0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Junioren - Haarsteeg JO17-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Gijs van Gestel | |||||||
Roel Klomp | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Henry Theunissen | Leider/Trainer | ||||||
Harold Verhoofstad | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2018 14:30 | SVSSS JO17-2 | Jong Brabant JO17-4 | 108668 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 14:45 | GSBW JO17-2 | SC 't Zand JO17-4 | 110223 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | FC Tilburg JO17-2 | 107940 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Haarsteeg JO17-3 | 109038 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 13:30 | ZIGO JO17-2 | Taxandria JO17-2 | 110612 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 12:30 | FC Tilburg JO17-2 | GSBW JO17-2 | 109368 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-3 | SVSSS JO17-2 | 110529 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 14:45 | Taxandria JO17-2 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | 108291 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | SC 't Zand JO17-4 | ZIGO JO17-2 | 108154 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 13:30 | VCB JO17-1 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 108306 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-4 | VCB JO17-1 | 108272 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | SC 't Zand JO17-4 | Haarsteeg JO17-3 | 108580 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 109105 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 14:45 | Taxandria JO17-2 | SVSSS JO17-2 | 110382 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 14:45 | GSBW JO17-2 | ZIGO JO17-2 | 110253 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 14:45 | GSBW JO17-2 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | 108523 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Taxandria JO17-2 | 108713 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | SVSSS JO17-2 | ZIGO JO17-2 | 108301 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 13:30 | VCB JO17-1 | Haarsteeg JO17-3 | 110477 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-4 | FC Tilburg JO17-2 | 109388 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 13:30 | ZIGO JO17-2 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 110329 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 12:30 | FC Tilburg JO17-2 | VCB JO17-1 | 110929 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 14:45 | Taxandria JO17-2 | GSBW JO17-2 | 110348 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | SC 't Zand JO17-4 | SVSSS JO17-2 | 108626 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | Jong Brabant JO17-4 | 109039 | 0-0 | ||
C | 31-03-2018 14:30 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | VCB JO17-1 | 108918 | 5-4 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-4 | SC 't Zand JO17-4 | 108275 | 2-3 | ||
C | 24-03-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-3 | FC Tilburg JO17-2 | 109848 | 3-4 | ||
C | 24-03-2018 15:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | GSBW JO17-2 | 109741 | 6-0 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | SVSSS JO17-2 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | 109905 | 3-4 | ||
C | 24-03-2018 13:30 | VCB JO17-1 | Taxandria JO17-2 | 111141 | 3-1 | ||
C | 17-03-2018 14:30 | SVSSS JO17-2 | VCB JO17-1 | 108258 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 14:30 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | Haarsteeg JO17-3 | 109243 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 14:45 | GSBW JO17-2 | Jong Brabant JO17-4 | 108279 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 13:30 | ZIGO JO17-2 | FC Tilburg JO17-2 | 108197 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 14:45 | Taxandria JO17-2 | SC 't Zand JO17-4 | 110720 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-3 | GSBW JO17-2 | 109097 | 4-1 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | SC 't Zand JO17-4 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | 109509 | 2-1 | ||
C | 10-03-2018 13:30 | VCB JO17-1 | ZIGO JO17-2 | 109041 | 3-3 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-4 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 108401 | 1-3 | ||
C | 10-03-2018 12:30 | FC Tilburg JO17-2 | Taxandria JO17-2 | 110580 | 10-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-01-2018 12:30 | OJC ROSMALEN JO17-7 | Emplina JO17-3 | 55517 | 3-5 | ||
C | 20-01-2018 13:00 | Zwaluw VFC JO17-5 | Wilhelmina JO17-3 | 57418 | 4-2 | ||
C | 16-12-2017 14:45 | Haarsteeg JO17-3 | SC Elshout JO17-1 | 56648 | 5-0 | ||
C | 16-12-2017 12:45 | SV BLC JO17-2 | BMC JO17-3 | 58237 | 8-1 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | Beesd JO17-1 | Wilhelmina JO17-3 | 100178 | 23-1 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-7 | Real Lunet JO17-1 | 58506 | 6-4 | ||
C | 12-12-2017 20:00 | Haarsteeg JO17-3 | Beesd JO17-1 | 55482 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:45 | Haarsteeg JO17-3 | Real Lunet JO17-1 | 57801 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | Beesd JO17-1 | SC Elshout JO17-1 | 55994 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 13:00 | OSC'45 JO17-1 | Wilhelmina JO17-3 | 57489 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | SC Elshout JO17-1 | OSC'45 JO17-1 | 58555 | 1-5 | ||
C | 02-12-2017 15:00 | BMC JO17-3 | Zwaluw VFC JO17-5 | 58530 | 7-3 | ||
C | 02-12-2017 14:45 | Wilhelmina JO17-3 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 55578 | 1-6 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Emplina JO17-3 | Haarsteeg JO17-3 | 57625 | 3-0 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Real Lunet JO17-1 | Beesd JO17-1 | 56780 | 1-15 | ||
C | 25-11-2017 13:00 | OSC'45 JO17-1 | BMC JO17-3 | 58314 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 12:45 | SV BLC JO17-2 | Emplina JO17-3 | 57845 | 0-6 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Beesd JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 58210 | 5-2 | ||
C | 18-11-2017 12:45 | Emplina JO17-3 | SC Elshout JO17-1 | 58620 | 5-0 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Real Lunet JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-5 | 56863 | 3-3 | ||
C | 18-11-2017 12:45 | SV BLC JO17-2 | Haarsteeg JO17-3 | 55922 | 0-3 | ||
C | 18-11-2017 14:45 | Wilhelmina JO17-3 | BMC JO17-3 | 57371 | 2-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC 't Zand JO17-4 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 31 | 10 | 21 | 0 |
2 | Jong Brabant JO17-4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 46 | 17 | 29 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 28 | 16 | 12 | 0 |
4 | ST HMVV/Hulsel JO17-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 25 | 29 | -4 | 0 |
5 | ZIGO JO17-2 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 34 | 32 | 2 | 0 |
6 | VCB JO17-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 29 | 25 | 4 | 0 |
7 | Haarsteeg JO17-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 23 | 26 | -3 | 0 |
8 | Taxandria JO17-2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 19 | 32 | -13 | 0 |
9 | SVSSS JO17-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 20 | 30 | -10 | 0 |
10 | FC Tilburg JO17-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 19 | 33 | -14 | 0 |
11 | GSBW JO17-2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 12 | 36 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO17-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
2 | Haarsteeg JO17-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina JO17-3 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 55 | 7 | 48 | 0 |
2 | OSC'45 JO17-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 35 | 15 | 20 | 0 |
3 | Haarsteeg JO17-3 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 52 | 6 | 46 | 0 |
4 | Beesd JO17-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 76 | 13 | 63 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 46 | 35 | 11 | 0 |
6 | SC Elshout JO17-1G | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 20 | 28 | -8 | 0 |
7 | SV BLC JO17-2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 38 | 30 | 8 | 0 |
8 | BMC JO17-3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 27 | 57 | -30 | 0 |
9 | Zwaluw VFC JO17-5 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 9 | 49 | -40 | 0 |
10 | Wilhelmina JO17-3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 16 | 88 | -72 | 0 |
11 | Real Lunet JO17-1 | 8 | 0 | 0 | 8 | -1 | 15 | 61 | -46 | 1 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:30 - 20:00 | Veld 3A1/3A2 | KK 2A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:30 - 20:00 | Veld 4A1/4A2 | KK 2A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|