0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO17-1

Teamleden

Spelers
Stef Kuijpers Keeper      
Max v.d. Bosch        
Stijn Dekkers        
Cas van Eekeren        
Bas Koks        
Camiel Laros        
Bas van der Loo        
Thijs Meeuwsen        
Joppe van der Poel        
Elmar Postema        
Mats van de Sande        
Sem Verschuren        
Okke Vos        
Joost Wammes        
 
Overige teamleden
Abderrahmane Benabdelmoumene Trainer
Steven Branten Trainer
Wim Vos Trainer
Ismaïl Benabdelmoumene Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 12-05-2018 12:45 SV BLC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 110648 Sportpark De Meerendonk - -
C 19-05-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 110171 Sportpark Haarsteeg - -
C 26-05-2018 13:00 S.C.I. JO17-1 Haarsteeg JO17-1 109405 Sportpark Heidelust - -
C 02-06-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1 110419 Sportpark Haarsteeg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2018 12:45 SV BLC JO17-1 Theole JO17-1
C 28-04-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-1 Sleeuwijk JO17-1
C 28-04-2018 15:15 BZS JO17-1 Waspik JO17-1
C 05-05-2018 13:00 Theole JO17-1 RKTVC JO17-1
C 05-05-2018 15:00 Waspik JO17-1 Tricht JO17-1
C 05-05-2018 13:00 S.C.I. JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1
C 05-05-2018 12:00 Altena JO17-1 Den Dungen JO17-1
C 05-05-2018 10:15 Sleeuwijk JO17-1 SV BLC JO17-1
C 07-05-2018 20:00 S.C.I. JO17-1 Waspik JO17-1
C 10-05-2018 10:00 Altena JO17-1 Theole JO17-1
C 12-05-2018 13:30 RKTVC JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1
C 12-05-2018 13:00 Theole JO17-1 BZS JO17-1
C 12-05-2018 13:00 S.C.I. JO17-1 Den Dungen JO17-1
C 12-05-2018 12:45 SV BLC JO17-1 Haarsteeg JO17-1
C 12-05-2018 12:00 Sleeuwijk JO17-1 Tricht JO17-1
C 16-05-2018 19:30 Waspik JO17-1 Altena JO17-1
C 19-05-2018 10:30 Tricht JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1
C 19-05-2018 12:00 Altena JO17-1 SV BLC JO17-1
C 19-05-2018 13:00 Theole JO17-1 S.C.I. JO17-1
C 19-05-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Sleeuwijk JO17-1
C 19-05-2018 15:00 Waspik JO17-1 RKTVC JO17-1
C 19-05-2018 15:15 BZS JO17-1 Den Dungen JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 21-04-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Waspik JO17-1 J.M.L.A. van Rijn 110436 2 - 6
C 14-04-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Altena JO17-1 R. Schopenhauer 109372 2 - 3
C 07-04-2018 10:30 Tricht JO17-1 Haarsteeg JO17-1 S van Meerten 110656 5 - 0
C 24-03-2018 13:00 Theole JO17-1 Haarsteeg JO17-1 C. de Vormer 109501 8 - 0
C 13-03-2018 20:00 Haarsteeg JO17-1 BZS JO17-1 G.M.A. van der Loo 108898 1 - 4
C 10-03-2018 13:30 RKTVC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 J.P.N. van der Laan 110573 2 - 4
C 24-02-2018 15:00 Den Dungen JO17-1 Haarsteeg JO17-1 R.J.H. Vissers 110903 11 - 2
V 17-02-2018 14:30 RKDVC JO17-2 Haarsteeg JO17-1 oefen
V 03-02-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Vlijmense Boys JO 17-1 Jan Damen (Scheidsrechter) oefen 2 - 5
V 27-01-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 WSC JO17-2 Timo van der Velden (Scheidsrechter) oefen
V 20-01-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 St Mich.Gestel JO17-1 Timo van der Velden (Scheidsrechter)
C 09-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Bavel JO17-1 A. Irmak 57016 -
C 02-12-2017 13:25 Baronie JO17-2 Haarsteeg JO17-1 A.P.P.M. Mathon 56877 6 - 0
C 25-11-2017 13:00 Haarsteeg JO17-1 Oosterhout JO17-1 W.A. van der Horst 56735 4 - 7
C 18-11-2017 11:00 SCO JO17-1 Haarsteeg JO17-1 A.M.C.M. van Loon 58646 2 - 3
C 11-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 DIA JO17-1 R. Angenent 58018 1 - 3
