D-Pupillen, 1e klasse 15
Pupillen - Haarsteeg D1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jesse van den Brink | |||||||
Tjerk van de Griend | |||||||
Jonathan van de Hee | |||||||
Miska Hol | |||||||
Rens van Mourik | |||||||
Bob Pellikaan | |||||||
Jesper van Steen | |||||||
Bram Verhoofstad | |||||||
Jeroen Vissers | |||||||
Jibbe de Wijs | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Tom Kivits | Trainer | ||||||
Anas Shoul | Trainer | ||||||
Alex de Wijs | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 13:00 | BMC D1 | Tricht D1 | Smulders, W. | 45999 | 2-5 | |
C | 30-04-2016 11:15 | Boxtel D1 | Theole D2 | Persoons, H.L. | 46475 | 7-1 | |
C | 30-04-2016 10:00 | Kozakken Boys D1 | ODC D1 | Verdoorn, A.P. | 46174 | 6-3 | |
C | 23-04-2016 11:30 | SBC D1 | BMC D1 | Suiskens, T. | 46145 | 0-4 | |
C | 23-04-2016 13:00 | Den Dungen D1 | ODC D1 | Heijden, G. van der | 46640 | 3-3 | |
C | 23-04-2016 11:15 | Theole D2 | SCI/FLYNTH D1 | Meerten, S van | 46607 | 2-2 | |
C | 23-04-2016 10:30 | Tricht D1 | Boxtel D1 | Heikoop, C.M. | 46332 | 4-3 | |
C | 23-04-2016 11:30 | Haarsteeg D1 | Kozakken Boys D1 | Kivits, P.J.M. | 46376 | 3-5 | |
C | 16-04-2016 10:00 | Kozakken Boys D1 | Den Dungen D1 | Herberg, K.F.M. van der | 46177 | 8-0 | |
C | 16-04-2016 11:00 | SV BLC D1 | SBC D1 | Kling, L.C. | 46408 | 1-1 | |
C | 16-04-2016 11:15 | Boxtel D1 | SCI/FLYNTH D1 | Gils, A.C.P. van | 46474 | 2-4 | |
C | 16-04-2016 11:30 | BMC D1 | Theole D2 | Oorschot, J. v | 46001 | 4-0 | |
C | 16-04-2016 11:30 | Haarsteeg D1 | Tricht D1 | Kivits, P.J.M. | 46375 | 2-1 | |
C | 09-04-2016 12:15 | SCI/FLYNTH D1 | BMC D1 | Ven, H.J.L. vd. | 46166 | 4-3 | |
C | 09-04-2016 11:15 | Den Dungen D1 | Haarsteeg D1 | Steen, M. v.d. | 46639 | 2-1 | |
C | 09-04-2016 11:15 | Theole D2 | ODC D1 | Bahar, J. | 46606 | 1-2 | |
C | 09-04-2016 10:30 | Tricht D1 | SV BLC D1 | Soelen, M.W.G. van | 46331 | 3-1 | |
C | 09-04-2016 11:30 | SBC D1 | Boxtel D1 | Kampe, M. ter | 46144 | 2-2 | |
C | 05-04-2016 19:00 | Tricht D1 | Theole D2 | Soelen, M.W.G. van | 46329 | 4-0 | |
C | 02-04-2016 11:00 | SV BLC D1 | Theole D2 | Franken, A.J.A. | 46407 | 1-1 | |
C | 02-04-2016 12:45 | ODC D1 | SCI/FLYNTH D1 | Alebeek, A.J.W. van | 46550 | 3-7 | |
C | 02-04-2016 11:15 | Boxtel D1 | BMC D1 | Alebeek, M.A.J. van | 46473 | 1-3 | |
C | 02-04-2016 11:15 | Den Dungen D1 | Tricht D1 | Broeren, AP | 46638 | 0-3 | |
C | 02-04-2016 10:00 | Kozakken Boys D1 | SBC D1 | Rijkse, E. | 46176 | 7-1 | |
