Uitslagen
Seizoen:
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-03-2024 19:30 | Emplina MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 1 - 2 | |||
C | 24-03-2024 14:30 | Helvoirt 1 | Haarsteeg 1 | 2 - 2 | |||
C | 24-03-2024 14:30 | Wadenoijen 2 | Haarsteeg 2 | 0 - 1 | |||
C | 24-03-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | VCB 2 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | 1 - 1 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | HHC'09 3 | Haarsteeg 4 | 1 - 1 | |||
C | 24-03-2024 11:00 | Nieuwkuijk 6 | Haarsteeg 5 | 3 - 3 | |||
C | 24-03-2024 12:00 | Haarsteeg 6 | Emplina 11 | H.B. Spijker (Scheidsrechter) | 4 - 3 | ||
V | 24-03-2024 10:00 | ZGH | Trainen | ||||
C | 24-03-2024 11:00 | Haarsteeg VR1 | Helvoirt VR1 | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
C | 23-03-2024 14:45 | Haarsteeg 2 zaterdag | GVV'63 2 | 0 - 4 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | Haarsteeg G1G | GSBW G1 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | 5 - 0 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 2 - 5 | |||
C | 23-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | Henry Theunissen (Scheidsrechter) | 5 - 0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Kozakken Boys JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 4 - 1 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | Frank van Zon (Scheidsrechter) | 1 - 4 | ||
C | 23-03-2024 11:15 | Sarto JO15-2 | Haarsteeg JO15-1 | 2 - 4 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | Haarsteeg JO15-2 | Wilhelmina JO15-2 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | 3 - 1 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-4 | Max Willemse (Scheidsrechter) | 4 - 2 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | Nivo Sparta JO14-2 | Joost Klerks (Scheidsrechter) | 1 - 4 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | SV BLC JO14-3 | Haarsteeg JO14-2 | 5 - 1 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | SVSSS JO13-1 | Haarsteeg JO13-1 | 1 - 1 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | VOAB JO13-4 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | 0 - 3 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | Wilhelmina JO13-1 | Ron Duijzer (Scheidsrechter) | 8 - 2 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | GDC JO13-1 | Haarsteeg JO13-4 | 7 - 1 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | SVSSS JO12-1 | Sven van de Griend (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Zwaluw VFC JO12-7JM | Haarsteeg JO12-2 | 7 - 3 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-3 | SC Elshout JO12-1JM | Kay van Engelen (Scheidsrechter) | 4 - 4 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | RWB JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 3 - 2 | |||
C | 23-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-2 | Haarsteeg JO11-2 | 0 - 3 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-3 | ODC JO11-3 | Rik van Bruggen (Scheidsrechter) | 0 - 2 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-4 | Nemelaer JO11-2 | Maxim Boelen (Scheidsrechter) | 0 - 0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Emplina JO11-3 | Haarsteeg JO11-5 | 8 - 1 | |||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-3 | Olympia'60 JO8-1 | ||||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Wilhelmina JO8-3 | ||||
C | 23-03-2024 10:25 | Baardwijk JO7-2 | Haarsteeg JO7-1 | ||||
C | 23-03-2024 09:45 | SSC'55 JO7-1 | Haarsteeg JO7-1 | ||||
C | 23-03-2024 10:05 | Haarsteeg JO7-1 | SV BLC JO7-1JM | ||||
C | 23-03-2024 09:10 | Haarsteeg JO7-2 | RWB JO7-2 | ||||
