-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 16-10-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 23-10-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 30-10-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 06-11-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 13-11-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 20-11-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 27-11-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 04-12-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 11-12-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 18-12-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 25-12-17 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 01-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 08-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 15-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 22-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 29-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 05-02-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 12-02-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 19-02-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 26-02-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 05-03-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 12-03-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 19-03-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 26-03-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 02-04-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 09-04-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 16-04-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 23-04-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 30-04-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 07-05-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 14-05-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 21-05-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 28-05-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 04-06-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 11-06-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 18-06-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
ma 25-06-18 19:00 - 20:00 Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
woensdag 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 02-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 4A1/4A2 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 09-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 4A1/4A2 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 16-08-17 18:00 - 19:00 Bijveld 4A1/4A2 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 23-08-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 30-08-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 06-09-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 13-09-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 20-09-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 27-09-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 04-10-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 11-10-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 18-10-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 25-10-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 01-11-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 08-11-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 15-11-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 22-11-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 29-11-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 06-12-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 13-12-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 20-12-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 27-12-17 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 03-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 10-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 17-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 24-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 31-01-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 07-02-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 14-02-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 21-02-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 28-02-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 07-03-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 14-03-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 21-03-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 28-03-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 04-04-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 11-04-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 18-04-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 25-04-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 02-05-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 09-05-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 16-05-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 23-05-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 30-05-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 06-06-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 13-06-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 20-06-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4
wo 27-06-18 19:00 - 20:00 Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Team training Haarsteeg JO13-4

Berichten



Terug naar boven