B-Junioren, 2e klasse B27
Junioren - Haarsteeg B2
Teamleden
Spelers | |||||||
Wouter Dalmaijer | |||||||
Sander van der Loo | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Paul van de Ven | Assistent-scheidsrechter | ||||||
Steven Branten | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 13:00 | CHC B1 | DSC B1 | Saris, J.C.C. | 33130 | 0-0 | |
C | 14-05-2016 14:45 | Jan van Arckel B1 | Teisterbanders B1 | Bogaard, G. van den | 33024 | 3-2 | |
C | 09-05-2016 19:45 | GRC-14 B1 | Theole B2 | Brienen, A. | 33523 | 3-1 | |
C | 07-05-2016 14:45 | Haarsteeg B2 | Teisterbanders B1 | Bruin, R.J. de | 33075 | 2-3 | |
C | 30-04-2016 12:45 | Wilhelmina B2 | GRC-14 B1 | Teeffelen, L.J. van | 101811 | 3-5 | |
C | 30-04-2016 12:30 | Emplina B2 | Theole B2 | Teeffelen, M.J.G. van | 33408 | 4-0 | |
C | 30-04-2016 13:00 | CHC B1 | OSC'45 B1 | Berramdane, M. | 33125 | 3-1 | |
C | 23-04-2016 13:00 | CHC B1 | Haarsteeg B2 | Berramdane, M. | 33133 | 1-0 | |
C | 23-04-2016 15:15 | DSC B1 | Emplina B2 | Konings, K. | 33188 | 1-4 | |
C | 23-04-2016 13:00 | OSC'45 B1 | GRC-14 B1 | Sheikhi, M. | 33265 | 4-0 | |
C | 23-04-2016 13:00 | Theole B2 | Kerkwijk B1 | Bergeijk, R.J.C. van | 33386 | 3-0 | |
C | 23-04-2016 13:30 | Nivo Sparta B2 | Wilhelmina B2 | Heesbeen, C.L. | 101828 | 4-3 | |
C | 23-04-2016 14:30 | Teisterbanders B1 | Jan van Arckel B1 | Kop, A.J. van de | 33430 | 0-2 | |
C | 16-04-2016 11:30 | Nivo Sparta B2 | OSC'45 B1 | Heesbeen, C.L. | 32747 | 2-0 | |
C | 16-04-2016 15:30 | Emplina B2 | Teisterbanders B1 | Teeffelen, M.J.G. van | 33407 | 1-2 | |
C | 16-04-2016 14:45 | Jan van Arckel B1 | Theole B2 | Reijmers, J. | 33033 | 0-1 | |
C | 16-04-2016 13:00 | Kerkwijk B1 | CHC B1 | Dingemans, J. | 32835 | 4-5 | |
C | 16-04-2016 12:45 | Wilhelmina B2 | DSC B1 | Groenink, B.J. | 101827 | 1-1 | |
C | 16-04-2016 12:30 | GRC-14 B1 | Haarsteeg B2 | Brienen, A. | 33528 | 2-1 | |
C | 09-04-2016 14:30 | Teisterbanders B1 | Wilhelmina B2 | Kop, A.J. van de | 101826 | 1-4 | |
C | 09-04-2016 13:00 | CHC B1 | Emplina B2 | Berramdane, M. | 33132 | 2-3 | |
C | 09-04-2016 15:15 | DSC B1 | Nivo Sparta B2 | Kammen, M. van der | 33187 | 2-2 | |
C | 09-04-2016 13:00 | Theole B2 | GRC-14 B1 | Bergeijk, R.J.C. van | 33385 | 8-4 | |
C | 09-04-2016 13:00 | OSC'45 B1 | Jan van Arckel B1 | Sheikhi, M. | 33264 | 2-0 | |