C 04-11-2017 14:30 SVSSS JO17-1 Haarsteeg JO17-1 E.J.H.M. Kroot 55683 1 - 2
C 28-10-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 TSV Gudok JO17-1 P.J. Vermeulen 57605 2 - 5
C 21-10-2017 13:00 JEKA JO17-2 Haarsteeg JO17-1 J.C.L.M. van Zon 57671 3 - 2
C 07-10-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Gilze JO17-1 Y.J. van Voorst 55810 1 - 5
C 30-09-2017 16:45 SV Reeshof JO17-1 Haarsteeg JO17-1 A.J.A.M. (Albert) De Jong 56384 7 - 2
C 23-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Waspik JO17-1 57043 1 - 6
B 19-09-2017 20:00 Haarsteeg JO17-1 Emplina JO17-2 KNVB (Scheidsrechter) 7574
B 19-09-2017 20:00 Emplina JO17-2 Haarsteeg JO17-1 7574 3 - 1
B 09-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1 Peter Treuren (Scheidsrechter) 7264 0 - 8
B 02-09-2017 15:00 FC Engelen JO17-1 Haarsteeg JO17-1 6692 2 - 1
V 26-08-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 DSC JO17-1 Jordi Arendonk (Scheidsrechter)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-04-2018 15:15 BZS JO17-1 RKTVC JO17-1 109828 1-1
C 21-04-2018 15:00 Den Dungen JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 108162 0-0
C 21-04-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Waspik JO17-1 110436 2-6
C 21-04-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-1 SV BLC JO17-1 108447 4-0
C 21-04-2018 12:00 Tricht JO17-1 S.C.I. JO17-1 107865 1-0
C 14-04-2018 13:00 Sleeuwijk JO17-1 BZS JO17-1 109311 2-3
C 14-04-2018 12:45 SV BLC JO17-1 RKTVC JO17-1 108183 0-1
C 14-04-2018 13:00 Theole JO17-1 Tricht JO17-1 109029 2-0
C 14-04-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-1 Den Dungen JO17-1 108594 4-2
C 14-04-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Altena JO17-1 109372 2-3
C 07-04-2018 15:15 BZS JO17-1 S.C.I. JO17-1 110393 2-0
C 07-04-2018 15:00 Waspik JO17-1 Theole JO17-1 110568 2-3
C 07-04-2018 15:00 Den Dungen JO17-1 SV BLC JO17-1 109010 14-1
C 07-04-2018 13:30 RKTVC JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 107734 1-1
C 07-04-2018 12:00 Altena JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1 108186 0-6
C 07-04-2018 10:30 Tricht JO17-1 Haarsteeg JO17-1 110656 5-0
C 31-03-2018 10:30 Tricht JO17-1 Altena JO17-1 108304 3-1
C 24-03-2018 12:45 SV BLC JO17-1 Tricht JO17-1 108540 3-8
C 24-03-2018 13:30 RKTVC JO17-1 Den Dungen JO17-1 109447 2-6
C 24-03-2018 13:00 Theole JO17-1 Haarsteeg JO17-1 109501 8-0
C 24-03-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-1 BZS JO17-1 109238 5-3
C 24-03-2018 10:15 Sleeuwijk JO17-1 Waspik JO17-1 109804 0-2
C 24-03-2018 13:00 S.C.I. JO17-1 Altena JO17-1 108114 0-4
C 17-03-2018 10:30 Tricht JO17-1 BZS JO17-1 110260 0-0
C 17-03-2018 12:00 Altena JO17-1 RKTVC JO17-1 109153 0-0
C 17-03-2018 13:00 S.C.I. JO17-1 SV BLC JO17-1 110688 0-0
C 17-03-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1 110419 0-0
C 17-03-2018 15:00 Theole JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 109002 4-0
C 17-03-2018 14:30 Waspik JO17-1 Den Dungen JO17-1 109560 5-1
C 13-03-2018 20:00 Haarsteeg JO17-1 BZS JO17-1 108898 1-4
C 10-03-2018 13:00 Sleeuwijk JO17-1 S.C.I. JO17-1 111028 0-0
C 10-03-2018 12:45 SV BLC JO17-1 Waspik JO17-1 107753 0-7
C 10-03-2018 13:30 RKTVC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 110573 2-4
C 10-03-2018 14:30 Nieuwkuijk JO17-1 Theole JO17-1 110639 0-4
C 10-03-2018 15:15 BZS JO17-1 Altena JO17-1 109727 5-2
C 10-03-2018 15:00 Den Dungen JO17-1 Tricht JO17-1 110989 3-1
C 24-02-2018 15:00 Den Dungen JO17-1 Haarsteeg JO17-1 110903 11-2
C 24-02-2018 13:30 RKTVC JO17-1 S.C.I. JO17-1 108476 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 15:00 Gilze JO17-1 Bavel JO17-1 100828 0-0
C 13-12-2017 20:15 SV Reeshof JO17-1 DIA JO17-1 57589 0-0