C | 26-03-2016 10:00 | Boxtel D1 | Kozakken Boys D1 | Persoons, H.L. | 46471 | 5-9 | |
C | 19-03-2016 11:30 | BMC D1 | ODC D1 | Oorschot, J. v | 46000 | 1-2 | |
C | 19-03-2016 11:15 | Theole D2 | Kozakken Boys D1 | Loen, T. | 46605 | 0-5 | |
C | 19-03-2016 11:30 | SBC D1 | Tricht D1 | Heuvel, J. van den | 46143 | 0-0 | |
C | 19-03-2016 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | SV BLC D1 | Ven, H.J.L. vd. | 46165 | 2-4 | |
C | 12-03-2016 10:00 | Kozakken Boys D1 | SCI/FLYNTH D1 | Verdoorn, A.P. | 46175 | 9-1 | |
C | 12-03-2016 11:00 | SV BLC D1 | BMC D1 | Hilgerdenaar, D. | 46406 | 3-3 | |
C | 12-03-2016 11:15 | Den Dungen D1 | SBC D1 | Steen, M. v.d. | 46637 | 3-7 | |
C | 12-03-2016 12:45 | ODC D1 | Boxtel D1 | Alebeek, A.J.W. van | 46549 | 0-2 | |
C | 12-03-2016 11:30 | Haarsteeg D1 | Theole D2 | Oort, W.K.P.H. van | 46373 | 6-1 | |
C | 05-03-2016 11:15 | Theole D2 | Den Dungen D1 | Bahar, J. | 46604 | 3-2 | |
C | 05-03-2016 11:30 | SBC D1 | Haarsteeg D1 | Suiskens, T. | 46142 | 0-1 | |
C | 05-03-2016 12:45 | ODC D1 | SV BLC D1 | Alebeek, A.J.W. van | 46548 | 7-1 | |
C | 27-02-2016 11:15 | Boxtel D1 | Haarsteeg D1 | Alebeek, M.A.J. van | 46472 | 1-4 | |
C | 27-02-2016 11:15 | Theole D2 | SBC D1 | Rhee, W.J.P. van | 46603 | 0-4 | |
C | 27-02-2016 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | Tricht D1 | Milder, C.J.P. | 46163 | 1-3 | |
C | 27-02-2016 11:30 | BMC D1 | Kozakken Boys D1 | Smulders, W. | 45998 | 1-2 | |
C | 20-02-2016 11:30 | Haarsteeg D1 | SCI/FLYNTH D1 | Velden, T.A. van der | 46372 | 4-0 | |
C | 20-02-2016 11:15 | Den Dungen D1 | BMC D1 | Heijden, G. van der | 46636 | 4-2 | |
C | 20-02-2016 11:00 | SV BLC D1 | Boxtel D1 | Kling, L.C. | 46405 | 3-0 | |
C | 13-02-2016 11:00 | SV BLC D1 | Den Dungen D1 | Pagée, J. van | 46404 | 2-2 | |
C | 13-02-2016 11:15 | ODC D1 | Haarsteeg D1 | Alebeek, A.J.W. van | 46547 | 4-3 | |
C | 30-01-2016 12:45 | ODC D1 | SBC D1 | Schellekens, J | 46552 | 2-2 | |
C | 30-01-2016 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | Den Dungen D1 | Coppens, M.J.W. | 46167 | 3-2 | |
C | 30-01-2016 11:00 | SV BLC D1 | Haarsteeg D1 | Houten, J. van | 46409 | 0-5 | |
C | 30-01-2016 10:00 | Kozakken Boys D1 | Tricht D1 | Visser, M.H. | 46178 | 5-1 | |
C | 23-01-2016 12:45 | ODC D1 | Theole D2 | Bokhoven, A.A.J.L. van | 46546 | 2-0 | |
C | 12-12-2015 10:00 | Kozakken Boys D1 | SV BLC D1 | Both, W. | 46173 | 6-1 | |
C | 12-12-2015 11:15 | Theole D2 | Boxtel D1 | Halm, E.N.G. van | 46597 | 1-2 | |