C | 09-04-2016 14:45 | Haarsteeg B2 | Kerkwijk B1 | Broek, T.C.L. van den | 33077 | 8-2 | |
C | 02-04-2016 12:45 | Wilhelmina B2 | Theole B2 | Konings, JJ | 101825 | 5-0 | |
C | 02-04-2016 15:15 | DSC B1 | OSC'45 B1 | Konings, K. | 33186 | 1-0 | |
C | 02-04-2016 14:45 | Jan van Arckel B1 | CHC B1 | Reijmers, J. | 33032 | 1-0 | |
C | 02-04-2016 14:30 | Emplina B2 | Haarsteeg B2 | Teeffelen, M.J.G. van | 33406 | 2-0 | |
C | 02-04-2016 12:30 | GRC-14 B1 | Kerkwijk B1 | Kant, J. | 33527 | 10-1 | |
C | 02-04-2016 12:30 | Nivo Sparta B2 | Teisterbanders B1 | Heesbeen, C.L. | 32746 | 0-2 | |
C | 28-03-2016 14:30 | Teisterbanders B1 | Theole B2 | Kop, A.J. van de | 33427 | 1-1 | |
C | 26-03-2016 12:45 | Wilhelmina B2 | OSC'45 B1 | 101819 | 0-1 | ||
C | 26-03-2016 14:45 | Jan van Arckel B1 | GRC-14 B1 | 33030 | 1-2 | ||
C | 26-03-2016 13:00 | Theole B2 | DSC B1 | Bergeijk, R.J.C. van | 33379 | 1-0 | |
C | 22-03-2016 20:00 | Nivo Sparta B2 | CHC B1 | Heesbeen, A.W. | 32745 | 4-2 | |
C | 19-03-2016 13:00 | CHC B1 | Wilhelmina B2 | 101824 | 3-2 | ||
C | 19-03-2016 13:00 | Kerkwijk B1 | Emplina B2 | Hoskam, F.M. | 32834 | 0-8 | |
C | 19-03-2016 11:15 | Theole B2 | OSC'45 B1 | Bergeijk, R.J.C. van | 33384 | 4-1 | |
C | 19-03-2016 12:30 | GRC-14 B1 | Nivo Sparta B2 | Brienen, A. | 33526 | 4-0 | |
C | 19-03-2016 14:45 | Haarsteeg B2 | Jan van Arckel B1 | Damen, J. | 33076 | 2-1 | |
C | 19-03-2016 15:00 | Teisterbanders B1 | DSC B1 | Broekhuizen, G | 33428 | 0-1 | |
C | 12-03-2016 15:15 | DSC B1 | Theole B2 | Osch, M. van | 33185 | 3-0 | |
C | 12-03-2016 12:45 | Wilhelmina B2 | Haarsteeg B2 | Groenink, B.J. | 101823 | 3-1 | |
C | 12-03-2016 14:45 | Jan van Arckel B1 | Kerkwijk B1 | Nettenbreijers, C.J.A. | 33031 | 1-4 | |
C | 12-03-2016 14:30 | Emplina B2 | GRC-14 B1 | Teeffelen, M.J.G. van | 33405 | 4-2 | |
C | 12-03-2016 13:00 | OSC'45 B1 | Teisterbanders B1 | Suleiman, B. | 33263 | 2-2 | |
C | 05-03-2016 13:00 | Kerkwijk B1 | OSC'45 B1 | Rumpt, J.M. van | 32833 | 1-7 | |
C | 05-03-2016 13:00 | Theole B2 | Nivo Sparta B2 | Govaard, J.J. | 33383 | 1-3 | |
C | 05-03-2016 15:00 | Emplina B2 | Jan van Arckel B1 | Jong, J.W.E. de | 33404 | 1-0 | |
C | 05-03-2016 14:30 | GRC-14 B1 | Wilhelmina B2 | Andeweg, D. | 101822 | 3-2 | |
C | 27-02-2016 14:45 | Jan van Arckel B1 | Nivo Sparta B2 | Hoskam, F.H.M. | 33034 | 0-1 | |
C | 27-02-2016 13:00 | Kerkwijk B1 | Teisterbanders B1 | Hoskam, F.M. | 32836 | 2-1 | |
