Haarsteeg 3 (4e klasse 411)

Eigen site: Klik hier
Stand
#   Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1   Boxtel 2 11 9 1 1 28 30 16 0
2   St Mich.Gestel 4 11 7 1 3 22 32 21 0
3   OSC'45 2 10 6 2 2 20 36 17 0
4   VCB 2 11 6 1 4 19 25 13 0
5   Nieuwkuijk 3 11 5 2 4 17 19 22 0
6   Nemelaer 4 12 5 1 6 16 31 24 0
7   Haarsteeg 3 12 4 3 5 15 24 26 0
8   Essche Boys 2 10 3 2 5 11 15 20 0
9   Zwaluw VFC 4 10 3 1 6 10 16 32 0
10   OJC ROSMALEN 5 11 2 1 8 7 15 25 0
11   Real Lunet 3 11 2 1 8 7 18 45 0
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
18 jan Zwaluw VFC 4 - Nemelaer 4 3 - 1
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01 feb 12:00 Real Lunet 3 - Haarsteeg 3 Sportpark Bergenshuizen
01 feb 12:30 OJC ROSMALEN 5 - Zwaluw VFC 4 Sportpark De Groote Wielen
01 feb 10:00 Nemelaer 4 - Nieuwkuijk 3 Sportpark De Walzaad
01 feb 11:00 Boxtel 2 - Essche Boys 2 Sportpark Munsel
01 feb 10:00 St Mich.Gestel 4 - OSC'45 2 Sportpark Zegenwerp
08 feb 10:00 St Mich.Gestel 4 - Zwaluw VFC 4 Sportpark Zegenwerp
08 feb 10:00 Nemelaer 4 - OJC ROSMALEN 5 Sportpark De Walzaad
08 feb 10:00 Haarsteeg 3 - Essche Boys 2 Sportpark Haarsteeg
08 feb 12:00 Nieuwkuijk 3 - OSC'45 2 Sportpark Nieuwkuijk
08 feb 12:00 Real Lunet 3 - VCB 2 Sportpark Bergenshuizen
22 feb 11:00 OSC'45 2 - St Mich.Gestel 4 Sportpark De Hambaken
22 feb 11:00 Essche Boys 2 - Zwaluw VFC 4 Sportpark Essche Boys
22 feb 12:00 Nieuwkuijk 3 - Boxtel 2 Sportpark Nieuwkuijk
01 mrt 10:00 Nemelaer 4 - Essche Boys 2 Sportpark De Walzaad
01 mrt 10:00 Haarsteeg 3 - VCB 2 Sportpark Haarsteeg
01 mrt 11:00 OSC'45 2 - Boxtel 2 Sportpark De Hambaken
01 mrt 12:00 Nieuwkuijk 3 - Zwaluw VFC 4 Sportpark Nieuwkuijk
01 mrt 12:00 Real Lunet 3 - OJC ROSMALEN 5 Sportpark Bergenshuizen
08 mrt 10:00 St Mich.Gestel 4 - Nemelaer 4 Sportpark Zegenwerp
08 mrt 11:00 Zwaluw VFC 4 - OSC'45 2 Sportpark Bergenshuizen
08 mrt 11:00 Boxtel 2 - Nieuwkuijk 3 Sportpark Munsel
08 mrt 11:00 Essche Boys 2 - VCB 2 Sportpark Essche Boys
08 mrt 12:30 OJC ROSMALEN 5 - Haarsteeg 3 Sportpark De Groote Wielen
22 mrt 10:00 Haarsteeg 3 - St Mich.Gestel 4 Sportpark Haarsteeg
22 mrt 11:00 OSC'45 2 - Essche Boys 2 Sportpark De Hambaken
22 mrt 11:00 VCB 2 - Zwaluw VFC 4 Sportpark VCB
22 mrt 12:00 Nieuwkuijk 3 - OJC ROSMALEN 5 Sportpark Nieuwkuijk
22 mrt 12:00 Real Lunet 3 - Boxtel 2 Sportpark Bergenshuizen
29 mrt 10:00 St Mich.Gestel 4 - Nieuwkuijk 3 Sportpark Zegenwerp
29 mrt 11:00 Zwaluw VFC 4 - Essche Boys 2 Sportpark Bergenshuizen
29 mrt 11:00 Boxtel 2 - VCB 2 Sportpark Munsel
29 mrt 12:00 Real Lunet 3 - Nemelaer 4 Sportpark Bergenshuizen
29 mrt 12:30 OJC ROSMALEN 5 - OSC'45 2 Sportpark De Groote Wielen
12 apr 10:00 Haarsteeg 3 - Nemelaer 4 Sportpark Haarsteeg
12 apr 11:00 Zwaluw VFC 4 - Boxtel 2 Sportpark Bergenshuizen
12 apr 11:00 OSC'45 2 - Real Lunet 3 Sportpark De Hambaken
12 apr 11:00 Essche Boys 2 - St Mich.Gestel 4 Sportpark Essche Boys
12 apr 11:00 VCB 2 - OJC ROSMALEN 5 Sportpark VCB
26 apr 11:00 OSC'45 2 - Nemelaer 4 Sportpark De Hambaken
26 apr 11:00 Boxtel 2 - OJC ROSMALEN 5 Sportpark Munsel
26 apr 11:00 Essche Boys 2 - Real Lunet 3 Sportpark Essche Boys
26 apr 11:00 VCB 2 - St Mich.Gestel 4 Sportpark VCB
26 apr 12:00 Nieuwkuijk 3 - Haarsteeg 3 Sportpark Nieuwkuijk
03 mei 12:30 OJC ROSMALEN 5 - Essche Boys 2 Sportpark De Groote Wielen
03 mei 12:00 Real Lunet 3 - Nieuwkuijk 3 Sportpark Bergenshuizen
03 mei 10:00 St Mich.Gestel 4 - Boxtel 2 Sportpark Zegenwerp
03 mei 10:00 Nemelaer 4 - VCB 2 Sportpark De Walzaad
03 mei 10:00 Haarsteeg 3 - Zwaluw VFC 4 Sportpark Haarsteeg