C | 23-03-2024 08:50 | Roda Boys/Bommelerwaard JO7-1 | Haarsteeg JO7-3 | ||||
C | 23-03-2024 09:40 | Achilles Veen JO7-1JM | Haarsteeg JO7-5 | ||||
C | 23-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO7-6 | OJC ROSMALEN JO7-2 | ||||
C | 23-03-2024 08:50 | Haarsteeg JO7-6 | Wilhelmina JO7-1JM | ||||
C | 23-03-2024 09:10 | Hedel JO7-1JM | Haarsteeg JO7-6 | ||||
C | 23-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO7-8 | SV BLC JO7-8JM | ||||
C | 23-03-2024 08:50 | Wilhelmina JO7-4 | Haarsteeg JO7-8 | ||||
C | 23-03-2024 09:10 | Haarsteeg JO7-8 | Emplina JO7-3 | ||||
C | 23-03-2024 09:05 | OJC ROSMALEN JO7-6 | Haarsteeg JO7-9 | ||||
C | 23-03-2024 09:25 | Haarsteeg JO7-9 | SV BLC JO7-10JM | ||||
C | 23-03-2024 08:45 | DBN'22 JO7-2 | Haarsteeg JO7-9 | ||||
C | 18-03-2024 19:30 | SVG G1 | Haarsteeg G1G | 3 - 1 | |||
C | 17-03-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Real Lunet 1 | 4 - 0 | |||
C | 17-03-2024 11:00 | Haarsteeg 2 | OJC ROSMALEN 2 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | 0 - 2 | ||
C | 17-03-2024 09:45 | SCG'18 2 | Haarsteeg 3 | 4 - 1 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Haarsteeg 4 | Wilhelmina 6 | M.C.A. Kivits (Scheidsrechter) | 1 - 3 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Haarsteeg 5 | Wilhelmina 7 | Radboud Stolwijk (Scheidsrechter) | 4 - 1 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | HHC'09 2 | Haarsteeg 6 | 8 - 0 | |||
V | 17-03-2024 10:00 | ZGH | De Heikneuters | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
C | 17-03-2024 11:00 | Teisterbanders VR1 | Haarsteeg VR1 | 5 - 1 | |||
C | 16-03-2024 17:15 | OJC ROSMALEN 2 | Haarsteeg 2 zaterdag | 1 - 0 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | DBS G1 | Haarsteeg G1G | 2 - 3 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | DESK JO19-1 | 5 - 1 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 0 - 2 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO18-1 | DESK JO18-2 | Ton Derriks (Scheidsrechter) | 19 - 2 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Haarsteeg JO17-1 | ODC JO17-1 | 0 - 6 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | RWB JO16-2 | Haarsteeg JO16-1 | 1 - 2 | |||
C | 16-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Jong Brabant JO15-4 | Michel Pullen (Scheidsrechter) | 19 - 2 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | SCG'18 JO15-2 | Haarsteeg JO15-2 | 3 - 0 | |||
C | 16-03-2024 12:45 | RKKSV JO15-1 | Haarsteeg JO15-3 | ||||
C | 16-03-2024 13:00 | OVC'26 JO14-1 | Haarsteeg JO14-1 | 5 - 1 | |||
C | 16-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO14-2 | ODC JO14-2 | Max Willemse (Scheidsrechter) | 3 - 3 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-1 | Baronie JO13-2 | Martijn van Esch (Scheidsrechter) | 3 - 2 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | Emplina JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 3 - 2 | |||
C | 16-03-2024 11:30 | Den Dungen JO13-1 | Haarsteeg JO13-3 | 4 - 1 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-4 | Wilhelmina JO13-2 | Ruben Broeders (Scheidsrechter) | 5 - 0 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | RKDVC JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 7 - 2 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-2 | CHC JO12-1JM | 4 - 7 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-3 | RKDVC JO12-5 | Maxim Boelen (Scheidsrechter) | 2 - 7 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO12-4 | RKDVC JO12-6 | 5 - 5 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Nieuwkuijk JO11-1 | 4 - 1 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-2 | SV BLC JO11-2 | 0 - 4 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO11-5 | Haarsteeg JO11-3 | 1 - 3 | |||