C | 27-02-2016 14:45 | Haarsteeg B2 | Theole B2 | Oort, R.K.J.P. van | 104712 | 0-7 | |
C | 27-02-2016 13:00 | CHC B1 | GRC-14 B1 | Ghousli, H. el | 33123 | 2-2 | |
C | 27-02-2016 13:00 | OSC'45 B1 | Wilhelmina B2 | 101807 | 1-3 | ||
C | 20-02-2016 15:15 | DSC B1 | Kerkwijk B1 | Osch, M. van | 33184 | 5-2 | |
C | 20-02-2016 12:30 | Nivo Sparta B2 | Haarsteeg B2 | Heesbeen, C.L. | 32744 | 2-0 | |
C | 20-02-2016 12:45 | Wilhelmina B2 | Emplina B2 | 101821 | 0-1 | ||
C | 13-02-2016 14:45 | Haarsteeg B2 | OSC'45 B1 | Oort, W.K.P.H. van | 33074 | 4-3 | |
C | 13-02-2016 13:00 | CHC B1 | Theole B2 | Majiti, J. | 33129 | 2-3 | |
C | 13-02-2016 13:00 | Jan van Arckel B1 | DSC B1 | 33029 | 1-1 | ||
C | 13-02-2016 14:30 | GRC-14 B1 | Teisterbanders B1 | Brienen, A. | 33524 | 3-0 | |
C | 13-02-2016 13:00 | Kerkwijk B1 | Wilhelmina B2 | Bijl, M. de | 101820 | 3-2 | |
C | 13-02-2016 15:00 | Emplina B2 | Nivo Sparta B2 | Teeffelen, M.J.G. van | 33403 | 6-1 | |
C | 30-01-2016 14:30 | GRC-14 B1 | CHC B1 | Vroon, W. | 33529 | 5-5 | |
C | 30-01-2016 14:45 | Haarsteeg B2 | DSC B1 | Oort, R.K.J.P. van | 33078 | 0-4 | |
C | 23-01-2016 15:15 | DSC B1 | Wilhelmina B2 | Lent, J. van | 101817 | 4-0 | |
C | 19-12-2015 13:00 | Theole B2 | CHC B1 | Schoofs, B. | 33377 | 3-0 | |
C | 19-12-2015 12:45 | Wilhelmina B2 | Kerkwijk B1 | Teeffelen, L.J. van | 101809 | 2-2 | |
C | 19-12-2015 14:30 | Emplina B2 | OSC'45 B1 | 33399 | 6-3 | ||
C | 12-12-2015 13:00 | OSC'45 B1 | Nivo Sparta B2 | Dal, B. van | 33260 | 4-0 | |
C | 12-12-2015 12:30 | Kerkwijk B1 | DSC B1 | 32828 | 2-3 | ||
C | 12-12-2015 13:00 | CHC B1 | Teisterbanders B1 | 33124 | 2-2 | ||
C | 12-12-2015 13:00 | Theole B2 | Emplina B2 | Tahri, M | 33376 | 0-1 | |
C | 12-12-2015 13:00 | Jan van Arckel B1 | Wilhelmina B2 | Bogaard, G. van den | 101808 | 4-3 | |
C | 05-12-2015 14:30 | Teisterbanders B1 | CHC B1 | Kop, A.J. van de | 33426 | 2-1 | |
C | 05-12-2015 13:00 | OSC'45 B1 | Emplina B2 | Beekwilder, J.N. | 33261 | 1-3 | |
C | 05-12-2015 14:45 | Wilhelmina B2 | Jan van Arckel B1 | 101818 | 3-0 | ||
C | 05-12-2015 12:00 | Nivo Sparta B2 | Kerkwijk B1 | Heesbeen, C.L. | 32743 | 1-4 | |
C | 05-12-2015 15:15 | DSC B1 | GRC-14 B1 | Osch, M. van | 33183 | 1-3 | |
C | 05-12-2015 14:45 | Haarsteeg B2 | Theole B2 | 33069 | 0-0 | ||