C 09-12-2017 11:15 JEKA JO17-2 Oosterhout JO17-1 57722 5-4
C 09-12-2017 14:15 TSV Gudok JO17-1 SCO JO17-1 56743 5-0
C 09-12-2017 13:00 DIA JO17-1 Baronie JO17-2 56687 2-1
C 09-12-2017 14:30 SVSSS JO17-1 Waspik JO17-1 55992 2-1
C 09-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Bavel JO17-1 57016 0-0
C 09-12-2017 15:00 Gilze JO17-1 SV Reeshof JO17-1 55722 1-2
C 02-12-2017 11:00 SCO JO17-1 JEKA JO17-2 56937 1-0
C 02-12-2017 12:45 Oosterhout JO17-1 TSV Gudok JO17-1 55299 1-6
C 02-12-2017 13:15 Bavel JO17-1 SVSSS JO17-1 58386 1-3
C 02-12-2017 13:25 Baronie JO17-2 Haarsteeg JO17-1 56877 6-0
C 02-12-2017 14:30 Waspik JO17-1 Gilze JO17-1 55674 1-1
C 25-11-2017 11:30 JEKA JO17-2 Waspik JO17-1 56965 1-3
C 25-11-2017 12:00 Baronie JO17-2 SCO JO17-1 58572 9-0
C 25-11-2017 13:00 Haarsteeg JO17-1 Oosterhout JO17-1 56735 4-7
C 25-11-2017 14:15 TSV Gudok JO17-1 Bavel JO17-1 56846 2-3
C 25-11-2017 14:30 SVSSS JO17-1 SV Reeshof JO17-1 58729 3-2
C 25-11-2017 15:00 Gilze JO17-1 DIA JO17-1 58258 1-2
C 18-11-2017 11:00 SCO JO17-1 Haarsteeg JO17-1 58646 2-3
C 18-11-2017 12:45 JEKA JO17-2 Gilze JO17-1 56072 1-7
C 18-11-2017 12:45 SV Reeshof JO17-1 TSV Gudok JO17-1 56543 4-1
C 18-11-2017 14:00 Bavel JO17-1 Oosterhout JO17-1 56179 4-0
C 18-11-2017 14:30 DIA JO17-1 SVSSS JO17-1 57192 1-2
C 18-11-2017 14:30 Waspik JO17-1 Baronie JO17-2 56690 0-3
C 11-11-2017 12:30 Oosterhout JO17-1 SCO JO17-1 57775 2-2
C 11-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 DIA JO17-1 58018 1-3
C 11-11-2017 13:25 Baronie JO17-2 SV Reeshof JO17-1 58483 0-3
C 11-11-2017 14:00 TSV Gudok JO17-1 Waspik JO17-1 57040 1-1
C 11-11-2017 14:30 SVSSS JO17-1 JEKA JO17-2 58658 5-0
C 11-11-2017 15:00 Gilze JO17-1 Bavel JO17-1 57569 2-2
C 04-11-2017 15:00 Gilze JO17-1 SCO JO17-1 58724 3-0
C 04-11-2017 14:30 SVSSS JO17-1 Haarsteeg JO17-1 55683 1-2
C 04-11-2017 14:30 DIA JO17-1 Oosterhout JO17-1 55645 3-3
C 04-11-2017 14:00 TSV Gudok JO17-1 Baronie JO17-2 56042 2-0
C 04-11-2017 11:00 SV Reeshof JO17-1 Waspik JO17-1 57679 1-2
C 04-11-2017 11:45 JEKA JO17-2 Bavel JO17-1 55871 1-4
C 28-10-2017 11:00 SCO JO17-1 SVSSS JO17-1 55434 0-7
C 28-10-2017 12:30 Oosterhout JO17-1 Gilze JO17-1 55295 1-1
C 28-10-2017 13:45 Bavel JO17-1 SV Reeshof JO17-1 56982 1-2
C 28-10-2017 13:20 Baronie JO17-2 JEKA JO17-2 56855 2-1
C 28-10-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 TSV Gudok JO17-1 57605 2-5
C 28-10-2017 15:00 Waspik JO17-1 DIA JO17-1 56075 1-1
C 21-10-2017 13:00 JEKA JO17-2 Haarsteeg JO17-1 57671 3-2
C 14-10-2017 13:45 SV Reeshof JO17-1 SCO JO17-1 57860 8-0
C 14-10-2017 14:30 DIA JO17-1 Bavel JO17-1 56688 1-4
C 14-10-2017 14:30 SVSSS JO17-1 TSV Gudok JO17-1 57805 1-4
C 14-10-2017 15:00 Gilze JO17-1 Baronie JO17-2 55634 2-2
C 14-10-2017 11:00 Waspik JO17-1 Oosterhout JO17-1 57109 4-0
C 07-10-2017 11:00 SCO JO17-1 DIA JO17-1 58754 1-2
C 07-10-2017 12:30 Oosterhout JO17-1 SV Reeshof JO17-1 57835 1-0
C 07-10-2017 13:30 Bavel JO17-1 Waspik JO17-1 58144 0-5
C 07-10-2017 13:25 Baronie JO17-2 SVSSS JO17-1 57420 9-0
C 07-10-2017 14:00 TSV Gudok JO17-1 JEKA JO17-2 58177 4-0
C 07-10-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Gilze JO17-1 55810 1-5
C 30-09-2017 12:30 Oosterhout JO17-1 SVSSS JO17-1 57123 1-5
C 30-09-2017 13:00 Bavel JO17-1 Baronie JO17-2 57378 1-5
C 30-09-2017 16:45 SV Reeshof JO17-1 Haarsteeg JO17-1 56384 7-2
C 30-09-2017 14:30 DIA JO17-1 JEKA JO17-2 58105 3-2
C 30-09-2017 15:00 Waspik JO17-1 SCO JO17-1 58695 3-0
C 30-09-2017 15:00 Gilze JO17-1 TSV Gudok JO17-1 56404 3-3
C 23-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Waspik JO17-1 57043 1-6
C 23-09-2017 14:30 SVSSS JO17-1 Gilze JO17-1 58299 3-3
C 23-09-2017 14:00 TSV Gudok JO17-1 DIA JO17-1 57657 0-3
C 23-09-2017 10:15 Baronie JO17-2 Oosterhout JO17-1 58709 4-1