C | 16-03-2024 08:45 | Jong Brabant JO11-6 | Haarsteeg JO11-4 | 1 - 5 | |||
C | 16-03-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-9 | Haarsteeg JO11-5 | 7 - 6 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | FC Tilburg JO9-3 | Haarsteeg JO9-2 | ||||
C | 16-03-2024 09:40 | OJC ROSMALEN JO7-1 | Haarsteeg JO7-4 | ||||
C | 16-03-2024 11:10 | Haarsteeg JO7-8 | CHC JO7-2 | ||||
C | 16-03-2024 10:30 | Haarsteeg JO7-8 | SV BLC JO7-8JM | ||||
C | 16-03-2024 10:50 | Emplina JO7-3 | Haarsteeg JO7-8 | ||||
C | 16-03-2024 11:30 | DBN'22 JO7-2 | Haarsteeg JO7-9 | ||||
C | 16-03-2024 11:50 | Zwaluw VFC JO7-2JM | Haarsteeg JO7-9 | ||||
C | 16-03-2024 12:10 | Haarsteeg JO7-9 | OJC ROSMALEN JO7-6 | ||||
C | 15-03-2024 19:30 | Were Di 35+1 | Haarsteeg 35+ KNVB | 2 - 0 | |||
C | 15-03-2024 20:00 | Haarsteeg 35+ KNVB | CHC 35+1 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | |||
C | 15-03-2024 21:00 | Nemelaer 35+1 | Haarsteeg 35+ KNVB | 1 - 3 | |||
C | 15-03-2024 21:30 | Haarsteeg 35+ KNVB | Willem II 35+1 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | 0 - 1 | ||
C | 12-03-2024 20:00 | Haarsteeg MO20-1 | Nemelaer MO20-1 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | 7 - 2 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | Nulandia 1 | Haarsteeg 1 | 1 - 0 | |||
C | 10-03-2024 14:30 | Teisterbanders 2 | Haarsteeg 2 | 2 - 0 | |||
C | 10-03-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | Uno Animo 3 | M.C.A. Kivits (Scheidsrechter) | 7 - 1 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | FC Drunen 4 | Haarsteeg 4 | 7 - 0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-03-2024 19:30 | Emplina MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 1 - 2 | |||
C | 24-03-2024 14:30 | Helvoirt 1 | Haarsteeg 1 | 2 - 2 | |||
C | 24-03-2024 14:30 | Wadenoijen 2 | Haarsteeg 2 | 0 - 1 | |||
C | 24-03-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | VCB 2 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | 1 - 1 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | HHC'09 3 | Haarsteeg 4 | 1 - 1 | |||
C | 24-03-2024 11:00 | Nieuwkuijk 6 | Haarsteeg 5 | 3 - 3 | |||
C | 24-03-2024 12:00 | Haarsteeg 6 | Emplina 11 | H.B. Spijker (Scheidsrechter) | 4 - 3 | ||
C | 24-03-2024 11:00 | Haarsteeg VR1 | Helvoirt VR1 | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
C | 23-03-2024 14:45 | Haarsteeg 2 zaterdag | GVV'63 2 | 0 - 4 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | Haarsteeg G1G | GSBW G1 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | 5 - 0 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 2 - 5 | |||
C | 23-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | Henry Theunissen (Scheidsrechter) | 5 - 0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Kozakken Boys JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 4 - 1 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | Frank van Zon (Scheidsrechter) | 1 - 4 | ||
C | 23-03-2024 11:15 | Sarto JO15-2 | Haarsteeg JO15-1 | 2 - 4 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | Haarsteeg JO15-2 | Wilhelmina JO15-2 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | 3 - 1 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-4 | Max Willemse (Scheidsrechter) | 4 - 2 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | Nivo Sparta JO14-2 | Joost Klerks (Scheidsrechter) | 1 - 4 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | SV BLC JO14-3 | Haarsteeg JO14-2 | 5 - 1 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | SVSSS JO13-1 | Haarsteeg JO13-1 | 1 - 1 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | VOAB