C | 05-12-2015 12:00 | Tricht D1 | ODC D1 | Soelen, M.W.G. van | 46328 | 4-0 | |
C | 05-12-2015 11:15 | Den Dungen D1 | Boxtel D1 | Steen, M. v.d. | 46635 | 3-2 | |
C | 05-12-2015 11:30 | SBC D1 | SCI/FLYNTH D1 | Kampe, M. ter | 46141 | 6-0 | |
C | 05-12-2015 11:30 | Haarsteeg D1 | BMC D1 | Velden, T.A. van der | 46371 | 4-1 | |
C | 05-12-2015 11:30 | Beesd D1 | Theole D2 | Zanten, S.G.J. van | 46427 | 1-3 | |
C | 28-11-2015 10:30 | Tricht D1 | Haarsteeg D1 | Soelen, M.W.G. van | 46327 | 2-0 | |
C | 28-11-2015 11:15 | Theole D2 | BMC D1 | Bahar, J. | 46602 | 1-4 | |
C | 28-11-2015 11:15 | Den Dungen D1 | Kozakken Boys D1 | Doelen, F vd | 46634 | 0-5 | |
C | 28-11-2015 11:30 | SBC D1 | SV BLC D1 | Suiskens, T. | 46140 | 3-0 | |
C | 28-11-2015 12:15 | Beesd D1 | ODC D1 | Zanten, S.G.J. van | 46426 | 1-4 | |
C | 28-11-2015 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | Boxtel D1 | Groot, A.C. de | 46162 | 0-4 | |
C | 21-11-2015 12:45 | ODC D1 | Den Dungen D1 | Alebeek, A.J.W. van | 46542 | 4-2 | |
C | 21-11-2015 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | Theole D2 | Hoog, H.T.D.J. op 't | 46157 | 2-4 | |
C | 21-11-2015 11:30 | BMC D1 | SBC D1 | Doelen, J. van der | 45992 | 0-1 | |
C | 21-11-2015 11:15 | Boxtel D1 | Tricht D1 | Alebeek, M.A.J. van | 46465 | 0-4 | |
C | 21-11-2015 11:00 | SV BLC D1 | Beesd D1 | Wolst, C | 46399 | 3-0 | |
C | 21-11-2015 08:30 | Kozakken Boys D1 | Haarsteeg D1 | Barelds, G | 46168 | 0-3 | |
C | 14-11-2015 10:00 | Kozakken Boys D1 | Beesd D1 | Verdoorn, A.P. | 46172 | 9-0 | |
C | 14-11-2015 11:00 | SV BLC D1 | Tricht D1 | Kling, L.C. | 46403 | 2-1 | |
C | 14-11-2015 11:15 | Boxtel D1 | SBC D1 | Gils, A.C.P. van | 46469 | 1-0 | |
C | 14-11-2015 11:30 | BMC D1 | SCI/FLYNTH D1 | Smulders, W. | 45997 | 6-1 | |
C | 14-11-2015 11:30 | Haarsteeg D1 | Den Dungen D1 | Koks, J.W.L. | 46370 | 5-0 | |
C | 07-11-2015 10:30 | Tricht D1 | Den Dungen D1 | Soelen, M.W.G. van | 46326 | 3-1 | |
C | 07-11-2015 11:15 | Theole D2 | SV BLC D1 | Bahar, J. | 46601 | 1-0 | |
C | 07-11-2015 11:30 | Beesd D1 | Haarsteeg D1 | Zanten, S.G.J. van | 46425 | 0-3 | |
C | 07-11-2015 11:30 | BMC D1 | Boxtel D1 | Smits, V. | 45996 | 3-2 | |
C | 07-11-2015 11:30 | SBC D1 | Kozakken Boys D1 | Brants, P.H.H. | 46139 | 2-2 | |
C | 07-11-2015 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | ODC D1 | Groot, A.C. de | 46161 | 2-6 | |
C | 31-10-2015 10:00 | Kozakken Boys D1 | Theole D2 | Pals, T.J.J. | 46171 | 9-0 | |