C | 28-11-2015 13:00 | Theole B2 | Jan van Arckel B1 | Tahri, M | 33381 | 2-0 | |
C | 28-11-2015 13:00 | CHC B1 | Kerkwijk B1 | 33128 | 4-1 | ||
C | 28-11-2015 14:30 | Teisterbanders B1 | Emplina B2 | 33425 | 0-1 | ||
C | 28-11-2015 14:45 | Haarsteeg B2 | GRC-14 B1 | Derriks, T. | 33073 | 2-6 | |
C | 21-11-2015 14:45 | Haarsteeg B2 | CHC B1 | 33068 | 1-2 | ||
C | 21-11-2015 14:30 | Emplina B2 | DSC B1 | Velden, H.G.C.M. van der | 33398 | 1-0 | |
C | 21-11-2015 13:00 | Kerkwijk B1 | Theole B2 | 32826 | 4-3 | ||
C | 21-11-2015 12:45 | Wilhelmina B2 | Nivo Sparta B2 | Wijnen, H.G.M. | 101816 | 1-1 | |
C | 21-11-2015 11:30 | GRC-14 B1 | OSC'45 B1 | Tilborg, H. van | 33519 | 6-2 | |
C | 14-11-2015 15:00 | Emplina B2 | CHC B1 | Jong, J.W.E. de | 33402 | 2-0 | |
C | 14-11-2015 13:00 | Jan van Arckel B1 | OSC'45 B1 | Dammers, S.H.J. | 33028 | 3-0 | |
C | 14-11-2015 12:45 | Kerkwijk B1 | Haarsteeg B2 | Mans, G.H. | 32831 | 5-1 | |
C | 14-11-2015 12:45 | Wilhelmina B2 | Teisterbanders B1 | Konings, JJ | 101815 | 4-3 | |
C | 14-11-2015 12:30 | Nivo Sparta B2 | DSC B1 | Rahou, A. | 32742 | 1-1 | |
C | 07-11-2015 13:00 | Theole B2 | Wilhelmina B2 | Dee, R. van | 101814 | 1-1 | |
C | 07-11-2015 13:00 | Kerkwijk B1 | GRC-14 B1 | Graaf, M.J. van de | 32830 | 2-5 | |
C | 07-11-2015 13:00 | CHC B1 | Jan van Arckel B1 | Berramdane, M. | 33127 | 1-1 | |
C | 07-11-2015 13:00 | OSC'45 B1 | DSC B1 | Cairo, I. | 33259 | 1-2 | |
C | 07-11-2015 14:45 | Haarsteeg B2 | Emplina B2 | Oort, R.K.J.P. van | 33072 | 1-2 | |
C | 07-11-2015 15:00 | Teisterbanders B1 | Nivo Sparta B2 | Broekhuizen, G | 33424 | 1-1 | |
C | 31-10-2015 12:00 | Nivo Sparta B2 | GRC-14 B1 | Heesbeen, N. | 32741 | 2-2 | |
C | 31-10-2015 12:45 | Wilhelmina B2 | CHC B1 | Wolvekamp, J. | 101813 | 3-2 | |
C | 31-10-2015 13:00 | OSC'45 B1 | Theole B2 | Bach, A. | 33258 | 6-5 | |
C | 31-10-2015 14:45 | Jan van Arckel B1 | Haarsteeg B2 | 33027 | 2-0 | ||
C | 31-10-2015 16:00 | Emplina B2 | Kerkwijk B1 | Teeffelen, M.J.G. van | 33401 | 7-2 | |
C | 31-10-2015 15:15 | DSC B1 | Teisterbanders B1 | Osch, M. van | 33181 | 3-1 | |
C | 17-10-2015 13:00 | Kerkwijk B1 | Jan van Arckel B1 | Versteeg, W | 32829 | 2-4 | |
C | 17-10-2015 13:00 | CHC B1 | Nivo Sparta B2 | Berramdane, M. | 33126 | 2-1 | |
C | 17-10-2015 14:45 | Haarsteeg B2 | Wilhelmina B2 | Son, D.H.A. van | 101812 | 5-0 | |