JO13-4 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | 0 - 3 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | Wilhelmina JO13-1 | Ron Duijzer (Scheidsrechter) | 8 - 2 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | GDC JO13-1 | Haarsteeg JO13-4 | 7 - 1 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | SVSSS JO12-1 | Sven van de Griend (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Zwaluw VFC JO12-7JM | Haarsteeg JO12-2 | 7 - 3 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-3 | SC Elshout JO12-1JM | Kay van Engelen (Scheidsrechter) | 4 - 4 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | RWB JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 3 - 2 | |||
C | 23-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-2 | Haarsteeg JO11-2 | 0 - 3 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-3 | ODC JO11-3 | Rik van Bruggen (Scheidsrechter) | 0 - 2 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-4 | Nemelaer JO11-2 | Maxim Boelen (Scheidsrechter) | 0 - 0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Emplina JO11-3 | Haarsteeg JO11-5 | 8 - 1 | |||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-3 | Olympia'60 JO8-1 | ||||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Wilhelmina JO8-3 | ||||
C | 23-03-2024 10:25 | Baardwijk JO7-2 | Haarsteeg JO7-1 | ||||
C | 23-03-2024 09:45 | SSC'55 JO7-1 | Haarsteeg JO7-1 | ||||
C | 23-03-2024 10:05 | Haarsteeg JO7-1 | SV BLC JO7-1JM | ||||
C | 23-03-2024 09:10 | Haarsteeg JO7-2 | RWB JO7-2 | ||||
C | 23-03-2024 08:50 | Roda Boys/Bommelerwaard JO7-1 | Haarsteeg JO7-3 | ||||
C | 23-03-2024 09:40 | Achilles Veen JO7-1JM | Haarsteeg JO7-5 | ||||
C | 23-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO7-6 | OJC ROSMALEN JO7-2 | ||||
C | 23-03-2024 08:50 | Haarsteeg JO7-6 | Wilhelmina JO7-1JM | ||||
C | 23-03-2024 09:10 | Hedel JO7-1JM | Haarsteeg JO7-6 | ||||
C | 23-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO7-8 | SV BLC JO7-8JM | ||||
C | 23-03-2024 08:50 | Wilhelmina JO7-4 | Haarsteeg JO7-8 | ||||
C | 23-03-2024 09:10 | Haarsteeg JO7-8 | Emplina JO7-3 | ||||
C | 23-03-2024 09:05 | OJC ROSMALEN JO7-6 | Haarsteeg JO7-9 | ||||
C | 23-03-2024 09:25 | Haarsteeg JO7-9 | SV BLC JO7-10JM | ||||
C | 23-03-2024 08:45 | DBN'22 JO7-2 | Haarsteeg JO7-9 | ||||
C | 18-03-2024 19:30 | SVG G1 | Haarsteeg G1G | 3 - 1 | |||
C | 17-03-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Real Lunet 1 | 4 - 0 | |||
C | 17-03-2024 11:00 | Haarsteeg 2 | OJC ROSMALEN 2 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | 0 - 2 | ||
C | 17-03-2024 09:45 | SCG'18 2 | Haarsteeg 3 | 4 - 1 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Haarsteeg 4 | Wilhelmina 6 | M.C.A. Kivits (Scheidsrechter) | 1 - 3 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Haarsteeg 5 | Wilhelmina 7 | Radboud Stolwijk (Scheidsrechter) | 4 - 1 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | HHC'09 2 | Haarsteeg 6 | 8 - 0 | |||
C | 17-03-2024 11:00 | Teisterbanders VR1 | Haarsteeg VR1 | 5 - 1 | |||
C | 16-03-2024 17:15 | OJC ROSMALEN 2 | Haarsteeg 2 zaterdag | 1 - 0 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | DBS G1 | Haarsteeg G1G | 2 - 3 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | DESK JO19-1 | 5 - 1 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 0 - 2 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO18-1 | DESK JO18-2 | Ton Derriks (Scheidsrechter) | 19 - 2 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Haarsteeg JO17-1 | ODC JO17-1 | 0 - 6 | |||
C | 16-03-2024 14:45 | RWB JO16-2 | Haarsteeg JO16-1 | 1 - 2 | |||
