0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Junioren - Haarsteeg JO19-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Stijn Aarts | |||||||
Jeroen Bechtold | |||||||
Jesse van Bijnen | |||||||
Tom van den Broek | |||||||
Quinn Diepstraten | |||||||
Devin van Eijk | |||||||
Bart van Hulten | |||||||
Jasper van Oerle | |||||||
Mitchell Sagt | |||||||
Corne Stolwijk | |||||||
Dion Venema | |||||||
Rob van Vugt | |||||||
Tim van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Radboud Stolwijk | Leider/Trainer | ||||||
Patrick van de Wiel | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | Wilhelmina JO19-4 | 106569 | 3-4 | ||
C | 02-06-2018 14:30 | RKDVC JO19-4 | WSC JO19-4 | 107320 | 7-0 | ||
C | 02-06-2018 14:30 | Emplina JO19-6 | Den Dungen JO19-3 | 105609 | 0-0 | ||
C | 29-05-2018 20:00 | WSC JO19-4 | OSC'45 JO19-1 | 105927 | 5-5 | ||
C | 26-05-2018 15:00 | Den Dungen JO19-3 | RKKSV JO19-1 | 105707 | 2-4 | ||
C | 26-05-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-4 | RKDVC JO19-4 | 106304 | 2-6 | ||
C | 26-05-2018 15:00 | Emplina JO19-6 | Haarsteeg JO19-3 | 105422 | 3-1 | ||
C | 26-05-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | NOAD'32 JO19-2 | 106531 | 1-3 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | OSC'45 JO19-1 | Wilhelmina JO19-4 | 106851 | 5-2 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | NOAD'32 JO19-2 | WSC JO19-4 | 107400 | 6-2 | ||
C | 19-05-2018 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 105634 | 2-0 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | RKDVC JO19-4 | Den Dungen JO19-3 | 105631 | 2-1 | ||
C | 16-05-2018 19:30 | WSC JO19-4 | Emplina JO19-6 | 105535 | 7-3 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | Emplina JO19-6 | Hedel JO19-2 | 106272 | 0-0 | ||
C | 12-05-2018 11:15 | NOAD'32 JO19-2 | RKDVC JO19-4 | 107457 | 4-8 | ||
C | 12-05-2018 15:30 | WSC JO19-4 | Wilhelmina JO19-4 | 106208 | 3-3 | ||
C | 12-05-2018 15:00 | Den Dungen JO19-3 | Haarsteeg JO19-3 | 107683 | 3-6 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | OSC'45 JO19-1 | RKKSV JO19-1 | 107476 | 3-5 | ||
C | 05-05-2018 12:45 | NOAD'32 JO19-2 | OSC'45 JO19-1 | 107154 | 5-5 | ||
C | 05-05-2018 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | RKKSV JO19-1 | 106803 | 1-1 | ||
C | 05-05-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-4 | Den Dungen JO19-3 | 105748 | 3-1 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | RKDVC JO19-4 | Hedel JO19-2 | 105588 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 12:45 | Emplina JO19-6 | Wilhelmina JO19-4 | 107299 | 2-0 | ||
C | 28-04-2018 12:45 | Hedel JO19-2 | Haarsteeg JO19-3 | 105704 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 12:00 | RKKSV JO19-1 | NOAD'32 JO19-2 | 105773 | 5-2 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | OSC'45 JO19-1 | RKDVC JO19-4 | 107099 | 6-3 | ||
C | 28-04-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 107452 | 1-0 | ||
C | 25-04-2018 19:45 | RKDVC JO19-4 | Wilhelmina JO19-4 | 105551 | 0-2 | ||
C | 21-04-2018 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | NOAD'32 JO19-2 | 106675 | 1-3 | ||
C | 21-04-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | Den Dungen JO19-3 | 106902 | 3-3 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | WSC JO19-4 | 107520 | 11-0 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | Hedel JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 105427 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | Hedel JO19-2 | 107105 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-4 | RKKSV JO19-1 | 105836 | 3-3 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Emplina JO19-6 | NOAD'32 JO19-2 | 106066 | 6-0 | ||
C | 14-04-2018 15:00 | Den Dungen JO19-3 | WSC JO19-4 | 107579 | 5-4 | ||
C | 14-04-2018 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | RKDVC JO19-4 | 105639 | 3-8 | ||
C | 07-04-2018 15:30 | WSC JO19-4 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 105824 | 3-4 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | OSC'45 JO19-1 | Haarsteeg JO19-3 | 106048 | 6-3 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | Hedel JO19-2 | Den Dungen JO19-3 | 105564 | 1-15 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | Emplina JO19-6 | 106846 | 2-2 | ||
C | 31-03-2018 13:00 | NOAD'32 JO19-2 | Hedel JO19-2 | 106218 | 2-4 | ||
C | 31-03-2018 14:30 | OSC'45 JO19-1 | Emplina JO19-6 | 106756 | 4-4 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Emplina JO19-6 | RKDVC JO19-4 | 106145 | 0-14 | ||
C | 24-03-2018 15:00 | Den Dungen JO19-3 | OSC'45 JO19-1 | 106330 | 1-5 | ||
C | 24-03-2018 13:30 | WSC JO19-4 | Hedel JO19-2 | 106035 | 12-0 | ||
C | 24-03-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-4 | NOAD'32 JO19-2 | 107649 | 3-2 | ||
C | 24-03-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | RKKSV JO19-1 | 106881 | 1-4 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | RKDVC JO19-4 | 105511 | 5-3 | ||
C | 10-03-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-4 | Emplina JO19-6 | 106614 | 1-0 | ||
C | 10-03-2018 15:30 | WSC JO19-4 | Haarsteeg JO19-3 | 105809 | 1-2 | ||
C | 10-03-2018 15:00 | Den Dungen JO19-3 | NOAD'32 JO19-2 | 106435 | 2-2 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Hedel JO19-2 | OSC'45 JO19-1 | 107506 | 0-10 | ||
C | 17-02-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-4 | OSC'45 JO19-1 | 106863 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-12-2017 14:30 | FC Engelen JO19-2 | RKDVC JO19-4 | 54224 | 0-0 | ||
C | 20-12-2017 20:00 | BMC JO19-2 | RKKSV JO19-1 | 94792 | 0-0 | ||
C | 18-12-2017 19:30 | Haarsteeg JO19-3 | Jan van Arckel JO19-2 | 52950 | 8-3 | ||
C | 16-12-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | Haarsteeg JO19-3 | 52243 | 1-4 | ||
C | 16-12-2017 11:15 | NOAD'32 JO19-2 | RKKSV JO19-1 | 53377 | 0-0 | ||
C | 11-12-2017 19:45 | RKDVC JO19-4 | BMC JO19-2 | 94786 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 15:00 | FC Engelen JO19-2 | BMC JO19-2 | 94793 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 13:15 | NOAD'32 JO19-2 | SC Elshout JO19-1 | 52264 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | RKDVC JO19-4 | 52344 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | Emplina JO19-6 | OJC ROSMALEN JO19-6 | 53716 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | RKKSV JO19-1 | Hedel JO19-2 | 53561 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 12:30 | Jan van Arckel JO19-2 | Wilhelmina JO19-4 | 54193 | 2-6 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | RKDVC JO19-4 | NOAD'32 JO19-2 | 52308 | 6-3 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Hedel JO19-2 | FC Engelen JO19-2 | 52879 | 1-8 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | SC Elshout JO19-1 | Emplina JO19-6 | 53496 | 5-2 | ||
C | 29-11-2017 19:30 | NOAD'32 JO19-2 | Jan van Arckel JO19-2 | 52447 | 6-2 | ||
C | 29-11-2017 19:00 | SC Elshout JO19-1 | RKKSV JO19-1 | 54328 | 6-1 | ||
C | 25-11-2017 11:15 | NOAD'32 JO19-2 | Emplina JO19-6 | 53372 | 8-1 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | RKKSV JO19-1 | Jan van Arckel JO19-2 | 53114 | 0-0 | ||
C | 25-11-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | Hedel JO19-2 | 52286 | 4-2 | ||
C | 25-11-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | BMC JO19-2 | 94791 | 6-5 | ||
C | 25-11-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | SC Elshout JO19-1 | 53353 | 0-1 | ||
C | 20-11-2017 20:00 | OJC ROSMALEN JO19-6 | SC Elshout JO19-1 | 53122 | 2-8 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Hedel JO19-2 | Haarsteeg JO19-3 | 54409 | 2-11 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Emplina JO19-6 | Wilhelmina JO19-4 | 52603 | 4-2 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | RKDVC JO19-4 | OJC ROSMALEN JO19-6 | 54087 | 8-3 | ||
C | 18-11-2017 14:45 | Jan van Arckel JO19-2 | BMC JO19-2 | 94790 | 3-11 | ||
C | 18-11-2017 11:05 | FC Engelen JO19-2 | NOAD'32 JO19-2 | 53236 | 6-1 | ||
C | 13-11-2017 19:45 | BMC JO19-2 | Hedel JO19-2 | 94789 | 5-1 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | RKKSV JO19-1 | RKDVC JO19-4 | 52218 | 3-0 | ||
C | 11-11-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | Emplina JO19-6 | 52293 | 7-2 | ||
C | 11-11-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | FC Engelen JO19-2 | 53817 | 1-1 | ||
C | 04-11-2017 15:00 | FC Engelen JO19-2 | Jan van Arckel JO19-2 | 53476 | 6-0 | ||
C | 04-11-2017 13:00 | Wilhelmina JO19-4 | Haarsteeg JO19-3 | 54546 | 3-2 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | Emplina JO19-6 | BMC JO19-2 | 94788 | 1-1 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | SC Elshout JO19-1 | RKDVC JO19-4 | 54260 | 1-0 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | RKKSV JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-6 | 53845 | 6-3 | ||
C | 04-11-2017 12:45 | NOAD'32 JO19-2 | Hedel JO19-2 | 53921 | 12-2 | ||
C | 01-11-2017 19:00 | FC Engelen JO19-2 | Haarsteeg JO19-3 | 52625 | 3-2 | ||
C | 30-10-2017 19:30 | OJC ROSMALEN JO19-6 | BMC JO19-2 | 94783 | 2-1 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | Hedel JO19-2 | Wilhelmina JO19-4 | 54202 | 2-9 | ||
C | 28-10-2017 12:30 | Jan van Arckel JO19-2 | SC Elshout JO19-1 | 53450 | 1-12 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | RKDVC JO19-4 | Emplina JO19-6 | 53249 | 5-0 | ||
C | 28-10-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | RKKSV JO19-1 | 53852 | 2-0 | ||
C | 28-10-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | FC Engelen JO19-2 | 53218 | 0-6 | ||
C | 28-10-2017 15:00 | BMC JO19-2 | NOAD'32 JO19-2 | 94787 | 1-0 | ||
C | 23-10-2017 19:30 | NOAD'32 JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-6 | 54123 | 5-2 | ||
C | 14-10-2017 15:00 | Wilhelmina JO19-4 | RKKSV JO19-1 | 52994 | 5-2 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | Emplina JO19-6 | Jan van Arckel JO19-2 | 53015 | 5-1 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | RKDVC JO19-4 | WSC JO19-5 | 54455 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | SC Elshout JO19-1 | Hedel JO19-2 | 53105 | 15-1 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | RKKSV JO19-1 | FC Engelen JO19-2 | 54063 | 1-3 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | WSC JO19-5 | SC Elshout JO19-1 | 53842 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | Hedel JO19-2 | Emplina JO19-6 | 52561 | 1-5 | ||
C | 07-10-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | Wilhelmina JO19-4 | 54369 | 3-2 | ||
C | 07-10-2017 14:45 | Jan van Arckel JO19-2 | RKDVC JO19-4 | 52861 | 0-6 | ||
C | 07-10-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | NOAD'32 JO19-2 | 54030 | 2-5 | ||
C | 07-10-2017 15:00 | BMC JO19-2 | SC Elshout JO19-1 | 94785 | 2-4 | ||
C | 30-09-2017 12:30 | Jan van Arckel JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-6 | 52768 | 3-2 | ||
C | 30-09-2017 16:30 | Emplina JO19-6 | FC Engelen JO19-2 | 54370 | 1-5 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | SC Elshout JO19-1 | Haarsteeg JO19-3 | 53077 | 2-1 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | RKDVC JO19-4 | Hedel JO19-2 | 53135 | 19-0 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | WSC JO19-5 | Wilhelmina JO19-4 | 52972 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 15:00 | BMC JO19-2 | Wilhelmina JO19-4 | 94784 | 3-2 | ||
C | 23-09-2017 15:00 | FC Engelen JO19-2 | SC Elshout JO19-1 | 53837 | 1-2 | ||
C | 23-09-2017 16:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | WSC JO19-5 | 54008 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | RKDVC JO19-4 | 52966 | 2-8 | ||
C | 23-09-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | NOAD'32 JO19-2 | 53933 | 3-3 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | RKKSV JO19-1 | Emplina JO19-6 | 54470 | 3-0 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | Hedel JO19-2 | Jan van Arckel JO19-2 | 52352 | 1-10 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKKSV JO19-1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 21 | 40 | 17 | 23 | 0 |
2 | RKDVC JO19-4 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 51 | 23 | 28 | 0 |
3 | OSC'45 JO19-1 | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 41 | 30 | 11 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 18 | 20 | -2 | 0 |
5 | Emplina JO19-6 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 20 | 29 | -9 | 0 |
6 | NOAD'32 JO19-2 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 27 | 33 | -6 | 0 |
7 | Wilhelmina JO19-4 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 17 | 23 | -6 | 0 |
8 | Haarsteeg JO19-3 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 22 | 29 | -7 | 0 |
9 | Den Dungen JO19-3 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 18 | 29 | -11 | 0 |
10 | WSC JO19-4 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 25 | 46 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.C.I. JO19-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 9 | 5 | 4 | 0 |
2 | RKDVC JO19-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 6 | 1 | 0 |
3 | Sint Michielsgestel JO19-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | 0 |
4 | Haarsteeg JO19-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Elshout JO19-1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 56 | 11 | 45 | 0 |
2 | FC Engelen JO19-2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 39 | 9 | 30 | 0 |
3 | RKDVC JO19-4 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 52 | 12 | 40 | 0 |
4 | Haarsteeg JO19-3 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 47 | 34 | 13 | 0 |
5 | NOAD'32 JO19-2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 43 | 25 | 18 | 0 |
6 | Wilhelmina JO19-4 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 33 | 23 | 10 | 0 |
7 | BMC JO19-2 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 29 | 19 | 10 | 0 |
8 | Emplina JO19-6 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 21 | 38 | -17 | 0 |
9 | RKKSV JO19-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 16 | 19 | -3 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO19-6 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 22 | 45 | -23 | 0 |
11 | Jan van Arckel JO19-2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 25 | 63 | -38 | 0 |
12 | Hedel JO19-2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 13 | 98 | -85 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:00 - 21:30 | Veld 2B1/2B2 | KK 1A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 20:00 - 21:30 | Veld 4B1/4B2 | KK 1A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|