C | 17-10-2015 15:00 | Teisterbanders B1 | OSC'45 B1 | Kop, A.J. van de | 33423 | 3-1 | |
C | 17-10-2015 12:30 | GRC-14 B1 | Emplina B2 | Andeweg, D. | 33522 | 0-8 | |
C | 10-10-2015 12:30 | Nivo Sparta B2 | Theole B2 | Heesbeen, N. | 32740 | 0-2 | |
C | 10-10-2015 13:00 | OSC'45 B1 | Kerkwijk B1 | Bach, A. | 33257 | 4-3 | |
C | 10-10-2015 14:30 | Teisterbanders B1 | Haarsteeg B2 | Kop, A.J. van de | 33422 | 4-5 | |
C | 10-10-2015 14:45 | Jan van Arckel B1 | Emplina B2 | Dammers, S.H.J. | 33026 | 3-1 | |
C | 10-10-2015 15:15 | DSC B1 | CHC B1 | Kammen, M. van der | 33180 | 2-1 | |
C | 05-10-2015 20:00 | Theole B2 | Haarsteeg B2 | Schoofs, B. | 33382 | 4-1 | |
C | 03-10-2015 12:30 | GRC-14 B1 | Jan van Arckel B1 | Tilborg, H. van | 33521 | 3-2 | |
C | 03-10-2015 13:00 | Theole B2 | Teisterbanders B1 | Schoofs, B. | 33378 | 1-1 | |
C | 03-10-2015 14:45 | Haarsteeg B2 | Nivo Sparta B2 | Damen, J. | 33070 | 0-1 | |
C | 03-10-2015 13:00 | OSC'45 B1 | CHC B1 | Bach, A. | 33262 | 5-6 | |
C | 03-10-2015 14:30 | Emplina B2 | Wilhelmina B2 | Kluytmans, T.C.F. | 101810 | 4-2 | |
C | 26-09-2015 12:30 | Nivo Sparta B2 | Emplina B2 | Heesbeen, N. | 32739 | 0-4 | |
C | 26-09-2015 13:00 | OSC'45 B1 | Haarsteeg B2 | Dal, B. van | 33256 | 7-2 | |
C | 26-09-2015 14:30 | HRC'14 B1 | Kerkwijk B1 | 33553 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 15:00 | Teisterbanders B1 | GRC-14 B1 | Kop, A.J. van de | 33421 | 3-0 | |
C | 26-09-2015 15:15 | DSC B1 | Jan van Arckel B1 | Verbeek, A. | 33179 | 1-1 | |
C | 26-09-2015 13:30 | LRC B2 | Kerkwijk B1 | 99333 | 0-0 | ||
C | 19-09-2015 14:45 | Jan van Arckel B1 | HRC'14 B1 | Dammers, S.H.J. | 33025 | 4-1 | |
C | 19-09-2015 13:00 | Kerkwijk B1 | Nivo Sparta B2 | Graaf, M.J. van de | 32827 | 1-2 | |
C | 19-09-2015 12:30 | GRC-14 B1 | DSC B1 | Brienen, A. | 33520 | 0-0 | |
C | 12-09-2015 12:30 | Nivo Sparta B2 | Jan van Arckel B1 | Heesbeen, N. | 32738 | 1-2 | |
C | 12-09-2015 12:45 | Teisterbanders B1 | Kerkwijk B1 | Kop, A.J. van de | 33420 | 3-4 | |
C | 12-09-2015 13:00 | OSC'45 B1 | HRC'14 B1 | Bach, A. | 33255 | 7-0 | |
C | 12-09-2015 15:15 | DSC B1 | Haarsteeg B2 | Osch, M. van | 33178 | 3-3 | |
C | 09-05-2015 14:30 | JongBrabant B2 | Haarsteeg B2 | Vrinds, L.A.F. | 59536 | 3-1 | |
C | 09-05-2015 13:00 | Taxandria B2 | Helvoirt B2 | Oordt, H.Th. op den | 59479 | 3-1 | |
C | 02-05-2015 13:00 | Zwaluw VFC B3 | Taxandria B2 | Vissers, M.F.M. | 59643 | 7-3 | |