C | 31-10-2015 10:30 | Tricht D1 | SBC D1 | IJzerman, J. | 46325 | 1-1 | |
C | 31-10-2015 11:00 | SV BLC D1 | SCI/FLYNTH D1 | Kling, L.C. | 46402 | 4-2 | |
C | 31-10-2015 11:15 | ODC D1 | BMC D1 | Veroude, N. | 46545 | 1-3 | |
C | 31-10-2015 11:15 | Den Dungen D1 | Beesd D1 | Heijden, G. van der | 46633 | 3-0 | |
C | 31-10-2015 11:30 | Haarsteeg D1 | Boxtel D1 | Water, S.T. van de | 46369 | 9-0 | |
C | 17-10-2015 11:30 | Beesd D1 | Tricht D1 | Weenen, R. van | 46424 | 0-9 | |
C | 17-10-2015 10:30 | SCI/FLYNTH D1 | Kozakken Boys D1 | Berkel, P.M. van | 46160 | 0-3 | |
C | 17-10-2015 11:30 | SBC D1 | Den Dungen D1 | Kampe, M. ter | 46138 | 4-1 | |
C | 17-10-2015 11:30 | BMC D1 | SV BLC D1 | Smits, V. | 45995 | 2-1 | |
C | 17-10-2015 11:15 | Theole D2 | Haarsteeg D1 | Eck, M.P. van | 46600 | 0-2 | |
C | 17-10-2015 11:15 | Boxtel D1 | ODC D1 | Persoons, H.L. | 46468 | 1-3 | |
C | 10-10-2015 10:00 | Kozakken Boys D1 | Boxtel D1 | Pals, J.F. | 46170 | 7-4 | |
C | 10-10-2015 11:00 | Tricht D1 | BMC D1 | IJzerman, A.H. | 46324 | 3-0 | |
C | 10-10-2015 11:00 | SV BLC D1 | ODC D1 | Ham, P.W. van | 46401 | 3-7 | |
C | 10-10-2015 11:15 | Den Dungen D1 | Theole D2 | Steen, M. v.d. | 46632 | 2-0 | |
C | 10-10-2015 11:30 | Haarsteeg D1 | SBC D1 | Oort, W.K.P.H. van | 46368 | 2-0 | |
C | 10-10-2015 11:30 | Beesd D1 | SCI/FLYNTH D1 | Zanten, S.G.J. van | 46423 | 2-5 | |
C | 03-10-2015 09:45 | Theole D2 | Tricht D1 | Halm, E.N.G. van | 46599 | 1-3 | |
C | 03-10-2015 11:15 | ODC D1 | Kozakken Boys D1 | Schellekens, J | 46544 | 2-5 | |
C | 03-10-2015 11:15 | Boxtel D1 | SV BLC D1 | Alebeek, M.A.J. van | 46467 | 2-2 | |
C | 03-10-2015 11:30 | BMC D1 | Den Dungen D1 | Smulders, W. | 45994 | 4-1 | |
C | 03-10-2015 11:30 | SBC D1 | Beesd D1 | Jansen, H. | 46137 | 5-1 | |
C | 03-10-2015 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | Haarsteeg D1 | Sluis, A.M.M. vd. | 46159 | 1-5 | |
C | 26-09-2015 10:00 | Kozakken Boys D1 | BMC D1 | Pals, J.F. | 46169 | 3-0 | |
C | 26-09-2015 11:00 | Tricht D1 | SCI/FLYNTH D1 | IJzerman, A.H. | 46323 | 5-1 | |
C | 26-09-2015 11:15 | Den Dungen D1 | SV BLC D1 | Mutsaars, G. | 46631 | 1-6 | |
C | 26-09-2015 11:30 | SBC D1 | Theole D2 | Kampe, M. ter | 46136 | 0-1 | |
C | 26-09-2015 11:30 | Haarsteeg D1 | ODC D1 | Henskens, A.J.M. | 46367 | 1-0 | |
C | 26-09-2015 11:00 | Beesd D1 | Boxtel D1 | Toorn, C.J. van | 46422 | 1-7 | |
C | 19-09-2015 11:00 | SV BLC D1 | Kozakken Boys D1 | Pagee, J. van | 46400 | 3-8 | |
C | 19-09-2015 11:15 | Boxtel D1 | Den Dungen D1 | Alebeek, M.A.J. van | 46466 | 4-4 | |