C | 16-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Jong Brabant JO15-4 | Michel Pullen (Scheidsrechter) | 19 - 2 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | SCG'18 JO15-2 | Haarsteeg JO15-2 | 3 - 0 | |||
C | 16-03-2024 12:45 | RKKSV JO15-1 | Haarsteeg JO15-3 | ||||
C | 16-03-2024 13:00 | OVC'26 JO14-1 | Haarsteeg JO14-1 | 5 - 1 | |||
C | 16-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO14-2 | ODC JO14-2 | Max Willemse (Scheidsrechter) | 3 - 3 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-1 | Baronie JO13-2 | Martijn van Esch (Scheidsrechter) | 3 - 2 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | Emplina JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 3 - 2 | |||
C | 16-03-2024 11:30 | Den Dungen JO13-1 | Haarsteeg JO13-3 | 4 - 1 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-4 | Wilhelmina JO13-2 | Ruben Broeders (Scheidsrechter) | 5 - 0 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | RKDVC JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 7 - 2 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-2 | CHC JO12-1JM | 4 - 7 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-3 | RKDVC JO12-5 | Maxim Boelen (Scheidsrechter) | 2 - 7 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO12-4 | RKDVC JO12-6 | 5 - 5 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Nieuwkuijk JO11-1 | 4 - 1 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-2 | SV BLC JO11-2 | 0 - 4 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO11-5 | Haarsteeg JO11-3 | 1 - 3 | |||
C | 16-03-2024 08:45 | Jong Brabant JO11-6 | Haarsteeg JO11-4 | 1 - 5 | |||
C | 16-03-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-9 | Haarsteeg JO11-5 | 7 - 6 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | FC Tilburg JO9-3 | Haarsteeg JO9-2 | ||||
C | 16-03-2024 09:40 | OJC ROSMALEN JO7-1 | Haarsteeg JO7-4 | ||||
C | 16-03-2024 11:10 | Haarsteeg JO7-8 | CHC JO7-2 | ||||
C | 16-03-2024 10:30 | Haarsteeg JO7-8 | SV BLC JO7-8JM | ||||
C | 16-03-2024 10:50 | Emplina JO7-3 | Haarsteeg JO7-8 | ||||
C | 16-03-2024 11:30 | DBN'22 JO7-2 | Haarsteeg JO7-9 | ||||
C | 16-03-2024 11:50 | Zwaluw VFC JO7-2JM | Haarsteeg JO7-9 | ||||
C | 16-03-2024 12:10 | Haarsteeg JO7-9 | OJC ROSMALEN JO7-6 | ||||
C | 15-03-2024 19:30 | Were Di 35+1 | Haarsteeg 35+ KNVB | 2 - 0 | |||
C | 15-03-2024 20:00 | Haarsteeg 35+ KNVB | CHC 35+1 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | |||
C | 15-03-2024 21:00 | Nemelaer 35+1 | Haarsteeg 35+ KNVB | 1 - 3 | |||
C | 15-03-2024 21:30 | Haarsteeg 35+ KNVB | Willem II 35+1 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | 0 - 1 | ||
C | 12-03-2024 20:00 | Haarsteeg MO20-1 | Nemelaer MO20-1 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | 7 - 2 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | Nulandia 1 | Haarsteeg 1 | 1 - 0 | |||
C | 10-03-2024 14:30 | Teisterbanders 2 | Haarsteeg 2 | 2 - 0 | |||
C | 10-03-2024 11:00 | Haarsteeg 3 | Uno Animo 3 | M.C.A. Kivits (Scheidsrechter) | 7 - 1 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | FC Drunen 4 | Haarsteeg 4 | 7 - 0 | |||
C | 10-03-2024 11:00 | Vlijmense Boys 2 | Haarsteeg 5 | 5 - 2 | |||
C | 10-03-2024 11:00 | Haarsteeg VR1 | DSC VR1 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | 3 - 4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 18-02-2024 09:45 | UNA VR1 | Haarsteeg VR1 | 5 - 2 | |||
B | 14-01-2024 12:00 | Haarsteeg 4 | SVSSS 5 | 0 - 0 | |||
B | 17-12-2023 12:00 | Haarsteeg 4 | SCZ 4 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | 5 - 0 | ||
B | 17-12-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | FC Tilburg VR3 | Ton Derriks (Scheidsrechter) | 7 - 4 | ||
