Haarsteeg 3 (4e klasse 411)

Eigen site: Klik hier
Stand
#   Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1   OSC'45 2 13 9 2 2 29 46 19 0
2   Boxtel 2 13 9 2 2 29 32 21 0
3   St Mich.Gestel 4 12 7 1 4 22 33 23 0
4   Nemelaer 4 14 7 1 6 22 35 25 0
5   Haarsteeg 3 14 6 3 5 21 28 28 0
6   VCB 2 12 6 1 5 19 26 15 0
7   Nieuwkuijk 3 14 5 4 5 19 22 29 0
8   Essche Boys 2 13 4 2 7 14 18 24 0
9   Zwaluw VFC 4 12 3 2 7 11 18 36 0
10   OJC ROSMALEN 5 13 3 1 9 10 21 27 0
11   Real Lunet 3 12 2 1 9 7 18 50 0
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
01 mrt Nemelaer 4 - Essche Boys 2 2 - 0
01 mrt Haarsteeg 3 - VCB 2 2 - 1
01 mrt OSC'45 2 - Boxtel 2 4 - 1
01 mrt Real Lunet 3 - OJC ROSMALEN 5 0 - 5
01 mrt Nieuwkuijk 3 - Zwaluw VFC 4 2 - 2
22 feb Nieuwkuijk 3 - Boxtel 2 1 - 1
22 feb OSC'45 2 - St Mich.Gestel 4 2 - 1
22 feb Essche Boys 2 - Zwaluw VFC 4 2 - 0
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08 mrt 10:00 St Mich.Gestel 4 - Nemelaer 4 Sportpark Zegenwerp
08 mrt 11:00 Zwaluw VFC 4 - OSC'45 2 Sportpark Bergenshuizen
08 mrt 11:00 Boxtel 2 - Nieuwkuijk 3 Sportpark Munsel
08 mrt 11:00 Essche Boys 2 - VCB 2 Sportpark Essche Boys
08 mrt 12:30 OJC ROSMALEN 5 - Haarsteeg 3 Sportpark De Groote Wielen
15 mrt 10:00 St Mich.Gestel 4 - OSC'45 2 Sportpark Zegenwerp
15 mrt 10:00 Nemelaer 4 - Nieuwkuijk 3 Sportpark De Walzaad
15 mrt 11:00 Boxtel 2 - Essche Boys 2 Sportpark Munsel
15 mrt 12:00 Real Lunet 3 - Haarsteeg 3 Sportpark Bergenshuizen
15 mrt 12:30 OJC ROSMALEN 5 - Zwaluw VFC 4 Sportpark De Groote Wielen
22 mrt 12:00 Real Lunet 3 - Boxtel 2 Sportpark Bergenshuizen
22 mrt 12:00 Nieuwkuijk 3 - OJC ROSMALEN 5 Sportpark Nieuwkuijk
22 mrt 11:00 VCB 2 - Zwaluw VFC 4 Sportpark VCB
22 mrt 10:00 Haarsteeg 3 - St Mich.Gestel 4 Sportpark Haarsteeg
22 mrt 11:00 OSC'45 2 - Essche Boys 2 Sportpark De Hambaken
29 mrt 12:30 OJC ROSMALEN 5 - OSC'45 2 Sportpark De Groote Wielen
29 mrt 12:00 Real Lunet 3 - Nemelaer 4 Sportpark Bergenshuizen
29 mrt 11:00 Boxtel 2 - VCB 2 Sportpark Munsel
29 mrt 11:00 Zwaluw VFC 4 - Essche Boys 2 Sportpark Bergenshuizen
29 mrt 10:00 St Mich.Gestel 4 - Nieuwkuijk 3 Sportpark Zegenwerp
12 apr 11:00 VCB 2 - OJC ROSMALEN 5 Sportpark VCB
12 apr 11:00 Essche Boys 2 - St Mich.Gestel 4 Sportpark Essche Boys
12 apr 11:00 OSC'45 2 - Real Lunet 3 Sportpark De Hambaken
12 apr 11:00 Zwaluw VFC 4 - Boxtel 2 Sportpark Bergenshuizen
12 apr 10:00 Haarsteeg 3 - Nemelaer 4 Sportpark Haarsteeg
26 apr 12:00 Nieuwkuijk 3 - Haarsteeg 3 Sportpark Nieuwkuijk
26 apr 11:00 VCB 2 - St Mich.Gestel 4 Sportpark VCB
26 apr 11:00 Essche Boys 2 - Real Lunet 3 Sportpark Essche Boys
26 apr 11:00 Boxtel 2 - OJC ROSMALEN 5 Sportpark Munsel
26 apr 11:00 OSC'45 2 - Nemelaer 4 Sportpark De Hambaken
03 mei 12:30 OJC ROSMALEN 5 - Essche Boys 2 Sportpark De Groote Wielen
03 mei 12:00 Real Lunet 3 - Nieuwkuijk 3 Sportpark Bergenshuizen
03 mei 10:00 Haarsteeg 3 - Zwaluw VFC 4 Sportpark Haarsteeg
03 mei 10:00 Nemelaer 4 - VCB 2 Sportpark De Walzaad
03 mei 10:00 St Mich.Gestel 4 - Boxtel 2 Sportpark Zegenwerp