C | 19-09-2015 11:15 | Theole D2 | Beesd D1 | Halm, E.N.G. van | 46598 | 4-1 | |
C | 19-09-2015 11:30 | BMC D1 | Haarsteeg D1 | Lee, J. v.d. | 45993 | 3-1 | |
C | 19-09-2015 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | SBC D1 | Sluis, A.M.M. vd. | 46158 | 1-10 | |
C | 19-09-2015 12:45 | ODC D1 | Tricht D1 | Alebeek, A.J.W. van | 46543 | 3-2 | |
C | 12-09-2015 10:30 | Tricht D1 | Kozakken Boys D1 | Soelen, M.W.G. van | 46322 | 2-3 | |
C | 12-09-2015 11:15 | Den Dungen D1 | SCI/FLYNTH D1 | Krieken, M.J.M. van | 46630 | 4-0 | |
C | 12-09-2015 11:30 | SBC D1 | ODC D1 | Kampe, M. ter | 46135 | 4-1 | |
C | 12-09-2015 11:30 | Haarsteeg D1 | SV BLC D1 | Oort, R.K.J.P. van | 46366 | 6-0 | |
C | 12-09-2015 12:00 | Beesd D1 | BMC D1 | Weenen, R. van | 46421 | 0-2 | |
C | 12-05-2015 18:45 | SCI/FLYNTH D1 | Den Dungen D1 | Berkel, P.M. van | 46767 | 2-1 | |
C | 09-05-2015 10:30 | ST Beesd/Rhelico D1 | CHC D1 | Wit, A. de | 47203 | 7-1 | |
C | 02-05-2015 10:45 | BZS D1 | ST Beesd/Rhelico D1 | Immink, DJ | 46601 | 0-1 | |
C | 02-05-2015 11:00 | CHC D1 | RJO Brabant United D3 | Berramdane, M. | 47043 | 1-4 | |
C | 02-05-2015 10:30 | ODC D1 | Tricht D1 | Alebeek, A.J.W. van | 47157 | 4-1 | |
C | 02-05-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | FC Engelen D1 | Berkel, J.P.G. van | 47167 | 5-3 | |
C | 25-04-2015 11:00 | FC Engelen D1 | Haarsteeg D1 | Ven, R. van der | 46904 | 5-4 | |
C | 25-04-2015 10:30 | Tricht D1 | CHC D1 | Willemse, R.J.C. | 46938 | 12-0 | |
C | 25-04-2015 11:30 | OJC ROSMALEN D2 | SCI/FLYNTH D1 | Vissers, J.J. | 47056 | 3-0 | |
C | 25-04-2015 11:00 | ST Beesd/Rhelico D1 | ODC D1 | Wit, A. de | 47205 | 2-2 | |
C | 25-04-2015 11:15 | Den Dungen D1 | BZS D1 | Grinsven, A.M.W. van | 47264 | 3-2 | |
C | 25-04-2015 10:00 | RJO Brabant United D3 | Zwaluw VFC D1 | Bouras, A. | 47305 | 2-0 | |
C | 18-04-2015 11:15 | Den Dungen D1 | ST Beesd/Rhelico D1 | Doelen, F vd | 47273 | 1-2 | |
C | 18-04-2015 09:00 | Haarsteeg D1 | OJC ROSMALEN D2 | Son, D.H.A. van | 46972 | 1-2 | |
C | 18-04-2015 10:45 | BZS D1 | RJO Brabant United D3 | Jonge, M. de | 46603 | 2-1 | |
C | 16-04-2015 18:30 | CHC D1 | Haarsteeg D1 | Berramdane, M. | 47037 | 1-2 | |
C | 11-04-2015 11:15 | Den Dungen D1 | ODC D1 | Broeren, AP | 47271 | 3-2 | |
C | 11-04-2015 12:15 | RJO Brabant United D3 | Haarsteeg D1 | Bouras, A. | 47301 | 4-1 | |
C | 11-04-2015 11:30 | OJC ROSMALEN D2 | Zwaluw VFC D1 | Plas, C. van der | 47062 | 1-0 | |
