Coördinatoren voetbal

Functie Team Naam Mail adres Telefoon nr
TC senioren Coördinator
 
Senioren afdeling  Mari van der Sterren marivandersterren@home.nl 0651095067
Coördinator selektie senioren 1e en 2e Henry Theunissen info@henrytheunissen.nl 0622545041
Coördinator selektie senioren 1e en 2e Henri van Vugt hjmvanvugt@hetnet.nl 0610794548
Coördinator lagere senioren 3e t/m 7e Riny Boom riny.boom@home.nl 0630314777
Coördinator Vrouwen Vacature      
Coördinator
G-Team
 
G Team Gerrit Polman gteamhaarsteeg@ziggo.nl 0735117306
Coördinator
35+
 
Trainingsgroep 35+ Vacature    
Hoofd Jeugd Opleiding
 
Jeugd afdeling Lichel Pompen hjovvhaarsteeg@gmail.com 0623334019
Jeugd Keepers Coördinator Alle jeugd keepers Wim de Man

jkcvvhaarsteeg@kpnmail.nl

 
Jeugd Coördinator JO18/JO19 Vacature      
Jeugd Coördinator JO16/JO17 Vacature      
Jeugd Coördinator JO14/JO15   Henk Spierings henkspierings@ziggo.nl 0616985918
Jeugd Coördinator JO12/JO13   Freddy van Bokhoven freddyvanbokhoven@gmail.com 0625074640
Jeugd Coördinator JO10/JO11   Marijn Eikhoudt marijneikhoudt@gmail.com 0652214867
Jeugd Coördinator JO08/JO09   Lenneke Zuijdwijk lennekezuijdwijk@hotmail.com
 
0646141225
Jeugd Coördinator JO06/JO07 (mini's)   Fried van Bokhoven friedvanbokhoven@hotmail.com 0627063182
Jeugd Coördinator Meisjes Vacature      
Jeugd Coördinator BVO- en KNVB talenten   Freddy van Bokhoven freddyvanbokhoven@gmail.com 0625074640
Jeugd Coördinator Oefenwedstrijden   Jort Damen j.damen_vvh@outlook.com 0611286549
Coördinator Jeugd Voetbal Opleiding   Roger Schouwenaar rschouwenaar@brabant.nl 0618303069
Coördinator scheidsrechters
 
Alle scheidsrechters Peter Treuren petertreuren@ziggo.nl 0611594647
Coördinator Verzorging Alle verzorgers Joop Kipping j.kipping@planet.nl

 
 
Terug naar boven