C | 02-05-2015 15:00 | ODC B2 | OJC ROSMALEN B5 | Oedairadsjingh, M.R. | 59611 | 1-5 | |
C | 02-05-2015 14:30 | RKDVC B4 | SCI/FLYNTH B2 | Deventer, H.L. van | 58151 | 3-2 | |
C | 25-04-2015 14:45 | Haarsteeg B2 | RKDVC B3 | Damen, J. | 99149 | 1-2 | |
C | 25-04-2015 14:30 | Helvoirt B2 | Zwaluw VFC B3 | Traa, C.F.M. | 59784 | 2-2 | |
C | 25-04-2015 14:30 | Taxandria B2 | JongBrabant B2 | Dekkers, A.M.H.M. | 59482 | 4-3 | |
C | 25-04-2015 16:45 | SCI/FLYNTH B2 | ODC B2 | Sluis, A.M.M. vd. | 58782 | 2-0 | |
C | 18-04-2015 14:30 | JongBrabant B2 | Taxandria B2 | Vrinds, L.A.F. | 59526 | 3-0 | |
C | 11-04-2015 14:30 | Taxandria B2 | RKDVC B3 | Dekkers, A.M.H.M. | 99148 | 3-2 | |
C | 11-04-2015 14:30 | Helvoirt B2 | RKDVC B4 | Bresser, J.M. de | 59783 | 1-4 | |
C | 11-04-2015 15:00 | ODC B2 | Zwaluw VFC B3 | Oedairadsjingh, M.R. | 59610 | 0-0 | |
C | 11-04-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B5 | Haarsteeg B2 | Veghel, H.A.A. van | 59394 | 2-3 | |
C | 09-04-2015 19:45 | SCI/FLYNTH B2 | Helvoirt B2 | Sluis, A.M.M. vd. | 58778 | 3-1 | |
C | 07-04-2015 19:00 | JongBrabant B2 | OJC ROSMALEN B5 | Heerkens, M.J.A.J.M. | 59531 | 5-3 | |
C | 04-04-2015 13:00 | Zwaluw VFC B3 | RKDVC B3 | Bruijn, J.H. de | 99143 | 1-0 | |
C | 04-04-2015 14:30 | RKDVC B4 | Taxandria B2 | Pijnenburg, M.P.W.J | 58146 | 6-3 | |
C | 28-03-2015 14:30 | RKDVC B4 | Zwaluw VFC B3 | Aa, M van der | 58149 | 2-5 | |
C | 28-03-2015 14:45 | Haarsteeg B2 | Taxandria B2 | Damen, J. | 59119 | 4-1 | |
C | 28-03-2015 14:30 | JongBrabant B2 | SCI/FLYNTH B2 | Jonkers, W.T.A.W. | 59534 | 0-1 | |
C | 28-03-2015 12:45 | RKDVC B3 | Helvoirt B2 | Cate, F. ten | 99147 | 2-0 | |
C | 21-03-2015 14:45 | SCI/FLYNTH B2 | RKDVC B3 | Sluis, A.M.M. vd. | 99146 | 6-1 | |
C | 21-03-2015 15:00 | ODC B2 | JongBrabant B2 | Alebeek, A.J.W. van | 59609 | 0-8 | |
C | 21-03-2015 14:30 | Taxandria B2 | OJC ROSMALEN B5 | Dekkers, A.M.H.M. | 59480 | 2-6 | |
C | 21-03-2015 14:30 | RKDVC B4 | Haarsteeg B2 | Brokx, J.A.W.M. | 58148 | 1-1 | |
C | 14-03-2015 14:30 | RKDVC B4 | ODC B2 | Cate, F. ten | 58150 | 0-0 | |
C | 14-03-2015 14:30 | JongBrabant B2 | Helvoirt B2 | Jonkers, W.T.A.W. | 59535 | 1-2 | |
C | 14-03-2015 13:00 | Zwaluw VFC B3 | SCI/FLYNTH B2 | Jansen, T. | 59642 | 1-3 | |
C | 14-03-2015 12:45 | RKDVC B3 | OJC ROSMALEN B5 | Gouw, JM de | 99142 | 3-0 | |
