0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO17-1

Teamleden

Spelers
Stef Kuijpers Keeper      
Max v.d. Bosch        
Stijn Dekkers        
Cas van Eekeren        
Bas Koks        
Camiel Laros        
Bas van der Loo        
Thijs Meeuwsen        
Joppe van der Poel        
Elmar Postema        
Mats van de Sande        
Sem Verschuren        
Okke Vos        
Joost Wammes        
 
Overige teamleden
Steven Branten Trainer
Wim Vos Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit Aanwezig
V 27-01-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 WSC JO17-2 oefen - -
C 24-02-2018 15:00 Den Dungen JO17-1 Haarsteeg JO17-1 110903 Sportpark Jacobskamp - -
C 03-03-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 BZS JO17-1 108898 Sportpark Haarsteeg - -
C 10-03-2018 13:30 RKTVC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 110573 Sportpark De Ridderweide - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 15:00 Gilze JO17-1 Bavel JO17-1 100828 0-0
C 13-12-2017 20:15 SV Reeshof JO17-1 DIA JO17-1 57589 0-0
C 09-12-2017 11:15 JEKA JO17-2 Oosterhout JO17-1 57722 5-4
C 09-12-2017 14:15 TSV Gudok JO17-1 SCO JO17-1 56743 5-0
C 09-12-2017 13:00 DIA JO17-1 Baronie JO17-2 56687 2-1
C 09-12-2017 14:30 SVSSS JO17-1 Waspik JO17-1 55992 2-1
C 09-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Bavel JO17-1 57016 0-0
C 09-12-2017 15:00 Gilze JO17-1 SV Reeshof JO17-1 55722 1-2
C 02-12-2017 11:00 SCO JO17-1 JEKA JO17-2 56937 1-0
C 02-12-2017 12:45 Oosterhout JO17-1 TSV Gudok JO17-1 55299 1-6
C 02-12-2017 13:15 Bavel JO17-1 SVSSS JO17-1 58386 1-3
C 02-12-2017 13:25 Baronie JO17-2 Haarsteeg JO17-1 56877 6-0
C 02-12-2017 14:30 Waspik JO17-1 Gilze JO17-1 55674 1-1
C 25-11-2017 11:30 JEKA JO17-2 Waspik JO17-1 56965 1-3
C 25-11-2017 12:00 Baronie JO17-2 SCO JO17-1 58572 9-0
C 25-11-2017 13:00 Haarsteeg JO17-1 Oosterhout JO17-1 56735 4-7
C 25-11-2017 14:15 TSV Gudok JO17-1 Bavel JO17-1 56846 2-3
C 25-11-2017 14:30 SVSSS JO17-1 SV Reeshof JO17-1 58729 3-2
C 25-11-2017 15:00 Gilze JO17-1 DIA JO17-1 58258 1-2
C 18-11-2017 11:00 SCO JO17-1 Haarsteeg JO17-1 58646 2-3
C 18-11-2017 12:45 JEKA JO17-2 Gilze JO17-1 56072 1-7
C 18-11-2017 12:45 SV Reeshof JO17-1 TSV Gudok JO17-1 56543 4-1
C 18-11-2017 14:00 Bavel JO17-1 Oosterhout JO17-1 56179 4-0
C 18-11-2017 14:30 DIA JO17-1 SVSSS JO17-1 57192 1-2
C 18-11-2017 14:30 Waspik JO17-1 Baronie JO17-2 56690 0-3
C 11-11-2017 12:30 Oosterhout JO17-1 SCO JO17-1 57775 2-2
C 11-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 DIA JO17-1 58018 1-3
C 11-11-2017 13:25 Baronie JO17-2 SV Reeshof JO17-1 58483 0-3
C 11-11-2017 14:00 TSV Gudok JO17-1 Waspik JO17-1 57040 1-1
C 11-11-2017 14:30 SVSSS JO17-1 JEKA JO17-2 58658 5-0
C 11-11-2017 15:00 Gilze JO17-1 Bavel JO17-1 57569 2-2
C 04-11-2017 15:00 Gilze JO17-1 SCO JO17-1 58724 3-0
C 04-11-2017 14:30 SVSSS JO17-1 Haarsteeg JO17-1 55683 1-2
C 04-11-2017 14:30 DIA JO17-1 Oosterhout JO17-1 55645 3-3
C 04-11-2017 14:00 TSV Gudok JO17-1 Baronie JO17-2 56042 2-0
C 04-11-2017 11:00 SV Reeshof JO17-1 Waspik JO17-1 57679 1-2
C 04-11-2017 11:45 JEKA JO17-2 Bavel JO17-1 55871 1-4
C 28-10-2017 11:00 SCO JO17-1 SVSSS JO17-1 55434 0-7
C 28-10-2017 12:30 Oosterhout JO17-1 Gilze JO17-1 55295 1-1
C 28-10-2017 13:45 Bavel JO17-1 SV Reeshof JO17-1 56982 1-2
C 28-10-2017 13:20 Baronie JO17-2 JEKA JO17-2 56855 2-1
C 28-10-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 TSV Gudok JO17-1 57605 2-5
C 28-10-2017 15:00 Waspik JO17-1 DIA JO17-1 56075 1-1
C 21-10-2017 13:00 JEKA JO17-2 Haarsteeg JO17-1 57671 3-2
C 14-10-2017 13:45 SV Reeshof JO17-1 SCO JO17-1 57860 8-0
C 14-10-2017 14:30 DIA JO17-1 Bavel JO17-1 56688 1-4
C 14-10-2017 14:30 SVSSS JO17-1 TSV Gudok JO17-1 57805 1-4
C 14-10-2017 15:00 Gilze JO17-1 Baronie JO17-2 55634 2-2
C 14-10-2017 11:00 Waspik JO17-1 Oosterhout JO17-1 57109 4-0
C 07-10-2017 11:00 SCO JO17-1 DIA JO17-1 58754 1-2
C 07-10-2017 12:30 Oosterhout JO17-1 SV Reeshof JO17-1 57835 1-0
C 07-10-2017 13:30 Bavel JO17-1 Waspik JO17-1 58144 0-5
C 07-10-2017 13:25 Baronie JO17-2 SVSSS JO17-1 57420 9-0
C 07-10-2017 14:00 TSV Gudok JO17-1 JEKA JO17-2 58177 4-0
C 07-10-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Gilze JO17-1 55810 1-5
C 30-09-2017 12:30 Oosterhout JO17-1 SVSSS JO17-1 57123 1-5
C 30-09-2017 13:00 Bavel JO17-1 Baronie JO17-2 57378 1-5
C 30-09-2017 16:45 SV Reeshof JO17-1 Haarsteeg JO17-1 56384 7-2
C 30-09-2017 14:30 DIA JO17-1 JEKA JO17-2 58105 3-2
C 30-09-2017 15:00 Waspik JO17-1 SCO JO17-1 58695 3-0
C 30-09-2017 15:00 Gilze JO17-1 TSV Gudok JO17-1 56404 3-3
C 23-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Waspik JO17-1 57043 1-6
C 23-09-2017 14:30 SVSSS JO17-1 Gilze JO17-1 58299 3-3
C 23-09-2017 14:00 TSV Gudok JO17-1 DIA JO17-1 57657 0-3
C 23-09-2017 10:15 Baronie JO17-2 Oosterhout JO17-1 58709 4-1
C 23-09-2017 12:30 JEKA JO17-2 SV Reeshof JO17-1 58336 0-3
C 23-09-2017 11:00 SCO JO17-1 Bavel JO17-1 57996 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-2 11 7 1 3 22 41 12 29 0
2 SVSSS JO17-1 11 7 1 3 22 32 24 8 0
3 SV Reeshof JO17-1 10 7 0 3 21 32 11 21 0
4 Waspik JO17-1 11 6 3 2 21 27 11 16 0
5 DIA JO17-1 10 6 2 2 20 21 16 5 0
6 TSV Gudok JO17-1 11 6 2 3 20 33 18 15 0
7 Bavel JO17-1 9 5 0 4 15 22 20 2 0
8 Gilze JO17-1 10 3 5 2 14 27 16 11 0
9 Oosterhout JO17-1 11 2 3 6 9 21 38 -17 0
10 Haarsteeg JO17-1 10 2 0 8 6 18 45 -27 0
11 JEKA JO17-2 11 2 0 9 6 14 38 -24 0
12 SCO JO17-1 11 1 1 9 4 7 46 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO17-1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 Nieuwkuijk JO17-1 3 2 0 1 6 12 3 9 0
3 Emplina JO17-2 3 1 0 2 3 4 11 -7 0
4 Haarsteeg JO17-1 3 0 0 3 0 2 13 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-2 11 7 1 3 22 41 12 29 0
2 SVSSS JO17-1 11 7 1 3 22 32 24 8 0
3 SV Reeshof JO17-1 10 7 0 3 21 32 11 21 0
4 Waspik JO17-1 11 6 3 2 21 27 11 16 0
5 DIA JO17-1 10 6 2 2 20 21 16 5 0
6 TSV Gudok JO17-1 11 6 2 3 20 33 18 15 0
7 Bavel JO17-1 9 5 0 4 15 22 20 2 0
8 Gilze JO17-1 10 3 5 2 14 27 16 11 0
9 Oosterhout JO17-1 11 2 3 6 9 21 38 -17 0
10 Haarsteeg JO17-1 10 2 0 8 6 18 45 -27 0