C | 11-04-2015 10:30 | Tricht D1 | SCI/FLYNTH D1 | Willemse, R.J.C. | 46935 | 1-0 | |
C | 11-04-2015 10:30 | BZS D1 | CHC D1 | Dinther, P.M.H. van | 46597 | 4-2 | |
C | 11-04-2015 11:45 | ST Beesd/Rhelico D1 | FC Engelen D1 | Wit, A. de | 47200 | 1-4 | |
C | 04-04-2015 10:45 | BZS D1 | OJC ROSMALEN D2 | Dinther, P.M.H. van | 46598 | 1-4 | |
C | 04-04-2015 10:45 | BZS D1 | OJC ROSMALEN D2 | Dinther, P.M.H. van | 46598 | 0-0 | |
C | 04-04-2015 13:00 | SCI/FLYNTH D1 | RJO Brabant United D3 | Coppens, M.J.W. | 46768 | 2-3 | |
C | 04-04-2015 11:00 | CHC D1 | Haarsteeg D1 | Berramdane, M. | 47037 | 0-0 | |
C | 04-04-2015 13:15 | ODC D1 | FC Engelen D1 | Oedairadsjingh, M.R. | 47156 | 2-4 | |
C | 04-04-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | ST Beesd/Rhelico D1 | Beekman, P. | 47173 | 13-1 | |
C | 28-03-2015 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | CHC D1 | Simons, R.A.J.M. | 46762 | 6-3 | |
C | 28-03-2015 11:00 | FC Engelen D1 | RJO Brabant United D3 | Vermeulen, H. | 46911 | 3-0 | |
C | 28-03-2015 11:30 | Haarsteeg D1 | Tricht D1 | Son, D.H.A. van | 46970 | 4-1 | |
C | 28-03-2015 12:30 | ODC D1 | BZS D1 | Oedairadsjingh, M.R. | 47154 | 1-2 | |
C | 28-03-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | Den Dungen D1 | Santvoort, A.P.J.E. van | 47174 | 5-2 | |
C | 28-03-2015 11:00 | ST Beesd/Rhelico D1 | OJC ROSMALEN D2 | Asch, F van | 47204 | 0-5 | |
C | 21-03-2015 10:45 | BZS D1 | Zwaluw VFC D1 | Dinther, P.M.H. van | 46600 | 1-8 | |
C | 21-03-2015 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | FC Engelen D1 | Hoog, H.T.D.J. op 't | 46759 | 2-4 | |
C | 21-03-2015 10:30 | Tricht D1 | OJC ROSMALEN D2 | Willemse, R.J.C. | 46939 | 0-1 | |
C | 21-03-2015 11:00 | CHC D1 | ODC D1 | Berramdane, M. | 47039 | 2-3 | |
C | 21-03-2015 11:15 | Den Dungen D1 | Haarsteeg D1 | Hout, W. van | 47268 | 0-3 | |
C | 21-03-2015 12:15 | RJO Brabant United D3 | ST Beesd/Rhelico D1 | Bouras, A. | 47306 | 6-0 | |
C | 14-03-2015 11:00 | FC Engelen D1 | OJC ROSMALEN D2 | Ven, R. van der | 46906 | 2-2 | |
C | 14-03-2015 12:00 | SCI/FLYNTH D1 | BZS D1 | Sluis, A.M.M. vd. | 46758 | 2-0 | |
C | 14-03-2015 11:30 | Haarsteeg D1 | ST Beesd/Rhelico D1 | Oort, R.K.J.P. van | 46975 | 2-0 | |
C | 14-03-2015 11:00 | CHC D1 | Den Dungen D1 | Berramdane, M. | 47042 | 2-2 | |
C | 14-03-2015 13:15 | ODC D1 | RJO Brabant United D3 | Laak, R. v.d. | 47164 | 1-2 | |
C | 14-03-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | Tricht D1 | Berkel, P. van | 47168 | 2-1 | |