C 23-09-2017 12:30 JEKA JO17-2 SV Reeshof JO17-1 58336 0-3
C 23-09-2017 11:00 SCO JO17-1 Bavel JO17-1 57996 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Theole JO17-1 5 5 0 0 15 21 2 19 0
2 BZS JO17-1 6 4 1 1 13 18 11 7 0
3 Waspik JO17-1 5 4 0 1 12 22 6 16 0
4 Nieuwkuijk JO17-1 5 4 0 1 12 19 9 10 0
5 Den Dungen JO17-1 6 4 0 2 12 37 15 22 0
6 Tricht JO17-1 6 4 0 2 12 18 9 9 0
7 Altena JO17-1 5 2 0 3 6 10 16 -6 0
8 RKTVC JO17-1 6 1 2 3 5 7 13 -6 0
9 S.C.I. JO17-1 5 1 1 3 4 1 7 -6 0
10 Haarsteeg JO17-1 7 1 0 6 3 11 39 -28 0
11 Sleeuwijk JO17-1 5 0 2 3 2 3 10 -7 0
12 SV BLC JO17-1 5 0 0 5 0 4 34 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO17-1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 Nieuwkuijk JO17-1 3 2 0 1 6 12 3 9 0
3 Emplina JO17-2 3 1 0 2 3 4 11 -7 0
4 Haarsteeg JO17-1 3 0 0 3 0 2 13 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-2 11 7 1 3 22 41 12 29 0
2 SVSSS JO17-1 11 7 1 3 22 32 24 8 0
3 SV Reeshof JO17-1 10 7 0 3 21 32 11 21 0
4 Waspik JO17-1 11 6 3 2 21 27 11 16 0
5 DIA JO17-1 10 6 2 2 20 21 16 5 0
6 TSV Gudok JO17-1 11 6 2 3 20 33 18 15 0
7 Bavel JO17-1 9 5 0 4 15 22 20 2 0
8 Gilze JO17-1 10 3 5 2 14 27 16 11 0
9 Oosterhout JO17-1 11 2 3 6 9 21 38 -17 0
10 Haarsteeg JO17-1 10 2 0 8 6 18 45 -27 0
11 JEKA JO17-2 11 2 0 9 6 14 38 -24 0
12 SCO JO17-1 11 1 1 9 4 7 46 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 01-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 Team training Haarsteeg JO17-1
di 08-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 Team training Haarsteeg JO17-1
di 15-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 Team training Haarsteeg JO17-1
di 22-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 29-08-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 05-09-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 12-09-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 19-09-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 26-09-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 03-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 10-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 17-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 24-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 31-10-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 07-11-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 14-11-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 21-11-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 28-11-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 05-12-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 12-12-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 19-12-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 26-12-17 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 02-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 09-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 16-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 23-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 30-01-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 06-02-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 13-02-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 20-02-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 27-02-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 06-03-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 13-03-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 20-03-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 27-03-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 03-04-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 10-04-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 17-04-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 24-04-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 01-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 08-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 15-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 22-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 29-05-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 05-06-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 12-06-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 19-06-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
di 26-06-18 20:00 - 21:30 Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
donderdag 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 03-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 Team training Haarsteeg JO17-1
do 10-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 Team training Haarsteeg JO17-1
do 17-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 Team training Haarsteeg JO17-1
do 24-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 31-08-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 07-09-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 14-09-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 21-09-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 28-09-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 05-10-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 12-10-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 19-10-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 26-10-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 02-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 09-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 16-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 23-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 30-11-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 07-12-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 14-12-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 21-12-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 28-12-17 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 04-01-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 11-01-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 18-01-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 25-01-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 01-02-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 08-02-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 15-02-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 22-02-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 01-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 08-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 15-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 22-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 29-03-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 05-04-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 12-04-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 19-04-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 26-04-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 03-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 10-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 17-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 24-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 31-05-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 07-06-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 14-06-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 21-06-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1
do 28-06-18 18:30 - 20:00 Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Team training Haarsteeg JO17-1

Berichten



Terug naar boven