11 JEKA JO17-2 11 2 0 9 6 14 38 -24 0
12 SCO JO17-1 11 1 1 9 4 7 46 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 01-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 Team training Haarsteeg JO17-1
di 08-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 Team training Haarsteeg JO17-1
di 15-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 Team training Haarsteeg JO17-1
di 22-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 29-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 05-09-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 12-09-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 19-09-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 26-09-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 03-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 10-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 17-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 24-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 31-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 07-11-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 14-11-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 21-11-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 28-11-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 05-12-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 12-12-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 19-12-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 26-12-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 02-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 09-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 16-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 23-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 30-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 06-02-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 13-02-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 20-02-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 27-02-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 06-03-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 13-03-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 20-03-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 27-03-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 03-04-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 10-04-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 17-04-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 24-04-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 01-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 08-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 15-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 22-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 29-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 05-06-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 12-06-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 19-06-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 26-06-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
donderdag 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 03-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 Team training Haarsteeg JO17-1
do 10-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 Team training Haarsteeg JO17-1
do 17-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 Team training Haarsteeg JO17-1
do 24-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 31-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 07-09-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 14-09-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 21-09-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 28-09-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 05-10-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 12-10-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 19-10-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 26-10-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 02-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 09-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 16-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 23-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 30-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 07-12-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 14-12-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 21-12-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 28-12-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 04-01-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 11-01-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 18-01-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 25-01-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 01-02-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 08-02-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 15-02-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 22-02-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 01-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 08-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 15-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 22-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 29-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 05-04-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 12-04-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 19-04-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 26-04-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 03-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 10-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 17-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 24-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 31-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 07-06-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 14-06-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 21-06-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 28-06-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1

Berichten



Terug naar boven