0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO15-3

Teamleden

Spelers
Melle van Kessel Keeper      
Bas van den Berk        
Siem van Dal        
Martijn de Gouw        
Paul van Helvoort        
Rik van Hulten        
Glenn Junggeburth        
Jens van Lexmond        
Mees Profittlich        
Sander de Vaan        
Collin de Vaan        
Sil van Vugt        
 
Overige teamleden
Jan van Helvoort Trainer
Bert de Vaan Trainer
Michel van Vugt Leider
Mark Junggeburth Leider/Trainer
Michel van Lexmond Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-05-2018 13:15 Boxtel JO15-2 VCB JO15-1 104713 0-0
C 05-05-2018 13:00 Essche Boys JO15-1 Zwaluw VFC JO15-5 101962 0-0
C 05-05-2018 13:00 Haarsteeg JO15-3 Emplina JO15-3 104658 0-0
C 28-04-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Boxtel JO15-2 104435 0-0
C 28-04-2018 12:45 Emplina JO15-3 Den Dungen JO15-2 103721 0-0
C 28-04-2018 11:00 VCB JO15-1 Maliskamp JO15-1 103845 0-0
C 21-04-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Emplina JO15-3 104935 0-0
C 21-04-2018 11:00 VCB JO15-1 Den Dungen JO15-2 103575 0-0
C 21-04-2018 13:00 Essche Boys JO15-1 Boxtel JO15-2 102729 0-0
C 21-04-2018 13:00 Maliskamp JO15-1 Haarsteeg JO15-3 105146 0-0
C 14-04-2018 13:00 Haarsteeg JO15-3 VCB JO15-1 101590 0-0
C 14-04-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 Boxtel JO15-2 105330 0-0
C 14-04-2018 13:00 Essche Boys JO15-1 Maliskamp JO15-1 101995 0-0
C 14-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 Jong Brabant JO15-5 103248 0-0
C 10-04-2018 18:30 Maliskamp JO15-1 Emplina JO15-3 104214 0-0
C 09-04-2018 18:45 Den Dungen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-7 102617 0-0
C 07-04-2018 11:00 VCB JO15-1 Essche Boys JO15-1 103821 0-0
C 07-04-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Den Dungen JO15-2 104769 0-0
C 07-04-2018 13:15 Boxtel JO15-2 Haarsteeg JO15-3 102095 0-0
C 07-04-2018 13:00 Maliskamp JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-7 104671 0-0
C 31-03-2018 11:00 VCB JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-7 104725 1-1
C 31-03-2018 13:00 Jong Brabant JO15-5 Essche Boys JO15-1 101990 2-1
C 24-03-2018 15:00 Emplina JO15-3 Jong Brabant JO15-5 102926 1-5
C 24-03-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 Maliskamp JO15-1 102477 4-3
C 24-03-2018 13:00 Haarsteeg JO15-3 Essche Boys JO15-1 103528 3-9
C 24-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 Zwaluw VFC JO15-5 104830 3-2
C 17-03-2018 13:00 Essche Boys JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-7 104514 0-0
C 17-03-2018 13:15 Boxtel JO15-2 Jong Brabant JO15-5 103750 0-0
C 17-03-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 ST EDN’56 / RKDSV JO15-3G 105260 0-0
C 17-03-2018 11:00 VCB JO15-1 Zwaluw VFC JO15-5 103146 0-0
C 10-03-2018 12:45 Emplina JO15-3 Essche Boys JO15-1 103404 4-2
C 10-03-2018 13:00 Jong Brabant JO15-5 VCB JO15-1 104648 4-0
C 10-03-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-7 Haarsteeg JO15-3 104772 3-5
C 10-03-2018 10:00 Zwaluw VFC JO15-5 Maliskamp JO15-1 102743 1-10
C 10-03-2018 12:30 ST EDN’56 / RKDSV JO15-3G Boxtel JO15-2 104805 0-0
C 03-03-2018 13:00 Maliskamp JO15-1 Jong Brabant JO15-5 104294 0-0
C 24-02-2018 12:30 ST EDN’56 / RKDSV JO15-3G Haarsteeg JO15-3 102877 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 13:00 Haarsteeg JO15-3 WSC JO15-4 63117 0-0
C 16-12-2017 12:45 SC 't Zand JO15-11 RWB JO15-3 61685 0-0
C 16-12-2017 10:30 GDC JO15-2 SVSSS JO15-4 62851 0-0
C 16-12-2017 12:00 HHC'09 JO15-1 RKDVC JO15-5 61470 0-0
C 09-12-2017 13:00 FC Engelen JO15-3 HHC'09 JO15-1 61190 0-0
C 09-12-2017 13:00 RKDVC JO15-5 Zwaluw VFC JO15-7 62703 0-0
C 09-12-2017 11:30 Jong Brabant JO15-6 DESK JO15-3 59651 2-5
C 02-12-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 FC Engelen JO15-3 61207 3-2
C 02-12-2017 11:00 RWB JO15-3 Jong Brabant JO15-6 60431 6-0
C 02-12-2017 13:00 DESK JO15-3 Haarsteeg JO15-3 63473 3-1
C 02-12-2017 13:00 SVSSS JO15-4 SC 't Zand JO15-11 61371 0-3
C 02-12-2017 12:25 WSC JO15-4 GDC JO15-2 59837 2-2
C 25-11-2017 13:00 Haarsteeg JO15-3 GDC JO15-2 63003 5-1
C 25-11-2017 13:00 FC Engelen JO15-3 DESK JO15-3 62161 1-5
C 25-11-2017 13:00 SVSSS JO15-4 Zwaluw VFC JO15-7 60007 8-0
C 25-11-2017 13:00 RKDVC JO15-5 RWB JO15-3 59975 1-7
C 25-11-2017 12:45 SC 't Zand JO15-11 HHC'09 JO15-1 59947 2-2
C 25-11-2017 11:30 Jong Brabant JO15-6 WSC JO15-4 61601 0-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp JO15-1 9 7 0 2 21 56 14 42 0
2 Jong Brabant JO15-5 9 6 1 2 19 32 11 21 0
3 OJC ROSMALEN JO15-7 9 6 1 2 19 28 27 1 0
4 Haarsteeg JO15-3 9 5 0 4 15 41 42 -1 0
5 VCB JO15-1 9 4 1 4 13 29 24 5 0
6 Zwaluw VFC JO15-5 9 4 1 4 13 37 44 -7 0
7 Emplina JO15-3 8 3 1 4 10 28 24 4 0
8 Essche Boys JO15-1 9 3 1 5 10 42 36 6 0
9 Den Dungen JO15-2 8 2 2 4 8 25 26 -1 0
10 Boxtel JO15-2 9 0 0 9 0 11 81 -70 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO15-2 3 3 0 0 9 17 5 12 0
2 Zwaluw VFC JO15-4 3 2 0 1 6 24 4 20 0
3 Haarsteeg JO15-3 3 1 0 2 3 10 16 -6 0
4 OJC ROSMALEN JO15-11 3 0 0 3 0 5 31 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO15-3 11 11 0 0 33 82 12 70 0
2 Haarsteeg JO15-3 10 9 0 1 27 84 17 67 0
3 RWB JO15-3 10 8 0 2 24 47 19 28 0
4 WSC JO15-4 10 6 2 2 20 48 14 34 0
5 SC 't Zand JO15-11 10 4 2 4 14 26 25 1 0
6 HHC'09 JO15-1 9 4 1 4 13 41 25 16 0
7 GDC JO15-2 10 4 1 5 13 26 33 -7 0
8 SVSSS JO15-4 10 3 1 6 10 24 41 -17 0
9 Jong Brabant JO15-6 11 3 1 7 10 37 58 -21 0
10 FC Engelen JO15-3 10 1 2 7 5 15 38 -23 0
11 RKDVC JO15-5 9 1 0 8 3 18 59 -41 0
12 Zwaluw VFC JO15-7 10 1 0 9 3 8 115 -107 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 01-08-17 19:00 - 20:00 Veld 4A1/4A2 Team training Haarsteeg JO15-3
di 08-08-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 Team training Haarsteeg JO15-3
di 15-08-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 Team training Haarsteeg JO15-3