B | 07-12-2023 20:00 | Berkdijk VR1 | Haarsteeg VR1 | 2 - 5 | |||
B | 19-11-2023 11:00 | Vlijmense Boys 2 | Haarsteeg 4 | 1 - 3 | |||
B | 19-11-2023 11:00 | BMC 5 | Haarsteeg 6 | 2 - 1 | |||
B | 22-10-2023 12:00 | Haarsteeg 4 | Emplina 10 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | 4 - 4 (4 - 2) | ||
B | 22-10-2023 12:00 | Haarsteeg 6 | Zwaluw VFC 4 | H.B. Spijker (Scheidsrechter) | 7 - 2 | ||
B | 22-10-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | SBC VR1 | Ton Derriks (Scheidsrechter) | 2 - 0 | ||
B | 17-09-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | HHC'09 1 | 8 - 1 | |||
B | 17-09-2023 11:00 | Haarsteeg 2 | SC Elshout 2 | Emiel Mulder (Scheidsrechter) | 3 - 0 | ||
B | 17-09-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | RKDVC 4 | Martijn van Esch (Scheidsrechter) | 3 - 7 | ||
B | 17-09-2023 11:00 | Nieuwkuijk 6 | Haarsteeg 4 | 2 - 2 | |||
B | 17-09-2023 12:00 | Haarsteeg 5 | Vlijmense Boys 3 | Frank van Zon (Scheidsrechter) | 0 - 3 | ||
B | 16-09-2023 13:30 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Haarsteeg 2 zaterdag | 6 - 2 | |||
B | 10-09-2023 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Haarsteeg 1 | 4 - 0 | |||
B | 10-09-2023 12:00 | Waspik 3 | Haarsteeg 2 | 2 - 3 | |||
B | 10-09-2023 11:00 | Haarsteeg 3 | DSC 3 | Martijn van Esch (Scheidsrechter) | 3 - 1 | ||
B | 10-09-2023 12:30 | RKDVC 10 | Haarsteeg 4 | 0 - 3 | |||
B | 10-09-2023 12:00 | Haarsteeg 5 | Nieuwkuijk 3 | Radboud Stolwijk (Scheidsrechter) | 0 - 7 | ||
B | 10-09-2023 12:30 | Wilhelmina 2 | Haarsteeg 6 | 0 - 2 | |||
B | 10-09-2023 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | Haarsteeg VR1 | ||||
B | 09-09-2023 14:45 | Haarsteeg 2 zaterdag | RWB 2 | 3 - 1 | |||
B | 09-09-2023 13:00 | Haarsteeg G1G | FC Engelen G1JM | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | 0 - 3 | ||
B | 03-09-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | SC Elshout 1 | 0 - 0 | |||
B | 03-09-2023 11:00 | Haarsteeg 2 | RKDVC 5 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | 3 - 4 | ||
B | 03-09-2023 12:00 | DBN'22 2 | Haarsteeg 3 | 3 - 0 | |||
B | 03-09-2023 10:30 | CHC 35+2 | Haarsteeg 5 | 1 - 4 | |||
B | 03-09-2023 12:00 | Haarsteeg 6 | HRC'14 3 | H.B. Spijker (Scheidsrechter) | 3 - 2 | ||
B | 03-09-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | Madese Boys VR1 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | 11 - 0 | ||
B | 02-09-2023 14:30 | SV Capelle 2 | Haarsteeg 2 zaterdag | 0 - 5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 24-03-2024 10:00 | ZGH | Trainen | ||||
V | 17-03-2024 10:00 | ZGH | De Heikneuters | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 10-03-2024 10:30 | OVST | ZGH | ||||
V | 09-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Sleeuwijk JO19-1 | Henry Theunissen (Scheidsrechter) | |||
V | 09-03-2024 12:45 | RKDVC JO17-3 | Haarsteeg JO18-1 | ||||
V | 09-03-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Haarsteeg JO13-1 | ||||
V | 07-03-2024 18:45 | Haarsteeg JO12-1 | Sarto JO12-3 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | |||
V | 03-03-2024 10:00 | VOP | ZGH | ||||
V | 25-02-2024 10:00 | ZGH | De Marino's | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 24-02-2024 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | Sv BLC 13-4 | Ruben Broeders (Scheidsrechter) | |||
V | 19-02-2024 20:00 | Haarsteeg JO19-1 | Emplina JO19-1 | Stefan van Heist (Scheidsrechter) | |||
V | 18-02-2024 10:00 | ZGH | Wil Boys | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 17-02-2024 14:30 | Haarsteeg JO17-1 | HVCH JO17-1 | Frank van Zon (Scheidsrechter) | |||
V | 17-02-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Trainen | ||||