C | 07-03-2015 11:30 | Haarsteeg D1 | BZS D1 | Son, D.H.A. van | 46967 | 1-0 | |
C | 07-03-2015 11:30 | OJC ROSMALEN D2 | RJO Brabant United D3 | Hubers, T. | 47065 | 4-1 | |
C | 07-03-2015 13:15 | ODC D1 | SCI/FLYNTH D1 | Oedairadsjingh, M.R. | 47155 | 3-0 | |
C | 07-03-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | CHC D1 | Nijland, P. | 47170 | 5-1 | |
C | 07-03-2015 11:00 | ST Beesd/Rhelico D1 | Tricht D1 | Beets, W.C.M. | 47201 | 0-1 | |
C | 07-03-2015 11:00 | FC Engelen D1 | Den Dungen D1 | Ven, R. van der | 46910 | 6-0 | |
C | 28-02-2015 10:30 | Tricht D1 | FC Engelen D1 | Willemse, R.J.C. | 46936 | 3-5 | |
C | 28-02-2015 11:00 | CHC D1 | OJC ROSMALEN D2 | Berramdane, M. | 47038 | 1-4 | |
C | 28-02-2015 13:15 | ODC D1 | Zwaluw VFC D1 | Laak, R. v.d. | 47161 | 0-0 | |
C | 28-02-2015 11:30 | SCI/FLYNTH D1 | Haarsteeg D1 | Milder, C.J.P. | 46761 | 1-1 | |
C | 21-02-2015 11:15 | Den Dungen D1 | Tricht D1 | Broeren, AP | 47267 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 11:30 | Unitas'59 D3 ZA | Haarsteeg D1 ZA | Oosterom, Y. | 9977 | 2-3 | |
B | 24-10-2015 11:30 | Best Vooruit D1 ZA | Nieuwkuijk D1 ZA | Verboven, T. | 10254 | 10-0 | |
B | 05-09-2015 11:30 | Best Vooruit D1 ZA | Unitas'59 D3 ZA | Well, J. van | 9625 | 4-0 | |
B | 05-09-2015 11:30 | Nieuwkuijk D1 ZA | Haarsteeg D1 ZA | Blankers, T.A.H.M. | 9810 | 1-8 | |
B | 29-08-2015 10:15 | Unitas'59 D3 ZA | Nieuwkuijk D1 ZA | Bakermans, J. | 9116 | 2-1 | |
B | 29-08-2015 11:30 | Haarsteeg D1 ZA | Best Vooruit D1 ZA | Koks, J.W.L. | 9311 | 1-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozakken Boys D1 | 20 | 18 | 1 | 1 | 55 | 107 | 32 | 75 | 0 |
2 | Haarsteeg D1 | 20 | 15 | 0 | 5 | 45 | 67 | 21 | 46 | 0 |
3 | Tricht D1 | 20 | 13 | 2 | 5 | 41 | 54 | 26 | 28 | 0 |
4 | ODC D1 | 20 | 10 | 2 | 8 | 32 | 55 | 53 | 2 | 0 |
5 | BMC D1 | 20 | 10 | 1 | 9 | 31 | 49 | 40 | 9 | 0 |
6 | SBC D1 | 20 | 8 | 6 | 6 | 30 | 48 | 30 | 18 | 0 |
7 | SV BLC D1 | 20 | 5 | 5 | 10 | 20 | 38 | 63 | -25 | 0 |
8 | Boxtel D1 | 20 | 5 | 3 | 12 | 18 | 45 | 66 | -21 | 0 |
9 | Den Dungen D1 | 20 | 5 | 3 | 12 | 18 | 37 | 69 | -32 | 0 |
10 | Theole D2 | 20 | 4 | 2 | 14 | 14 | 18 | 63 | -45 | 0 |
11 | SCI/FLYNTH D1 | 20 | 4 | 1 | 15 | 13 | 34 | 89 | -55 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:30 - 20:00 | Veld 4A1/4A2 | KK 3B | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||
donderdag | 18:30 - 20:00 | Veld 3A1/3A2 | KK 3B | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|