C | 07-03-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B5 | Helvoirt B2 | Gaal, G.J. van | 59392 | 2-3 | |
C | 07-03-2015 14:30 | JongBrabant B2 | Zwaluw VFC B3 | Peters, B | 59533 | 0-5 | |
C | 07-03-2015 12:45 | RKDVC B3 | ODC B2 | Heuvel, R.M.F. van den | 99145 | 7-3 | |
C | 07-03-2015 14:45 | Haarsteeg B2 | SCI/FLYNTH B2 | Treuren, P. | 59118 | 3-3 | |
C | 28-02-2015 15:00 | ODC B2 | Taxandria B2 | Faes, F.J.W. | 59608 | 1-3 | |
C | 28-02-2015 14:30 | Helvoirt B2 | Haarsteeg B2 | Glas, H.J.M. | 59781 | 1-3 | |
C | 28-02-2015 14:30 | RKDVC B4 | RKDVC B3 | Pijnenburg, M.P.W.J | 99144 | 2-4 | |
C | 28-02-2015 14:45 | SCI/FLYNTH B2 | OJC ROSMALEN B5 | Sluis, A.M.M. vd. | 58779 | 6-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 13:00 | OSC'45 B1 ZA | Haarsteeg B2 ZA | Bach, A. | 7672 | 2-1 | |
B | 24-10-2015 14:30 | SC Elshout B1 ZA | RKDVC B3 ZA | Fitters, MCM | 7815 | 4-1 | |
B | 21-09-2015 19:45 | RKDVC B3 ZA | Haarsteeg B2 ZA | Kemp, B.G.M | 7595 | 0-2 | |
B | 05-09-2015 14:30 | SC Elshout B1 ZA | OSC'45 B1 ZA | Venrooij, WAJ van | 7390 | 0-1 | |
B | 29-08-2015 13:00 | OSC'45 B1 ZA | RKDVC B3 ZA | Horst, W.A. van der | 7096 | 5-1 | |
B | 29-08-2015 14:45 | Haarsteeg B2 ZA | SC Elshout B1 ZA | Henskens, A.J.M. | 7262 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina B2 | 22 | 20 | 0 | 2 | 60 | 74 | 20 | 54 | 0 |
2 | GRC-14 B1 | 22 | 13 | 4 | 5 | 43 | 70 | 54 | 16 | 0 |
3 | DSC B1 | 21 | 10 | 7 | 4 | 37 | 39 | 25 | 14 | 0 |
4 | Theole B2 | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 | 51 | 40 | 11 | 0 |
5 | Jan van Arckel B1 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 | 32 | 33 | -1 | 0 |
6 | Nivo Sparta B2 | 22 | 8 | 5 | 9 | 29 | 30 | 44 | -14 | 0 |
7 | CHC B1 | 21 | 8 | 4 | 9 | 27 | 46 | 48 | -2 | 1 |
8 | OSC'45 B1 | 22 | 8 | 1 | 13 | 25 | 56 | 59 | -3 | 0 |
9 | Wilhelmina B2 | 22 | 7 | 4 | 11 | 25 | 47 | 50 | -3 | 0 |
10 | Teisterbanders B1 | 22 | 6 | 5 | 11 | 23 | 37 | 44 | -7 | 0 |
11 | Kerkwijk B1 | 22 | 7 | 1 | 14 | 22 | 51 | 89 | -38 | 0 |
12 | Haarsteeg B2 | 22 | 5 | 1 | 16 | 15 | 39 | 66 | -27 | 1 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:00 - 21:30 | Veld 3B1/3B2 | KK 2B | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||
woensdag | 20:00 - 21:30 | Veld 5B1/5B2 | KK 2B | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|