V | 17-02-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | Martijn van Esch (Scheidsrechter) | |||
V | 04-02-2024 10:00 | ZGH | FC de Brassers | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 30-01-2024 20:00 | Haarsteeg VR1 | DESK VR1 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | |||
V | 28-01-2024 10:00 | Taaie Tijgers | ZGH | ||||
V | 21-01-2024 10:00 | VOK | ZGH | ||||
V | 20-01-2024 13:00 | Haarsteeg JO19-1 | VV Dongen JO19-1 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | OJC Rosmalen JO19-4 | Rob van Vugt (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 15:00 | RKVV Groen Wit Breda JO18-1 | Haarsteeg JO18-1 | ||||
V | 20-01-2024 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Nulandia JO17-1 | Frank van Zon (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 13:15 | OJC Rosmalen JO15-2 | Haarsteeg JO15-1 | ||||
V | 20-01-2024 11:30 | Haarsteeg JO13-1 | DESK JO13-1 | Martijn van Esch (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | GVV Unitas JO13-2 | Joep van Falier (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 10:30 | Haarsteeg JO12-2 | Haarsteeg JO12-3 en 4 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 09:00 | Haarsteeg JO11-2 | Trainen | ||||
V | 20-01-2024 09:00 | Haarsteeg JO10-1 | Trainen | ||||
V | 20-01-2024 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | Oranje Wit JO10-2 | ||||
V | 20-01-2024 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | RWB JO10-2 | ||||
V | 20-01-2024 09:00 | Haarsteeg JO9-1 | Trainen | ||||
V | 20-01-2024 09:00 | Haarsteeg JO8-1 | Haarsteeg JO8-4 | ||||
V | 20-01-2024 09:00 | Haarsteeg JO7-6 | Trainen | ||||
V | 20-01-2024 09:00 | Haarsteeg JO5/6 | Trainen | ||||
V | 16-01-2024 20:15 | Haarsteeg 2 zaterdag | Nulandia 2 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | |||
V | 14-01-2024 12:00 | Elshout | Haarsteeg 1 | ||||
V | 14-01-2024 09:30 | 't Hoekske | ZGH | ||||
V | 14-01-2024 11:00 | Haarsteeg VR1 | Fc Tilburg VR2 | Ton Derriks (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 14:00 | Haarsteeg 2 zaterdag | Wilhelmina '26 2 | KNVB (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 14:00 | Haarsteeg 35+ KNVB | SV Houten 1 | KNVB (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 13:00 | Haarsteeg JO19-1 | Haarsteeg JO19-2 | ||||
V | 13-01-2024 11:30 | Haarsteeg JO18-1 | RKTVC JO18-1 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 11:45 | SBC JO17-2 | Haarsteeg JO17-1 | ||||
V | 13-01-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Margriet JO15-2 | Gerard van der Loo (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | Haarsteeg JO13-2 | Max Willemse (Scheidsrechter) | |||
V | 13-01-2024 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | Haarsteeg JO10-2 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | |||
V | 11-01-2024 20:15 | Haarsteeg 1 | Desk 1 | Andre de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 07-01-2024 11:30 | Haarsteeg 35+ | ZGH | ||||
V | 07-01-2024 11:00 | Haarsteeg JO17-1 | Haarsteeg JO19-2 | Stefan van Heist (Scheidsrechter) | |||
V | 17-12-2023 10:00 | De Heikneuters | ZGH | ||||
V | 10-12-2023 10:30 | OVST | ZGH | ||||
V | 03-12-2023 10:00 | VOP | ZGH | ||||
V | 26-11-2023 10:00 | ZGH | Wil Boys | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 13-11-2023 19:30 | Haarsteeg JO14-1 | Fc Engelen JO14-1 | Joost Klerks (Scheidsrechter) | |||
V | 12-11-2023 10:00 | ZGH | OVST | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 07-11-2023 19:45 | Haarsteeg MO20-1 | Nieuwkijk MO20 | Joep Verboord (Scheidsrechter) | |||
V | 05-11-2023 10:00 | ZGH | VOK | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 29-10-2023 10:00 | De Marino's | ZGH | ||||