di 22-08-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 29-08-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 05-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 12-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 19-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 26-09-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 03-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 10-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 17-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 24-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 31-10-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 07-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 14-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 21-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 28-11-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 05-12-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 12-12-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 19-12-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 26-12-17 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 02-01-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 09-01-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 16-01-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 23-01-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 30-01-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 06-02-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 13-02-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 20-02-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 27-02-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 06-03-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 13-03-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 20-03-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 27-03-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 03-04-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 10-04-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 17-04-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 24-04-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 01-05-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 08-05-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 15-05-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 22-05-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 29-05-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 05-06-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 12-06-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 19-06-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
di 26-06-18 19:00 - 20:00 Veld 2B1/2B2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
donderdag 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 03-08-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 Team training Haarsteeg JO15-3
do 10-08-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 Team training Haarsteeg JO15-3
do 17-08-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 Team training Haarsteeg JO15-3
do 24-08-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 31-08-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 07-09-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 14-09-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 21-09-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 28-09-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 05-10-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 12-10-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 19-10-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 26-10-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 02-11-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 09-11-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 16-11-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 23-11-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 30-11-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 07-12-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 14-12-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 21-12-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 28-12-17 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 04-01-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 11-01-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 18-01-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 25-01-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 01-02-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 08-02-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 15-02-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 22-02-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 01-03-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 08-03-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 15-03-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 22-03-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 29-03-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 05-04-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 12-04-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 19-04-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 26-04-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 03-05-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 10-05-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 17-05-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 24-05-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 31-05-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 07-06-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 14-06-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 21-06-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3
do 28-06-18 19:00 - 20:00 Veld 5A1/5A2 KK 11 Team training Haarsteeg JO15-3

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven