0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Haarsteeg 5
Teamleden
Spelers | |||||||
Hans Derriks | |||||||
Andre Doedeijns | |||||||
Eric Esser | |||||||
Arno van de Griend | |||||||
Bert Koks | |||||||
Tom van der Loo | |||||||
Ricardo van Oort | |||||||
Berry de Pinth | |||||||
Johan Verboord | |||||||
Harold Verhoofstad | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arno van de Griend | Leider | ||||||
Rowdy van Son | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-05-2017 10:30 | FC Drunen 5 | FC Engelen 4 | Smit, R.J.C. | 66381 | 5-0 | |
C | 07-05-2017 10:00 | Essche Boys 4 | SC Elshout 5 | Nieuwelaar, M.J.J. van | 65695 | 1-5 | |
C | 07-05-2017 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Nieuwkuijk 5 | Dalsen, A. van | 66981 | 1-3 | |
C | 07-05-2017 10:00 | Vlijmense Boys 5 | Haarsteeg 5 | Stok, R | 63713 | 6-1 | |
C | 07-05-2017 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | St Mich.Gestel 7 | Lent, G. van | 59300 | 0-4 | |
C | 30-04-2017 11:00 | SC Elshout 5 | FC Drunen 5 | Hoven, CAM van den | 65138 | 1-3 | |
C | 30-04-2017 10:00 | St Mich.Gestel 7 | Essche Boys 4 | Habraken, R | 64554 | 9-2 | |
C | 30-04-2017 10:00 | Haarsteeg 5 | BVV/Timmermans Infra 4 | Nuiten, A.J. | 65403 | 1-1 | |
C | 30-04-2017 11:00 | Nieuwkuijk 5 | OSC'45 4 | Verschure, J.M.J | 65812 | 4-2 | |
C | 30-04-2017 12:00 | FC Engelen 4 | Vlijmense Boys 5 | Berramdane, M. | 62091 | 2-4 | |
C | 23-04-2017 10:00 | SC Elshout 5 | Essche Boys 4 | Fleuren, S. | 65048 | 4-1 | |
C | 23-04-2017 10:00 | Nieuwkuijk 5 | Vlijmense Boys 5 | 61992 | 0-1 | ||
C | 23-04-2017 12:00 | FC Engelen 4 | Haarsteeg 5 | Timmers, J. | 68605 | 7-1 | |
C | 23-04-2017 10:30 | FC Drunen 5 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Toksoy, M. | 61267 | 1-0 | |
C | 17-04-2017 11:00 | OSC'45 4 | FC Drunen 5 | Cakir, H. | 66726 | 1-6 | |
C | 17-04-2017 11:00 | Nieuwkuijk 5 | BVV/Timmermans Infra 4 | Schilders, W.C. | 59541 | 1-1 | |
C | 17-04-2017 12:00 | FC Engelen 4 | Essche Boys 4 | Timmers, J. | 68405 | 1-3 | |
C | 09-04-2017 10:00 | Essche Boys 4 | Haarsteeg 5 | Olijslagers, P.A. | 60708 | 2-0 | |
C | 09-04-2017 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | St Mich.Gestel 7 | Zengin, F. | 58027 | 4-1 | |
C | 09-04-2017 10:00 | Vlijmense Boys 5 | BVV/Timmermans Infra 4 | Stok, R | 59374 | 5-2 | |
C | 09-04-2017 10:30 | FC Drunen 5 | Nieuwkuijk 5 | Smit, R.J.C. | 67047 | 2-0 | |
C | 09-04-2017 11:00 | OSC'45 4 | FC Engelen 4 | Coort, W | 63811 | 1-4 | |
C | 02-04-2017 11:00 | SC Elshout 5 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Hoven, MAM van den | 66324 | 1-2 | |
C | 02-04-2017 10:00 | St Mich.Gestel 7 | Vlijmense Boys 5 | Habraken, R | 66360 | 2-0 | |
C | 02-04-2017 10:00 | Haarsteeg 5 | OSC'45 4 | Nuiten, A.J. | 59894 | 3-2 | |
C | 02-04-2017 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | FC Drunen 5 | Lent, G. van | 68954 | 1-3 | |
C | 26-03-2017 10:30 | FC Drunen 5 | St Mich.Gestel 7 | Toksoy, M. | 63072 | 7-0 | |
C | 26-03-2017 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Haarsteeg 5 | Swarts, F. | 61355 | 9-1 | |
C | 26-03-2017 11:00 | OSC'45 4 | BVV/Timmermans Infra 4 | Bounouhi, S. el | 61719 | 4-1 | |
C | 26-03-2017 12:00 | Essche Boys 4 | Vlijmense Boys 5 | Olijslagers, P.A. | 63683 | 0-3 | |
C | 26-03-2017 11:00 | SC Elshout 5 | FC Engelen 4 | Hulten, AGM van | 64252 | 1-7 | |
C | 22-03-2017 20:00 | Nieuwkuijk 5 | SC Elshout 5 | Verreijt, A.A. J..M. | 57097 | 4-1 | |
C | 19-03-2017 10:00 | St Mich.Gestel 7 | OSC'45 4 | Eijndhoven, H. van | 57559 | 5-1 | |
C | 19-03-2017 12:00 | FC Engelen 4 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Timmers, J. | 61960 | 4-9 | |
C | 19-03-2017 11:00 | BVV 4 | Essche Boys 4 | Lent, G. van | 63647 | 3-3 | |
C | 19-03-2017 10:00 | Vlijmense Boys 5 | FC Drunen 5 | Schillemans, JJ | 62911 | 1-3 | |
C | 12-03-2017 11:00 | OSC'45 4 | Vlijmense Boys 5 | Valke, R. | 67735 | 2-2 | |
C | 12-03-2017 12:00 | FC Engelen 4 | Nieuwkuijk 5 | Timmers, J. | 61624 | 1-1 | |
C | 12-03-2017 10:00 | Essche Boys 4 | FC Drunen 5 | Koppens, W.H.J. | 64406 | 0-4 | |
C | 12-03-2017 11:00 | SC Elshout 5 | Haarsteeg 5 | Venrooij, WAJ van | 64772 | 1-0 | |
C | 12-03-2017 12:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | BVV 4 | Zengin, F. | 60204 | 7-2 | |
C | 05-03-2017 10:00 | SC Elshout 5 | St Mich.Gestel 7 | Fitters, MCM | 66583 | 0-1 | |
C | 05-03-2017 10:00 | Essche Boys 4 | Nieuwkuijk 5 | Olijslagers, P.A. | 59620 | 1-1 | |
C | 05-03-2017 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Vlijmense Boys 5 | Zengin, F. | 57085 | 5-3 | |
C | 19-02-2017 10:00 | Vlijmense Boys 5 | SC Elshout 5 | Stok, R | 58097 | 3-1 | |
C | 19-02-2017 10:00 | Essche Boys 4 | OSC'45 4 | Koppens, W.H.J. | 63466 | 0-3 | |
C | 19-02-2017 10:00 | Haarsteeg 5 | Nieuwkuijk 5 | Nuiten, A.J. | 64784 | 1-5 | |
C | 19-02-2017 10:00 | St Mich.Gestel 7 | FC Engelen 4 | Habraken, R | 60477 | 6-2 | |
C | 05-02-2017 10:00 | Haarsteeg 5 | FC Drunen 5 | Zon, T. van | 57656 | 1-6 | |
C | 05-02-2017 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Essche Boys 4 | Zengin, F. | 69064 | 5-2 | |
C | 05-02-2017 10:00 | Nieuwkuijk 5 | St Mich.Gestel 7 | Figee, E | 67182 | 2-4 | |
C | 05-02-2017 11:00 | SC Elshout 5 | OSC'45 4 | Fleuren, S. | 67899 | 1-4 | |
C | 05-02-2017 12:00 | FC Engelen 4 | BVV 4 | Timmers, J. | 68416 | 2-3 | |
C | 18-12-2016 11:00 | Nieuwkuijk 5 | Essche Boys 4 | Schilders, W.C. | 61615 | 4-1 | |
C | 18-12-2016 11:00 | SC Elshout 5 | BVV 4 | Hoven, CAM van den | 68369 | 1-2 | |
C | 11-12-2016 11:00 | OSC'45 4 | SC Elshout 5 | Coort, W | 63396 | 5-1 | |
C | 11-12-2016 11:00 | BVV 4 | FC Engelen 4 | Lent, G. van | 66126 | 3-1 | |
C | 11-12-2016 10:30 | FC Drunen 5 | Haarsteeg 5 | Smit, R.J.C. | 57460 | 4-0 | |
C | 11-12-2016 10:00 | Essche Boys 4 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Engelbart, J.A.M. | 57235 | 1-3 | |
C | 11-12-2016 10:00 | St Mich.Gestel 7 | Nieuwkuijk 5 | Habraken, R | 65435 | 4-2 | |
C | 04-12-2016 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | OSC'45 4 | Zengin, F. | 67948 | 3-2 | |
C | 04-12-2016 10:00 | Haarsteeg 5 | St Mich.Gestel 7 | Vaan, S. de | 67058 | 1-6 | |
C | 27-11-2016 10:00 | Vlijmense Boys 5 | FC Engelen 4 | Passon, J.W. | 60181 | 5-1 | |
C | 27-11-2016 10:00 | Essche Boys 4 | St Mich.Gestel 7 | Engelbart, J.A.M. | 63843 | 3-6 | |
C | 27-11-2016 10:30 | FC Drunen 5 | SC Elshout 5 | Toksoy, M. | 61235 | 5-0 | |
C | 27-11-2016 11:00 | BVV 4 | Haarsteeg 5 | Lent, G. van | 58268 | 3-0 | |
C | 27-11-2016 11:00 | OSC'45 4 | Nieuwkuijk 5 | Coort, W | 67718 | 6-2 | |
C | 20-11-2016 10:00 | Vlijmense Boys 5 | OSC'45 4 | Stok, R | 64115 | 4-4 | |
C | 20-11-2016 10:00 | St Mich.Gestel 7 | Haarsteeg 5 | Habraken, R | 62683 | 5-2 | |
C | 13-11-2016 10:00 | St Mich.Gestel 7 | BVV 4 | Habraken, R | 66797 | 6-1 | |
C | 13-11-2016 10:00 | Haarsteeg 5 | Vlijmense Boys 5 | Nuiten, A.J. | 67376 | 2-2 | |
C | 13-11-2016 11:00 | Nieuwkuijk 5 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Figee, E | 60456 | 2-8 | |
C | 13-11-2016 12:00 | FC Engelen 4 | FC Drunen 5 | Timmers, J. | 61343 | 0-1 | |
C | 06-11-2016 11:00 | BVV 4 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Lent, G. van | 60458 | 1-4 | |
C | 06-11-2016 11:00 | Nieuwkuijk 5 | FC Engelen 4 | Verschure, J.M.J | 64104 | 1-7 | |
C | 06-11-2016 10:30 | FC Drunen 5 | Essche Boys 4 | Tausch, R. | 60767 | 9-0 | |
C | 06-11-2016 10:00 | Haarsteeg 5 | SC Elshout 5 | Nuiten, A.J. | 60155 | 2-2 | |
C | 30-10-2016 10:00 | Vlijmense Boys 5 | St Mich.Gestel 7 | Passon, J.W. | 63025 | 4-2 | |
C | 30-10-2016 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | SC Elshout 5 | Zengin, F. | 60734 | 10-3 | |
C | 30-10-2016 10:30 | FC Drunen 5 | BVV 4 | Smit, R.J.C. | 67808 | 12-2 | |
C | 30-10-2016 11:00 | OSC'45 4 | Haarsteeg 5 | Valke, R. | 62858 | 1-5 | |
C | 23-10-2016 10:00 | Essche Boys 4 | FC Engelen 4 | Kessels, M.J.W. | 59699 | 1-2 | |
C | 23-10-2016 10:00 | Vlijmense Boys 5 | Nieuwkuijk 5 | Schillemans, JJ | 68879 | 1-1 | |
C | 23-10-2016 11:00 | OSC'45 4 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Cakir, H. | 57629 | 2-5 | |
C | 23-10-2016 11:00 | BVV 4 | SC Elshout 5 | Lent, G. van | 60494 | 1-7 | |
C | 16-10-2016 12:00 | FC Engelen 4 | OSC'45 4 | Timmers, J. | 60754 | 3-2 | |
C | 16-10-2016 11:00 | BVV 4 | Vlijmense Boys 5 | Walschots, L. | 66326 | 2-3 | |
C | 16-10-2016 11:00 | Nieuwkuijk 5 | FC Drunen 5 | Bonth, A.L.J. de | 68749 | 2-4 | |
C | 16-10-2016 10:00 | Haarsteeg 5 | Essche Boys 4 | Nuiten, A.J. | 58917 | 2-2 | |
C | 16-10-2016 10:00 | St Mich.Gestel 7 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Habraken, R | 59212 | 3-3 | |
C | 09-10-2016 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | FC Engelen 4 | Zengin, F. | 58180 | 6-4 | |
C | 09-10-2016 10:00 | Essche Boys 4 | BVV 4 | Koppens, W.H.J. | 60278 | 3-4 | |
C | 09-10-2016 11:00 | OSC'45 4 | St Mich.Gestel 7 | Coort, W | 67648 | 1-5 | |
C | 09-10-2016 11:00 | SC Elshout 5 | Nieuwkuijk 5 | Hoven, A.C.M. van den | 67844 | 2-5 | |
C | 09-10-2016 10:30 | FC Drunen 5 | Vlijmense Boys 5 | Smit, R.J.C. | 58332 | 6-0 | |
C | 02-10-2016 10:00 | Haarsteeg 5 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Nuiten, A.J. | 65484 | 1-2 | |
C | 02-10-2016 10:00 | St Mich.Gestel 7 | FC Drunen 5 | Habraken, R | 59263 | 3-7 | |
C | 02-10-2016 10:00 | Vlijmense Boys 5 | Essche Boys 4 | Passon, J.W. | 63051 | 1-4 | |
C | 02-10-2016 12:00 | FC Engelen 4 | SC Elshout 5 | Timmers, J. | 63115 | 10-1 | |
C | 02-10-2016 11:00 | BVV 4 | OSC'45 4 | Lensen, W. | 62988 | 0-3 | |
C | 25-09-2016 11:00 | Nieuwkuijk 5 | Haarsteeg 5 | Water, G. v.d. | 63083 | 3-0 | |
C | 25-09-2016 11:00 | OSC'45 4 | Essche Boys 4 | Coort, W | 61105 | 7-1 | |
C | 25-09-2016 11:00 | SC Elshout 5 | Vlijmense Boys 5 | Hulten, AGM van | 65255 | 1-2 | |
C | 25-09-2016 12:00 | FC Engelen 4 | St Mich.Gestel 7 | Timmers, J. | 66025 | 2-5 | |
C | 25-09-2016 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 5 | FC Drunen 5 | Zengin, F. | 63763 | 3-7 | |
C | 18-09-2016 11:00 | BVV 4 | Nieuwkuijk 5 | Lent, G. van | 58690 | 1-2 | |
C | 18-09-2016 10:30 | FC Drunen 5 | OSC'45 4 | Smit, R.J.C. | 67851 | 6-2 | |
C | 18-09-2016 10:00 | Vlijmense Boys 5 | RKJVV/V. Dalsen 5 | Passon, J.W. | 66138 | 4-5 | |
C | 18-09-2016 10:00 | St Mich.Gestel 7 | SC Elshout 5 | Eijndhoven, H. van | 61976 | 4-3 | |
C | 18-09-2016 10:00 | Haarsteeg 5 | FC Engelen 4 | Nuiten, A.J. | 57291 | 1-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Drunen 5 | 20 | 20 | 0 | 0 | 60 | 101 | 17 | 84 | 0 |
2 | RKJVV/V. Dalsen 5 | 20 | 16 | 1 | 3 | 46 | 94 | 48 | 46 | 3 |
3 | St Mich.Gestel 7 | 20 | 15 | 1 | 4 | 46 | 81 | 47 | 34 | 0 |
4 | Vlijmense Boys 5 | 20 | 10 | 4 | 6 | 34 | 54 | 46 | 8 | 0 |
5 | Nieuwkuijk 5 | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 | 45 | 49 | -4 | 0 |
6 | OSC'45 4 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 55 | 61 | -6 | 0 |
7 | FC Engelen 4 | 20 | 7 | 1 | 12 | 22 | 60 | 60 | 0 | 0 |
8 | BVV 4 | 20 | 5 | 3 | 12 | 18 | 34 | 72 | -38 | 0 |
9 | SC Elshout 5 | 20 | 4 | 1 | 15 | 13 | 37 | 72 | -35 | 0 |
10 | Haarsteeg 5 | 20 | 3 | 4 | 13 | 13 | 25 | 69 | -44 | 0 |
11 | Essche Boys 4 | 20 | 3 | 3 | 14 | 12 | 31 | 76 | -45 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:15 - 21:45 | Veld 2A1/2A2, Veld 4C1, Veld 4C2 | KK 2B | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|