V | 24-10-2023 20:00 | Haarsteeg 2 zaterdag | RKDVC 2 | ||||
V | 22-10-2023 10:00 | Wil Boys | ZGH | ||||
V | 21-10-2023 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | DBS Eindhoven JO13-3 | ||||
V | 19-10-2023 20:00 | Uno Animo | Haarsteeg 1 | ||||
V | 19-10-2023 20:00 | Haarsteeg 2 zaterdag | Haarsteeg JO19-1 | ||||
V | 17-10-2023 20:00 | Haarsteeg JO18-1 | Capelle JO18-1 | Ton Derriks (Scheidsrechter) | |||
V | 15-10-2023 10:00 | ZGH | 't Hoekske | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 14-10-2023 10:00 | Haarsteeg JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | ||||
V | 01-10-2023 10:00 | ZGH | VOP | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 30-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | DBN'22 JO16-1 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | |||
V | 24-09-2023 11:30 | Fc Knul | ZGH | ||||
V | 23-09-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | SAB senioren 3 | Henry Theunissen (Scheidsrechter) | |||
V | 17-09-2023 10:00 | ZGH | OVST | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 17-09-2023 11:30 | RKDVC VR1 | Haarsteeg VR1 | ||||
V | 12-09-2023 20:00 | Haarsteeg 1 | Helvoirt 1 | Andre de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 12-09-2023 20:00 | Helvoirt 2 | Haarsteeg 2 zaterdag | ||||
V | 07-09-2023 20:00 | RFC VR1 | Haarsteeg VR1 | ||||
V | 03-09-2023 10:00 | ZGH | De Heikneuters | Sjef de Vaan (Scheidsrechter) | |||
V | 02-09-2023 13:00 | Haarsteeg G1G | Sarto G1 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | |||
V | 02-09-2023 13:00 | Haarsteeg JO19-2 | Trainen | ||||
V | 02-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-4 | Trainen | ||||
V | 31-08-2023 20:00 | Haarsteeg 1 | Fc Engelen | Timo v d Velden (Scheidsrechter) | |||
V | 30-08-2023 19:45 | Haarsteeg JO17-1 | Prinses Irene JO17-1 | Richard Nuiten (Scheidsrechter) | |||
V | 29-08-2023 20:15 | Haarsteeg 2 zaterdag | DSC 2 | Stefan van Heist (Scheidsrechter) | |||
V | 29-08-2023 20:00 | WSC JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 0-3 | |||
V | 29-08-2023 18:30 | Haarsteeg JO15-1 | Fc Engelen JO15-1 | Gerard van der Loo (Scheidsrechter) | |||
V | 27-08-2023 10:30 | Haarsteeg VR1 | Blauw Wit '81 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | |||
V | 27-08-2023 09:00 | RKSV Schijndel (toernooi) | Haarsteeg JO13-1 | ||||
V | 26-08-2023 13:00 | Haarsteeg G1G | Kozakken Boys G1 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | |||
V | 26-08-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Prinses Irene JO19-1 | Stefan van Heist (Scheidsrechter) | 6-2 | ||
V | 26-08-2023 13:00 | Haarsteeg JO19-2 | RightOh JO18-1 | Rob van Vugt (Scheidsrechter) | |||
V | 26-08-2023 14:30 | GVV JO18-1 | Haarsteeg JO18-1 | ||||
V | 26-08-2023 13:00 | Haarsteeg JO17-1 | ODC JO17-2 | Frank van Zon (Scheidsrechter) | |||
V | 26-08-2023 10:00 | Haarsteeg JO17-1 | Trainen | ||||
V | 26-08-2023 10:00 | Haarsteeg JO15-1 | Trainen | ||||
V | 26-08-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | WSC JO13-2 | Adam Alhamidi (Scheidsrechter) | |||
V | 26-08-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | CHC/Orka JO11-1 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | |||
V | 26-08-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-3 | Haarsteeg JO11-4 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | |||
V | 24-08-2023 20:00 | Haarsteeg 1 | DSC 1 | Theo Kezer (Scheidsrechter) | |||
V | 22-08-2023 20:00 | Haarsteeg VR1 | DESK VR1 | Stefan van Heist (Scheidsrechter) | |||
V | 20-08-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | Trainen |